Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ucuz Kask Kamerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Arkadaşlar nette gezerken böyle bir ürün gördüm çok da güzele benziyor ancak TR de satılmadığını düşünü
    yorum

Ayrıtılıarı Buradan görelirsiniz yalnız ingilizce ve sterlin ile satılıyor

Şu linktede örnek bir videosu var sanırım
    örnek video
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba
    Bende başlıktaki kamerayı almayı düşünüyorum. Benim merak ettiğim bellek dolduğunda ne oluyor? Ben kaza sonrasında zor durumda kalmamak için kullanacağım. Bu yüzden sürekli kayıt yapan yani bir saat'i sürekli çeken yer kalmadığında eskilerin üstüne yazan bir kamera arıyorum. Başlıktaki kameradan bu özellik var mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Bende başlıktaki kamerayı almayı düşünüyorum. Benim merak ettiğim bellek dolduğunda ne oluyor? Ben kaza sonrasında zor durumda kalmamak için kullanacağım. Bu yüzden sürekli kayıt yapan yani bir saat'i sürekli çeken yer kalmadığında eskilerin üstüne yazan bir kamera arıyorum. Başlıktaki kameradan bu özellik var mı?
    Öyle bir özelliği yok, kart dolduğunda videoyu sonlandırıyor.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Ayrica eger evde sagda solda yatan normal kameraniz varsa, bu >>>>>videodaki <<<<< gibi kask a mota edip super bi helmet cam yapabilirsiniz.

visore acilan deligide kamera takili degil ken bir bantla kapatabilirsiniz.

hareket halinde cekilen videolarda ki en buyuk sorun ruzgar sesinin verdigi rahatsizlik.

hatirlarsaniz haber muhabirlerinin mikrofonlarinin uzerinde kilif vardir, iste o kilif ruzgar sesini kesmek icin orda. asagidaki gibi.

eger normal kamera kullaniliyorsa kameranin microfon yerine yapistirilacak teyp ve bir kac kat kumas parcasi ruzgar sesini kesebilir.

biraz arastirma yaptim, herhangi bir alisveris sitesinden alinan 24 TL lik CASUS GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA bile kask kamerasi olarak isinizi gorebilir. Boyle bir kamera ile cekilmis >>>>>video<<<<< var.

hatta GoPro ile karsilastirmis. GoPro dan hem ucuz hemde hafif. tek eksikligi genis gorus alani yok, onu duzeltmek icinde anahtarlik kameranin onune genis aci lensi takilabiliyor. Ama genis acili lens takmazsanda cok rahatsiz edici degil.

baska bir ornek video da burda

birisi kaskin icine koymus, bu videoda

burda lenslerin nasil takilcagini ve videonun 8:20 sinde aralarindaki varki gosteriyor. bu modifiyeden sonra 24 TL lik casus kamera , GoPro gibi genis gorus acisina sahip oluyor.
    devilhere bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum saygılarımla. Baştan beri okudum sadece bir nokta kafama takıldı. MD80 ve şu anahtarlık şeklinde olan kamera arasında gidip geliyorum. Md 80 de sanırım en yüksek çözünürlük 720*480. Şimdi anahtarlık şeklinde olan kameraya bakıyodum satıcı 1280*960 çekebileceğimizi yazmış. Kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum doğru mudur? http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/anahtarlik-kamera-hd-720-74859829 Birde anahtar şeklinde olan hd çekim yapıyorda MD80 yapamıyor mu birde bu konuyu anlamadım. Kaska sabitleyip video çekicem. Sonuçta hd ve çözünürlük farkı bile çekimde fark yaratır diye düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mıdır? Çekim ile ilgili çok bilgim yoktur yanlış bir şey yazdıysam kusura bakmayın arkadaşlar. Teşekkürler...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Md 80 sipariş ettim cinden. 21 günde geldi. Daha moturda kullanmadım ama evde 2 3 deneme yaptım gayet güzel. 16 tlye bundan iyisi olamaz. 720x480 çekiyor. Bilgisayar için de güzel. Tek sorunu avı olarak kaydetmesi. Yarım dakka on mb... O da cevirilir boyut düşer.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrica eger evde sagda solda yatan normal kameraniz varsa, bu >>>>>videodaki <<<<< gibi kask a mota edip super bi helmet cam yapabilirsiniz.

visore acilan deligide kamera takili degil ken bir bantla kapatabilirsiniz.

hareket halinde cekilen videolarda ki en buyuk sorun ruzgar sesinin verdigi rahatsizlik.

hatirlarsaniz haber muhabirlerinin mikrofonlarinin uzerinde kilif vardir, iste o kilif ruzgar sesini kesmek icin orda. asagidaki gibi.

http://www.avaustralia.com.au/produc...22781_zoom.jpg

eger normal kamera kullaniliyorsa kameranin microfon yerine yapistirilacak teyp ve bir kac kat kumas parcasi ruzgar sesini kesebilir.

biraz arastirma yaptim, herhangi bir alisveris sitesinden alinan 24 TL lik CASUS GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA bile kask kamerasi olarak isinizi gorebilir. Boyle bir kamera ile cekilmis >>>>>video<<<<< var.

hatta GoPro ile karsilastirmis. GoPro dan hem ucuz hemde hafif. tek eksikligi genis gorus alani yok, onu duzeltmek icinde anahtarlik kameranin onune genis aci lensi takilabiliyor. Ama genis acili lens takmazsanda cok rahatsiz edici degil.

baska bir ornek video da burda

birisi kaskin icine koymus, bu videoda

burda lenslerin nasil takilcagini ve videonun 8:20 sinde aralarindaki varki gosteriyor. bu modifiyeden sonra 24 TL lik casus kamera , GoPro gibi genis gorus acisina sahip oluyor.
    İğrenç ötesi çekmiş

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Md 80 sipariş ettim cinden. 21 günde geldi. Daha moturda kullanmadım ama evde 2 3 deneme yaptım gayet güzel. 16 tlye bundan iyisi olamaz. 720x480 çekiyor. Bilgisayar için de güzel. Tek sorunu avı olarak kaydetmesi. Yarım dakka on mb... O da cevirilir boyut düşer.
    Bizde 2 arkadaş almayı düşünüyoruz ama yabancı siteden nasıl alınır edilir bilgimiz yok bu konuda yardımcı olur musunuz? ebay da 0.99 dolara bile var nasıl oluyo anlamadık bi türlü
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=md80&_sop=15
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde 2 arkadaş almayı düşünüyoruz ama yabancı siteden nasıl alınır edilir bilgimiz yok bu konuda yardımcı olur musunuz? ebay da 0.99 dolara bile var nasıl oluyo anlamadık bi türlü
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_saca...w=md80&_sop=15

O acik arttırma ile almadaki arttirilma miktarı. Yanına bakarsan süresi de var. 8.29 dolar verdim. Kargo parası yok. 16 tl tuttu.

Paypal hesabı ve kredi kartı lazım 21 günde geldi.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    md80 den ben yaklaşık 1 yıl önce aldım ancak hiç kullanma imkanım olmadı alındığı gibi duruyor..eğer test edebilirsem o zaman tecrübelerimi ve videoyu paylaşırım..ancak çok efektif bişi olacağını sanmıyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    ero hangi video igrenc otesi?, birkac video var orda
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İğrenç ötesi çekmiş

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkça hangi kameraların iğrenç ötesi çektiği belli değil mi? İçleri aynı zaten fark yok. Anahtarlık, kalem vs. ne olursa olsun. Ucuz kamera alacak parası olmayan elinde eski video çeken foto makinesi varsa onu bağlasın daha iyi.

Peki sizce hangi video iyi çekilmiş?

Motosikleti
    Ero ,

bir ay once yazmistim o msg i o yuzden hatirlamiyorum, is yerindeyim, youtube yasak.
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkça hangi kameraların iğrenç ötesi çektiği belli değil mi? İçleri aynı zaten fark yok. Anahtarlık, kalem vs. ne olursa olsun. Ucuz kamera alacak parası olmayan elinde eski video çeken foto makinesi varsa onu bağlasın daha iyi.

Peki sizce hangi video iyi çekilmiş?

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Tarih ve saat kısmını yok etmenin bir yolu var mı ?

Motosikleti
    nasıl yaptım bilmiyorum ama videoyu 2 dakikalık kısımlar halinde kaydediyor. kameranın tek sorunu görüş açısının dar olması.

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v
    Merhaba arkadaşlar.1.sayfada bahsi geçen kameran ben de aldım 2-3 ay önce.Çekimi fiyatına göre gayet iyi.Fakat ekran ya da lensin baktığı yönü gösteren lazer olmaması büyük dezavnataj.Siz bu kameranın bakmasını isteğinizi yönü en basit şekilde nasıl nişanlıyorsunuz?Saygılar....

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    bence en kolay yöntem normal bir yeni model birr hd video çekebilen fotoğraf makinesi alın birde kibar küçük sert kalıplı bir kılıf alın objektifin hizasına gelen yeri yuvarlak delin iple boynunuza asın çekin ben böyle yapıyorum çokda güzel oluyor .

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence en kolay yöntem normal bir yeni model birr hd video çekebilen fotoğraf makinesi alın birde kibar küçük sert kalıplı bir kılıf alın objektifin hizasına gelen yeri yuvarlak delin iple boynunuza asın çekin ben böyle yapıyorum çokda güzel oluyor .
    Boynunuza asmanız olası bi ters durumda çok
    tehlikeli olabilir

Motosikleti
    Bisiklet
    Arkadaşlar Pek ismi duyulmamış bir marka ama kullanan kişilerin yorumları çok iyi hemde go prodan daha ucuz ve neredeyse onun kadar kaliteli http://www.ionkamera.com/default.aspx

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)