Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1999 Model Suzuki Freewind XF650 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/2001_model...XQQdisplayitem Bu motoru incelemeni tavsiye ederim.Ben Twister'i almadan müşteri oldum.Benim bütçemi aştığı için alamadım.Ama on numara motor.İstediğin yere götür göster.Fiyatta pazarlık olursa, değerlendir derim.

Haklısın dosstum ama 8000 YTL fiyat istemiş hemde 50.000 km ye eğer ben bu parayı çıkartabilecek olsaydım 1999 lara bakmazdım..Herne kadar freewind lerçok övülse de sırf yaştan dolay Kawa KLE 500 lere kaymaya başladım ki içimin çok ısındığı bi makina değil..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    bi laf vardır kızmı alırsın dul mu.. belki bu isteğin sıfır alamazsın ama en yakın modlelere de bak 99 2000 az değil 8 9 sene yani ne amaçla alıcan bilemem ama belki çok temiz bir cbx 250 fln bakabilirsin belki bu baktıkalrın çok daha güzel görünüodur fakat çıkartabilecek sorunlarıda olma imkanıwar çünkü zaman geçmiş üstünden ve yakıtta önemli senin için...

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Sevgili dostum mantıksız gelirse peşinen söyleyeyim, kusuruma bakma.Gel sana süper temiz bir CBF 250 alalım.Edirne'de çok beyefendi bir dostumuzda 2007 3500 km'de bir makina var.Arka çanta ve ön camı da mevcut.Fiyatı5.500 YTL.İlgilenirsen ara.Rengi de siyah.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_...XQQdisplayitem

Benimde hoşuma gidiyor ama o kadar fiyatta uçmamak gerekiyor.Birde yukarıdaki ilana bak temiz gibi gördüm.Sahibi ile görüşebilirsin.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı efezoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın dosstum ama 8000 YTL fiyat istemiş hemde 50.000 km ye eğer ben bu parayı çıkartabilecek olsaydım 1999 lara bakmazdım..Herne kadar freewind lerçok övülse de sırf yaştan dolay Kawa KLE 500 lere kaymaya başladım ki içimin çok ısındığı bi makina değil..
    10 yasında makıne için 50,000km az bile hemde bır Enduro ıcın
    ben Tenere yı aldıgımda 55,000km falandı 63,500 de sattım

*bence ESKI MAKINEye gırme uğrasırsın parana ve zamanına yazık
    (sedece benim fikrim lütfen arkadaşlar yanlış anlamasın)

*Parçaya ihtiyacın olduğunda yada Satarken de zorluk çekersin

*bırde hergun kullanmayı planlıyorum yazmıssın bu tarz buyuk makıneler
    hergun kullanıldıgında yakıt+parca masrafından yana CANINI SIKABILIR

*KLE 500 konusuna gelınce bende bır Kawasaki kullanıcısıyım ve KLE 500 kullanan arkadaslarımdan duyduğum tek şey Yakıt Sarfıyatının yüksek oluşu...Kawasaki parça fiyatlarınına HESABA KATMAYI UNUTMA

sadece bilgin olsun istedim , Bol Şans
    ____it's my life_1982____

Arkadaşlar önerileriniz için sağolun..
    CBF-X 250 CC mutlaka güzel makinadır..Hatta benim şu an ki makinam 250 CC olmasına karşın arada oldukça beygir gücü farkı var.. Ama hem enduro-touring tarza geçmek hem de torklu bir makina istiyorum.. O yüzden 500 CC ve üzeri makinalar beni daha mutlu edecektir...
    Dün arkadaşımla buluştum..2006 model DL Vstorm u var..Şile yolunda kullandım..İlk 650 CC lik tecrübemdi..İnanılmazdı.Kesinlikle Cruiser tarz sürüşle arasında dağlar kadar fark var..İlk başta çekingen ve korkuyor olsamda,kısa sürede alıştım ve aylarca kullanıyormuş gibi hissettim..Boyum 1.81 ve dışarıdan ne kadar yüksek görünse de neredeyse topuklarım yerdeydi..
    Arkasından Suzuki Altan Motor a gittik..Freewind i sordum.. Makinanın güzel olduğu, az km yapsa bile yaşından dolayı masrafların kaçınılmaz olacağı, uzun sürede masrafları ile yekünün yüksek olacağı onun yerine masrafları şimdiden peşin ver ama daha yeni motor al dediler..Bu yüzden Freewind i eledim..
    Hatta bazıları şu an piyasa da 2004 model DL Vstormlar var 10.000 YTL ye, fırsatçı olmanı istemem ama Şubat a doğru kriz derinleşirse 8000YTL ye peşin bile bulabilirsin diye akıl verenlerde oldu..Sanırım 7.000-9000 YTL aralığına ikna oldum gibi..
    Yeni bi topik açmak mı lazım yok sa buradan devam etmek mi lazım bilmiyorum ama amaç paylaşmak olduğuna göre bu aralıktaki genç-enduro tavsiyelerinize açığım..
    Saygılar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)