Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Redline Sorunu!:(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mr250 Destro
    Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim Motorum 250cc Mr Destro diğer emsalleri redline'a giriyor ancak benim motorum devir sonunda stop ediyor arkadaşlar hiçbir forumda sayfada bulamadım böyle bir konu anlamıyorum sadece benimmi başıma geliyor böyle şeyler . yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar iyi günler lastiğinize taş değmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Redline'dan kasıt kesici ise senin motorunda yok. Biraz daha zorla bakalım kol çıkartacak mı? Merakla beklemedeyim
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mr250 Destro
    Dostum diğer emsalleri giriyor mesela:https://www.youtube.com/watch?v=oVfIipMogtA gibi benim motorumla aynı bu motor sadece kırmızısı yani

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    3 farklı motosikletim oldu.
    ilki çinliydi. Boşta gaz verdiğinde bile sağından solundan ses gelirdi. O yüzden bırak kesiciyi boştayken hiç doğru dürüst gaz vermedim.
    Zaten viteste iken de kesiciye sokmadım.
    Diğer 2 motosikletim de de hiç kesiciye girmedi. Boşta niye gaz vereyim ki.
    Kesici olup olmadığını bile bilmem. Son hız istiyorsam, 5. viteste basarım gittiği yere kadar gider. Kesiciye girmez zaten.

Kesicinin niye var olduğunu biliyorum. Ama benim motosikletlerim de gerek yok. Kullanma şansım yok çünkü.

Hep kullanırlar, boşta olan motoru fazla gaz açmayın diye. Hep şöyle bir metaforik tabir yaparlar.
    "hani futbol oynarken tam gerinip, topa vuracakken bir şekilde top yer değiştirir ve ayağın boşa çıkar da, kalçanda ve dizinde bir zorlanma hissedersin. Aha krank kolu'da öyle hissediyor. " diye.
    Yapma işte. gerek yok.

Ayrıca video da ki çocukta, motorun ömründen iyi bir çaldı.
    Video'yada yazmışlar. "sen motor kullanma biladerim" diye

Motorun güzel. Er-5 görünümünde.
    Keyfini sür.
    Erhan Tosun bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mr250 Destro
    Dostum dediğin çok doğru katılıyorum sana ama hani ben kusursuzluk seven adamım neden diğer emsalleri giriyorda bu girmiyor stop ediyor tahta kurdu gibi içimi yedi bitirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)