Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhabalar kawasaki er6n bakım yapılacak yardımcı usta tanısma muhabbet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki er6n
    S.a arkadaşlar guruba yeni üye oldum bende 1 ay önce 2012 kawasaki er6n aldım bir hafta sonra yan yatttı park halinde velası kelam parça alacağım bi kaç sıkıntısı da var parçalarını alıp degişim yapacağım bi dukkanım var aletlerim var tamirci değilim işi bilen bana yardım etmek isteyen varmıdır hafta sonu beylikdundeyim değişecek parçalar gidon buşi hava filtresi zincir on keceler ve ben hiç birini daha önce sokmedim videolardan baktım kendim de degişebilirim kanaatine vardım takım takravat var yardım edecek kawadan anlayan arkadaş varmıdır yardım edecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Gören var yazan yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    hocam bir tamirciye götürseniz sizin için daha iyi olmazmı. ?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kendin başla yapamadığın yeri yaz

Motosikleti
    kawasaki er6n
    Millet biraz cekingen parcaların hepsi yarın gelecek inşallah resim ve vdeo atarım daha önce bunları hiç sokmedim zincir falanda değişecek did zincir için de zincir sokme takma aleti de alıcam yarın ola hayr ola bakalım sıkıstıgım yerde yardımlarınızı beklicem artık

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı celalreyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....zincir sokme takma aleti de alıcam.....

o da neymiş yahu :D

kalınca bir düz tornavida iki adet büyük çekiç yeter sana..tornavida çekiç ile pimlerden birini ayır yeni zinciri yerleştir..iki çekiçle pimi şişir bitti bu kadar ;)

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı celalreyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet biraz cekingen parcaların hepsi yarın gelecek inşallah resim ve vdeo atarım daha önce bunları hiç sokmedim zincir falanda değişecek did zincir için de zincir sokme takma aleti de alıcam yarın ola hayr ola bakalım sıkıstıgım yerde yardımlarınızı beklicem artık
    Eski zinciri Spiralle kesip yeni zinciri arkadaşın dediği gibi çekiç,nokta,tornavida bam güm takıyoruz

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski zinciri Spiralle kesip yeni zinciri arkadaşın dediği gibi çekiç,nokta,tornavida bam güm takıyoruz
    Ve usta bunu benim motora uygularken oluroyle gozune ışık tutulmuş tavşan gibi kalakaliyor "naaaabiiioooo buuuu" diye ))

Kullanım kitapçığında bujinin , hava filtresinin , on kecelerin , kisacasi herşeyin yerinin tarifi mevcuttur. Yoksa da internette küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz. Elinizden gelir , siz başlayın eninde sonunda biter. Öğrenmiş olursunuz.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hocam gidon, buji, hava filtresi ve zincir basit, takıldığınız yerde buradan sorsanız tarifle bile halledersiniz... Bir tek ön amortisör keçeleri biraz temiz çalışmak ister. Onu da bir eksik bırakmadan adım adım yaparsan halledebilrsiniz sanıyorum, alet edevat varsa aşinasınızdır bu tarz şeylere...
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve usta bunu benim motora uygularken oluroyle gozune ışık tutulmuş tavşan gibi kalakaliyor "naaaabiiioooo buuuu" diye ))

Kullanım kitapçığında bujinin , hava filtresinin , on kecelerin , kisacasi herşeyin yerinin tarifi mevcuttur. Yoksa da internette küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz. Elinizden gelir , siz başlayın eninde sonunda biter. Öğrenmiş olursunuz.

Korkma acımayacak :-D

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam buji hava filtresi gidon halledersiniz.
    Zincir biraz zorlayabilir ama onuda halledersiniz zor değil. Lâkin ön amörtisör keçesine bence girmeyin biraz meşakatli bi iş. Elinizde kalabilir

Motosikleti
    kawasaki er6n
    Tesekkurler arkadaslar işten sonra aksamları ugrasıp hallettim 2 gunde bitti dediginiz gibi kecelere giremedim gozum kesmedi zincir işinide aletini aldım onla yaptım kawa servisine bunları yaptırmak icin işcilik fiyat almıstım keceler dahil 500 işcilik istemişti tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)