Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    bizim motorlarda alarm
    takmak için hazır çekilmiş soket varmıdır acaba alarm aldımda onu taktırıcam merak ettim
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende telefonda tüm Honda bayii lerini aradığımda minimum 3.650 fiyat aldım, pazarlıkta denedim yapmadılar ! Paramı cebime koydum en yakın bayii ye gittim, param cebimde alıcıyım dedim ancak ozaman karşılıklı konuşabilir olduk
    Gerçi kdrsahin arkadaşımıza telefonda da o fiyatı vermişler ama ben telefonda bu bu fiyatlara alan arkadaşlar var dediğimde 1 ay önce oluyordu vs vs dediler. Bu arada 3350 TL fiyat anahtar teslim değil !
    Asya motor eğer anahtar teslim 2890 TL taksitli vs ise hakikaten bayağa fark oluyor orda iş deneyimlerine ,tecrubene ve tamamen senin kararına kalıyor
    ferdinandd arkadaş
    3320 veye 3350 fiyat için anahtar teslim olduğunu söylemedik zaten, bu fiyat tabiki anahtar teslim değil

Motosikleti
    Honda cb125e
    doğu&batı motorda anahtar teslim 3750 plakasız 3350 daha uygun söyleyen hiç biryer yok bugün önce kızıltopraktaki honda bayine gittim alıçam dedim 3400 den aşşağıya inmedi hayırlı işler dedm cıktım doğu&batı da da renk beyaz olmadığından alamadım asya konusundada ferdinandd arkadaşa katılıyorum ikinci elde asya cok değer kaybeder. birde ferdinandd koruma demirleri toptancıda ne fiyat sorduysan paylaşabilirmişin arka ve kafa koruma demiri ben motoru sokakt bıraktığımdan cocuklar yatırırlar falan diye bana korumaların tamamı şart gibi

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    tamam arkadaşlar şimdi anlaşıldı bende d&b motorla konuşurken 3.750 dediği anahtar teslim plaka vs dahil o zman fiyat iyi,asya motorun 2.890 artı 250 plaka ruhsat 3.150 aradaki fark 500 tl ama benim kafama takılan o motor 170 cc ve 13.5 bg aklımı çelen tarafları,şimdi onun gelmesini beklicem cbnin fiyatı çıkıcak tam ortada kaldım valla

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam arkadaşlar şimdi anlaşıldı bende d&b motorla konuşurken 3.750 dediği anahtar teslim plaka vs dahil o zman fiyat iyi,asya motorun 2.890 artı 250 plaka ruhsat 3.150 aradaki fark 500 tl ama benim kafama takılan o motor 170 cc ve 13.5 bg aklımı çelen tarafları,şimdi onun gelmesini beklicem cbnin fiyatı çıkıcak tam ortada kaldım valla
    sen bence al cb yi..hem sende cbf vardı sanırım.nie sattın ki ? gezilerdeki fotolardan biliyorum..malum, 1. sayfadan başladım..su an 88. sayfadayım..heeepsine tek tek girdim baktım
    birGarip..

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu söylediğin fiyata 100 küsür lirada sigorta eklemelisin tabi onuda düşün . birde ben 2011 yeni kasa model cbr 125 kullandım cb 125e yide denedim onların arasındada 3 bg fark var ama kullanırken cok bir fark göremiyosun tabiki karar senin

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bence al cb yi..hem sende cbf vardı sanırım.nie sattın ki ? gezilerdeki fotolardan biliyorum..malum, 1. sayfadan başladım..su an 88. sayfadayım..heeepsine tek tek girdim baktım
    evet son aldığım cbf çok güzeldi 2010 model ama sıkıldım artık hep aynı motor,zaten cbf daha alınmaz sıfır fiyatı ne oldu öyle sıfır almak istiyorum cb biçilmiş kaftan bu fiyata çok iyi bakalım pazartesi gidicem d&b ye inş beyaz rengi vardır yoksa beklemek zorunda kalıcaz...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    evet son aldığım cbf çok güzeldi 2010 model ama sıkıldım artık hep aynı motor,zaten cbf daha alınmaz sıfır fiyatı ne oldu öyle sıfır almak istiyorum cb biçilmiş kaftan bu fiyata çok iyi bakalım pazartesi gidicem d&b ye inş beyaz rengi vardır yoksa beklemek zorunda kalıcaz...
    e yani.bakalım bende sıfır almaya çalışacam.yada 2. el..referanslı istiyorum ama ..mete abi sana yaptığı kıyaktan bana da geçer inşallah

en iyisini edersin..boşver Cb al.ne yapcan diğer motoru..bakmadım bile..400-500 tl değer bence..Belli, çin malı ile yolda hiç kalmamışın..kalda gör bi anlarsın o zaman
    birGarip..

Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader herkes tutturmuş bir titreşim titreşim ne derece titreşim var?
    yok arkadasım titreşim falan yok motorun sesini duymuyorsunki titreşim olsun...oturna şeklini o kadar rahat yapmıslarki normal cok rahat oturdugunda her yer kolayca elinin altında ben cok deneyerek karar verdim bu motora cbf ybr hepsine bindim onlarda sıkıntı yasadım almak istiyorsan düsünme derim

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e yani.bakalım bende sıfır almaya çalışacam.yada 2. el..referanslı istiyorum ama ..mete abi sana yaptığı kıyaktan bana da geçer inşallah

en iyisini edersin..boşver Cb al.ne yapcan diğer motoru..bakmadım bile..400-500 tl değer bence..Belli, çin malı ile yolda hiç kalmamışın..kalda gör bi anlarsın o zaman
    walla mete abinin bi kıyağını görmedik artık eskisi gibi bayilerle haşır neşir değil hondaya mı küstü ne gerçi artık activası var amamotoru alıyım zaten ilk işim mete abiyle gezmek olucak özledim valla mete abiyle gezmeyi

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yağ filtresi değişmiyor mu 1000 bakımında? kimse yazmamış?
    Karadeniz - Giresun.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı birteko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok arkadasım titreşim falan yok motorun sesini duymuyorsunki titreşim olsun...oturna şeklini o kadar rahat yapmıslarki normal cok rahat oturdugunda her yer kolayca elinin altında ben cok deneyerek karar verdim bu motora cbf ybr hepsine bindim onlarda sıkıntı yasadım almak istiyorsan düsünme derim
    Yanlış yönlendirme bence kimseyi cb titrer hemde sağlam titrer rahat değil sele beton gibi. Bu bir gerçek neden inkar edilir anlamam tvs de titriyor inkar etmedim hiç cokta umurumda yanlız bunu dert edenler var adam motoru alır sonra hani tltremiyodu lan der yazıktır günahtır markacı olmak anlamsız
    karapara bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

jogabonito83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    arkadaşlar cb 125 de max hız ne yaptınız acaba ? ben 1000 km bakımını yaptırdım yağı değişti sadece ve 100 km hızı geçemedim o da ara sıra çıkabildiğim hız yani normalde max 85 90 yapıyorum siz kaç yaptınız acaba? bunda benim 85-90 kg olmamın etkisi olabilir mi

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı jogabonito83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cb 125 de max hız ne yaptınız acaba ? ben 1000 km bakımını yaptırdım yağı değişti sadece ve 100 km hızı geçemedim o da ara sıra çıkabildiğim hız yani normalde max 85 90 yapıyorum siz kaç yaptınız acaba? bunda benim 85-90 kg olmamın etkisi olabilir mi
    duzde 105 rampa asagı 118 gıbı bsy 120 goremedım kılo 80 daha baska bsy gormez duzde araba arkasına takılırsan ruzgar olayından 110 goruyorsun

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jogabonito83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağı yukarı hızlar bu aralıklarda. Ötesini bekleme...

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yönlendirme bence kimseyi cb titrer hemde sağlam titrer rahat değil sele beton gibi. Bu bir gerçek neden inkar edilir anlamam tvs de titriyor inkar etmedim hiç cokta umurumda yanlız bunu dert edenler var adam motoru alır sonra hani tltremiyodu lan der yazıktır günahtır markacı olmak anlamsız
    Arkadaşım, sağlam titrer derken kullandındamı konuşuyorsun yoksa atıyormusun.
    Yanlış yönlendirme diyorsun ama asıl sen yanlış yönlendiriyorsun.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar epey bir süredir yaptığım araştırmalar sonucu (malum motosiklet kullanmaya sıfırdan başlayacağım) şiddetle önerilen iki kitap bulmuştum.

Her nekadar arasamda temin edememiştim bugün tesadüfen Istiklal Caddesi Mephisto da " Motosiklet Teorisi" Reşat Arbaş abimizin kitabını gördüm ve aldım.

Şiddetle neden tavsiye edildiğini çok daha iyi anladım. Bizlere de mesleğimizde ilk ögretilen "her ne yaparsanız yapın farzedin ki karşınızdakinin aklı yok ve sizi anlamıyor" du. Sürekli bunu düşünün ki
    işini yaptığınız kullanıcılar maksimum rahatlık ve memnuyete sahip olsunlar derlerdi. Profesyonel olduğumuz bir konuyu aktarırken ilk kez duyan birinin seviyesine inebilmek çok zor bir durumdur. Reşat Akbaş "DD" abimiz bunu okadar başarılı yapmış ki,
    her satırını aklınızda hiçbir pürüz kalmadan ilk okuyuşta anlıyorsunuz. Ayrıca içerik sadece yeni başlayanları da kapsamıyor, yıllarca motosiklet kullanmış olsam ve sonrasında bu kitabı alsam okadar çok şeyi yanlış yapıyor olacakmışım ki anlatamam!
    Çok memnun kaldığım için sizlerle paylaşasım geldi içimden

slm arkadaşlar benim motor 4.vitesde 60 da ve beşinci vitesde 85-90 arası tekliyor motor gidip gidip geliyor uzun yolda sizce sıkıntı nedir

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jikle kapalı mı ona dikkat et. Kapalıysa, motor ısınmamış olabilir. En kötü ihtimallede yakıtta bir nane vardır.
    www.motorumla.net

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    debriyaj halatı koptu 5 gündür servisten halat getirmesini bekliyorum. Sizde 5 gün motordan uzak kalmak istemiyorsanız şimdiden getirtin bence.bir de merak ediyorum cbfnin halatı olur mu bizimkine.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)