Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

TESS CBR 125 Sürüş Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh yau bundan da mı alındın
    yok canım ben ne alınıcam izmir için yazdıklarına sözümmm.hayret ilk defa senin neşeli bir mesaj attığını gördüm.böyle cevap beklemiyordum senden genelde negatifsin ya ondan dedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al işte Dakika bir gol bir...

hocam ben bunun uzerıne bırsey dıyemıcem yaa

bi arkadaşım anlatmıştı. bundan 4-5 ay önce izmir de motorcu bir bayan arkadaşımız karabağlar semti civarında (trafik epey yoğundur orada); bir araç ile kamyon arasında kalmış, dengesini kaybederek motordan düşmüş. kafasını kamyonun tekerine çarpmış, kafasında kask olduğu için bişi olmamış ama kolu kırılmış. tabiii kamyon büyük, diğer araç hızlı ... bu araçların sürücüleri kızın düştüğünü bile görmemişler. arkadan gelen araç sürücüleri müdehale etmişler hemen.. sanırım kamyon ve araç sürücüsü kızın arkadan geldiğini bile farketmeden manevra yapmışlar ki bööle bi kaza meydana gelmiş...

yanii diyeceğim; kendine güvenebilirsin ama diğer sürücülere karşı olan güvenini en asgaride tut. çünkü onlar seni farketmeyebilir yada senin hızını kestiremeyebilirler.. mutlaka eğlecelidir veya yetişmek zorunda olduğun bir yer vardır. ama bunun sana zarar verme olasılığını düşünmelisin. bir başkasının dikkatsizliğine kendini kurban etme..

hiç kimse bir başkasının zarar görmesini istemez. tamam belki bazı arkadaşlarım biras sert tavır almış olabilir ama sende bunu onların sana değer vermesine bağla.
    [B][COLOR="Black"]kask.. kask... kask.... kask.......................[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çilekreçeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç kimse bir başkasının zarar görmesini istemez. tamam belki bazı arkadaşlarım biras sert tavır almış olabilir ama sende bunu onların sana değer vermesine bağla.
    işte budur

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok canım ben ne alınıcam izmir için yazdıklarına sözümmm.hayret ilk defa senin neşeli bir mesaj attığını gördüm.böyle cevap beklemiyordum senden genelde negatifsin ya ondan dedim
    Sensin negatif
    Ben pozitifim de, bazılarının işine gelmiyor pozitif olmam
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Güzel burada artçıyada + puan veriyorum + rep :D

Tess sen yakında 1000rr demeye baslarsın

Asıl konu ise: İyi örnek olmak lazım
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Bilgiyi, tecrübeyi ya da deneyimleri paylaşmak. Ya da kısaca paylaşmak. Forumların amacı budur. İzmir'li motorcu arkadaşlarımız bizimle bir video paylaşmışlar. Bence fikir güzel. Çok tehlikeli bir sürüş videosu da değil ayrıca. Peki bu eleştiriler neden? Bu videonun eleştirilme sebebi kötü örnek olmasından başka birşey değil. Türkiye'de motorsiklet satışlarının otomobil satışlarını geçtiği şu günlerde bazılarımızda bir tedirginlik var ve sağlam bir motorsiklet kültürü oluşabilmesi için biz motorculara bazı görevler düşüyor. İnsanlar bana hala " Ne zaman şu motora binmeyi öğrenipte o kafandakini (kask) çıkarıpta bineceksin" diyor. Ben de her seferinde sıkılmadan anlatıyorum öğrenmekle veya acemilikle bir alakası olmadığını. Bu kültüre katkıda bulunmak isteyenler vardır istemeyenler vardır. Ama parası olanın eliyetini alır almaz ve hatta almadan gidip piyasadaki en hızlı motoru alabildiği ülkemizde(kimse motoru piyasanın en hızlılarından biri diye üstüne alınmasın lütfen) her hareketimizde biraz daha dikkatli olmalıyız bence. Lütfen ilk başta yapılan eleştirileri kişisel algılamayın (daha sonrasında insanlar takındığınız tavıra karşı tepki vermiş olabilir)
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    [QUOTE=kamberhan;516820]prometheus kardeşim sayın moderatörüm ben seni sadece objektiflik konusunda gerçekçi olmaya avet ettim ve hala sitenin içinde önemli bir konuma sahipken konuyu iyice uzatıp mesajlarımdan alıntı yapıp hala laf çarptırmaya devam ediyorsun.söylediklşerine yanlış demiyorum tamam bizimde hatalarımız olmuş olabilir ama madem moderatörlük yapıyorsun o zaman biraz da kendindeki otoeleştri sistemini harekete geçirmeni tavsiye ederim.eğer size karşı bi r kırıcı lafım olduysa affınıza sığınırım.kimseylede bi problemim yok.ELEŞTİRİLERE SONUNA KADAR AÇIĞIM.ama ALP TUNAY kardeşimizin yaptığı gibi haddini aşarak değil!herkese saygılar...

Eğer ki şu sitede birisi haddini aşmışssın gerçekten desin Yarın Tess le bende öğünüyorum arkadaşlar diye konu açıcam.....

Haddimi çok iyi bilirim...Haddimin ölçüsünü sen bilemessin...Kaldı ki gerçekten art niyet taşısaydım daha farklı olurdum...

Neden anlamak istemiyorsun anlamıyorum....Tess in sürüşüne birşey söylemedim....Aksine kendimizin de günde defalarca yaptığını her mesajımda yazdım....Sadece senin videoyu koyup ta öğünmene anlam veremedim...Yazılarımdan anlaşılmadığı için bir kez daha özetledim....

Son olarak haddimi aşmadığım gibi özür dilemek için bir sebebim olmadığını düşünerek noktayı bir kez daha koyuyorum....Lütfen yazarken haddini aşmış gibi kelimeler kullanmamanı istiyorum.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı just_life adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Asıl konu ise: İyi örnek olmak lazım
    +1 diyelim polemiğe fazla bulaşmayalım...

Argoda bi laf vardır müsadenizle yazayım...

şov yapıcam diye .ok yoluna gitmeyinde...sonra sizlerede ah vah demeyelim...

Herkes kankasını savunuyor...bütün problem burada...Bir İzmirli çıkıpda yahu bu işler sakattır...sizi bu yaşlara getiren ananız babanız bunları görse ne der...sevdikleriniz arkanızdan ağlayacak birileriniz yokmu....demez...bizi de sallamazlar zaten...daha riskli işlere girmeyin lütfen...adrenalini sonuna kadar yaşamak isteyen arkadaşlar hiç ciddi acılar yaşamamış hastane yüzü görmemiş kimselerdir bence...Musibet gelmeden nasihatde anlamsızdır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    [QUOTE=alp_tunay;517119]
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prometheus kardeşim sayın moderatörüm ben seni sadece objektiflik konusunda gerçekçi olmaya avet ettim ve hala sitenin içinde önemli bir konuma sahipken konuyu iyice uzatıp mesajlarımdan alıntı yapıp hala laf çarptırmaya devam ediyorsun.söylediklşerine yanlış demiyorum tamam bizimde hatalarımız olmuş olabilir ama madem moderatörlük yapıyorsun o zaman biraz da kendindeki otoeleştri sistemini harekete geçirmeni tavsiye ederim.eğer size karşı bi r kırıcı lafım olduysa affınıza sığınırım.kimseylede bi problemim yok.ELEŞTİRİLERE SONUNA KADAR AÇIĞIM.ama ALP TUNAY kardeşimizin yaptığı gibi haddini aşarak değil!herkese saygılar...

Eğer ki şu sitede birisi haddini aşmışssın gerçekten desin Yarın Tess le bende öğünüyorum arkadaşlar diye konu açıcam.....

Haddimi çok iyi bilirim...Haddimin ölçüsünü sen bilemessin...Kaldı ki gerçekten art niyet taşısaydım daha farklı olurdum...

Neden anlamak istemiyorsun anlamıyorum....Tess in sürüşüne birşey söylemedim....Aksine kendimizin de günde defalarca yaptığını her mesajımda yazdım....Sadece senin videoyu koyup ta öğünmene anlam veremedim...Yazılarımdan anlaşılmadığı için bir kez daha özetledim....

Son olarak haddimi aşmadığım gibi özür dilemek için bir sebebim olmadığını düşünerek noktayı bir kez daha koyuyorum....Lütfen yazarken haddini aşmış gibi kelimeler kullanmamanı istiyorum.....
    hala övünüyorsun diyorsun ne diyeyim ben sana alp tunay kardeşim ne diyeyim hala uzatıyorsun ya helal olsun!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kardeşim madem böyle diyorsun o zaman videolar bölümüne kimse artislik hareket falan koymasın yarış videoları falan koymasın kaza videoları falan koymasın malum yeni başlayan arkadaşlara kötü örnek olunur dimi?lütfen mantık çerçevesinde yazalım düşündüklerimizi.ayrıca biz övünmüyoruz yaptığımız işle sadece paylaşmak istedik ama görüyorum ki bayağı rahatsızlık yarattık.ama şunu belirteyim her zaman bu kızla övüneceğim

Kamberhen adlı üyeden alıntı:

Bu yazıyı sen yazmadın mı?.....Ya yazdığını bilmiyorsun ya da başka dünyalardasın.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Başlık tartışmaya döndüğü için kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler