Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SUZUKI AN 400 BURGMAN

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Ben 17 yaşında bir motor kullanıcısıyım. 1998 yılından beri MBK OVETTO marka 50CC'lik bir scooter'a sahibim. İlgim sadece scooterlara yönelik.
    Artık Maxi scooterlara geciş zamanının geldiği düşüncesindeyim ve bu konudaki tercihim sanırım bir SUZUKI AN 400 BURGMAN olacak.
    Alternatif olarak neler önerirsiniz? Fiyat, performans, görünüm, kalite açısından görüşlerinizi paylaşır, alternatifleriyle karşılaştırırsanız sevinirim.

Öğrenciyim. Bu nedenden dolayı peşin bir ödeme yaparak motor alamam. Taksitlendirme konusunda bana en uygun kolaylığı sağlayacak şirket hangisidir?

Aslına bakarsanız, bir kaç tane fiyatı uygun ikinci el BURGMAN buldum ancak ikinci el araca binmeyi şahsen sevmiyorum. Aldın mı sıfırını alacaksın diyenlerdenim. Yoksa ikinci ellerlede ilgilenmelimiyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Burgman maxi scooter sınıfında en iylerden biri diger maxi scooterlar Türkiyede fazla tutulmadı bence burgman dogru bir tercih.
    Alternatif olarak icinci sırada aprilianın maxi scootelarıdacok guzel

Cevabınız için teşekkürler.

Bayi konusunda ne söyleyebilirsiniz? Tekay 10 milyar 500 milyon peşin fiyat veriyor.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    bi tane yamahanın maxi scooter ı çıkmıştı modelini hatırlamıyorum. invent yazmıştı siteye . fiyatı da uygundu. sitede bak istersen
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

tşk ederim, yamaha majesty den bahsediyorsun sanırım. Sitenin neresinde?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yamahanın sitesi beldeyama.com.tr
    suzuki icin en buyuk motosiklet bayisi korlas diye biliyorum oda korlas.com.tr

hondanında SILVERWING modeli cok iyi ama fiyatı biraz pahalı
    www.honda.com.tr

Motosikleti
    BMW R1150 GS
    burgman deki sag elcigin alt kismidaki kol neci?debriyaj mi?viteslimi ki?vitesliyse vites kolu/pedali nerde?
    Manic Depression Is Touching My Soul...

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya sanırım elcikten vitesliydi o alet. Düğmelerle vites büyütüp küçültüyorsun.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Sanırım 3 secenek var

silwerwing
    burgman 400
    burgman 650

vallahi burgman 650 gayet rahat bizim pederde var ve scooter deyip gecilmeyecek bir motor tiptronikte olabiliyor 400 lükte o yok istersen vitesli oluyor yani gayet rahat , bence mart ayındaki fuara bir göz at yenilere cıkacak sanırım.
    savaronaa bunu beğendi.

gypsymavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mutlaka maxi scoter piyasasına göz atmışsınızdır..400 cc 33hp.merkezi fren sistemli, 2. el satışında cumhuriyet altını gibi işlem gören, servis, yedek parça gibi problemleri yaşamayacağınız, elinizin altındaki keyifli gücün her zaman farkında olacağınız, boyut ve gücüne göre gayet ekonomik,

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    MERHABA,
    BURGMAN DİYORUM
    BAŞKA SÖZE NE HACET
    MOTORUMU YENİ ALDIM
    PAZAR GÜNÜ 227 KM.DOLAŞTIM
    DÖNÜŞTE DEPOYU TEKRAR DOLDURDUM
    227 KM. DE 9,2 LT BENZİN ALDI (25,22.-YTL)
    YANİ 100 KM.DE 4,05 LT. BENZİN YAKTI.
    SAYILAN TÜM ÖZELLİKLERİNİN YANINA BİRDE YAKIT TASARRUFUNU EKLEYİN BENCE
    RAHATLIĞI,ARTÇI İÇİN KONFORU,BAGAJININ BÜYÜKLÜĞÜ,2.ELDEKİ SATIŞ KOLAYLIĞI VE EN GÜZELİ HİÇ BİR AKSESUAR GEREKTİRMEYECEK ŞIKLIĞI
    BENCE SUZUKI BURGMAN
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

beetle65 e katılıyorum tamamıyla şehir içi kullanımı çoğunlukta ise kesinlikle burgman 400 ü öneririm..

saygılarımla
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN 400
    güzel kardeşim öncelikle nealırsan hayırlı olsun ben yaklaşık 8 yıldır bugman kullanıcısıyım burgman 150 burgman 250 400 ve 650 olmak üzere hepsine bindim kullandım 650 en mükemmeleri ama uygun demişin burgman 400 iyi saglam bir motordur iyi gideri şişmez ? ayrıca 2 elleri temizler var elbett nette ama tamircine iyice göstermeni öneriirm kayış depriyaj tahrip bilyaları na dikkat et ve alt torpitoyu ac catlak varsa alma motoru sür el bırak el bıraktıksan sonra sag sola cekerse balans tandır ama sag sol kafa atıyorsa kazalıdır dikkat et vve son olarak sym de 400 lük bir makina cıkardı maxsym diye yanlış hatırlmaıyordam incele derim eniştem aldı cok memlun ama daha yeni aldı son kararım burgman :D 400 şiddetle tavsiye ederim ve düzenle diyerek tekrar girdim bunların en büyük hastalıgı yag yakar ona cok dikkat et yag yakması demek 1000 tl tamir parası demek kazasız belasın iyigünlerde kullan

Alıntı savaronaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim öncelikle nealırsan hayırlı olsun ben yaklaşık 8 yıldır bugman kullanıcısıyım burgman 150 burgman 250 400 ve 650 olmak üzere hepsine bindim kullandım 650 en mükemmeleri ama uygun demişin burgman 400 iyi saglam bir motordur iyi gideri şişmez ? ayrıca 2 elleri temizler var elbett nette ama tamircine iyice göstermeni öneriirm kayış depriyaj tahrip bilyaları na dikkat et ve alt torpitoyu ac catlak varsa alma motoru sür el bırak el bıraktıksan sonra sag sola cekerse balans tandır ama sag sol kafa atıyorsa kazalıdır dikkat et vve son olarak sym de 400 lük bir makina cıkardı maxsym diye yanlış hatırlmaıyordam incele derim eniştem aldı cok memlun ama daha yeni aldı son kararım burgman :D 400 şiddetle tavsiye ederim ve düzenle diyerek tekrar girdim bunların en büyük hastalıgı yag yakar ona cok dikkat et yag yakması demek 1000 tl tamir parası demek kazasız belasın iyigünlerde kullan
    8 yıllık konuyu hortlatmak büyük başarı tebrikler

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yıllık konuyu hortlatmak büyük başarı tebrikler
    hahahaha,acaba konuyu açan şu an ne sürüyor, ya da hala motosiklet kullanıyormu.8 sene önce öğrenciymiş şimdi en yapıyor,gece gece diyecem sabaha geliyor saat.Nedense kafama takıldı:D

Şimdi baktım foruma en son bu mesajdan 7 gün sonra girmiş:D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Adam evlenmiş şimdi başka şeylere biniyor
    allah iyiliğiniZI versin

:-):-):-) depriyaj türkçe katili
    baysamin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler