Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet römorku yapımı (piyanist_irf) dan. :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hiç sorma yaw mübarek sanki arena da gladyatör sandım kendi mi bi anda ama baksan bi geldim dağıldılar tırstılar benden nede olsa tatanga yız
    Dostluğunuz daim olur inşaallah.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    inş sayın abim saygılar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı KomutanLogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün yanına gelecektim İrfan usta motorun her tarafına su kaçmış geçen yağmurda dönerken tek silindire düştü alet zor geldim eve emme manifold ları çatlamış oradan su çekmiş içine günü onarımla geçirdim bende
    selam günay abi keşke geleydin ama havalar halen güzel gidiyor vaktin varsa atla gel 2 lafın belini kıralım , benim pc de sorun var onu halletmem gerekecek iyice manyadı onla uğraşıcam şimdi

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 08:47 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostluğunuz daim olur inşaallah.
    yauu serdar abi aşkolsun sana yani sana bu ,mete,koray ,fatih 3 lüsünü bırakmıştım ,görüyorumki zaptedememişsin ,yine yıkmışlar ortalığı , hemde bunu akşam ben uyurken yapmışlar

ne yapalım abi bu daltonları varmı bir bildiğin ? acaba termale götürüp kaynar sularamı atsak gezdireceğim diye kandırıp motorlarıyla bataklığa mı itsek valla laf yetişmez bunlara benim pc problem var beyler hepinize cevap yorum yazacak zamanım yok , yani iş var,

mete, koray, fatih lafım sizedir len tospalar tezgahın önünü kapamayın açın şöle bakalım hhheeeeehhhh hadi naşlayın , tepişmekten toz duman yapmışınız her yeri

metecim sen uymayasın bu f 54 de , fatih ortalığı fişfişleme len ne geldiğin var ne gittiğin heeeeççç konuşma burda suçlusun işte daha siftahın yok len istanbuldan adamlar gelecek 2 dıkım yolu yapmak zoruna gidiyo ,paran yoksa doldururum len depon alçak küfte sora mangalda kül bırakmıyon ,pis ybr ci seniii davetiye mi yollayalım yani icab ederse yollarım

neyse bebişler ben kaçtım işlerimi halledeyim

serdar abim ellerinden öperim saygımdan, yoksa maşallahın var gencecik fidan gibin delikanlısın yani haydeyin görüşürüz beylet kendinize iyi bakın
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

metecim sen uymayasın bu f 54 de , fatih ortalığı fişfişleme len ne geldiğin var ne gittiğin heeeeççç konuşma burda suçlusun işte daha siftahın yok len istanbuldan adamlar gelecek 2 dıkım yolu yapmak zoruna gidiyo ,paran yoksa doldururum len depon alçak küfte sora mangalda kül bırakmıyon ,pis ybr ci seniii davetiye mi yollayalım yani icab ederse yollarım

Aga orada buluşma olduğunda bu Fatihi bi alta alıp zopalıyoz anlaştıkmı...taklacı totoş yav... bekci değilmi sahtekar...vakit çok olunca Ceyarlık yapcak illa...Funkuyu napak agalar...oynaşsın eğleşsinmi yanımızda...konseyi toplayak bir ara onun hakkınd abir karar verek...

ulan Gobra bi pc toplat artık çöyle adam gibi yeni kasa...o kadar pc işinde eleman var ki burada...kime rica etsen uygun fiyata yapar bu işi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga orada buluşma olduğunda bu Fatihi bi alta alıp zopalıyoz anlaştıkmı...taklacı totoş yav... bekci değilmi sahtekar...vakit çok olunca Ceyarlık yapcak illa...Funkuyu napak agalar...oynaşsın eğleşsinmi yanımızda...konseyi toplayak bir ara onun hakkınd abir karar verek...

ulan Gobra bi pc toplat artık çöyle adam gibi yeni kasa...o kadar pc işinde eleman var ki burada...kime rica etsen uygun fiyata yapar bu işi...
    toplanalım kanka toplanalım valla havalarda güzelleşecek bende izne çıkıcam iyi olur yani sora fatihin icabına bakarız

valla pc nin derdi furmat be aga ben xp kullanıyorum halaa ama sıkıntı yapıyor artık wındows 7 zamanı gelmiştir , ulen bu pc yi topladığımda karamürselde bir benzeri yoktu yavvv halen iş görüyor toplamaya gerenk yok şekerim 4 gb ddr 2 ram var,1 gb 256 bit ekran kartı var, 500 gb depolama alanı var neyi var ulen pc nin gül gibi geçiniyoruzda kafası karışık biraz duygusal olarak bunalıma girdi rehabilite etmem lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    ses çıkıyormu bundan ses???

Motosikleti
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses çıkıyormu bundan ses???
    abi video ekleyemiyorum sıkıntı var çıkacak inşallah

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    toplanalım kanka toplanalım valla havalarda güzelleşecek bende izne çıkıcam iyi olur yani sora fatihin icabına bakarız

valla pc nin derdi furmat be aga ben xp kullanıyorum halaa ama sıkıntı yapıyor artık wındows 7 zamanı gelmiştir , ulen bu pc yi topladığımda karamürselde bir benzeri yoktu yavvv halen iş görüyor toplamaya gerenk yok şekerim 4 gb ddr 2 ram var,1 gb 256 bit ekran kartı var, 500 gb depolama alanı var neyi var ulen pc nin gül gibi geçiniyoruzda kafası karışık biraz duygusal olarak bunalıma girdi rehabilite etmem lazım
    nezaman toplanıyoz..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nezaman toplanıyoz..
    motürün varmı ? yoksa römorktamı gelcen

toplanıyormuymuşuz kanka ? nerde nerde ?

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    saçmalama İrfan..İyiki bi römork yaptın...

istiap haddi ne ki meziti ona koymayı düşünüyorsun....

tekerlere yazık değilmi yahu??

hadi taşıdı diyelim....

onun tabanına nasıl sığdıracaksın???

lütfen kanka...

biraz üsturuplu atalım....

şimdi gelir laf atmaya kalkar ama atı alan üsküdarı geçti deyiver arkadaşa.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalama İrfan..İyiki bi römork yaptın...

istiap haddi ne ki meziti ona koymayı düşünüyorsun....

tekerlere yazık değilmi yahu??

hadi taşıdı diyelim....

onun tabanına nasıl sığdıracaksın???

lütfen kanka...

biraz üsturuplu atalım....

şimdi gelir laf atmaya kalkar ama atı alan üsküdarı geçti deyiver arkadaşa.....
    haklısın kanka düşündüm sen doru söylüyon benim römork filan taşımaz bu iiriyi ulen onca emek verdim uğraştım söyleyekte heveslenmesin garibim

motorsuzluk zor be dostum şimdi gelir bizi gene arabeske bağlar aman sus sesetme gülde huylanmasın , başlar gene bi tur virsene demeye yada benide pindirirmisin diye ağlar çocuk üzülmesin akşam akşam

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Vay İrfan abi yenice gördüm römork bitmiş. Motora da yakışmış. Çok güzel olmuş eline sağlık. Benim teker işi nolacak ya

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay İrfan abi yenice gördüm römork bitmiş. Motora da yakışmış. Çok güzel olmuş eline sağlık. Benim teker işi nolacak ya
    ulen alçak küftee kafamın etini yiyon sora boya işini napcez diyon bak ayaklarına sıkartım fakat mermiler paslı tetanoz olursun deyi korkuyorum seni lastik bastıgacıyla düverim formülü söledim şekerim beyaz yanak al yada söylediğim boyayı bir kullan lstiğin değil balon üzerinde kullan balonu kısmi boya kurut ve havasını indir bakalım dökülecekmi ciddiyim

şaka bi yana bitti römork işi şimdi başka bir porje var bakalım artık nasip

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    ulen alçak küftee kafamın etini yiyon sora boya işini napcez diyon bak ayaklarına sıkartım fakat mermiler paslı tetanoz olursun deyi korkuyorum seni lastik bastıgacıyla düverim formülü söledim şekerim beyaz yanak al yada söylediğim boyayı bir kullan lstiğin değil balon üzerinde kullan balonu kısmi boya kurut ve havasını indir bakalım dökülecekmi ciddiyim

şaka bi yana bitti römork işi şimdi başka bir porje var bakalım artık nasip
    Tamam irfan abey etme yaw Abi bende havaların düzelmesini bekliyom harbiden denicem boyayı bak şakam yok valla Yeni projeni de merakla bekliyorum kesin yine süper bir şey olacak. Bende yaza acayip projelerle gircem damacanadan çanta yapayım diyorum52 litre hemde

Motosikleti
    Tamam irfan abey etme yaw Abi bende havaların düzelmesini bekliyom harbiden denicem boyayı bak şakam yok valla Yeni projeni de merakla bekliyorum kesin yine süper bir şey olacak. Bende yaza acayip projelerle gircem damacanadan çanta yapayım diyorum52 litre hemde
    damacanalar yuvarlak oluyor kare olanları dene daha cuk diye oturacaklardır hadi bekliyoruz gariii

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    damacanalar yuvarlak oluyor kare olanları dene daha cuk diye oturacaklardır hadi bekliyoruz gariii
    Eyvallah abi bu sefer bu tavsiyene uycamSaygılar.

Motosikleti
    Eyvallah abi bu sefer bu tavsiyene uycamSaygılar.
    bırak şimdi laf kalabalığı yapma balonu boyadınmı sen bakemm, su damacanasından yan çanta olur yauu niye olmasın hemde kappa kalitesinde bidonlar var

ulen çaresizlik sen nelere kadirsin

Motosikleti
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık güzel olmuş, acaba süspansiyonda olsa daha iyi olmaz mıydı?
    cevaplar burada

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ekliyorum.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Motosikleti
    2011cbf150 ve mr150 vulture.
    irfan ustam emeğine sağlık römork güzel olmuş.
    güzel olmuş olmasına da,pekiii çarpışma testi yaptın mı bu araca.
    mesela,römorku bi uçurumdan salıp arkasından bi .ıgara yaktın mı?.
    ya da trafikte,bi kamyonun önünde giderken aniden frene asılıp römorkun çarpmadaki dayanıklılığını filan.
    hepsinden önemlisi,biliyorsun artık yeni nesil arabalarda hava yastığı olmazsa olmazlardan.senin römorkta neden olmasın.
    daha da önemlisi,römorkta yangın söndürme tüpü göremedim.büyük eksiklik.

NOT:irfan kardeşim yukarda yazdıklarım alay filan değil,sadece fantezi.elinden her iş gelen ama tembellik kelimesinin hakkını veren çeyrek akıllı bir kardeşinin gısgançlığı.yeni çalışmaların sinsice takip edilecektir :-))saygı ve sevgilerimle.

BEN NİYE YAPAMIYORUM YHAA.HANİ ELEKTRİKLİ ORTA SEHPA YAPACAKTIMM.
    piyanist_irf bunu beğendi.

eski-hondacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUPER BOY... KASK LAZER...ELDİVEN ,DİZLİK PROHEL
    çok uğraşmızsınız belli elinize sağlık , keşke tek teker yapsaydınız frenleme sistemi içinde sadece traktörlerin römork frenlerini inceleseniz yeterdi o malzemelerle iki tane çıkardı hemde virajlarda sizinle birlikte yatardı keşke benimde bahçeli ve garajlı bir evim olsa kendi ellerimle yapsam.
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)