Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

5-6 Temmuz Türkiye Pist Şampiyonası, Bulgaristan, Pleven

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @tronic
    boy merak ettim motor numarası neden 28
    Geçen seneki yarış numaram 8 olduğundan bu sene de aynı numarayı kullanmak istedim. Normalde ilk 10 numara özel numaradır ve sezon şampiyonasındaki sıralamaya göre derece alanlar derecesine ait yarış numarasını alabilir. Mesela Nicky Hayden şampiyon olduğunun ertesi sene 1 numara ile yarışıyordu, bu sene Pedrosa 2 numarasını kullanıyor bazen. Sezon sekizincisi de Sertaç idi ama ben TMF'ye bu numarayı istediğimi aylar önce söylemiştim. Deniz hanım ok dedi ama daha sonra Sertaç'ın hakkı olan numarayı başkasına devrettiğini öğrendik. Aslında devir diye birşey söz konusu değil. Eğer hak eden yarışçı o numarayı kullanmıyorsa o numara boştadır. Biraz tatsızlık oldu, ben de olayı uzatmak istemediğimden istemeye istemeye 8 numarasını bırakmak zorunda kaldım, o ara da 28 boş olduğundan bu numarayı aldım. Ülkemizde ne doğru şekilde yapılıyor ki bu yapılsın. TMF hiçbir şeyi beceremeyen bir kurum.. Umuyorum zaman içerisinde kadro değişir ve hak ettiğimiz bir federasyona sahip oluruz.

@ulasrace
    bu sefer daha ii olcak en azından neyle karşılacağımızı ii biliyoruz deneyimliyiz artık
    Ulaş, sen de aç artık şu gazı sezon bitecek...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evrennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mehmet kardeşim tekrar geçmiş olsun diyorum,talihsiz sekilde yaptıgın kazayla herkesi cok üzdün,neyseki sende birsey yok,bu yeter,performansında cok iyidi düşmeseydin kupalardan biri senindi zaten,ama biliyosun mekanık spor heran herşey olabiliyor.saglık olsun,birdahakine inşallah

Motosikleti
    honda cbr 600rr 2008
    haklısın mehmetim ama tırsıyorum abi napayım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler