Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

supra vs yamaha R6

Motovento
    REKLAM ALANI
    PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    http://www.youtube.com/watch?v=542HwSdAGlA
    Bu işte bir hile var gibi geldi
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    hile yok supra zaten guclu adamlar son nokta yapmislar.R1 olsa gecemezdi.Bence olabilir
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    napmışlar supra'ya öyle uçuyo resmen...

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Evet arkadaşlar, bu vidyoda herhangi bir hile yok. Şöyle ki; Toyota Supra orjinal olarak yanılmıyorsam 300 bg e yakın. Eh birde işin içine modifiye giriyorsa, NOS sistemi ile birlikte motor gücünü 1000 bg e kadar çıkarabilmek mümkündür. Saygılar...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağalar zati motoor gözüküyo full modifiye var ama görün tülerde neler var göremedim gaiba turba var emnin değillim ama supra süper olmuş her türlü motora kafa tutar bence
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kafa kafaya gidiyorlar zaten!!!

videoyu izlemeden önce yorumlara baktım ve Supra'nın yardığını falan zannettim ama izledikten sonra hiçde öyle olmadığını gördüm.video da sizlerinde dediği gibi hile falan yok gerçektende ama abartılacak bir durumda yok.kafa kafaya gidiyorlar dikkat ettiyseniz.zaten Supra modifiyeli olduğundan 600 cc ss motorla kapışması çok normal.
    bi arkadaş, burda R1 de olsa geçemez demiş ki, ben buna katılmıyorum.
    600 cc ile kafa kafaya giden bir araç 1000 lik bir ss'i nasıl geçsin

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hile mile yok,supra ile busanın videosunu izledim. supra resmen busaya ekzos koklatıyodu.hemde modifiyeli busaydı
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

video hoş güzel.ahhh ahh

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Bilen de yorum yapıyor bilmeyen de . Yahu öyle motor mu olur resmen modifiyeli araba blow off var ses çıkartıyor. Araba motorsikleti geçer diyebilenlere yorum yapmıyorum . Bir arkadaşımız da supra modifiyeli hayabusaya egsoz koklatıyor demiş onu ayriyetten tebrik ediyorum . Stock hiçbir araç bir motorsikleti kalkışta kolay kolay geçemez . Teknik veriler de böyle diyor zaten

Ağırlığı tonu bulan bir alet supradan bahsediyoruz nasıl olur da 160 kg civarı bir SS geçebilir . ben buna sadece gülerim SS üstündeki adam büyük ihtimal kaldıramamıştır motoru

300 beygir bir araba bırakın motor geçmeyi yanından bile geçemez . Kaldı ki videodaki supra tam donatılmış . Supercharger ve twin turbo var biraz daha iyi bakın bence . Ayrıca kafa kafaya gidiyorlar resmen
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    motoru sürende iş yok.....Heleki kalkışta geçicek....bence bu supradaki adamın rüyası arkadaşlar......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

a

r6da modıfıyelı vıdeonun basında ole dıo yani:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilen de yorum yapıyor bilmeyen de . Yahu öyle motor mu olur resmen modifiyeli araba blow off var ses çıkartıyor. Araba motorsikleti geçer diyebilenlere yorum yapmıyorum . Bir arkadaşımız da supra modifiyeli hayabusaya egsoz koklatıyor demiş onu ayriyetten tebrik ediyorum . Stock hiçbir araç bir motorsikleti kalkışta kolay kolay geçemez . Teknik veriler de böyle diyor zaten

Ağırlığı tonu bulan bir alet supradan bahsediyoruz nasıl olur da 160 kg civarı bir SS geçebilir . ben buna sadece gülerim SS üstündeki adam büyük ihtimal kaldıramamıştır motoru

300 beygir bir araba bırakın motor geçmeyi yanından bile geçemez . Kaldı ki videodaki supra tam donatılmış . Supercharger ve twin turbo var biraz daha iyi bakın bence . Ayrıca kafa kafaya gidiyorlar resmen
    atıp tutmak ne kolay dimi? atıp tutanlardan değilim.
    keşke bilsende konuşsan.buyur izle
    http://www.youtube.com/watch?v=5f64HfIgahU
    buda drag,95 Camaro Z28 vs Hayabusa,büyük ihtimalle kaldıramadı motoru dimi?
    http://www.youtube.com/watch?v=gL8mpGhosxY
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atıp tutmak ne kolay dimi? atıp tutanlardan değilim.
    keşke bilsende konuşsan.buyur izle
    http://www.youtube.com/watch?v=5f64HfIgahU
    buda drag,95 Camaro Z28 vs Hayabusa,büyük ihtimalle kaldıramadı motoru dimi?
    http://www.youtube.com/watch?v=gL8mpGhosxY

Arkadaşım sen üstüne niye alındın ben onu anlamadım .

Ayrıca ingilizcen varsa motordaki değişiklikleri görebilirsin sanırım . İlk video çok karanlık ayrıca 2. videoda ise hayabusa gitmiyor resmen adam basmıyor. Bu işler sürücü faktörü

Ayrıca çok iyi bilseydin stock bir camaro'nun 0-100 km hızlanması ile hayabusa'nın 0-100 km hızlanması arasında dağlar kadar fark olduğunu bilirdin

Araba resmen modifiyeli başta da yazıyor zaten . üstteki yazımı okursan sevinirim . modifiyeyle arabalara yüzlerce HP yüklüyorlar ve böyle saçma sapan videolar çekiyorlar. Zaten stock bir camaro hayabusa'nın yanından bile geçemez . Amerikan arabalarını araba yapan tuning olayıdır

Ayrıca modifiyesiz bir supranın motorsiklet tokatlayabileceğine inananlar lütfen teknik verilere baksın. Çünkü gösterdiğiniz supra aşırı güçlendirilmiş aynı şekilde camaro da öyle
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

ben onu bunu bılmem supradan bassedıyoz full modifiyei her turlu moto ruu yer iddada ederim kalsıkta motor ön cede kalksa 400 metrrede supra canını okur
    HONDA FAN ..!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    supra ve R6 orjinal olsalardı kesinlikle kalkışta geçemezdi supra. r6 3 sn gibi kısa bir sürede 100km/h sürate çıkabilir. ferrari enzo bile 0-100 km/h hızlanırken bu kadar hızlı değil.

r6 orjinalse supra da modifiyeliyse tabiki geçebilir. adil bir yarış olmamış
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu video çok saçma r6 ile subra nasıl karşılaştırılır. üstelik masallah subrada degişmeyen tek parça şasesi. araba buram buram modifiye kokuyor. zaten sesindende anlaşılıyor hor hor hor fakat okadar modifiyeye ragmen yine r6 ile kafa kafaya gidiyor. bu kapişmanın adil olması için modifiyeli 1000cc ss ile yarışması lazımdı. subra böyle bir yarışma 1000cc lik ss in eksozundan çıkan dumanı koklarak 30 metre geriden gelirdii

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu video çok saçma r6 ile subra nasıl karşılaştırılır. üstelik masallah subrada degişmeyen tek parça şasesi. araba buram buram modifiye kokuyor. zaten sesindende anlaşılıyor hor hor hor fakat okadar modifiyeye ragmen yine r6 ile kafa kafaya gidiyor. bu kapişmanın adil olması için modifiyeli 1000cc ss ile yarışması lazımdı. subra böyle bir yarışma 1000cc lik ss in eksozundan çıkan dumanı koklarak 30 metre geriden gelirdii

Evet arkadaşım aynen katılıyorum . Bazen modifiyesiz 300 hp supra 1000cc'lik bir ss'i geçebilir diye çok saçma yorumlar yapılabiliyor maalesef ...

Ayrıca dediğin gibi buram buram modifiye kokuyor araç değişmeyen tek yer kaporta ve şasi

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet arkadaşım aynen katılıyorum . Bazen modifiyesiz 300 hp supra 1000cc'lik bir ss'i geçebilir diye çok saçma yorumlar yapılabiliyor maalesef ...

Ayrıca dediğin gibi buram buram modifiye kokuyor araç değişmeyen tek yer kaporta ve şasi
    hocam karbortasında bile oynama var. karlık+rüzgarlık

ayrıca subranın motoruna baksana igne atsan yere tüşmeyecek. kapotun altında boş yer kalmamış turbo, hava filitresi vs.. adam boş buldugu heyere modifiye için birşeyler doldurmuş ama halaa r6 ile kafa kafaya gidiyoo

ben zati orjinal supra geçer demiyorum kiii ama ama bu supra her motoru geçer neyse çok konuştum suslım forza supra
    HONDA FAN ..!

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam karbortasında bile oynama var. karlık+rüzgarlık

ayrıca subranın motoruna baksana igne atsan yere tüşmeyecek. kapotun altında boş yer kalmamış turbo, hava filitresi vs.. adam boş buldugu heyere modifiye için birşeyler doldurmuş ama halaa r6 ile kafa kafaya gidiyoo

Olur mu arkadaşım suprada hile falan yok . aaaa fabrika çıkışı supra işte genelde onlar full modifiyeli çıkıyomuş fabrikadan

Bu arada supraya modifiyesiz diyenleri ayriyetten tebrik ediyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler