Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

motosiklet römorku yapımı (piyanist_irf) dan. :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben kulanmadım fakat özer abi ile yiğit kankam bi tur attılar yerler buzmuş birde düşme tehlikesi atlatmışlar bakalım müsait zamanda arkadaş gidip alıp gelecek aynen gerçekten içimize sindi ful dolu bi motor allah güzel günlerde güle güle binmeyi nasib etsin kendisine ne diyelim hayırlısı olsun...

aman allah korusun öyle düşme falan işin içine girmesin.. günün bütün sihiri bozulur.. eğer bi gün gezersek bi çapırımız daha oldu desene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman allah korusun öyle düşme falan işin içine girmesin.. günün bütün sihiri bozulur.. eğer bi gün gezersek bi çapırımız daha oldu desene
    inşallah yalnız mt yi bolca aşılamam lazım kendisine
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    inşallah yalnız mt yi bolca aşılamam lazım kendisine
    Abi onun hasta olduğunu ve ilacını mt ye girerek alacağını falan anlat..günde 3 öğün bu siteye girerek iyileşeceğini anlat..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    irfan, "grand motocycles " diye bir belgesel var.

eğer ki sen de buralarda olsan, kesin ama kesin bir motosiklet tasarlayıp yollara sürerdik...
    söylediğim belgeseli mutlaka izle...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf;[COLOR="Silver" adlı üyeden alıntı

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:01 ----------

[/COLOR]
    allah nazardan saklasın senin bilader bu demi ahmet sana benziyo kanka fakat senin biraz daha iri kıyım halin allah nazardan saklasın maşallah diyeyim kanka ... tam badiguard hesabı adam felan dövülceği zaman gelirmi len benle birlikte yalnız kanka o spor salonuna gitmeyi çok isterdim spor yapmaya değil olm biraderin arka planındaki ağırlıkları görmüyonmu oy oy oy tam benim jimmy jblik

---------- Post added at 09:20 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

Sen dövmek istediğin bahtsızı göster güdümlü füze gibi sorti yaptıralım
    Metehanı dövdürekmi kanka

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Metehan abi fotoda zaten mağdur gibim duruyo..siz mağdur bi insanı nasıl döveceksiniz..

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan, "grand motocycles " diye bir belgesel var.

eğer ki sen de buralarda olsan, kesin ama kesin bir motosiklet tasarlayıp yollara sürerdik...
    söylediğim belgeseli mutlaka izle...
    kopyala yapıştır yaptım bile gugıl amca bulurmu bana acep bu belgeseli ?

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen dövmek istediğin bahtsızı göster güdümlü füze gibi sorti yaptıralım
    Metehanı dövdürekmi kanka
    yok lem zaten adamın yüzünü gördüğümüz yok , kış uykusuna yattı ayuuu , özletiyo kendisini zaten zopa yiyecekse bu sebepten yemesi lazım , özledim ayuyu

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    kopyala yapıştır yaptım bile gugıl amca bulurmu bana acep bu belgeseli ?

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

yok lem zaten adamın yüzünü gördüğümüz yok , kış uykusuna yattı ayuuu , özletiyo kendisini zaten zopa yiyecekse bu sebepten yemesi lazım , özledim ayuyu
    eeee motorlarla gidemiyorsak,sende araba var doyuralım karnını baskın yapalım bir hafta sonu ayucuğun inine

Motosikleti
    eeee motorlarla gidemiyorsak,sende araba var doyuralım karnını baskın yapalım bir hafta sonu ayucuğun inine
    he valla yapalım yapmasınada dur , şu maddi işleri halledem malum ay sonu faturalar kıl tüy senin gibi bekar ve hür değiliz olm bide yengen vizesi var pöhhhhh varda var

yoksa harbi iyi olur kanki...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Ayıcık hasreti okadar ağır bastıki,inan kutuplara bile gidebilirim

Motosikleti
    sanırsam bu link, izleyemiyorum ben fakat benelli markasının çıkışı hayli ilginç....

http://www.belgesell.com/en-iyi-motosikletler.html

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    irfan abimin isteği üstüne konuyu az da olsa baltalamış olucam diğer arkadaşlardan şimdiden özür dilerim

Bende şuan 150 gy 3a mode motosiklet var bakınız

www.universalhardware.bz/i/ml150gy-3a.jpg

Ama ben hem eskidiği hemde sıkıldığım için grenajlarını koltuğunu ve deposunu değiştirmeye kara verdim benzin deposu Aprilla dorso duronun ki gibi yapmayı planlıyorum örnek

gudangmoge.com/wp-content/uploads/2011/10/wpid-aprilia.jpg

http://www.blogcdn.com/www.autoblog....prilia-630.jpg

Sonuçta 1 e 1 bir kopya olmayacak tabiki ama genel bu tarzda olucak arka kuyruk ve koltuğuda hem sağlamlık hemde şeklini sevdiğim için ebaydan 2006 ktm exc parçalarını alarak yapıcam ama depoyu hangi malzeme ve nasıl bir yöntem kullanarak yapmalıyım bunda kararsızım konuyu baltalamamın tek sebebi budur bana yol gösterin yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

birde aklıma şöyle bir şey daha geldi galvanizi sade kutu şelinde yapıp üstüne fiberglass ile istediğim gibi bir şekil verdirebilirmiyim galvanizi deponun ana hatlarında olucak gibi yapıp üstünü fiberglass ile görselleştirmek gibi yani
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abimin isteği üstüne konuyu az da olsa baltalamış olucam diğer arkadaşlardan şimdiden özür dilerim

Ama ben hem eskidiği hemde sıkıldığım için grenajlarını koltuğunu ve deposunu değiştirmeye kara verdim benzin deposu Aprilla dorso duronun ki gibi yapmayı planlıyorum örnek

Sonuçta 1 e 1 bir kopya olmayacak tabiki ama genel bu tarzda olucak arka kuyruk ve koltuğuda hem sağlamlık hemde şeklini sevdiğim için ebaydan 2006 ktm exc parçalarını alarak yapıcam ama depoyu hangi malzeme ve nasıl bir yöntem kullanarak yapmalıyım bunda kararsızım konuyu baltalamamın tek sebebi budur bana yol gösterin yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

birde aklıma şöyle bir şey daha geldi galvanizi sade kutu şelinde yapıp üstüne fiberglass ile istediğim gibi bir şekil verdirebilirmiyim galvanizi deponun ana hatlarında olucak gibi yapıp üstünü fiberglass ile görselleştirmek gibi yani
    berk, zeda3000 nin karbon kaplama ve alp'in bobber projesindse kalıp hazırlayıp kaplama başlıkları var, oku istersen...
    ben arayıp bulrsam buraya eklerim

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-[diy-do-it-yourself]/85426-motosiklet-parcalarini-carbon-fiber-ile-kaplama.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...e-kaplama.html

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    zedanın konusunu biliyorum aklımdan geçmiyor değil karbon flber bakalım araştırıcam iyice
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forever Cobra Style...

w yok orda hacı...

gavurdan daha gavur bi gramer oldu...

birde turizm işindeyim diye hava atıyon... hac turizmi yapıyon bizde Kanarya Adalarına müşteri yolluyoz algısı yaratıyon...

ayıp değil mi hacı...yakışıyo mu...

al sana Tursab Kartım...daha öte turizmci olabileeerrr...

http://d1201.hizliresim.com/t/2/1jybh.jpg
    mazlum u getirin banaaaa
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    oh 5 cepheye karşı savaşıyom nası yetişeyim size...

Kıng Kobra İrfan...

Hac İstismarcısı Munçıka Ahmet...

Handikap Koray...

Bekçi Murtaza Fatih... selam sevgiler olsun sizlere...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Valla Hacı pek kas yok...benim namım panda...görüntü yok...tembelim ama elim ağırdır...ama iyi güreş tutarım... biraderime selam olsun...güzel şekil yapmış...ama dediğim gibi elim ağırdır diyorum sadece... ben diyim pençe sen de toynak...fena teperim...şaka yaptığım adam sakatlanıyor aga...

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi yanlış anlama ama aynı bu sabah programlarında çıkan mağdurlar gibi çıkmışsın
    ganga o fotoda fotoşop var...pis sakalımı temizledi eleman ama nası bi tip olduysa insanlıktan çıkmış gibi... inan ben değilim yani...

son durum budur...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka sen bize bakma yahşi adamsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    oh 5 cepheye karşı savaşıyom nası yetişeyim size...

Kıng Kobra İrfan...

Hac İstismarcısı Munçıka Ahmet...

Handikap Koray...

Bekçi Murtaza Fatih... selam sevgiler olsun sizlere...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Valla Hacı pek kas yok...benim namım panda...görüntü yok...tembelim ama elim ağırdır...ama iyi güreş tutarım... biraderime selam olsun...güzel şekil yapmış...ama dediğim gibi elim ağırdır diyorum sadece... ben diyim pençe sen de toynak...fena teperim...şaka yaptığım adam sakatlanıyor aga...

ganga o fotoda fotoşop var...pis sakalımı temizledi eleman ama nası bi tip olduysa insanlıktan çıkmış gibi... inan ben değilim yani...

son durum budur...

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1kz9v.jpg
    yürü bea kim tutar seni... modele bak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka sen bize bakma yahşi adamsın
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürü bea kim tutar seni... modele bak
    dağılınn ülen Körfez Gençlik...yakarım çıra gibin...

adamın römork konusunu piç ettiniz valla tebrik ederim sizi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    dağılınn ülen Körfez Gençlik...yakarım çıra gibin...

adamın römork konusunu piç ettiniz valla tebrik ederim sizi...
    makara kukara gidiyoz be bebişim hep ciddiyet olmaz arada neşelenmek gerek

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

berkçim konuyu baltalamak diye bir şey söz konusu değil önce bunu belirteyim ve devam edeyim sanırım demek istediğini anladım ancak depoyu yapma işi biraz zor şöyleki eğer kendin anlamıyor- san ve yeterli ekipmanın elinin altında değilse böyle bir depo yapmaya kalkma git hurdacılarda başka motosiklet deposu ara daha iyi

haaa yok abi ben yaparım alim hamarattır da dersen yine aletin edavatın olmayınca yapamazsın, fakat hepsi bende mevcut abi takım taklavak ta var dersen , şunları söyleyebilirim..

zaten yapmaya çalıştığın depo estetiği açısından, köşeli ve sert hatlara sahip olacağı için sıkıntı yok , ha deseydin cahooper deposu yapacağım o zaman biraz durum imkansızlarşırdı en azından el imkanlarıyla..

bu konuda çıkma araç kaportalarını tercih edebişlirsin ama kş gurubu , kaportası olmasın saç galvenizli olursa dadından yinmez , sonra kalıp çıkartıp parçaları kusursuz kaynatacak adam lazım , oksijen kaynağı ile olacak büyük ihtimal , inşallah uğraşırlar.. şunu unutma hiç kimse senin kadar önemsemez ve istemez ayrıca uğraşmaz,

onun için mümkün olduğunca kendi işini kendi görebilen insanlara bayılırım inşalah ben çok güzel şeyler ortaya çıkaracağını düşünüyor ve bekliyorum... isteyen ve severek yapan azimli bir insanın yapabişlecekleri her zaman sınırları zorlar sadece bunu bilir bunu söylerim senden yanada içimde kuşku yok , başarılar diliyor gözlerinden öpüyorum...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)