Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jinlun 150-5

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Jinlun jl 150-5 chopper motorum var bobini nereden bulabilirim ya da ona uygun bir bobin var mi? Bir de aldigim kisi fazla hiz yapmiyor bobinleri degistir istersen dedi sizce sorun bobinlerde midir bir de fiyat olarak tahminin ne kadar tutar? Simdiden tesekkurler...
    Yamaha R6

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    o motor capır tipi. Motor ufak, kadro devasa büyüklükte ve ağır. Motora naparsan yap 150 cc yle en fazla hızlandıracağın + 10 km dir. Zaten öyle sadece bobin değişimiyle hızlanmaz. Hız istiyosan motor değiştir. Cbr 125 al,mondi drift al, mc,mr al onlarla daha hızlı gidersin.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor capır tipi. Motor ufak, kadro devasa büyüklükte ve ağır. Motora naparsan yap 150 cc yle en fazla hızlandıracağın + 10 km dir. Zaten öyle sadece bobin değişimiyle hızlanmaz. Hız istiyosan motor değiştir. Cbr 125 al,mondi drift al, mc,mr al onlarla daha hızlı gidersin.

aynen öyle dediğin gibi , bobin ateşleme yaptırır hıza etkı etmez keselenme
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    bobin hızı etkilemez yakıtı biraz düşürebilir. jinlun sağlam motordur ama biraz hantal ağırlığı nedeniyle. hız yapmasını istiyorsan değiştirmeni tavsiye ederim bende. biraz daha tork istiyorsan yani son sürat fazla değişmesin ama son sürate hızlı çıksın diyorsan motorla oynayabilirsin

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende oyle oldugunu farkindayim ama aldigim kisi oyle dedigi icin daha tecrubeli olan sizlere danismak istedim. Su an duz yolda 100 km hiz yapabiliyorum 80-90 cok rahat goruyor bir sikintisi yok. Cevabiniz icin tesekkurler bilgilenmis oldum.
    Yamaha R6

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bındıgım motorlarınıcınde bu da , o motora dagılana kadar bin sonra hurdalıga at biz oyle yaptık bır rekfete edelım dedım 1300 tl tuttu

Motosikleti
    Yamaha R6
    Bir de bir sorunum daha var motorsikletin akusu yeni benzin daha yeni aldim depo dolu buji degisti test yaptirdim 2 once akuyu taktirdigimda mars elden calisiyordu. Ama bir saat sonra marsa basip calistirmayi denedim ama calismadi. Motor isininca elden mars calisiyor ama 1-2 saat calistirmayinca yine elden mars calismiyor ama vurdurarak calistiryorum gayet benzin yiyor gidiyor sizce sikinti ne olabilir?
    Yamaha R6

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı hsndmrcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de bir sorunum daha var motorsikletin akusu yeni benzin daha yeni aldim depo dolu buji degisti test yaptirdim 2 once akuyu taktirdigimda mars elden calisiyordu. Ama bir saat sonra marsa basip calistirmayi denedim ama calismadi. Motor isininca elden mars calisiyor ama 1-2 saat calistirmayinca yine elden mars calismiyor ama vurdurarak calistiryorum gayet benzin yiyor gidiyor sizce sikinti ne olabilir?
    Akü şarj tutmuyor diyeceğim yenı aldım test ettirdim 2 defa diyorsun , statör aküyü şarj etmiyor dostum

Motosikleti
    Yamaha R6
    Ustam statoru de degistirdim yarin bi servise gidecem bakalim ne diyecekler daha yaptirali 2 gun olmadi zaten bu sorun icin gitmistim ben yarin bi daha elden gececek insaallah bu sefer bi sorun cikmaz.
    Yamaha R6

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı hsndmrcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam statoru de degistirdim yarin bi servise gidecem bakalim ne diyecekler daha yaptirali 2 gun olmadi zaten bu sorun icin gitmistim ben yarin bi daha elden gececek insaallah bu sefer bi sorun cikmaz.
    statörde değişmişse , konjektör sorunu bu . Servis mi gülerim bak :D güldüm

Motosikleti
    Yamaha R6
    Servis dedigim kendi motorcum var Allaha sukur agiz aliskanligi iste yoksa bende aglanacak halime gulerim yani
    Yamaha R6

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    tamam dostum , buyukıhtımal konjektr

Motosikleti
    Yamaha R6
    Sagolasin ilgilendigin icin bakalim yarin anlayacaz neymis yazarim buraya sonucu iyi aksamlar.
    Yamaha R6

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    sanda ıyı aksamlar dostum

Motosikleti
    Yamaha R6
    Sorun karburatorun tikanmasiymis acti temizledi usta sagolsun simdi maasallahi var tikir tikir isliyor
    MaviAlbatros bunu beğendi.
    Yamaha R6

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)