Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar arkadaşlar 1 ayda 2 kere arka tekerleğim patladı cok zorda kaldım sadece iç lastik yarılıyo dış lastikte bi delik yarık yok havalar da güzel bi gezi yapacam yolda kalıcam diye tısmaya başladım artık yanımda yedek iç lastik taşıyom bi öneriniz yada fikriniz varsa cok yararlı olursunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı camakosea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar 1 ayda 2 kere arka tekerleğim patladı cok zorda kaldım sadece iç lastik yarılıyo dış lastikte bi delik yarık yok havalar da güzel bi gezi yapacam yolda kalıcam diye tısmaya başladım artık yanımda yedek iç lastik taşıyom bi öneriniz yada fikriniz varsa cok yararlı olursunuz
    lastikciye gittiğinde çanta baktır içerden sorun olunca şamyeli keser genelde... benim başımada geldi bi kere ama düzelttiler..

dostum dış lastiğin kac km oldu eger eskidiyse patlar dış lastiği değiştir düzelecek banada cok olmuşdu artık kurtuldum

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Lastiğin orj. değiştirmelisin yoksa çok patlar ben hemen değiştirdim kafam rahat Metzeler al!.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

Üzerindeki orj. lastikmi Orj. ise hemen değiştirmelisin yoksa çok patlar,ben hemen değiştirdim kafam rahat Metzeler al!.

Ben aşağı yukarı 15bin km de lastik değiştirmekteyim.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    aynısı başıma geldi ama hava çok sıcaktı ve artçım vardı sebebi şambrel in çok kalitesiz olması, jant millerinin batması gibi sabeblerdende olabilir ama bariz yarık varsa o şabrel kalitesinden oluyor sıcaklarda patlıyor ayrıca arka lastiğin dunlob değilse oda olabilir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    s.a herkeze su 1 aydır bir motor merakım var en küçükten vardır ama kafaya koydum alıcam 1 tane 2 günde 1 . sayfadan 93. sayfaya kadar okudum aykan cevran07 ve satoyama baslarda cok güzel bir konus acıp devam ettiler cok zevk alarak okudum ama sonra forum yaglar fln modifiye ile doldu ve 93. sayfadan sonra bıraktım ve aykan abi motoru sattıgı için üzüldüm bende son innovayı pahalı buldum ama bir yanımda al dio cünkü manisadayım motoru paralayamam okul ev o aralar bide yaz geldimi babamla bir gezi bodrum gibi sizde bu motor iyimi bana 4.000 fazla gibi geldi ama basladım simdiden biriktirmeye

Motosikleti
    Alıntı izzet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a herkeze su 1 aydır bir motor merakım var en küçükten vardır ama kafaya koydum alıcam 1 tane 2 günde 1 . sayfadan 93. sayfaya kadar okudum aykan cevran07 ve satoyama baslarda cok güzel bir konus acıp devam ettiler cok zevk alarak okudum ama sonra forum yaglar fln modifiye ile doldu ve 93. sayfadan sonra bıraktım ve aykan abi motoru sattıgı için üzüldüm bende son innovayı pahalı buldum ama bir yanımda al dio cünkü manisadayım motoru paralayamam okul ev o aralar bide yaz geldimi babamla bir gezi bodrum gibi sizde bu motor iyimi bana 4.000 fazla gibi geldi ama basladım simdiden biriktirmeye
    v.a.s. izzet arkadaşım ben yeni aldım innova gayet güzel fazla sürmedim ama önceki motorum 2007 yamaha cyrpton R ondan daha güzel hem sürüş yakıt sarfiyatı ve motorun gücü.. dahada artıları varmı bilmiyorum yarın kısmetse 100 km lik bir yolum var uzun yol sayılmaz artı rodaj bitmedi ama azda olsa uzun sayırlır sana izlenimimi söylerim inş. yeni motora başlayan biri isen ben istanbulda şehir içi az çok tecrübe sahibi olmuş biri olarak (70.000 km yol yaptım) innovayı tavsiye ederim cup al rahat azyakar sorun çıkarmaz. evelaallah, ybr ve apachi sürdüm azda olsa ama sevmedim zaten otomatik hiç sarmaz beni arabadada motordada ama cup başka şahsen çok sevdim son 3 motorumda cup ... bakımlara götürdüğün sürece sorun çıkmaz..... şimdilik bu kadar

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    v.a.s. izzet arkadaşım ben yeni aldım innova gayet güzel fazla sürmedim ama önceki motorum 2007 yamaha cyrpton R ondan daha güzel hem sürüş yakıt sarfiyatı ve motorun gücü.. dahada artıları varmı bilmiyorum yarın kısmetse 100 km lik bir yolum var uzun yol sayılmaz artı rodaj bitmedi ama azda olsa uzun sayırlır sana izlenimimi söylerim inş. yeni motora başlayan biri isen ben istanbulda şehir içi az çok tecrübe sahibi olmuş biri olarak (70.000 km yol yaptım) innovayı tavsiye ederim cup al rahat azyakar sorun çıkarmaz. evelaallah, ybr ve apachi sürdüm azda olsa ama sevmedim zaten otomatik hiç sarmaz beni arabadada motordada ama cup başka şahsen çok sevdim son 3 motorumda cup ... bakımlara götürdüğün sürece sorun çıkmaz..... şimdilik bu kadar
    tecbürübem var hız meraklısıyım ama uzun yollarda mondial 110 ft sürdüm dayımda var iken her seyi bilirim vites vs ben manisadayım gezcek yer yok fazla anca sürat yollarında acıcam motoru ztn de rödajı antalya manisa arasında yapmak istyrm ztn ben 1 kere motor alcam cbr de alabilirdim ama tek benim için deil ailem içinde kullanıslı bişi almam lazım ztn yazları kullancam en fazla öyle güzel motoru okula götürmem enjeksiyon var okulda cizerler ben üzülürüm

Motosikleti
    Alıntı izzet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecbürübem var hız meraklısıyım ama uzun yollarda mondial 110 ft sürdüm dayımda var iken her seyi bilirim vites vs ben manisadayım gezcek yer yok fazla anca sürat yollarında acıcam motoru ztn de rödajı antalya manisa arasında yapmak istyrm ztn ben 1 kere motor alcam cbr de alabilirdim ama tek benim için deil ailem içinde kullanıslı bişi almam lazım ztn yazları kullancam en fazla öyle güzel motoru okula götürmem enjeksiyon var okulda cizerler ben üzülürüm

ne güzel ozaman senin tecrübelerinden istifade ederiz inş. manisa dedin ya aklıma geldi geçen sene aydındn dönerken manisaya uğramıştık ne güzel kavunu var sizin oraların tdı damağımda hala yol kenarından almıştık.. neyse haklısın cbr babaların kullanacağı bi motor değil rahat edemezler kesinlikle benim babada arasıra sürüyo benim motoru ama araçsız alanda.. şimdiden hayırlı olsun alacağın motor ama güzel motoru çizerler diyorsun ya insan ya..şak olmasın güzel çirkin fark etmiyor yapıyor yapacağını, selametle kal hocam görüşmek üzre inş.

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    yok bizim ailede kimsede ehliyet yok peder binmez motora bende öle cup türü almak istyrm evet kavunu cok güzel buraların bide yamaha rs nasıl olur acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

neyse arastırdım ki en iyi motor cup ların en iyisi innova adam mondial 100 ukh ile 458 km yol gelmiş manisaya kütahyadandı sanırım ki honda dünya turu bile yapar o zman

merhaba arkadaşlar.
    Motorla ilgili innova i kullanan arkadaşlarıma sorum var?
    Yolda kasislerden ve çukurlardan gecerken ön tarafından tıkırtı yapıyor.Servisine götürdüm adamlar bulamadı.
    Nedir acaba bir fikri olan varmı? Bİrde bunun orijinal lastikleri şamrelli lastik biliyorum.Doğrumu?

Motosikleti
    Alıntı ismail16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    Motorla ilgili innova i kullanan arkadaşlarıma sorum var?
    Yolda kasislerden ve çukurlardan gecerken ön tarafından tıkırtı yapıyor.Servisine götürdüm adamlar bulamadı.
    Nedir acaba bir fikri olan varmı? Bİrde bunun orijinal lastikleri şamrelli lastik biliyorum.Doğrumu?
    kardeşim o ses 2005 modeldede var 2007 dede 2010 dada var! o bir sorun teşkil etmiyor sesin birazı ön süspanisyonun doğal boşluğundan birazıda far ve grenaj aksamından geliyor biraz keyfe keder ama sorun yok

arka süspansiyonlarda havalıdır çukurlarda fıs fıs diye ses çıkarır

malesef şambrel li lastikler doğru biliyorsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti

yeni motorum fatih tuzla arasındaki yolculuğunu güzel geçirdi sayılır artıları eksiklerini paylaşacağım eski motorumla mukayese edecem vakit bulunca inş.

sağol satoyama hocam verdiğin bilgiler için.Telli jantlarda tubles olmuyormuş zaten.olsun.Telli jant daha hafif ve darbelere karşı esnek olur.Artı motosiklette telli jant daha hoş görünüyor bence.varsın şamrelli olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

Çelik jantı motosiklette herkes bir üstün özellik olarak görüyor.ben tam tersini düşünüyorum.
    Üretim maliyeti,zamanı, işçiliği az olduğu için çelik jant yapıyorlar.Birde kullanıcının gözüne hoş görünüyor.Bana göre çelik jantın hiç bir espirisi yok.

selam arkadaşlar yorumlarınız için cok teşekkürler lastikler yeni ama dunlop değil sanırım hava ile ilgili patlamalar tam emin değilim geçen gün sınav için ankaraya gittim geldim bi sorun olmadı bu arada hatırlatayım eskişehirdeyim cok keyifli bi motor arada anlayanlar motoru inceleyip soru soruyorlar dilim döndüğünce anlatıryorum innovayı herkese iyi yolculuklar

Motosikleti
    fabrikasyon dunlob lar çok iyi ve başarılı lastikler tek kelime harikadır

Motosikleti
    bugün hattat hasan arkadaşımızın yanındaydım, ayvansaray balat arasında haliç manzarlı çok güzel bir çay bahçesinde (mollaaşkı) oturup muhabbet ettik. fotoları kendi makinası ile çekti bana yolladı, sizinle paylaşmak istedik. bu arada yeni innovayıda görmüş koltuğuna oturmuş oldum herşeyden önce çok rahat bir oturuşu var daha geniş bir motor ve sesi çok hoş..

ist içinde biraz turladık kağıthane parkına gittik hasan kardeşimiz tecrübeli bir cub binicisi, şahsen nacizane benden tam not aldı

güzel çaylar ve muahbbet için teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün hattat hasan arkadaşımızın yanındaydım, ayvansaray balat arasında haliç manzarlı çok güzel bir çay bahçesinde (mollaaşkı) oturup muhabbet ettik. fotoları kendi makinası ile çekti bana yolladı, sizinle paylaşmak istedik. bu arada yeni innovayıda görmüş koltuğuna oturmuş oldum herşeyden önce çok rahat bir oturuşu var daha geniş bir motor ve sesi çok hoş..

ist içinde biraz turladık kağıthane parkına gittik hasan kardeşimiz tecrübeli bir cub binicisi, şahsen nacizane benden tam not aldı

eyvallah hocam güzel bir akşam ve sohbet ordamı idi tekrarını yaşamak dileğiyle inş...

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerçekten güzel bir buluşma olmuş.Antalya da gerçekleştirsek, fena olmazdı ama katılımı bi sağlayabilsek,burada gerisi.Antalya sokaklarına bakar
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bir buluşma olmuş.Antalya da gerçekleştirsek, fena olmazdı ama katılımı bi sağlayabilsek,burada gerisi.Antalya sokaklarına bakar
    arkadaşlar atlayın gelin tam orta yeri eskişehire hep birlikte gezeriz bi aktivite yapmış olur tanışırız her yere aynı mesafede burası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler