Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ybrciler lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    yahu konu neredeyse 2 yıllık adam artık memnunum motorumdan diyor neyi ratışıyoruz ???
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giymende bir sakınca yokki giyersen iyi edersin gerçi onlar biraz vücuda yapışıyor motorcu elbise dediklerinde yapışıyordur gerçi problem olmazSen rahatsız olmadıktan sonra;)

Bu arada şimdi hemen farkettim yeni üyesin hoşgelsin motorunu kazasız belasız sür katılımcı ve sürekli olman dileğiyle tekrar hoşgeldin.
    eywallah usta yeniyim teşekkür ederim ilginden dolayı zamanla bende neyin ney olduğunu anlayacağım artık böyle soruları yazarım artık

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hey gidi lokman hey motoru eskittin açtigin topik hala yeni gibi be bu topikten sonra lokman tam 10 bin km yol katetmiş hemde şehir içinde uzun yol yok
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    tgb 303r
    Alıntı lokmanhekim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim ybr çok yakıyo acaba asya motorun titan tipine benzeyen motorunun karbüratörünü taksam yakıt düşermi çünkü o motorda 125 lik ybr den çok daha az yakıyo ve ybr yi rahatlıkla solluyo ben 110 la giderken o beni geçebiliyo hiç denedinizmi ybr 1 lt benzinle ne kadar gider
    bence cok ıyı ybr ye goree tabı ybr kullanan arkdaslar daha ıyı bılır bn tgb-303r kulanıyorum 150cc scooter 10tl lık benzınle 75-80 km yapıor sıkayetcı degılım performansına gore normal...o dedıgın tıp cın malları gercekten gıdıyor gcen gun ısıkta beklergen deggeldıı gaz verıp duruyodu bnde gaza geldım nasılsa gecerım dedım sonra kalkısat baya fark actım 115km hızla gıderken arayı kapattını gordum gecemedı ama kalkıstan kazanıyorum hafıfe alıncak bır motor degıl dorusu... hayırlı gunler...

haaa bu ardaa sorun karbratorde degıl emış tork farkındaa pek performans ıstemıyorsan sakın kulanıyorsan motorunu ön dişliyi buyut 16 bakla tak derım 3. vıteste 100 fln yapar ama serılı azalır motorun top speed yukselır devır duser boylece normal suruste yakıt performansı alırsın kısacası az yakar soyledıklerım işine gelıyorsa dene derım..SAYGILAR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)