Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

ZX-12R 300km/h deneme

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    kenan jokeylerde küçük olur genelde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    Hız konusunda ben yine bir laf edecem boy kızacak 1000 rr ile 271 yapmışın dostum R6 ile 2 kişi 285 gördük
    Vah! R6 ile 2 kisi 285? Yani 1 motosiklet ustunde 2 kisimi yoksa 2 motosikletmi?

1 motosiklet ustu 2 kisi demek istiyorsan gercekten ben bunun bir filmini gormek isterim.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    1 motosikletle 2 kişi azcık modifiyelide 148 HP sadece

kıyaslama yaparken modifiyeye açık değilmiyiz??

üstelik R6 gibi bir makineden bu performansı almak çokta şaşırtıcı değil!!!

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @EgeKnn

Şu race kullanacak kişinin boyu konusunda atılıp tutulanlarla alakalı önce...
    Arkadaşım ben racing motorları kısa boylular kullanamaz demedim ki. Benim boyum da uzun sayılmaz, hatta kısa sayılırım 168cm. Ancak benim Peril'e takılmamın nedeni, sadece boyundan değil. Boy olarak CBR125R bile yüksek gelirken (Profilo'dan dönerken dikkat ettim, iki ayağının da ucunda duruyordu), R6 gibi bir motora binebilmesi pek mümkün gözükmüyor. Ayrıca CBR125R'ı nasıl kullandığını ve motordaki hakimiyetini(?) gördüm. MotoGP hakkındaki yorumuna katılmıyorum. Valentino Rossi'nin boyu 180 küsür civarında... Ama racing motorların kısa boylulara uygun motorlar olduğunu düşünüyorum.

Hız konusunda ben yine bir laf edecem boy kızacak 1000 rr ile 271 yapmışın dostum R6 ile 2 kişi 285 gördük
    1 sene kadar önce de biri sahil yolunda Hayabusa ile 300 km/h yaptım demişti. Bu ona benzedi. Sonra adamın plakayı almıştık. Araştırdığımızda kel alaka bir araba çıkmıştı. Sonra herif özür dilemişti. Ufak at derim... 600cc makinaların en fazla kaç yapabildiğini biliyoruz. Ayrıca 271 km/h yapabildiğimiz değil yaptığımız bir hızdı. Sadece Eren'e 250+ göstermek içindi. Sen o zaman şimdi R6 1000RR'ı yer de dersin... Ayaklar yere bassın biraz hocam!!!

@saykoshey
    Vah! R6 ile 2 kisi 285? Yani 1 motosiklet ustunde 2 kisimi yoksa 2 motosikletmi? 1 motosiklet ustu 2 kisi demek istiyorsan gercekten ben bunun bir filmini gormek isterim.
    Bak dostum sen bile inanamadın değil mi? Bizim sitede alçaktan uçanlar çooook... Neyse ki iş ispata gelince herkes kaçıyor
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    1 motosikletle 2 kişi azcık modifiyelide 148 HP sadece
    üstelik R6 gibi bir makineden bu performansı almak çokta şaşırtıcı değil!!!
    Tabi tabi
    o kadar kolay. Zaten yeni R6 ya da bir modifiye yapmış yamaha aklın durur.
    20.000 devir koymuşlar ama süs
    17.000 devire maksimum tork alıyor ve 130hp olmasına karşın torkda artış yok
    seninki şöförden modifiye kesin ben binsem ancak 250Km/h yapar ama sen kullanınca 2 kişi 285Km/h yapar kesin
    ya tabi Egeknn üzerine gitmeyin yokuş aşağı giderek şöyle 10 dakika kasınca yapabilir (azıcık da arkadan rüzgar)
    DBTYSG

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yahu R6 nın maxımum hızı konusunda neyin ispatını sana yapmak zorundayımki R6 280-285 yapamazmı? ve makinenin modifiyeli olduğunu vede 148 HP olduğunu söylüyorum aynı makineden bahsedecek olursam evet senin 1000 RR ı yer

ben race kullanacak kişinin boyunun kısa olmasının mahsuru yok dedim peril in boyu kaç bilmem nasıl kullandığınıda görmedim seni görmediğim gibi o yüzden yorum yok...

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @EgeKnn
    1 motosikletle 2 kişi azcık modifiyelide 148 HP sadece kıyaslama yaparken modifiyeye açık değilmiyiz?? üstelik R6 gibi bir makineden bu performansı almak çokta şaşırtıcı değil!!!
    saykoshey, adam 123hp makinayı modifiye etmiş ve sadece !!! 148hp elde etmiş. Buna da azıcık modifiye diyor. Sen bu işleri biliyorsun. Yaklaşık 30hp sence kolay mı elde ediliyor? Bence fısssssssssssssss... Arkadaşlar artık atmayın yawwwww....

shuurman guzel bi ablaymıs be,onu da davet etsenize yazısalım.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bahsettiğim motor 2002 model 2006 değil 2006 nın 20.000 deviri söylediğimle alakasız

benim bahsettiğim makine c klasmanında yarışlara giren tamamiyle pist için hazırlanmış bir R6 idi azcık sakin olun bakiim 285 çok ta zor değil bu makine için

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    bugün için teşekkürler yazılarınızı okudum verdiginiz bilgiler için teşekkürler
    güzel bir cumartesi oldu

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @EgeKnn

148 HP olduğunu söylüyorum aynı makineden bahsedecek olursam evet senin 1000 RR ı yer
    Yer ama ancak egsoz gazımı yer

benim bahsettiğim makine c klasmanında yarışlara giren tamamiyle pist için hazırlanmış bir R6 idi azcık sakin olun bakiim 285 çok ta zor değil bu makine için
    Kıvırmaca başladı şimdiden, hadi hayırlısı...

Motosikleti
    CBR1000RR
    http://www.hemenpaylas.com/download/...2005-.wmv.html

Ben bu sitedeki en acemi ve en az gazlayan olarak nacizane 296Km/h gördüm 2005 1000RR ile. gerisini bilmem. yaptım diyen videosunu koysun
    DBTYSG

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    boy sevgili dostum seni her konuda böyle heyecanlı görüyorum tamam 1000 rr ın var saygı duyuyorum allah daha iyilerini nasip etsin seni pistlerimizde de görmek isteriz ama madem ispat sallama alın bakalım bu arkadaşımız sitemize de üyedir ayrıca ispat .......

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @EgeKnn
    boy sevgili dostum seni her konuda böyle heyecanlı görüyorum tamam 1000 rr ın var saygı duyuyorum allah daha iyilerini nasip etsin seni pistlerimizde de görmek isteriz ama madem ispat sallama alın bakalım bu arkadaşımız sitemize de üyedir ayrıca ispat .......
    Kardeşim bu alet yarış motoru ve arka selesi yok. Tabure mi koydunuz arkaya? Yoksa arkadakini sırtına mı aldın? İspat istiyoruz da balon ispat demedik !!!

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sen hakketten bişi bilmiyon ya cadde de bu haliylemi geziyoruz motorla bu yarış grenajlı hali tabure ne alaka neyse bu konu yine el değiştirdi saygılar

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @EgeKnn
    sen hakketten bişi bilmiyon ya cadde de bu haliylemi geziyoruz motorla bu yarış grenajlı hali tabure ne alaka neyse bu konu yine el değiştirdi saygılar
    Sen git de Kenan veya Sinan Sofuoğlu'na sor bakalım, piste girdiği motorlara caddede biniyorlar mı? Neyse abicim konu ortada. Tartışmaya gerek yok. İsteyen atıp tutar, isteyen inanır, isteyen inanmaz. Konuyu uzatmaya gerek yok.

Motosikleti
    CBR1000RR
    Abicim bu adamın adı MEHMET ama ucun memet değil MOTORCU MEHMET.
    Adamı keklemeye kalkmayın işi biliyor işte.
    Saygı duyun
    DBTYSG

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @muRRat:
    Adamı keklemeye kalkmayın işi biliyor işte.
    Saygı duyun
    Katılıyorum sonuna kadar....İlk önce tecrübe, ondan sonra çene....

Ayrıca konu bu değilken, bir moderatörün; "konuyu toplamak" yerine, "boş konuşmalarla" bu kadar dağıtmasına inanamıyorum....Bu mudur moderatörlük....Çok boş konuşulmuş çooook....

Saykoshey'in başlığını *ok etmişsinizz..

Ayrıca saykoshey e hiç bir şey demiyorum...Konu hoş olmasına rağmen değerlere daha dikkat etmesi gerekli...Yinede sağol....

Hadi artık biraz doğru düzgün yazın da millet kanmasın...

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Amaaaaaaan, uf. Sıkdınız siz artık. Arkadas bugun futbol gunu, mac seyretceginize burda koca kadinlar gibi dır dır ediyorsunuz. Hemde benim konumun icinde.

Boyle olacagini bilseydim hic yuklemezdim su filmi buraya.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @saykoshey
    Boyle olacagini bilseydim hic yuklemezdim su filmi buraya.
    Arkadaşım yazmış olduklarını zevkle okuyoruz. Ancak 300 km/h yaptık deyip de videoda zorla 280 km/h yapınca tartışma çıktı. Tartışmak anlamsız, bu makineler zaten bu hızları yapmak için üretiliyor. O yüzden ispata gerek yok. Yapabilen yapar, yapamayanlar da videodan izler...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler