Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    200-210km civarlari dogru degerlerdir normal kullanim icin, zaten 57km/ litre fabrika verisi, ani gaz, gereksiz ve fazla fren yapmazsaniz tek kisi 225km yapabiliyor, yeni kasalar ise depo 4litre ( %10 arti ) ve yakitta da yaklasik %15 avantajli ( 63.3km/litre) ile 250km yapabilirsiniz, bakalim isin sonu nereye varacak, bir litre 100km bekliyoruz
    super bir model, bana gore honda icin 4000civarina alinacak tek modeli, fuar sonrasi icin zam bekliyorum ama, CB125E modelini baska turlu satamazlar yoksa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende mondial cub vardı adam gibi ayarları yaptırıyordum bakımları tam yakıt ise 3.5 litre ile şehir içi 150 ile 160 km arası uzun yolda 175 km yi geçiyordu yani 1 litre ile ortalama 50km 100cc motor için güzel değer bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda innova i125
    arkadaşlar motosikletimin resimlerini koyucam fakat koyamıyorum bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim

ERGUN GÖZET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 250
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bundan 6 ay önce büyük bir hata yapıp inovamı satıp pcx aldım .sonra hiç hoşuma gitmedi hemen sattım ve gittim 2011 0 km yamaha x max aldım güzel motor hoş motor ama inovam bambaşka idi cok rahattı cok az yakıyordu cok esnek ve kıvrakdı .netekim bunuda satışa cıkardım satar satmaz ilk işim bir tane 0 inova almak. zaten biliyorsunuz ama hatırlatayım istedim tek gecerim inovayı başkasına bakmayın bile 45 tl ye 220 km yol yapıyor x max siz yeni model inova ile neredeyse 1 depoda bu yolu yapıyorsunuz .mesele sadece benzinde değil gerci benim için önemli günde yaklaşık 100 km şehir içindeyim hem yakıt hem şehir içi sürüş rahatlığı inova derim başka demem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

birde bu yeni modellerdedemi depo hala 3.7 yoksa biraz daha büuüdümü tek kötü yanı o
    Ben de bir süre sonra innovamı satıp pcx, x city veya xmax almayı düşünüyordum.Ama yazınızı okuyunca kararsız kaldım.Şikayetlerinizi biraz daha açar mısınız?

şikayet değil pcx hoşuma gitmedi cok küçük ve tekerleri cok ince.x city sürmedim ama sanırım x max ile aynıdır cok ağır bir makina yaklaşık 200 kg dolayısı ile şehir içinde zor oluyor birde boy 1.70 bende tam hakim olamadım. iş için kullanıyorum oda olmuyor vede cok yakıyor, innovaya göre şu an kullanmıyorum bile, eşimin today var onu sürüyorum.kısacası innova derim
    ERGUN GÖZET bunu beğendi.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200-210km civarlari dogru degerlerdir normal kullanim icin, zaten 57km/ litre fabrika verisi, ani gaz, gereksiz ve fazla fren yapmazsaniz tek kisi 225km yapabiliyor, yeni kasalar ise depo 4litre ( %10 arti ) ve yakitta da yaklasik %15 avantajli ( 63.3km/litre) ile 250km yapabilirsiniz, bakalim isin sonu nereye varacak, bir litre 100km bekliyoruz
    super bir model, bana gore honda icin 4000civarina alinacak tek modeli, fuar sonrasi icin zam bekliyorum ama, CB125E modelini baska turlu satamazlar yoksa.

Muhteşem bir değer,acaba psi150 kaç km gidiyor 1 litreyle.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    psi150 1litre ile 30-35km yapabiliyor.
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir değer,acaba psi150 kaç km gidiyor 1 litreyle.

Motosikleti
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    psi150 1litre ile 30-35km yapabiliyor.
    Benim 2006 innova ile aynı yakmakta.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    arkadaşlar ikinci motor olarak şehir içi,innova almak üzereyim
    alacağım motorun lastikleri iyi değil.
    acaba hangi marka lastik almalıyım,fiyatları nerelerdedir.
    şimdiden teşekkürler.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

ARKADAŞIM BENDE İNNOVA VARKEN DURO MARKA ALDIM VE COK MEMNUNDUM YANİ DİŞLİ TEKER ALDA NE ALIRSAN AL SAKIN SADE ALMA COK PATLAMA YAPAR

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    habora,teşekkürler kardeş dikkate alacağım.
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    2007 model 1900 km.de kırmızı innovayı aldım arkadaşlar.
    ama daha kullanamadım.bir defa bindim,sele rahatsız bir durum
    birazda kilo olunca öne doğru kaydırıyor adamı gibi.
    sele sorunsalına çözüm öneriniz var mı.
    xt660r da kullandığım postu selede bir deneyeceğim bakalım.

Motosikleti
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 model 1900 km.de kırmızı innovayı aldım arkadaşlar.
    ama daha kullanamadım.bir defa bindim,sele rahatsız bir durum
    birazda kilo olunca öne doğru kaydırıyor adamı gibi.
    sele sorunsalına çözüm öneriniz var mı.
    xt660r da kullandığım postu selede bir deneyeceğim bakalım.

E hadi hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız kullanman dileğiyle.

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    http://honda.com.tr/m_motoplus_2012.aspx

İnnova Anf 125i yerini Wave 110i ye bırakıyor sanırım,hadi hayırlısı...inş performans olarak aynıdır...15 cclik düşüş var dua edelim performansı kırpılmış olmasın...ulan tam İnnova alacam bu yapılırmı adama ya...ağlamak istiyooom
    bakma güzelim,atla gezelim

http://www.motosiklet.net/forum/memb...icture7646.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:21 ----------

,,

biraz resim ekleyelim 89.000 de...artık 250cc ye gecme zamanı geldi bakalım...
    nrkndmr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda İnnova & Piaggio x9 500
    Sevgili innova kullanıcıları, 2011 aralık ayında 0 aldıgım innovamda hala yağ problemim devam ediyor.Yagın rengi sütlü kahve gibi oluyor.motorun içini temiz yağla yıkadım 5-6 sefer valvoline yarı sentetik 10-40 yağ koyuyorum.1 hafta zaman içinde yagım sütlü kahve gibi oluyor.
    Yagmurlu havada bile binmiyorum,artık yıkama bile yapmıyorum yinede yagım bozuluyor .
    Sizce problem nedendir?

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Alıntı eros01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili innova kullanıcıları, 2011 aralık ayında 0 aldıgım innovamda hala yağ problemim devam ediyor.Yagın rengi sütlü kahve gibi oluyor.motorun içini temiz yağla yıkadım 5-6 sefer valvoline yarı sentetik 10-40 yağ koyuyorum.1 hafta zaman içinde yagım sütlü kahve gibi oluyor.
    Yagmurlu havada bile binmiyorum,artık yıkama bile yapmıyorum yinede yagım bozuluyor .
    Sizce problem nedendir?
    Bende kasım ayında sıfır km aldığım innova125i var böyle bir sorun oluşmadı.. Yağın markasını değiştirmeyi dene istersen. Mesela repsol 10w 40 dene..
    Aklıma bir de şey daha geldi.. Hava filtresinin altında şeffaf bir tüp var içinde sıvı biriktiği zaman boşaltmak gerekiyor. O doluyorsa boşaltmalısın. Genelde yağmurlu havada binince birikiyor sanırım..
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    Honda İnnova & Piaggio x9 500
    Arkadaşım verdigin bilgiye teşekkür ederim filitrede bulunan şişe hiç ıslanmıyor.havalandırma hortumunun filitreye giren bogazından öteye motorun içindeki su buharı gitmiyor .Hortumda yogunlaşıp kalan su stop ettigim zaman geri motorun içine akıyor.
    araştırmalarıma göre sorun böyle oluyor.Servise götürdüm usta motor açılacak temizlenecek dedi.
    Tekrar sorumla ilgilendigin için teşekürler .

Motosikleti
    Honda innova i125
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar. honda innova kullanıcısı olarak kayseride yaşamaktayım vede motosikleti kayseride kullanıyorum fakat kayseride hondanın servisi yok bakımları gelince şehir dışındaki bayilere götürmemi tavsi ediyolar, bana tavsiyelerinizi ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sana tavsiyem, tavsiyeye uy

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler