Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÖNEMLİ Tiger 250 Yedek Parça Kazığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TrueWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorla Gezinti Uzun-Kısa
    2005 sonunda ikinciel olarak alınan Kanuni Tiger 250 model motorsikletin CDI isimli ateşlemeyi kontrol eden parçası 150 ytl dir. Duyrulur.

Çin motorlarını kullananlar bilirler CDI elektrik aksam üzerinde sık bozulan bir parçadır.

Kanuni firmasının sıfırı Tiger 250 den daha pahalı olan Seyhan 250c model motosikletinde bu parçanın fiyatı 40 ytl yi geçmezken ve hiç bir çin motorsikletinde de bu parça 40 ytl yi geçmezken nasıl olurda Tiger 250 gibi bide tek silindirli basit bir ateşleme sistemine sahip motorda 150 ytl gibi FAHİŞ BİR FİYAT uygulanır. Kanuni firmasını 3 gün önce aradım , şikayetimi dile getirdim.Yetkililer adımı soyadımı ve telefon numaramı aldılar fakat geri dönen olmadı.

Yetkililerin bu tuhaf durumu mantıklı olarak ele alıp bu ve bunun gibi fiyatlandırmaları bir an önce inceleyip biraz iç piyasaya bakıp düzeltmesini İstiyorum.

Güven BAŞAR
    Saygılar
    05555386549
    :pr: TrueWolf :pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kanuni sahipleri yerli motor parça sıkıntısı olmaz demişlerdi. walla ben demedim
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

abtiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu soruna fabrika yetkililerinin pek duyarlılıkla bakacağını zannetmiyorum. Mal satılıncaya kadar bile hizmetlerinin yeterli olduğunu düşünmüyorum.

ÖNEMLİ Tiger 250 Yedek Parça Kazığı

Tiger 250 Devir Saati
    ister kendiniz yapın ister sipariş verin.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post1661282

Tüm detaylar war. Üstelikte çok ucuza

Aldanmayın

Haklısın güven başar kardeşim,yalnız kanuni şirketini biraz araştırırsan bunun şimdiye kadar hep böyle olduğunu görürsünüz.Fazla uzağa gitmene gerek yok,bu zihniyet kanuniden önce kuralkan olarak karşımızdydı daha önce,hatırlarsınız mez ve simson markalarıyla,yıllarca motorcunun kanını emdiler,almanın,benzin düşmanı diye piyasadan sildiği mez motorunu türkiyeye soktular,yedek parçlarını cüzi paralara ithal ettiler bire yüz koyarak millete gazladılar.Sorarsan onlardan daha milliyetçi yoktur.Ben çok eski motorcuyum mezin popüler olduğu zaman yağ pompam arızalandı,heralde8-10 yıl vardır,kuralkan kaç para istdi o zaman inanamazsın tam 115 tl. dudaklarım uçukladı o zaman,doğu alman malı olduğu için bulgaristan da bol yedek parçası vardı.oradan aynı orj. pompayı 17 tl. getirttim,bunu daha önce kuralkan yedek parça bayiliği yapmış arkadaşlara sorabilirsin,yalan söylemiyorum,uzun lafın kısası aynı gazlama zihniyeti yine devam ediyor,işin enteresanlığı da,çok kurnazlar kanuninin tüm yedek parçalarını diğer markalardan ölçülerde veya verilerde ufak tefek değişik yapyırıyorlar ki istedikleri fiyata gazlasınlar diye,onun için motor almaya niyetlene arkadaşlar bu konuları iyi araştırsınlar,aldanmasınlar.Herkese iyi günler,hayırlı ramazanlar.

Motosikleti
    Kastino 50
    Kanuni Bu motoru alırkende geçiriyor yedek parçadada

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Dün ST Kanuninin RX125 SM modelinin jant fiyatını sordum sadece jant arakdaşlar dikkat edin bayiinin verdiği fiyat 486,00 tl.Yorum yapmaya gerek yok sanırım.
    Bir gün mutlaka ...

satışta yaptığı avantajı serviste geçirerek geri kazanıyo bence

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    varyatör kapağı popcorn 75 liraydı tabi bulabilirsen
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşım tepeören köyü çıkışındaki kanuni fabrikasının önüne gidiyorsun ... bir kamera ile arkadaşının biri seni çekmeye başlıyor sende bir bidon benzini döküp ateşliyorsun... ateşlemeden yetkililer çıkıp olayı anlayıp sana yardımcı olurlar insallah... ben ramzey çift pistonluda buna benzer bir şekilde motorumu komple sıfırlattım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Tiger 250 nin ön dişlisi. 13'lü dişli 35 lira, 15 li dişli 140 lira . (Bursa-Kenen IŞIKLAR yedek parça bayisi fiyatı)
    Sanayide 17 liraya mal ettim.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...li-yapimi.html
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    tiger 250
    bu dişli servisten ucuz gn 250 dişlisiymiş tigerlara uyarmı dersiniz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-434-15/detay?

2005 model kanuni aldım ama aldığıma bin kez pişman oldum 3000 liraya 2007 de aldığım motora 1500 lira harcadım bir sene bindim sonra garaja şimdi satmak istiyorumda satılmıyor anlayacağınız alırkende yedek parça alırkende satarkende kazık üstüne kazık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler