Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

TESS CBR 125 Sürüş Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    bakın abilerim kardeşlerim ben 16 yaşındayım ve 1 senedir motor kullanıyorum ve bu cbrde bayanın sürdügü tehlikeli hareketler dediginizz herketleri daha tehlikelisini yaptım ve mart 2007 de cbr nin 2007 modelini alıcam size videolarımı çekip gösteririm bakalım ne diiceksiniz tekrarlıyorum 16 yaşındayım 1 kere kaza yaptım ön tampon degişti ve bu hareketleri mondial 125 mt ile yaptım ve selenin üzerine çıkıp dizlerimin üzerinde ellerim havada metrelerce gittim bunlarda bişey yokk sizz trafikte dikkatli olunn hertürlüsü var trafikte salagı pisikopatı asabiisi kadını :D hertürlüsü...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Al işte Dakika bir gol bir...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abilerim ablalarım yaşım 26, tek ayak üzerinde sekebiliyorum bence süperim konudan uzaklaşan bir mesaj attım sanki

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al işte Dakika bir gol bir...
    Yok gol sayılmadı....Hakem ofsayt vermiş.....

Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım senin bu yazdığın cümle

ve senin yazdığın bu cümle açıkçası canın yanarsa oh olsun sana dermiş gibi olmuş. valla konuları nerelere çekmişsiniz helal olsun ne diyeyim.
    ayrıca bu kadar hiddetlenip neden bu kadar çok uğraşma gereği duyuyorsunuz tess le onuda anlamadım açıkçası

Sanırım yanlış anlaşıldım....Asla oh olsun gibi düşüncem yoktu olamazda.....Sadece kötü haberi okumak istemediğimi söyledim.....

Bir takım şeylerin yanlış anlaşılmasını önlemek için yaıyoruz...Yoksa arkadaşımızı tanımayız etmeyiz....Kinimiz falan yok...Burdaki herkesi seviyoruz....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...FALAN FİLAN ZIRVALIK..SpY..
    Bravo bee Türkiye seninle gurur duyuyor... Motoru omzuna alıp koşabiliyormusun bare?... Aman ne büyük marifet... Daha küçük abileri , mazur görün...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bunu izlememiştim yaw!!!

Çok makbule geçti wallaa

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=omerdusmez;516362]BAKINN ABİLERİMM KARDEŞLERİMM BEN 16 YAŞINDAYIMM VE 1 SENEDİR MOTOR KULLANIYORUMM VE BU CBR NİN BAYANIN YAPTIGI ŞEYLERİN HEPSİNİ DAHA TEHLİKESİNİ YAPTIMM VE BENN 2 TEKERR İÇİN VARIMM VE MART TA 2007 MODEL CBR 125 ALICAMM SİZE VİDEOLARIMI GÖSTERİRİM BAKALIMM NE DİİCEKSİNİZZ TEKRALIYORUMM 16 YAŞINDAYIMM 1 KERE KAZA YAPTIM ÖN TAMPON DEGİŞTİMM VE BU HAREKETLERİ MONDİAL 125 MT İLE YAPTIMM SELENİN ÜZERİNE ÇIKIP DİZLERİMLE ELLERİM HAVADA KAÇÇ METRE GİTTİM BUNLARDA BİŞEYY YOKK SİZZ TRAFİKTE BAKINN HER TÜRLİ İNSAN VARR MANYAKK PİSİKOPATT AKILLI KADIN.. :D HER TÜRLÜ TŞK EDERİM ..SpY..

merak etmeyin arkadaşlar ömer kardeşimize birşey olmaz soyadına baksanıza

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok gol sayılmadı....Hakem ofsayt vermiş.....

Sanırım yanlış anlaşıldım....Asla oh olsun gibi düşüncem yoktu olamazda.....Sadece kötü haberi okumak istemediğimi söyledim.....

Bir takım şeylerin yanlış anlaşılmasını önlemek için yaıyoruz...Yoksa arkadaşımızı tanımayız etmeyiz....Kinimiz falan yok...Burdaki herkesi seviyoruz....
    sevgili alp tunay
    tabiki birbirimizin yanlışlarını görürsek uyarmalıyız yada tecrübelerimizi paylaşmalıyız. bu siteye bu yüzden üye olduk. PAYLAŞMAK için. mutluluklarımızı kötü günümüzü yada tecrübelerimizi..... sadece demek istediğim biraz daha dikkatli cümlelerle birbirimizi kırmadan. neyi nasıl anlattığın çok önemli. belki söylemek istediğin şeyler yüzde yüz doğru şeylerdir. ama tarz olarak sert olursan yanlış anlaşılabilirsin. belki ben yanlış anladım seni belkide sen yanlış anlattın anlatmak istediklerini....

sevgiler

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    keşke görebilseydik videoyu ama ben daha yeniyim bilgidayarda yani cahil açamadığım için seyredemedim okuduğum msj lardan anladığım kadarıyla tehlikeli gösteri galiba oda benim ilgi alanımın dışında.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

abicim kamberhan ın yüklediği videoyu bende açamadım. ama ilk sayfanın altına doğru in orada gittardando nun tekrar yüklediği videoyu izleyebilirsin.
    ayrıca sen nerelerdesin abi yaaaaaaa. hiç sesin soluğun çıkmıyor. özlettin kendini.

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    aslinda bu video neden motosikelte gecmek istedigimi bi bakima anlatio
    imzam yok parmak bassam olurmu

PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    ÇOCUK OLDUU NASILDA BELLİ

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Prometheus **************
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

Motosikleti
    bajaj boxer 150

selm

abicim kamberhan ın yüklediği videoyu bende açamadım. ama ilk sayfanın altına doğru in orada gittardando nun tekrar yüklediği videoyu izleyebilirsin.
    ayrıca sen nerelerdesin abi yaaaaaaa. hiç sesin soluğun çıkmıyor. özlettin kendini.
    istanbuldayım şule ben izmir mt de biraz yanlış anlaşıldım aradaki mesafeyi yeni farkettim sizleri biraz özlicem galiba.ankaradan geldiğim gün.

Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne mi var?bi kere o tarfikte o motoru kullanan bir bayan herşeyden önce.altındaki makinede mondial değil yanlış anlama.cbr 125 r bilmem anlatabildim mi kardeşim?ve arkasında 80 kiloluk bi adam(ben)iyi izle videoyu ve geçtiği yerlerden bide geçmeyi sen dene istersen kardeşim ne dersin?bakalım geçebilecekmisin?
    yani aynı riski ,aynı tehlikeyi,aynı hatayı bizedemi öneriyorsun sen tekrar düşün istersen
    www.perkitan.com

abicim sen kırılmışsın galiba bize biz seni çok seviyoruz olurmu yanlış anlaşılmak aşkolsun. aradaki mesafe bir dostluk eli kadar yakın. bizi tanıyamadınmı. bazen olur böyle program uyuşmazlıkları sen gel hele bi özletme kendini aaaaaaaaaa üzülürüm valla

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu İzmir böyle abi işte. Görüyorsun. Ankara'ya bekleriz tekrar
    Onur Yollarda

Motosikleti
    bajaj boxer 150

tmm

abicim sen kırılmışsın galiba bize biz seni çok seviyoruz olurmu yanlış anlaşılmak aşkolsun. aradaki mesafe bir dostluk eli kadar yakın. bizi tanıyamadınmı. bazen olur böyle program uyuşmazlıkları sen gel hele bi özletme kendini aaaaaaaaaa üzülürüm valla
    siz dert etmeyin şu an ist izmr geldiğimde bişekilde grşr.

grşr pro istanbuldan bol stıker aldım nerde mt üyesi görürsem motoruna yapıştırcam selam ordaki herkese.
    www.perkitan.com

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    O cocuk halen yasiyormu , yaptigi seyin mantikli bir aciklamasi yok.Oyle sikisik bir trafikte neyi ispatladi bize IQ sunumu ???? Bos yolda yapsin helal olsun diyecem ama bunda diycek bir sey bulamiorum
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

basit bir mantık kurun arkadaşlar birbirinzle tartışacağınız. Trafik kuralları kimin içindir bizim için, uymak vey uymamak kimin tercihidir hür irade sahibi sürücünün (motor veya araç). Sevgili Tess'in burda kuralları ihlal ettiği açıkça görülüyor kendi tercihidir sonuçta kurallar Tess'den daha birikimli dah çok fizik bilen, daha çok kaza görmüş insanlar tarafından koyuluyor bu da bir gerçek. Evet motorun böyle aralardan geçip vakit kazandırmak gibi bir avantajı var ama bu avantaj bunu yapmayı doğru hale getirmez. Lütfen dikkatli olalım.

Bundan sonra söyleyeceklerim kamberhan arkadaşa bu kızla övünüyorum demişsin, neyiyle övünüyorsun allah aşkına arkadaş; Tess Türkiye'yi temsil etmek üzere moto grand Prix'e falan mı hazırlanıyor trafikte yoksa trafikte kural ihlali diye bir yarışmaya falanmı sokacaksın birinci gelme ihtimali var diye mi düşünüp övünüyorsun...?

Eleştirilere çok sert çıkışmışsın "yapabiliyorsan yap" diye unutma ki insan rekabetçi bir yapıya sahiptpir hız tutkusuda diğer herşeyde rakabet duygusunun bir sonucudur motoru pek bilmem daha acemiyim ama piskoljiden anlarım insanları rekabete sürükleyici sen yapamıyosun eyoo eyoo tarzı şeyler yazmak senin gibi tecrübeli bir biniciye hiç yakışmıyor hele hele böyle bir şeyle övünmek daha da kötü gösteriyor. Öncelikle şunu demeni beklerdim bunu trafikte yapmak yanlış biliyoruz Tess de ben de ama biz yaptık ve şu ana kadar zarını görmedik ama bunu bizim yapabliyor olmamız doğru olduğuna vya sizin yapabileceğiniz anlmına gelmez lütfen denemyin diye bir uyarı yazmak bu kadar mı zor? Sizlerden ricam bu yazdıklarım sizi kötü insan yapmaz bana da sert çıkışmayın yapmışsınız olmuş belki tanışıyor olsak benim için daha farklı düşünürdünüz.

Şimdi lütfen kaskınızı çıkarıp önünze koyun ve bir daha düşünün ya orda trafikten biri (sizden daha manyaklarıda var) aynasına bakmadan "off anam bunaldım" deyip şerit değiştirseydi ne yapabilirdiniz hangi tecrübe hangi bilgi hangi teknik sizi kurtarırdı ancak bu soruma mantıklı bir cvp verirseniz size bravo çok güzel bir video diyebilirim. Umarım beni anlarsınız lütfen dikkat kendizi ve sizi sevnleri düşünüyorsanız, niyetim sizi yerden yere vurmak yada size engel olmak değil sadece göremediğinizi düşündüğüm bir noktayı göstermek, polemik mi asla değil...

Hepinize kazasız ve belasız sürüşler saygılar sevgiler.

senin izmirle bir derdin var galiba bolbol taş atıyorsun prometheus

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yuh yau bundan da mı alındın
    Onur Yollarda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    prometheus kardeşim sayın moderatörüm ben seni sadece objektiflik konusunda gerçekçi olmaya avet ettim ve hala sitenin içinde önemli bir konuma sahipken konuyu iyice uzatıp mesajlarımdan alıntı yapıp hala laf çarptırmaya devam ediyorsun.söylediklşerine yanlış demiyorum tamam bizimde hatalarımız olmuş olabilir ama madem moderatörlük yapıyorsun o zaman biraz da kendindeki otoeleştri sistemini harekete geçirmeni tavsiye ederim.eğer size karşı bi r kırıcı lafım olduysa affınıza sığınırım.kimseylede bi problemim yok.ELEŞTİRİLERE SONUNA KADAR AÇIĞIM.ama ALP TUNAY kardeşimizin yaptığı gibi haddini aşarak değil!herkese saygılar...

Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basit bir mantık kurun arkadaşlar birbirinzle tartışacağınız. Trafik kuralları kimin içindir bizim için, uymak vey uymamak kimin tercihidir hür irade sahibi sürücünün (motor veya araç). Sevgili Tess'in burda kuralları ihlal ettiği açıkça görülüyor kendi tercihidir sonuçta kurallar Tess'den daha birikimli dah çok fizik bilen, daha çok kaza görmüş insanlar tarafından koyuluyor bu da bir gerçek. Evet motorun böyle aralardan geçip vakit kazandırmak gibi bir avantajı var ama bu avantaj bunu yapmayı doğru hale getirmez. Lütfen dikkatli olalım.

Bundan sonra söyleyeceklerim kamberhan arkadaşa bu kızla övünüyorum demişsin, neyiyle övünüyorsun allah aşkına arkadaş; Tess Türkiye'yi temsil etmek üzere moto grand Prix'e falan mı hazırlanıyor trafikte yoksa trafikte kural ihlali diye bir yarışmaya falanmı sokacaksın birinci gelme ihtimali var diye mi düşünüp övünüyorsun...?

Eleştirilere çok sert çıkışmışsın "yapabiliyorsan yap" diye unutma ki insan rekabetçi bir yapıya sahiptpir hız tutkusuda diğer herşeyde rakabet duygusunun bir sonucudur motoru pek bilmem daha acemiyim ama piskoljiden anlarım insanları rekabete sürükleyici sen yapamıyosun eyoo eyoo tarzı şeyler yazmak senin gibi tecrübeli bir biniciye hiç yakışmıyor hele hele böyle bir şeyle övünmek daha da kötü gösteriyor. Öncelikle şunu demeni beklerdim bunu trafikte yapmak yanlış biliyoruz Tess de ben de ama biz yaptık ve şu ana kadar zarını görmedik ama bunu bizim yapabliyor olmamız doğru olduğuna vya sizin yapabileceğiniz anlmına gelmez lütfen denemyin diye bir uyarı yazmak bu kadar mı zor? Sizlerden ricam bu yazdıklarım sizi kötü insan yapmaz bana da sert çıkışmayın yapmışsınız olmuş belki tanışıyor olsak benim için daha farklı düşünürdünüz.

Şimdi lütfen kaskınızı çıkarıp önünze koyun ve bir daha düşünün ya orda trafikten biri (sizden daha manyaklarıda var) aynasına bakmadan "off anam bunaldım" deyip şerit değiştirseydi ne yapabilirdiniz hangi tecrübe hangi bilgi hangi teknik sizi kurtarırdı ancak bu soruma mantıklı bir cvp verirseniz size bravo çok güzel bir video diyebilirim. Umarım beni anlarsınız lütfen dikkat kendizi ve sizi sevnleri düşünüyorsanız, niyetim sizi yerden yere vurmak yada size engel olmak değil sadece göremediğinizi düşündüğüm bir noktayı göstermek, polemik mi asla değil...

Hepinize kazasız ve belasız sürüşler saygılar sevgiler.
    sayın abim,kardeşim biz zaten kendi yaptığımız bu videonun övünmesini yapmıyoruz.dediğim gibi yukarıda yazdıklarımı okursan ve tess in yazdıklarını okursan bizim acelemiz olduğunu yaptığımızın övünülecek bir tarafı olmadığını,sadece sizlerle yani site üyesi arkadaşlarımızla paylaşmak istediğimizi söyledik.tess le gurur duyma konusuna gelince ben bu video için bahsetmedim her zaman söylüyüorum ve söylemeye de devam edicem bu benim düşüncem.sizin düşüncelerinize de saygılıyım sonsuza kadar.ama özeleştiri yaparak ve bazı arkadaşların bize düşmanmış gibi yaptığı haddini aşarak yaptığı talihsiz açıklama ve beyanlardan uzak durarak eleştirilere açığım.bu konu iyice sündürüldü ve amacından dışarı çıktı.herkes burada benim arkadaşım dostum tanısamda tanımasamda sonuçta motosiklet aşkı bu sitede bizi bir araya getirdi.başka söze gerek yok herkese saygılar...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler