Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

kocaelinden motosiklet,hurdalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanım bu http://imageshack.us/photo/my-images/209/img0031ld.jpg/ senin işine yarar aslıda. Kendine almayı düşünüyor musun? Şase uzatılmış 3 tekerlekli, büro koltuklu, depo sırtta peugeot :D
    kanka koyacak yerim yok kocaman araba gibi ))
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Sen onu alır atv ye bile dönüştürürsün :D Bu arada hava kapalı, hava durumu da yağacak diyor. Bizim ziyaret rötar yapacak gibi duruyor. :(
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi biz kendimiz gitsek jant,vs almak istesek mümkün olabiliyor mu ? Tertemiz jantlar gördüm de benim skutera uygun

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    abi sen naptin yaa benim oraya gitmem lazim hehe bu arada orada gozumw ilisti birtane zs200 mavi rebk cross notor var tahminen kaca verir onu birde tek arka fren hidrolik pompasi lazim bana varmidir acaba askerde oldugum icin telefon edemiyorum o yuzden sana sormak istedim :-)
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen onu alır atv ye bile dönüştürürsün :D Bu arada hava kapalı, hava durumu da yağacak diyor. Bizim ziyaret rötar yapacak gibi duruyor. :(
    aynen kanka havalar kışladı yine nasip kısmet geç olsun güç olmasın zaten bende 5 günlüğüne gündüz vardiyasına geçtim yani artık akşamları evdeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz kendimiz gitsek jant,vs almak istesek mümkün olabiliyor mu ? Tertemiz jantlar gördüm de benim skutera uygun
    tabiki uğurcum git bak araştır evir çevir beğenirsen al bakmak serbest ama selamımı söylemeyi unutma bu arada bende benim römorkun tekerlerini oradan aldım 40 yıl araştırsan aynı model scooter ön tekerinin ikisini bir araya getirmen zor orada bile 1 saat eşindim tekerlerin arasında aynı model jant olsun diye , malum biri başka biri başka abes olurdu

scooter adına çok şey var çooookkk

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki'ye canım sıkıldı

Şöyle hurdalık bulamadım ki buralarda yoksa araştırmadık şey bırakmıyacağım
    ivedik hurdacılar sitesine gitsene abicim...
    aynıları orda da var...

Motosikleti
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen naptin yaa benim oraya gitmem lazim hehe bu arada orada gozumw ilisti birtane zs200 mavi rebk cross notor var tahminen kaca verir onu birde tek arka fren hidrolik pompasi lazim bana varmidir acaba askerde oldugum icin telefon edemiyorum o yuzden sana sormak istedim :-)
    valla berkçim hangi cross bir sürü mavi motosiklet var ? fiyatlar 250 ila 1500-2000 lira arsında gidip geliyor sen firen merkezindenmi bahsediyorsun ? ben 2 takım aldım , 2 adet gidondaki merkez , menetiyle beraber, hortumları, balataları, 2 adet kaliperleri yani gereken tüm firen sistemine 40 lira verdim, yenisi sadece gidona bağlanan firen pompası yani merkezi 25 lira hesabını sen yap

Motosikleti
    garibime giden bir şey oldu İrfan abi...
    bütün oto parkların, hurdacıların daimi ve kalıcısı olan mz motoru gördüm ama jawadan yana birşey göremedim...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    selam irfan abi umarım iyisindir
    sana kötü bi haberim var
    senin de dikkatini çekti mi bilmiyorum ama hurdalık zibil gibi honda dolu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garibime giden bir şey oldu İrfan abi...
    bütün oto parkların, hurdacıların daimi ve kalıcısı olan mz motoru gördüm ama jawadan yana birşey göremedim...
    olurmu ben gördüm hemde bayağı topluca bir şeydi istersen resimlere bir daha bak sende göreceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam irfan abi umarım iyisindir
    sana kötü bi haberim var
    senin de dikkatini çekti mi bilmiyorum ama hurdalık zibil gibi honda dolu
    fatih bayağıdır görüşemiyoruz len bırak şimdi makarayı yamahada var için rahat olsun bak hiiiiiçççç honda yamaha tırtıklaşmasına girmeyelim , arabanın turbosu sıkıntılı bişey biliyosan söle bilmiyorsan bu akşamlık sus al üstede 10 gayme benden sana

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurmu ben gördüm hemde bayağı topluca bir şeydi istersen resimlere bir daha bak sende göreceksin
    kıbrısdaki internetin yüzünden abi (toplam indirme hızı 58 kbit, bir de bunun içinden 25 kbitlik torrent çekiyorum) ...
    3-4 tane resim tam açılmamıştı....yoksa gözlerim hep 350 jawa aradı...
    bu arada abicim buggy için 350 jawa motoru niye düşünmüyorsun...yaktıgının hakkını verir...
    benim gs450 yide iyikide almadın, ben de iyikide yapınca düzen tutarsa satayım dedim yoksa arkamdan bir ton kalaylardın

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sen cumartesi yengemi de al gel tükkan için açılış yapıyorum da beklerim
    evet honda konusun da haklısın bu honda yı konuşmaya değecek bi marka değil benim gözümde ha mondial ha honda 2 side aynı yani

Motosikleti
    kıbrısdaki internetin yüzünden abi (toplam indirme hızı 58 kbit, bir de bunun içinden 25 kbitlik torrent çekiyorum) ...
    3-4 tane resim tam açılmamıştı....yoksa gözlerim hep 350 jawa aradı...
    bu arada abicim buggy için 350 jawa motoru niye düşünmüyorsun...yaktıgının hakkını verir...
    benim gs450 yide iyikide almadın, ben de iyikide yapınca düzen tutarsa satayım dedim yoksa arkamdan bir ton kalaylardın
    birtane gs 400 den nasibimizi aldık hamdolsun elim bollaşınca cavada fena alet değil yani de bu işler hep maddiyat beyaaaaa

maşallah interneti emiyorsun heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

abi sen cumartesi yengemi de al gel tükkan için açılış yapıyorum da beklerim
    evet honda konusun da haklısın bu honda yı konuşmaya değecek bi marka değil benim gözümde ha mondial ha honda 2 side aynı yani
    bu akşam itibari ile gündüze geçtim fatihim komserim , allah utandırmasın diyelim inşallah hayırlısı olur kerdeşim , tez zamanda köşeyi döner ailecek mutlu mesut olursunuz , sonra parayı bulunca kendine bi honda alırsın

Motosikleti
    birtane gs 400 den nasibimizi aldık hamdolsun elim bollaşınca cavada fena alet değil yani de bu işler hep maddiyat beyaaaaa

ne emmesi abi...türkiyedeki ttnet i mumla arıyorum...8mbit lik netin arada sırada hızı 150-200 e çıkıyordu...
    cava iyidir abi...hatta birisi de kawasaki croosa takmıştı sanırım....jawasaki felan yazıyordu...

Motosikleti
    crf 1000L + dio

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

bu akşam itibari ile gündüze geçtim fatihim komserim , allah utandırmasın diyelim inşallah hayırlısı olur kerdeşim , tez zamanda köşeyi döner ailecek mutlu mesut olursunuz , sonra parayı bulunca kendine bi honda alırsın
    aman abi ağzından yel alsın ne honda sı be yaw honda markasını kapıdan sokmam içeriye
    benim için varsa yoksa yamaha kawasaki bmw ducati mv agusta tüh ya bak suzi yi unutuyordum az kalsın
    abi iyi dileklerin için tşk ederim
    bu arada yeğenin 1 yaşına basacak yakında

Motosikleti
    aman abi ağzından yel alsın ne honda sı be yaw honda markasını kapıdan sokmam içeriye
    benim için varsa yoksa yamaha kawasaki bmw ducati mv agusta tüh ya bak suzi yi unutuyordum az kalsın
    abi iyi dileklerin için tşk ederim
    bu arada yeğenin 1 yaşına basacak yakında
    gelcez len gelcez havaları bekliyo yengen , biraz sıcak su motürcüsüdür de

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

ne emmesi abi...türkiyedeki ttnet i mumla arıyorum...8mbit lik netin arada sırada hızı 150-200 e çıkıyordu...
    cava iyidir abi...hatta birisi de kawasaki croosa takmıştı sanırım....jawasaki felan yazıyordu...
    valla benim internetten memnunum 8 m bit sanırım bende çok hızlı filan diye algıladım jawasakı ..... iyiymiş

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    peki abi senin dediğin gibi olsun

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    abi peki istanbul avrupa yakasindan oraya gitmek kac saat surer :-) gudince bayaga virsey toplarim cunku
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti

valla benim internetten memnunum 8 m bit sanırım bende çok hızlı filan diye algıladım jawasakı ..... iyiymiş
    pardon yanlış yazmışım abi...
    8 mbit lik ttnet arada sırada 150-200 kbite düşüyordu...zaten 8 mbit olarakda hiç kullanamadık hep 500-600kbit idi...1024 kbit=1 mbit...
    neyse burda da cok düşük internet hızı....benimkisi sözde 512 kbit...ama en son indirme hızım 58-59...çok nadir de 60 olabiliyor
    dur jawasakiyi arayım da bulursam link göndereyim...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ivedik hurdacılar sitesine gitsene abicim...
    aynıları orda da var...
    la şunun tam adresini yazıver helede nasibimizi alalım ordan??Acaip jawa parçaları lazım bana...

pardon yanlış yazmışım abi...
    8 mbit lik ttnet arada sırada 150-200 kbite düşüyordu...zaten 8 mbit olarakda hiç kullanamadık hep 500-600kbit idi...1024 kbit=1 mbit...
    neyse burda da cok düşük internet hızı....benimkisi sözde 512 kbit...ama en son indirme hızım 58-59...çok nadir de 60 olabiliyor
    dur jawasakiyi arayım da bulursam link göndereyim...
    birde 512/256 kullanıyorsan hızın normal hiç kafanı kurdalama 512kb ile çekemezsin zaten 58-59kb ile çekmen gerekiyor ki öylede yapıyorsun zaten b.k atma internete
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)