Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

garip bir scooter hikayesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    Valla yakın olsa bi çay içmeye gelirdim, eyvallah... Bak bu şekliyle Jandarma kesinlikle zorluk çıkartmayacaktır... Avcıyım filan dersen faydası oluyor, bizzat test etmiştim ;) Pazartesi bi sorayım Bali'yi bakalım kaça kadar inecek... Biraz paracı galiba ama dur linkini vereyim:
    Dedim ama ilan kalkmış. Pazartesi sorarım
    piyanist_irf bunu beğendi.
    The man who knows everything chooses to know nothing...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Teo23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yakın olsa bi çay içmeye gelirdim, eyvallah... Bak bu şekliyle Jandarma kesinlikle zorluk çıkartmayacaktır... Avcıyım filan dersen faydası oluyor, bizzat test etmiştim ;) Pazartesi bi sorayım Bali'yi bakalım kaça kadar inecek... Biraz paracı galiba ama dur linkini vereyim:
    Dedim ama ilan kalkmış. Pazartesi sorarım

başım gözüm üzerine her daim beklerim , aslında insan aradığında muhakkak bulur ama evraksız bir motosiklete verecepğim fiyat yedek parça fiyatından öte gitmez benim ama hakkıyla bir fiyat söylerlerse düşünülebilir,

bu arada geydirme kamuflaj işi dedinde aslında kafamda vardı ama düz siyah yaparım diye düşünmüştüm senin bu düşüncenden dolayı buraya geldiğinde yemekler ve hediye olarak lolipop şekeri hediyem olacak sana

kim bilir bir gün ben gelirim belki o tarafa doğru
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim durup durukene fişfişleme ortalığı sende , kızılay çadırı , fermuar , direk mirek deyi bozma kalbimizi akşam üstü akşam üstü töbe töbeeeee
    Senin kalbin kötü
    Grenajlara vida atamayacağına göre fermuar taksaydın iyi olurdu lan...
    Renk renk çadır bezlerinden grenaj dikerdin..
    Ciddi yere gidiyorsan lacileri çeker, arkadaşlarla buluşmaya gidiyorsan pötikare desenli grenajı takarsın....
    Vallaha sana gıpta ediyom...
    Benim yok ya böyle imkanım kıskanıyom.... Kızdırıyom...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin kalbin kötü
    Grenajlara vida atamayacağına göre fermuar taksaydın iyi olurdu lan...
    Renk renk çadır bezlerinden grenaj dikerdin..
    Ciddi yere gidiyorsan lacileri çeker, arkadaşlarla buluşmaya gidiyorsan pötikare desenli grenajı takarsın....
    Vallaha sana gıpta ediyom...
    Benim yok ya böyle imkanım kıskanıyom.... Kızdırıyom...
    bak yemin ederim aklıma gelmediyse ne olayım ama elimde yeterli cırt yoktu ama fikir şahane takım elbise değişir gibi kaportayı değişirim harbi süper fikir , arazi modu, karayolu modu, gezi etkinlik modu , eşşeeen aklına karpuz kabuğunu soktun ya harbi aklıma yattı bu iş

kızarmıyım be abicim hayat hep ciddiyet değil yavvv arada gülüşüp, şakalaşmakta lazım bu güne kadar bu uslüple hiç konu açmadım buda böylesine makara olsun be abi ne olcek

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

alp abi istersen seni bi tur pindiririm hatta koltuk ısıtmayıda açarım soğuk kış gününde sıcak sıcak üşütmeden yol alırsın ben severim misafiri

alp_tunay bunu beğendi.

hmm şimdi anlaşıldı .Elinin altında kobay olması iyidir .Bakarsın şöyle birşeyde görebiliriz o zaman .Bir süpriz gelir mi?
    Koltuk ısıtma iyimiş o ekipmanın totonun altında olması bile psikolojikmen içini ısıtır

Motosikleti
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm şimdi anlaşıldı .Elinin altında kobay olması iyidir .Bakarsın şöyle birşeyde görebiliriz o zaman .Bir süpriz gelir mi?
    Koltuk ısıtma iyimiş o ekipmanın totonun altında olması bile psikolojikmen içini ısıtır
    http://image.streetchopperweb.com/f/...right_side.jpg

http://www.sin-racing-scooters.com/i...per-orange.jpg

atölyeyi bir bızıklasam resimlerini paylaştığın motorlardan kesin bir tane çıkar hatta daha güzeli çıkar ön düzen var, depo var, şasi kolay iş zaten , motor var , geçen jeneratör almıştım hurdalıktan çalıştırdım çalışıyor , elektirik bileme üretiyor olmadı onun motorunu kullanırım güzel bir çapır olur , hiç biri olmadı kobay hondam var

eee daha ne olsun

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bunu 4 gözle bekliyodum harika olmuş Abi senin için engel yok gerçekten
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu 4 gözle bekliyodum harika olmuş Abi senin için engel yok gerçekten
    sağolasın denizcim yeni slogan budum kendime YOKLUĞUN DÜŞMANIYIM nasıııı ?
    Shrieker bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    sağolasın denizcim yeni slogan budum kendime YOKLUĞUN DÜŞMANIYIM nasıııı ?
    nezaman durcan irfan..

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nezaman durcan irfan..
    zaten duruyorum kanki bi şey yapmıyorumki heeeeee sen bu sukutur işini diyon yok beaa bu ara atıştırması gibi bir şey , ana yemek arkada pişiyo

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    İrfan abi şu yaylardan 3-5 tane de bana gönderiver... arka fren müşürü için...
    nalet olsun bu kıbrısa ne ararsan yok
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    konuların abone ol tuşu var ama irfan ustamızın yok. forum yönetimi bu eksıkle ilğilenmesi gerek. irfan ustamızın hızına yetişemiyoruz.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla ademcim maddi imkanlardan sebep bu scoterla zaman geçiiyorum can sıkıntısından , şu an torna aşamasındayım sonra şasi yapımına geçeceğim ama torna ,şi elimi ayağımı bağlıyor , biliyorsun öpücükle yapmıyorlar bu işçiliği yoksa bi öpücük verirdim ne olcek
    abi eli öpülecek adamsın. Çılgın procelerini takipteyim. Maşaallah.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yetişemedim, boyamışsın bile abicim..
    Leopar, zebra, çita ve hatta zürefa deseni bile olabilirdi.. Hatta holştayn... Köylük yerde yabancılık çekmezdi... Neyse...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atölyeyi bir bızıklasam resimlerini paylaştığın motorlardan kesin bir tane çıkar hatta daha güzeli çıkar ön düzen var, depo var, şasi kolay iş zaten , motor var , geçen jeneratör almıştım hurdalıktan çalıştırdım çalışıyor , elektirik bileme üretiyor olmadı onun motorunu kullanırım güzel bir çapır olur , hiç biri olmadı kobay hondam var

eee daha ne olsun

http://img854.imageshack.us/img854/3453/img0011gnk.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/9441/img0012nhdr.jpg
    abi jenaratörü kaça aldın bana da lazım bir tane trifaze 15 20 kwlık nerde oluyor bu hurdalık

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    değişik orjinal bi çalışma olmuş emeğine sağlık irfan abi ama dikkatli olmak gerek 2 teker, sonuçta denge önemli nasıl oldu acaba irfan abi ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

yağmurda yola butun boyaları bırakırsın
    güzel bi kasa yapıp bitr bnce
    estetik çalışmalarını geliştir hocam

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    başım gözüm üzerine her daim beklerim , aslında insan aradığında muhakkak bulur ama evraksız bir motosiklete verecepğim fiyat yedek parça fiyatından öte gitmez benim ama hakkıyla bir fiyat söylerlerse düşünülebilir,

bu arada geydirme kamuflaj işi dedinde aslında kafamda vardı ama düz siyah yaparım diye düşünmüştüm senin bu düşüncenden dolayı buraya geldiğinde yemekler ve hediye olarak lolipop şekeri hediyem olacak sana

kim bilir bir gün ben gelirim belki o tarafa doğru
    İrfan hocam, her zaman bekleriz... Lollipop olayı bizi bozar zannımca... Ama bi çay içeriz Hocam kusura bakma ama, boya işi hakkaten zor bir mevzuu, hele kamuflaj boyamak ancak profesyonellerin işi bence... O yüzden kamuflaj giydirin demiştim. Hakkaten Holstein süt ineğine dönmüş, ancak Milka reklamında oynar bu haliyle... Siyahla kapatın bari, siyah herşeyi örter nasılsa... Bu kadar profesyonel iş çıkarmış birisine akıl vermek haddimiz değil ama, o güzelim, uğraştığınız malzeme kendisini göstersin... Sürç-i lisan ettikse affola...
    The man who knows everything chooses to know nothing...

Motosikleti
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi şu yaylardan 3-5 tane de bana gönderiver... arka fren müşürü için...
    nalet olsun bu kıbrısa ne ararsan yok
    yollayayım kardeşim ne demek hatta orjinal firen müşürü yayı yollayayım ama boyutu senin motora uyarmı ? ölçmen lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi eli öpülecek adamsın. Çılgın procelerini takipteyim. Maşaallah.
    sağolasın ademcim bu işlerlede brileri uğraşacak , bir çoğuna göre boş işler ,heleki bu işlerden bu camiadan kopuk , teknik mekanik hiç bir hevesi olmayan insan olursa , ortada yapılanın , emeğin, hiç bir ehemmiyeti yoktur

sevdiğim bir söz var , dünya karşılaştığın fırtınalarla değil, gemiyi geri getirirp, getirmediğinle ilgilenir, empati kurmayı çok severim ,bir çok şeyi görebilmen için çok geniş bakmak lazım gelir , birisi emeği gözünden tanırken , bir diğeri bu ne len deyip kaale bile almayabilir

ama benim için sıkıntı yok sizler bana yetersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetişemedim, boyamışsın bile abicim..
    Leopar, zebra, çita ve hatta zürefa deseni bile olabilirdi.. Hatta holştayn... Köylük yerde yabancılık çekmezdi... Neyse...
    söylediğin tarz bir scooterda görmüştüm orjinal boyalı zebra desenli bir şeydi aynısı olsun istemedim yoksa boyamaya gelince kaplumbağa gibi bile yapardım dedimya fırçalarla aram iyidir

http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/89017-yagli-boya-calismalarim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi jenaratörü kaça aldın bana da lazım bir tane trifaze 15 20 kwlık nerde oluyor bu hurdalık
    bulunduğum mevkide ama motosiklet hurdalığı değil , zaman zaman motosiklette düşer bana ayırırlar ama sıkıntı olmaz fiyatı bedavadan biraz pahalı hatta bu bizim irfana yarar diye benim için ayırmışlar kenara kimseye vermemişler sağolsunlar fiyat vermeyeyim şimdi gülersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değişik orjinal bi çalışma olmuş emeğine sağlık irfan abi ama dikkatli olmak gerek 2 teker, sonuçta denge önemli nasıl oldu acaba irfan abi ?
    mehmetçim tabiki heryerde her zaman dikkatli olacaksın sadece bu motosiklette değil motorun şasisini merak ettiysen 2 tekerin orantısı ve sapmasında sıkıntı yok yani hareketlerini kısıtlayacak problem olmamış onardığım kısım yolcunun yükünü taşıyan kısım , onun dışında yapılan şeyler elektirik işleri görseli vs.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    abi böyle bişeyi ancak sen yapabilirdin zaten,ellerine sağlık
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)