Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni videolar

Motovento
    REKLAM ALANI

gözlerinize inanamayacaksınız, elemanlar çıtayı biraz daha yükseltmişler.
    buyrun izleyin.şöyle olmaya da hazır olun:

http://www.stuntkingz.com/vidz/houst...ntshow_feb.wmv

şu videonun da şarkısı çok iyi tavsiye ederim:
    http://www.gofastvideo.com/gallery/i...ycle-down.html

bu arada videoları dost site md'den buldum.1.videonun linkini ceko 35 vermiş, 2. video zzzzz dan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    üçlü stop cok güzeldi
    Video için sagol jawa

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Valla 3lü stop hikaye. Ben önünü dikmiş ayakta giden adamın zıplayıp far kısmına basmasına koptum. Beni yapıştırın
    DBTYSG

Motosikleti
    kanuni tiger
    abilerim ablalarım bende surfing sırasında arızalıadam.com diye bir site buldum irili ufaklı videolar var ben link işinden anlamadığım için adresi veriyorum
    daha doğrusu adres cubuğunu aynen yazıyorum

Motosikleti
    kanuni tiger

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bu linkteki Kawasaki Zx-12 R ve Hayabusa karşılaştırması olan videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.. Her iki markanın devleri müthiş çarpışıyor.. 68 mb..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    jawa videolar için saol
    ama şu 2. linkte verdiğin redline crash taki mavi r6 ya içim yandı yaw adamı boşver de motorun durumu harbiden çok kötü yaw gözlerimden yaş geldi walla
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

muhahahahaaa

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bende murat gibi o adamın farlara bastığına hâlâ inanmıyorum .. Olmaz öyle şey yahu
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

videolara devam.bu tek teker kazasının sebebi malum.yüksek hızda ani teker koyma ve ön teker ya çok yavaş dönüyordu belki durmuştu.sonuç asfaltla kucaklaşma.
    http://media.exbyte.net/media/videos...625fd7d64.mpeg

tam kuşamın faydası!
    http://www.funny-animations.com/vide...ul/mbike2.mpeg

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Birkaç sene önce bir FTP serverden binlerce motosiklet videosu indirmiştim ve bunları DVD'lere çekmiştim. Bir buluşmada Erhan'a bir kopya çıkartabilirim ve Erhan da siteye koyar ve linkleri size sağlarsa herkes indirip izleyebilir. Herkese kopya çıkartmam mümkün değil çünkü. Ayrıca elimde Ghost Rider 1-2-3 serileri ve bir adet de Türk birkaç 1000RR sahibi insanların TEM'de çekmiş oldukları kayıt var. Onu izledikten sonra Ghostrider halt etmiş diyeceksiniz
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    adamların koruma demirleri süper ama

Türk mü? Abi mümkünse bir Video Edit programı ile dosya boyutlarını kücültüp host etme ihtimalin varmı?Elemanları çok merak ettim.Ghostrider halt işlemiş diyecek kadar iddialı bir cümlede kurunca merakım tavan yaptı..

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Ates
    Türk mü? Abi mümkünse bir Video Edit programı ile dosya boyutlarını kücültüp host etme ihtimalin varmı?Elemanları çok merak ettim.Ghostrider halt işlemiş diyecek kadar iddialı bir cümlede kurunca merakım tavan yaptı..
    Evet Türk. Neden şaşırdın ki? Türkler bir halt edemez mi? Ghostrider halt etmiş dedim çünkü Ghostrider biraz işin reklamında. Her yerde CD ve DVD'leri satılıyor. Kamera çekimlerine dikkat ederseniz, dış kameralar da kullanılmış. Bu bahsettiklerim geçen sene fuardan ilk 1000RR alanlardan. Birkaç kez orada burada görüp muhabbet etmiştik. Adamlar TEM otoyolunda trafik varken 299 km/h sürate çıkıyorlar, 250 km/h ile kıç kıça gidiyorlar ve bu süratte viraja giriyorlar. Zaten alet de acayip gidiyor. Ghostrider düz yolda öylece gidiyor. Türkiye'de böyle kullanmak çok daha riskli. Erhan (bandit) bana uğradığında izlemiştik.

@boy
    Evet Türk. Neden şaşırdın ki? Türkler bir halt edemez mi?

Şaşırdım+Merak ettim çünkü İzlemek istiyorum!! (Farkettin mi bilmem cümlenin içinde istek+arzu+heyecan belirtin ''Abi Mümkünse'' gibi bir kelime var) Bir halt beceremezler gibi cümle kurduğumu+kasetmeye calıştığımıda nerede hissettin anlamış değilim..Öz Türküm izlemekten gurur duyarım..

''Meslektaş'' olduğumuzdan dolayı belki vakit ayırırda bir video edit programıyla dosyaları düzenler+host eder+bizlerle paylaşırsın diye umut etmiştim ama bu haketmediğim ''Antipatik+Saldırı Modundaki'' tavrından sonra içimde istek kalmadı Mehmet..

Mesajın sonunu böyle bitiriyorum. Üzgümüm.. ''Üstüne alınma sana karşı
    sempatim var Mehmet.. Gerek meslektaş olduğumuzdan gerekse forumdaki aktif yararlı yazılarından.Erhanla da sabah bu mesajı kriter ettik Belki ben fazla alınganım belki sen ''Yanlış Anlaşılması Yüksek Olasılıklı'' bir cümle kurmuşsun.Amacım Polemik başlatmak değil..''

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    bigün boy'a gidip hepberaber izleyelim,

boy bu arada geçmiş olsun abi, ufak bişiler atlatmışsın,

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    jawa videolar müthiş ti valla ne yalan söyleyeyim bende adamın tek teker giderken fara basmasına hayret ettim teşekkürler
    Motor kullanmak bir ayrıcalıktır

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Ates

Sanırım sen fazla alıngansın çünkü sana saldırmam için hiçbir neden yok. Sen benim tarzıma çok kafayı takma, kötü biri değilimdir. Genelde internette yabancı kaynaklı videolar dolaştığından belki "Türk" deyince fazla heyecanlandın. Bendeki Türk (!) video VCD formatında, oldukça da kaliteli çekilmiş. Bunu host edecek makinam yok şu anda. En kötü ihtimalle bir kopyasını çıkartıp Erhan'a veririm bir buluşmamızda, o host eder bir yerde, isteyen de indirir izler. Elimdeki yüm medyaları sizlerle paylaşmak isterim ama host makina yok işte.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Alıntı Firebladee adlı üyeden alıntı
    jawa videolar müthiş ti valla ne yalan söyleyeyim bende adamın tek teker giderken fara basmasına hayret ettim teşekkürler
    Kuyrukta demir var oyle gitmesi normal motoru bıraksan öyle durur

metallord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GS 500
    ya dalası bırakın şimdide şu yerli dvdyi bende merak ettim
    beyler ne zaman sitede göreceğiz yavv

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler