Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir baslangic motoru olarak Duke 390

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA CG-100 Sport
    abicim bence arkadaşlar haklı 390 cc den ve ktmden bahsediyoruz tork delisi bastin mı giden bir motosiklet tecrübesiz biri için eğitim de alsa çok tehlikeli bence. Allah rahmet eylesin kardeşimizi kaybetmişsiniz onun yanına gitmek istemezsiniz. bence en fazla 250 cc bi makine ile başlayın mesela kawa z250, suzuki inazuma ya da benelli modellerini bekleyebilirsiniz. bunlarla trafiği okumayı öğrenirsiniz ve bence sizi 3-4 sene rahat götürür. size şunu söyleyim ki ehliyetim var ama motoru daha çok köy kasaba gibi yerlerde sürdüm bundan dolayı şehre ilk geldigimde çok zorlandım, şehir trafiği inanın tecrübe istiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Duke 200 kesinlikle size yeter ve artar. Şehir içi- şehir dışı çok rahat edersiniz. Aslında 200 de kendi klasmanında serttir biraz, ama unutmayın 390 neredeyse bunun iki katı. 44 hp den bahsediyoruz ki alet 140 kilo civarı. İlk zamanlar sizi gerçekten üzebilir. Alın bi 200. En az 2 sene kullanırsınız. Daha sonra ktm tecrübesiyle 390 a geçersiniz. Rahat edersiniz.
    Bu arada eğitimi kesinlikle unutmayın; duke lerin virajı, gaz tepkisi biraz farklıdır. Alıştırma yapmadan olmaz...

Kazasız belasız...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)