Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoruma birisi kolonya koymuş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Pesaro 125
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapakta kilit yokmu o motorda ? hadi birşeyler koydular diyelim motor stop etmiş yakıtı yenile çalışır 12bin masraf ne alaka..
    Sele kilidim bozuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor MPowerMotoGaraj sayfasında Reels’e konu olan motor değil mi ya? ) Kolonya mevzusunu görünce çok şaşırmıştım.. Pek kolpa atacak bir sayfaya benzemiyor bir süredir takip ediyorum, güzel işleri de var.. Bilemedim.
    Reels'e mi atmışlar? Orada baktırdım. Aslında ben dedim atsanız güzel izlenir diye. Link var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor MPowerMotoGaraj sayfasında Reels’e konu olan motor değil mi ya? ) Kolonya mevzusunu görünce çok şaşırmıştım.. Pek kolpa atacak bir sayfaya benzemiyor bir süredir takip ediyorum, güzel işleri de var.. Bilemedim.
    Önceden de 2 kere gittim onlara güvendiğim bir yerdi. Ünlü olduklarını yeni gördüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı cinaryasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele kilidim bozuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Reels'e mi atmışlar? Orada baktırdım. Aslında ben dedim atsanız güzel izlenir diye. Link var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Önceden de 2 kere gittim onlara güvendiğim bir yerdi. Ünlü olduklarını yeni gördüm.

https://www.instagram.com/reel/C0b-m...hhZWM5NmIwOQ==

Motosikleti
    RKS Pesaro 125
    Polise gitsem en azından kameradan bir şey çıkar belki ailem son çare polisi arayacağımızı söyledi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    2 lıtre kolonya da dokseler motorda masraf olmaz sadece calısmaz en fazla enjeksıyon varsa onda arıza cıkar o da cok bısı tutmaz yenı benzın koysan calısabılır yuzde 80 kı sorun kolonya olmadıpına emın ol pıs benzın yada sulu benzın dır

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sulu benzın dır
    Kolonyanın %60'ı su zaten

Motosikleti
    RKS Pesaro 125
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 lıtre kolonya da dokseler motorda masraf olmaz sadece calısmaz en fazla enjeksıyon varsa onda arıza cıkar o da cok bısı tutmaz yenı benzın koysan calısabılır yuzde 80 kı sorun kolonya olmadıpına emın ol pıs benzın yada sulu benzın dır
    Karbüratörlü motor benimkisi çalışıp yakıyı çekti ve durdu sonra.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)