Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

3 yıldır (6 oldu) usta usta dolaşan motorum.. Siz olsanız ne yaparsınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Ah be arkadaşım, çok yazık olmuş bu kadar emeğe, zamana ve paraya.Biliyorsun bu hususta çok suçlusun.Benim hala aklım almıyor, bir malın alınırken bilene danışıp alınmamasını.Çokmu zor motoru göstermek, expertiz yaptırmak.Bazen o bir saatlik zaman bize çok büyük şeylere malolabiliyor.Binlerce örnekten biri ne yazık ki sen olmuşsun.

İkinci el motor alınırken, birkere alan kişi eğer yüksek km, veya düşük model alıyorsa, bu işten anlamalıdır.Hangi parçalar yatmadan, hangi parçalar km'den dolayı ömrünü doldurur bunları bilmelidir.Eğer bunlar hakkında bilgi sahibi değilse tek yapacağı şey, bütçesine uygun sıfır motor alıp kullanmaktır.Ancak bazen yanlış cazip ve galip gelir, tekrar geçmiş olsun diyorum.

Ben olsam o motoru hala adam etmekle kesinlikle uğraşmam, nedeni ise o motor adam olmaz, o kadar ustanın elinden geçmiş, hangi parçalar kullanıldı, ne hangi marka parçayla değiştirildi.Orjinalmi kullanıldı, çıkmamı kullanıldı onlarca cevapsız sorular.Toplarsın yürür hale getirirsin motordaki binlerce parçadan diğeri su koyverir.Artık bir hata yapmışsın, ne ederse biran önce elinden çıkarmaya bak, hiç uğraşma uzun vadede adam olmaz, 3 5 ay sorunsuz gidersin, yine bir yeri sıkıntı çıkarır.Bu nedenlerden dolayı, yeni bir sayfa aç sorunsuz sayılan piyasa motoru cbr600 vs vs alıp kullanmanı tavsiye ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    <birgün eskişehire yolun düşerse getir bırak bakalım , ustam onu bir şekilde diriltir

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 750, Asya Scooturk, KTM 50 cc
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet sabırlı ve iyi niyetli bir arkadaşsın piyasadan hatta kendi yetiştirdiğim ustadan kazık yemiş biri olarak garaj ı kurdum garajın kuruluş gayesi kendin boz kendin yap mantıgı bir .çok arkadaşımız en az bakımını kendi yapmayı ögrendi.Hatta bazıları motorunu zevk için söküp dagıtıp toplamayıda ögrendi.
    bazı arkadaşlar resmi servis diyor Şu anda oglumun motoru garantili resmi serviste bir aydır yatıyor yaptık diye verdiler 2000 tl para aldılar 5 km sonra aynı arıza dan geri girdi servise.mootor aprilla svr 850 otamatik sııfırı 56000 tl.servis müdürünü aradıgımda abi motor 2 ci pistonu yag sekmanında sıkıntı var zannediyoruz parça yok elimizde söküyoruz dedi.
    bende bi güzel fırçaladım adam beyazlaştı sonra morrardı.mot0run önce aküsünü ölçün sonra conjoktörü ve startörü kontrol edindedim.arıza conjoktörde çıktı müdür bey abi her müşteri senin gibi olsa diyor.
    ve malesef bu parça bende yok italyadan istiyecegiz buda en az 30 gün demek .sen siparişini ver bozuk parçayıda ver ben yapayım sen gelen parcayıda bana ver dedim hafta sonu motor çıkacak ama benim yaptırdıgım parçayla.
    yazdıklarımdan çıkarılacak ders tamir edecegin veya servisini tanıdıgın motora bineceksin tavsiyem.istersen ara beni yardımcı olurum 5322124353
    teşekkür ederim.. aradım, haber bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be arkadaşım, çok yazık olmuş bu kadar emeğe, zamana ve paraya.Biliyorsun bu hususta çok suçlusun.Benim hala aklım almıyor, bir malın alınırken bilene danışıp alınmamasını.Çokmu zor motoru göstermek, expertiz yaptırmak.Bazen o bir saatlik zaman bize çok büyük şeylere malolabiliyor.Binlerce örnekten biri ne yazık ki sen olmuşsun.

İkinci el motor alınırken, birkere alan kişi eğer yüksek km, veya düşük model alıyorsa, bu işten anlamalıdır.Hangi parçalar yatmadan, hangi parçalar km'den dolayı ömrünü doldurur bunları bilmelidir.Eğer bunlar hakkında bilgi sahibi değilse tek yapacağı şey, bütçesine uygun sıfır motor alıp kullanmaktır.Ancak bazen yanlış cazip ve galip gelir, tekrar geçmiş olsun diyorum.

Ben olsam o motoru hala adam etmekle kesinlikle uğraşmam, nedeni ise o motor adam olmaz, o kadar ustanın elinden geçmiş, hangi parçalar kullanıldı, ne hangi marka parçayla değiştirildi.Orjinalmi kullanıldı, çıkmamı kullanıldı onlarca cevapsız sorular.Toplarsın yürür hale getirirsin motordaki binlerce parçadan diğeri su koyverir.Artık bir hata yapmışsın, ne ederse biran önce elinden çıkarmaya bak, hiç uğraşma uzun vadede adam olmaz, 3 5 ay sorunsuz gidersin, yine bir yeri sıkıntı çıkarır.Bu nedenlerden dolayı, yeni bir sayfa aç sorunsuz sayılan piyasa motoru cbr600 vs vs alıp kullanmanı tavsiye ederim..
    keşke 3 yıl önce bunları duysaydım.. bu hatayı yapmazdım.. teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okudum. Gerçekten çok can sıkıcı, üzücü bir durum. O kadar uğraş sonucu bir şey elde edememek, yenilmişlik hissi de cabası. Keşke ilk arıza yaptığında yabancı forumlarda konuyu araştırsaydınız. Yabancı forumlar bizim yerli forumlar gibi değil, bir çok soruya doğru ve doyurucu cevap alıyorsunuz. oradan edindiğiniz bilgi ve tecrübeyle işe başlasaydınız sorun ilk baştan çözülebilirdi.
    Aynı olay benim aracın başına geldiğinde; yetkili servis 1 hafta uğraştı, yapamadılar, sonra komple elektrik tesisatını değiştirmeye kalktılar vb.vb. internetten araştırdım, yabancı forumları dolaştım ve edindiğim bilgi sonucu sanayiye aracı götürerek 5 dakika da işi hallettim. Sonra servise giderek onlara bir güzel saygılarımı sundum.
    Umarım verdiğiniz karar sizin için en doğru karar olur.

aslında yapabileceğime inandığım şeyleri forumlardan kendeime uyarlayabiliyorum.. ama sonuçta bu bir motorsiklet motoru.. anlamam etmem.. onun için bu yola başvuramadım.. her zaman işi bilene teslim etmek gibi bir düşüncem var ve bunu ne zaman uygulasam hata ettiğimi anlıyorum..
    her motorsiklet kullanıcısı sizin gibi yetenekli değil demekki.. keşke az anlasaydım bunlar gelmezdi başıma.. bu 10 uncu motorumdur sanırım. hiç böyle şeyler başıma gelmedi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    <birgün eskişehire yolun düşerse getir bırak bakalım , ustam onu bir şekilde diriltir
    macera diyorsun?

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Sebasti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç anlamam öyle parça parça ne neresi.. sadece kullanıcıyım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

aslında düşünmedim değil.. ama üç günlük dünya.. hakkımı helal etmemem daha büyük ceza..
    hakkını helal etmedin ya abi, adam şuan yataklara düşmüş konutum ben. (ironidir)

abi hakkını havale etmeycen hak seninse almak için çabalican. Dava aç gitsin.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkını helal etmedin ya abi, adam şuan yataklara düşmüş konutum ben. (ironidir)

abi hakkını havale etmeycen hak seninse almak için çabalican. Dava aç gitsin.
    daha fazla yıpranmak istemiyorum kardeş.. ayrıca hakkımı ahirettte alacağım. bu dünyada kimse ceza çeksin istemem.. bedduada etmiyorum fakat bütün gereksiz ve art niyetli ustalar dahil hakkımı helal etmiyorum.. nasılsa bir kaç yıl sonra hesaplaşırız..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    ben bütün motorlarımı fatihteki necat motorun servisine emanet ediyorum. kawasaki ustası zor bulunur derler, necat motorda kawasaki yetkili bayi ve servisi olduğu için inanılmaz memnunum. yamaha yı bile onlara emanet ediyorum. hatta garantili motorumu bile.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılmıyorum. Bence o motor adam olur ve daha yıllarca binilir. (Aşınan değişen, uygun olmayan vb parçalar kabak gibi belli olur. Piyasada bol bulunan bir motor değil ki orjinali yerine uyduruk bir parça takabilsin. Rulman keçe vb desen komple rektifiyede hepsi değişiyor zaten.)

Neden mi? Çünkü ben o sözde ustaların hiçbir şey yaptığını zannetmiyorum. Ciddi söylüyorum büyük ihtimalle hiçbir şey yapmamıştır, yaptım diye para almıştır. (başıma geldi ondan tahmin edebiliyorum)

Motosikletlerin ömrü gerçekten çok uzun. YBR, CBF gibi küçük hacimli motorlar kuryelere rektifiyesiz 60-70bin gidebiliyor. Bu motor çok daha büyük hacimli muhtemelen daha uzun dayanacaktır(90-100 bin gibi). Motosikletlerin yürümemesinin sebebi servis ve parça sıkıntısı.

Alıntı Sebasti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

en baştan Levent usta yı duysaydım ona gönderirdim. çünkü her duyduğuma emanet ettim. şimdi ne kadar masraf çıkar daha ne gibi süprizler bekliyor beni görmeye korkuyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

evet ilk ustada yapsaydım mahkeme daha kolay ve mantıklı olurdu. şimdi uzun ve muallak bir süreç çıkıyor karşıma..
    Sevgili meslektaşım ben hala tavsiyemde ısrarlıyım.

Neden diyecek olursan,

Masraf vb göze almamış olsaydın gidip başka bir motor alırdın. Örneğin temiz bir aquila alır güzel güzel gezerdin. Her açıdan çok daha ucuza gelirdi.

Ama öyle yapmamışsın. Motor bozulmuş "Allah kahretsin" deyip satmamışsın, hurdaya da çıkarmamışsın. Birden çok kez tamire götürmüşsün.

Şu an için bile satmıyorsun ya da hurdaya çıkarmıyorsun. Başka bir motor da almıyorsun. Demek ki gönlünde bu motor var. Hiç kendini kandırma.

Sen beni dinle Levent usta'ya git, motoru komple tertemiz yaptır ve yıllarca bin. Ne kafana takılır ne içine oturur.

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kocateker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Resmen ibretlik... Ancak insan yeni birşey alacağı zaman heyecanla olumsuzlukları gözardı ediyor. Sizin bu göz ardı etme süreci baya bi uzunmuş.Geçmiş olsun ne diyim.Parça fiyatına satın bence

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48616784/detay

Geçmiş olsun Dürüstlüğünü alkışlıyorum..
    UMT-TM ve Sebasti bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    öncelikle geçmiş olsun,hiçmi motosiklet'den anlayan arkadaşın yoktu?keşke almadan önce bir bilene danışsaydın?Allah yardımcın olsun,umarım tez zamanda iyi bir motosiklet alıp bu kötü badireyi unutursun...
    bazı arkadaşlarında dediği gibi keşke ilk başta servise verseydin,şimdiye kadar ödediğin paranın yarısına halletmiştin belkide...

Motosikleti
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum. Bence o motor adam olur ve daha yıllarca binilir. (Aşınan değişen, uygun olmayan vb parçalar kabak gibi belli olur. Piyasada bol bulunan bir motor değil ki orjinali yerine uyduruk bir parça takabilsin. Rulman keçe vb desen komple rektifiyede hepsi değişiyor zaten.)

Neden mi? Çünkü ben o sözde ustaların hiçbir şey yaptığını zannetmiyorum. Ciddi söylüyorum büyük ihtimalle hiçbir şey yapmamıştır, yaptım diye para almıştır. (başıma geldi ondan tahmin edebiliyorum)

Motosikletlerin ömrü gerçekten çok uzun. YBR, CBF gibi küçük hacimli motorlar kuryelere rektifiyesiz 60-70bin gidebiliyor. Bu motor çok daha büyük hacimli muhtemelen daha uzun dayanacaktır(90-100 bin gibi). Motosikletlerin yürümemesinin sebebi servis ve parça sıkıntısı.

Sevgili meslektaşım ben hala tavsiyemde ısrarlıyım.

Neden diyecek olursan,

Masraf vb göze almamış olsaydın gidip başka bir motor alırdın. Örneğin temiz bir aquila alır güzel güzel gezerdin. Her açıdan çok daha ucuza gelirdi.

Ama öyle yapmamışsın. Motor bozulmuş "Allah kahretsin" deyip satmamışsın, hurdaya da çıkarmamışsın. Birden çok kez tamire götürmüşsün.

Şu an için bile satmıyorsun ya da hurdaya çıkarmıyorsun. Başka bir motor da almıyorsun. Demek ki gönlünde bu motor var. Hiç kendini kandırma.

Sen beni dinle Levent usta'ya git, motoru komple tertemiz yaptır ve yıllarca bin. Ne kafana takılır ne içine oturur.
    Çok teşekkür ederim..

evet motoruma bağlandım.. bu halde terk etmek istemiyorum.. bu arada yılmadım. sekman ayarıyla düzeleceğini söyledi bir kaç arkadaşımız.. forumda ise bizzat numaralarını veren bana fikirlerini anlatan veyahut geçmiş olsun diyen arkadaşlarım oldu... hepiniz o kadar kıymetlisiniz ve samimisiniz ki, bu beni gururlandırdı. derdimle dertlenen arkadaşlar amacım sizi dertlendirmek değil sizin başınıza gelebilecek kötü bir senaryo olabilir diye paylaşmıştım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun,hiçmi motosiklet'den anlayan arkadaşın yoktu?keşke almadan önce bir bilene danışsaydın?Allah yardımcın olsun,umarım tez zamanda iyi bir motosiklet alıp bu kötü badireyi unutursun...
    bazı arkadaşlarında dediği gibi keşke ilk başta servise verseydin,şimdiye kadar ödediğin paranın yarısına halletmiştin belkide...
    Keşkeler... aynen, keşke...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    babam 45 senelik mercedes ustası
    babam bile eski araba alırken usta eli değmemiş araba arıyor var hesap et
    Sebasti, krd ve gibigibi1985 bunu beğendiler.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sonuç ne oldu çalışıyor mu motor?

Motosikleti
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuç ne oldu çalışıyor mu motor?
    Sonuç şu; motor satlığa çıkarıldı yarı fiyatına sahibinden.com üzerinden.. aynı zamanda ışık vadeden ustasını bekleyecek.. Ankara-İvedik OSB ye gönderdim. ulaşılması ve incelenmesi kolay olsun diye.. hangisi olursa yani.. Sekman ayarı yapılması gerekiyormuş..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bilmediğin kişi bu motor üzerinden seni kazıklayabilir.Bana yakın olsan söküp arızasını bulup toplaman da yardımcı olabilirdim. Ben yerinde olsam satmam o motoru.
    Youtube da VN750 için baştan sona tamir videosu var. Biraz iş bilen için çok kolay halledilebilir.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Baştan sona okudum. Öncelikle geçmiş olsun.
    Siz olsaydınız diye sormuşsunuz ya, ben cevaplayayım.
    Zaten benim diyeceğimi yapmışsınız.
    Öncelikle dava sürecinden hiçbirşey çıkacağını sanmıyorum. Bir de yalandan yere mahkeme mahkeme gezeceksiniz aylarca.
    Bence tıpkı yaptığınız gibi, yarı fiyatına da olsa, elden çıkarmaktır. Çünkü o motora sıfır motor da taktırsanız, asla korkmadan binemeyeceksiniz. Sürekli aklınızın bi yerinde acaba sorusu kalacak.

Ben olsam, müsait bi yere koyar kendime deneme tahtası yapardım. Vakit buldukça başıma geçer, söker takar, anlamaya çalışırdım. Satıldığı vakit te, zararın neresinden dönersen kardır mantığıyla hareket ederdim.
    Çünkü, üzerinde değişiklik yapılan, sonradan uyarlanan, hiçbir şeyden randıman almadım. Bunu bir tek mekanik alet olarak düşünmeyin. Herşeyde böyle. Sonradan yapılan birşeyden kesinlikle başım ağrıdı. Ve bu bana büyük ders oldu. Ki size de iyi bir tecrübe olmuş. Unutmayın herkesin başına hayatında böyle bir şey mutlaka gelir.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Çok geçmiş olsun.Satılık ilanin da da açık açık herşeyi yazmışsınız.Umarım bir daha böyle şeyler yaşamazsınız.
    Ben o kadar masraf yapıp da duzelmeyen motorum olsa kafayı yerdim.Ki üç beş lira maaşımdan artırıp o masrafları karşılayacak olmak ve boşa gitmesi beni çileden çıkartır dı.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okudum. Öncelikle geçmiş olsun.
    Siz olsaydınız diye sormuşsunuz ya, ben cevaplayayım.
    Zaten benim diyeceğimi yapmışsınız.
    Öncelikle dava sürecinden hiçbirşey çıkacağını sanmıyorum. Bir de yalandan yere mahkeme mahkeme gezeceksiniz aylarca.
    Bence tıpkı yaptığınız gibi, yarı fiyatına da olsa, elden çıkarmaktır. Çünkü o motora sıfır motor da taktırsanız, asla korkmadan binemeyeceksiniz. Sürekli aklınızın bi yerinde acaba sorusu kalacak.

Ben olsam, müsait bi yere koyar kendime deneme tahtası yapardım. Vakit buldukça başıma geçer, söker takar, anlamaya çalışırdım. Satıldığı vakit te, zararın neresinden dönersen kardır mantığıyla hareket ederdim.
    Çünkü, üzerinde değişiklik yapılan, sonradan uyarlanan, hiçbir şeyden randıman almadım. Bunu bir tek mekanik alet olarak düşünmeyin. Herşeyde böyle. Sonradan yapılan birşeyden kesinlikle başım ağrıdı. Ve bu bana büyük ders oldu. Ki size de iyi bir tecrübe olmuş. Unutmayın herkesin başına hayatında böyle bir şey mutlaka gelir.
    Öyle değil hocam ya. Kuralına uygun tamir edildikten sonra eskisi gibi olur. Hatta bazı durumlarda eskisinden de iyi olur.(ör: 10-15 sene önceki rulmanlarla, keçelerle, yağlarla şimdikiler bir değil. Şimdikiler çok çok daha iyi) Makine bu, çok da abartmamak lazım.

Sizin başınıza gelen birçok kimsenin başına gelmiştir,çünkü sözde ustalar emin olun hiçbir şeyden anlamıyorlar. En basit en temel şeylerden bile... Güya tamir ederlerken aslında daha çok bozuyorlar.

Size şu kadarını söyleyeyim, o motorun bir tek şasisi kalsa bile o motor tekrar çalışır yürür hale gelir. Emek, zaman, masraf, fiyat/performans... bunlar ayrı. Yapılabilir mi? Kesinlikle yapılır. Bir şeyin zor olması başka imkansız olması başka.

Buyurun, bir örnek:

http://forum.donanimhaber.com/m_112891844/f_//tm.htm#112896452

https://www.youtube.com/watch?v=MU2w3fpa3G4

Motosikleti
    Merhaba. önerileriniz için teşekkür ederim.. izleyerek hayal ettim.. motor tekrar elden geçiyor samimiyetine inandığım bir usta uğraşıyor... bunları yapabilmek için az çok anlamak gerek.. birine emanet ettim. umarım bu son olur ağız tadıyla binerim..

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    Selamlar. Gecenlerde ayni aciklamayla motorun ilanini gordum. Cok can sıkıcı bi durum gecmis olsun. Vn750 malesef muhendislik olarwk kusurlu, kendisi ve kendine has yedek parca uretimi durmus bir motosiklet. Keske almadan once modeli bir arastirip ne gibi zorluklari olur neyle basacikman gerekecek bilgi edinseydin. Neyse is isten gecmis. Saglam hali performansli bir motor ama acikcasi kronik sorunlari (arka silindirin hararet nedeniyle conta yakmasi vs) toplandiktan sonra da canini sikacak. Vn750 seleflerine gore zaten yuksek devirli calisan bir motor. Yine seleflerine gore sivi+hava sogutmali degilde yalnizca sivi sogutmali olmasi, fabrikasyon radyator ve faninin yetersiz olmasi ciddi bi hararet sorunu yaratiyor. Cok ayrintili bilgim olmamasiyla beraber subaplarinin da sorun cikardigini gordum, sebebi nedir bilmiyorum. Motorcular genelde dosttur ama vefa yoktur. Dili yanan motorcular motoru elden cikarmak namina baskalarinin da basini yakar sizde de oldugu gibi. Vn750 TR piyasasinda cok olan bir motor degil. Parca sikintisi var. O nedenle saglam parcalari ayiklayip sahibinden vs gibi bir yerde ya da en azindan forumda bir konu acarak bu hayirsiz evlatla ugrasan mevcut vn750 kullaicilarinin isini kolaylastirabilirsin, zira elinden gelmedigi icin ileride acacagi ufak tefek problemleri icin yine ustaya gotureceksin, vn750 yi bilmeyen usta motorun icine daha beter edecek. Yine kisir dongu... Hak adalet onemli ise senin icin, baskasina satma derim...
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler