Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial 150 ZAT için akü tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pluton enerji sitesine girin PL 100 Trickle var benim kullandığım. Yeri Necatibey cd. No.25 Karaköy. 26.07.2008 tarihinde aldım çok memnunum. Aküyü çalıştırıyor, boşaltıyor sonra şarj ediyor bırakın çalışsın hiç bir zararı yok faydalı.
    Yahu tesadüfe bak.. Bir ara bundan alacaktım, sanırım 68 TL idi zam geldi veya fiyatını hatırlamıyorum. Çok teşekkür ederim, zaman aşımına uğrayıp bu cihazı unutmuşum. Birde sizden yani 1. el kullanıcıdan cihazın nasıl çalıştığını, özelliklerini duyduktan sonra daha da çok isteklendim. Dediğiniz adreste bulabilirsem en kısa zamanda elime para geçtiğinde alacağım. Debriyaj takımı değişti ne yazık ki 60 TL paramı oraya yatırdım. Önceden de 30 TL yatırmıştım. Param tamamen bitti. Bir arkadaşımdan borç alacağım bu cihazı almak için. Kısmetse en kısa zamanda temin edeceğim..

2 sorum olacak. Şu an motosiklete bağlı akü yarıda gösteriyor ama marş basmıyor tık sesi geliyor. Yani akünün gücü yetersiz kalıyor. Suyunu ve asitini koydum hala durum aynı. Normalde yarıda olduğunda çalışıyordu anlayamadım ve şarj tutmuyor. Sanırım akü bu sefer bozuldu. Zor dayanıyordu..

2. sorum ise, evde 2,3 tane akü var. 6 aydır bir köşede duruyor bu cihaz onları tamamen boşaltıp, şarj edip, yeniden hayata döndürebilir mi acaba?

Herkese tekrar, tekrar teşekkür ederim.

İyi akşamlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Aküye yalnızca saf su ilave et asit dökülmedikten sonra azalmaz. Şarja bağla sabaha kadar dursun. Zaten cihaz akünün doluluk durumunu gösteriyor sen ondan sonra fişi pirize takıyorsun. KDV siz fiyatı ile alırsın.
    Orhan KÖNİ

Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküye yalnızca saf su ilave et asit dökülmedikten sonra azalmaz. Şarja bağla sabaha kadar dursun. Zaten cihaz akünün doluluk durumunu gösteriyor sen ondan sonra fişi pirize takıyorsun. KDV siz fiyatı ile alırsın.
    Teşekkürler.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-akitiyor.html

Bu sorunu kendim halledebilirsem cihazı en kısa sürede alacağım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler