Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sol sinyal yanmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar arkadaşlar,
    Sol sinyalim yanmıyor göstergede çok hızlı bir şekilde yanıp sönüyor ama lambaları yakmıyor kablosunda bir problem var sanırım daha öncede servis müşürü değiştirdiğinde aynı şekilde olmuştu bunu kendim halledebilir miyim? Elektrikten az çok anlıyorum ama bir problemim var bu sinyal kablolarının olduğu bölümü açamadım bir arkadaş kanıttırarak açacaksın demişti bende öyle yaptım vidanın baş kısmı koptu bunun doğrusu nedir,nasıl açılıyor? Döndürerek açamadım yada yanlış tornavidaylamı uğraşıyorum yıldızla denedim olmadı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    eger sadece sol ön yada sol arka yanmyorsa çözüm sinyal camını sökersin ampülü kontrol edersin patlaksa degiştir. yerinden çıkmışsa sabitle. yok eger ikiside yanmıyorsa kumanda panelinden yada kablodandır sorun motorunun modelini yazsan yardım gelecektir

Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger sadece sol ön yada sol arka yanmyorsa çözüm sinyal camını sökersin ampülü kontrol edersin patlaksa degiştir. yerinden çıkmışsa sabitle. yok eger ikiside yanmıyorsa kumanda panelinden yada kablodandır sorun motorunun modelini yazsan yardım gelecektir
    Teşekkürler öncelikle,
    Ön-arka yanmıyor kabşodan sanırım daha öncede müşürü değiştirilirken aynısı olmuştu kabloya bir müdahele ettiler ama ne yaptılar tam göremedim...
    Motor: Bianchi falcon 125...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler