Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Muayene Süresini Yasal Süresine uzatmak Için Yapilmasi Gerekenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Teşekkürler...Bu arada Maltepedeki emniyette birinci katta trafik tescil.
    1 nolu bölüme gidiryosunuz sıra numarası alıp.Müracaat bölümü'ne yani.Görevli memur Hüseyin bey.Demin ekleyecektim site gitti...
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial MCT250

:)

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler...Bu arada Maltepedeki emniyette birinci katta trafik tescil.
    1 nolu bölüme gidiryosunuz sıra numarası alıp.Müracaat bölümü'ne yani.Görevli memur Hüseyin bey.Demin ekleyecektim site gitti...
    hiçmı para ödemedınn

bu arada yarın ortaköye gelıomusuunn ?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    .................................................. ...................

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    benim ruhsatcı sultanbeyliden çıkarmışlar. uzak olduğu için daha önce boşvermiştim ama şimdi yumurta kapıya dayandı halletmem gerek. Acaba sultanbeyli trafik tescil e nasıl gidebilirim? ( kadıköy tarafından)

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Arkadaşlar Bağcılardan ruhsat için bu işlemi yaptıran varmı? Bugün tel. ile sordum çıkan memur o yasa yürürlüğe girdimi şeklinde bir yaklaşım gösterdi

Sonra gelin ruhsatla burdan yaparız gibi bir şey söyledi
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Alıntı sewil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçmı para ödemedınn

bu arada yarın ortaköye gelıomusuunn ?
    hiç para vermedim...neden vereyim ki sonuçta belgem değişmedi sadece üzerine minicik bir kağıt yapıştırılıp tekrar pvclendi soğuk damga basıldı.
    bu şekilde yapmayan yerler para alıyor çünkü ruhsatta muayene tarihi yazan kağıdı komple değiştiriyorlar.bu nedenle de evrak parası alıyolar 30 ytl civarı.
    ortaköyde ne var benim haberim yok?
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Her Trafik Tescil Bürosu kafasına göre uygulama yapıyor. Maltepe bu konuda problemsiz yerlerden. Bir arkadaşım da orada aynen fragrance gibi işini kolayca halletti. Ancak bugün ben Kadıköy Trafik Tescile (Bostancı) gittim ve tarih uzatmak istediğimi söyledim. Üzerinden düzeltemeyiz, ruhsat değişecek dedi. Bir form verdiler, doldurması 1 saat sürer. Ayrıca vergi makbuz no falan gibi o an yanımda olması pek mümkün olmayan bir sürü detay isteniyordu. Bende atladım hemen muayeneye gittim ve 15 dakikada 2 senelik muayene yaptırdım.

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hakkınızı arayın beş kuruş para vermeyin bunu yapmak zorundalar, zorluk çıkaranı amirine şikayet edin, Bağcılarda bir arkadaş yaptırdı bende Güngörende yaptırdım hepsinin haberi var gecikmeyin.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    Kymco People S 200
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkınızı arayın beş kuruş para vermeyin bunu yapmak zorundalar, zorluk çıkaranı amirine şikayet edin, Bağcılarda bir arkadaş yaptırdı bende Güngörende yaptırdım hepsinin haberi var gecikmeyin.
    Bilgi için saol. Haftaya gidip uğraşayım bende.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bende yarın veya pazartesi günü gidiyim yaptırayım...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozacının şahidi şıracı... Amiride olmaz dedi .

Motosikleti
    mondial MCT250

:)

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç para vermedim...neden vereyim ki sonuçta belgem değişmedi sadece üzerine minicik bir kağıt yapıştırılıp tekrar pvclendi soğuk damga basıldı.
    bu şekilde yapmayan yerler para alıyor çünkü ruhsatta muayene tarihi yazan kağıdı komple değiştiriyorlar.bu nedenle de evrak parası alıyolar 30 ytl civarı.
    ortaköyde ne var benim haberim yok?
    işte buluşma düzenlenıooo yapıcamız kamp ve gezıleri konuşcaz zen scooclup dede yazıoo internetten gir hemen

http://www.motosiklet.net/forum/moto...25-zn-219.html

buradanda bakabilirsın sanırım 2.sayfa
    gelebilirsen gel cok eylencez

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Arkadaşlar benim kymco.nun muayene süresi 09,04,2007 tarihinde doluyordu BOLU Trafik Tescil Şb.Md.lüğüne gittim motorun ruhsatını verdim sağolsun memur arkadaş ruhsatı aldı elektronik daktilo ile düzeltip tekrar pres makinasına atıp çıkardı.Bende teşekkür edip çıktım.Bu iş içinde herhangi bir ücret ödemedim.Muayene tarihi 09.04.2009 tarihine kadar uzatılmış oldu.İşi bilen memur arkadaşlar vatandaşı üzmeden bu işleri hallediyor.İşini bilmeyene rastlarsan vay haline.

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    arkadaşlar bende para ödemeden muayene süresini uzattım.
    görevli memura bu şekilde bi kanun olduğunu söyledim ve ruhsatın üstünde ufak bi değişiklikle muayene sürem uzadı sakın boşuna para vermeyin.....

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    arkadaşlar üsküdar trafikten halleden oldumu muayene süresini uzatan?Boşu boşuna gitmiyim para alıyorlarsa.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umutpoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ruhsatcı sultanbeyliden çıkarmışlar. uzak olduğu için daha önce boşvermiştim ama şimdi yumurta kapıya dayandı halletmem gerek. Acaba sultanbeyli trafik tescil e nasıl gidebilirim? ( kadıköy tarafından)

umutcum ben de sultanbeyli trafik şubeden halledicem o işi, beraber gideriz istiyosan, ben yolu biliyorum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet Arkadaşlar,

Dün Sultanbeyli Trafik Şb.ye gittim. Oradaki memurlar artık alışmış zaten, herhangi bir evrak doldurmadan, şahsın kendi başvuru yapması şartıyla (veya vekalet yoluyla), muayene süremin uzatılması talebim hakkında sözlü olarak başvurumu yaptım.

Memur arkadaş ruhsatın muayene ile ilgili nüshasını aldı ve yarım saat kadar sonra aynı nüsha, "7" rakamının üzerine "9" yapıştırılıp 2009 olarak değiştirilerek, tekrar pvc preslenmiş şikilde tekrar elime geçti.

Herhangi bir ücret ödemedim ve 2 sene daha muayeneden yırttım darısı sizin başınıza

Motosikleti
    Kymco People S 200
    Pazartesi muameleciye gönderdim ruhsatı. Tarfik Şb. Bağcılar idi. Dün Gerekli düzeltme yapılmış olarak geldi. PVC yi kaldırıp 2007 nin 7 sinin silip 9 yapmışlar.

Aynı konu arabadada (Ruhsatta yanlışlık)başıma gelmişti aynı şekilde çözümlemişlerdi.

Herhangi bir ücret ödemedim.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    az once gittim ama saat 11:00 civarlarındakı gorevli kişiler yerlerinde yoktu ne biçim adalet ne biçim çalışma şekli anlamıyorum kı ya. 5 kurus para vermeden bu olayı en kısa zamanda hallettireceğim.. 3 - 4 kere gittim fakat halledemedim.. Oğleden sonra tekrar gidecegim eğer bu sefer de olmaz sa amirlerine sikayet edeceğim...

Burdan bize yardımcı olacak kanuna bakabilirsiniz arkadaşlar...

http://www.mevzuat.adalet.gov.tr/html/22002.html

ya ne biçim devlet bu arkadaşlar bugun tüm günümü yedi ama elde halen 0. Yok efendim neymiş Ruhsat kagıdı değişecekmiş yok 32,5 ytl imiş. kardeşim altı üstü 7 yazan yer 9 olacak bi pvc kaplanacak ne kadar zor iş ama ya 5 dk almıcak ama adamlar yapmıyolar işte.. Ama eninde sonunda ben bunu yaptıracam artık bu olayın suyu cıkmaya başladı...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

egekartali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty400
    bende bugün bağcılar emniyetine gittim..
    durumu anlattım..ordaki adamın haberi yoktu ama bilen biri çıktı sonra...
    ama dediki senin motor 2005 çıkışlı onu kapsıomu bilmioz bi arkadaş bilio yok burda..
    akşamüstü gel dedi...dedim yaw okul iş güç var nası geliim...
    sonra çıktım bi internet cafeden yukarıda arkadaşın yazdıı sitedeki kanunu komple .ıkardım ve adamlara resmen tek tek anlattım kanunu...öğrendiler sayemde...
    ordaki polis memuru ne dese ii;
    burda motorsiklet yazmıoki....yuhh dedim yaa abi 2 teker diyo bisiklet olcak hali yok ya..o da haa taam dedi..
    sonra işte üzerine yazdılar daktiloyla bi de pvc para harcamadan hallettik durumu...
    adam hala hade yırttın aslında ruhsatın değişmesi lazımdı 40 ytl bayılcaktın ama bak yapmıoz..dedim zaten heryerde böle ypılıo bu bana ekstra yapmıonuz...
    yani bağcılar emniyeti artık öğrenmiştir durumu giden olursa sorun çıkmaz...

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler