Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acil yardım!!

Motovento
    REKLAM ALANI

yardımm!! 1. vitesteyken çok kasılıyor motor 10 dk kadar yüksek devirde kullandım sonrada böyle birşey oldu. ışıklarda duruyorum basbas bağırıyor, daha gaz vermeden debriyajı bıraktığım gibi gidiyor. ne oldu ne yapıcam anlamadım, hiç anlamadan götürücem ustaya motorun yarısı kadar para alacak benden anlamıyorum diye kaldım öylece... yardım!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    anladığım kadarıyla rolantın çok yüksek ki git motorcuya düşürsünler para vermezsın basit bi iş zaten

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    gaz teli bir yerlere takılı kalmış olmasın , yada telin geçtiği kablo oksitlenme yapıp yayın teli geri çekmesini engellemiş olabilir , bu akla ilk gelen yada karbürötörde gaz kelebeği bir şekilde açık kalmış olabilir , sıkışmış olabilir ama kesinlikle karbürötörden yana bir sıkıntıdır diye tahmin ediyorum

sonuçta motorcu değilim bilen arkadaşlar daha net cevaplar verecektir , insan evladı bir motorcuysa para bile almaz , ama karbürötörü sökerse 10-15 lira hakkıdır bakımı için vicdani yönden
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. ACİL ACİL ACİL; ya da LÜTFEN YARDIM konulu mesajlar sanılandan daha az ilgi görmektedir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)