Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu İnsanda Gelecek Var (Kenan Sofuoğlu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha nın racing sitesini geziyordum fotografları fılan karıştırıyordum bir baktım türk ismi podyuma bile cıkmıs 3.olmuş ama yarış hakkında pek bir bilgi yok
    fotoları sizinle paylaşmak istedım
    aslında rossinin esmeri değilmi yaf?
    işte bu kadar

54 numara olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kenan Sofuoglu Superstock kategorisinde alman yamaha takımı adına yarışıyor
    son yarısında 3. tamamladı buyuk basari kendisini tebrik ediyoruz.

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    HONDA adına yarışsa 1. olurdu
    DBTYSG

sino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar Kenanin ne oldugunu bilmiyorsunuz galiba!!

Kenan Yamaha Almanya teaminin birinci pilotu olarak Avrupa superstock yaris sampiyonasinda 2004 senesinde 3 üncü olarak bitirdi !!

Avrupa ücüncüsü olmak ve bu kadar güclü pilotlara karsi yarismak her yigidin isi degil arkadaslar cünkü 1 ve 2 inci olanlar bu yarista tam 5 sene yarisiyorlar ve pistleri su gibi biliyorlar..Gelecek seneye kenan avrupa birincisi bile olabilir.Kenan pistleri daha yeni tanidi yani 2004 senesinde ilk kez sürdü..
    Simdiye kadar hic bir türk yarisci bu kadar yüksek bir siralamaya gelemedi!!

Kenanla fuara geziye gitmistik bir resmini ekliyeyim bari...
    [img]http://www.smiley-channel.de/grafiken/smiley/fahrzeug/smiley-channel.de_fahrzeug064.gif[/img]

Racing Sinandan sevgiler,saygilar........

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    ewet çok haklısın sinan abicim ben kenanın en büyük hayranlarından biriyim.bide sinan abicim senden bişi rica edicem biliyorum beni kırmazsın seennn.kenen sofuoğlunun yarış videolarını bu siteye ulaştırırmısın.zaten yapsa yapsa bu işi ancak sen yapabilkirsin seni 4 gözle bekliyorum.kendine çok ii baakk 300km/h lı virajların kralııııııııı sinoo abiiiiiii
    ---zx-10r Rulez---

turkishflier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan Türkiyede de yarışırken 54 numarayı kullanıyordu,nedenini bilen varmı?

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Sanırım bu sene Avrupa 1, ve 2, si dünya klasmanına çıkacak ve otomatikman Kenan Avrupa da favori olacak.Büyük ihtimallede bu sezonun şampiyonu.Kenan arkadaşımıza başarılarının devamını diliyorum.
    Biri Beni Durdursun !!!!!

falwrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kenan Sakaryalı oldugu için sanırım Sakaryanın plaka kodu olan 54 ü kullanıyo

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    www.kenansofuoglu.com diyorum.. Gururumuz motosikletçi!! Motogp de göreceğime emin olduğum Türk! Zaten dergilerden takip edenler bilirler bir kaç sene bu yarışlarda pişince motogp ye girecek... Başarılar Kenan abimize
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    APRILIA RS 125
    umarım başarılarının devamını getirir... çok zor şartlarla , özveriyle bugünlere gelebildi kenan...

pek çok genç arkadaşımız imkansızlıklar yüzünden ne kendilerini gösterebiliyorlar ne de yarışabiliyorlar..

yoksa biraz tecrübe ile avrupadaki pilotları geçebilecek pek çok türk genci var diye düşünüyorum..

nezih_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    bende tam bır kenan hayranıyım abi bahattın sofuoğlu bır motorsiklet kazasında oldu bırkez daa allah rahmet eylesin insallah kımsenın basına boyle bır olay gelmez kenan'a sonuna kadar guvenı yorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler