Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba satoyama elf 10-60w deneyecektin vazgeçtin galiba... İnnovama Elf 10-60w ful sentetik yağ ile 400 km yol yaptım herhangi bir sorun yok vites geçişleri ve hızlanmalar güzel tavsiye ederim arkadaşlar.
    açıkçası kargo ile getirtmek biraz tuzlu oluyordu 28tl+kargo olacaktı kendim gidip kadıköyden almaya üşendim birde 20tl ye mobil tam sentetik 15w-50 bulunca onu aldım o dönem 1000km geçti şimdide yine kolay bulduğum (shell istasyonundan) 15w50 shell advance sx koydum sanki bana daha güzel geldi

bu arada shell advance sx 15w-50 mineral 16 tl
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Haklısın bir daha ki yağ değişiminde shell 15w50 full sentetik koyacağım nasip olursa bir o kaldı zaten castrol 10w40(servis koyuyordu ), motul 15w50 yaz 10w40 kış, mobil 15w50 , elf 10w60 sırada Shell var
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın bir daha ki yağ değişiminde shell 15w50 full sentetik koyacağım nasip olursa bir o kaldı zaten castrol 10w40(servis koyuyordu ), motul 15w50 yaz 10w40 kış, mobil 15w50 , elf 10w60 sırada Shell var
    sen yinede castrol 10w-40 yağı birdaha motoruna koymada koydurmada
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yinede castrol 10w-40 yağı birdaha motoruna koymada koydurmada
    Haklısın satoyama zaten çevremdekilere de tavsiye etmiyorum
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    arkadaşlar, givinin arka çanta bağlantı aparatını sipariş ettim fiyatı 125tl

arkadaşlar bu blogu mutlaka inceleyin

http://muratcanbek.blogspot.com/2008...talya-ege.html

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar İnnovamı satıyorum İnnova düşünenler ilanımı da değerlendirsinler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...akimli-1/detay

Motosikleti
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İnnovamı satıyorum İnnova düşünenler ilanımı da değerlendirsinler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...akimli-1/detay
    hayırlısı olsun neden satıyorsun ?

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    hayırlısı olsun neden satıyorsun ?
    Ybr 125 Esd aldım satoyama maddi güç yetsede innovayı satmasam kışında ona binerdim kışa daha dayanıklı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sizce vitesli motor sürücünün dikkatini az da olsa dağıtıyor mu?

Vites değiştirmenin dikkati dağıtmakla ilgisi yok, vitesin konumunu ve motor devriyle uyumunu sağladıktan sonra otomatik vites gibi herşey otomatiğe bağlanır. Scooter kullanırken dikkatim dağılıyor debriyaj-vites levyesi arıyorum ama 1-2 km sonra alışıyor insan.

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a. arkadaşlar kısa bi aradan sonra tekrar beraberiz bir hafta boyunca 20:00 - 03:00 saatler arasında innovanın kaplama yapılacak tüm parçaları söküldü ve parçalar kaplandı, ince işçilikleri kaldı mesela arka janta mavi stiicker ve baloncukları alma gibi tamamen bittiği zaman tekrar koyarım, sizce nasıl olmuş arkadaşlar?

Uploaded with ImageShack.us

[URLttp://img839.imageshack.us/i/76299305.jpg/][/URL]

Motosikleti
    Honda İnnova 125i ( 2o1o model )
    arkadaşlar sonunda nasip oldu ve aldım innova-i yi inş sizlerede nasip olur
    ama diğer innovadan farklı gibi sesi biraz daha kısık jikle yok..sanırım otomatik jikleli.. kısacası tam elektronik bi makina..
    sizlere yada innova-i kullanan arkadaşlara bi sorum olacaktı deponun üstünde bi kutu var kontağı çevirdiğimde göstergede FI yanıyo aynı andada o kutunun içinden bi ses çıkıyo bu işlem ibrenin dibe vurup gelmesi içinde gerçekleşiyo.. motoru çalıştırdığımda o kutudan yine aynı ses geliyo ve motoru stop ettirdiğimde kesiliyo acaba bunun nedeni ne olabilir bi fikriniz varmı ??

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı innova-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonunda nasip oldu ve aldım innova-i yi inş sizlerede nasip olur
    ama diğer innovadan farklı gibi sesi biraz daha kısık jikle yok..sanırım otomatik jikleli.. kısacası tam elektronik bi makina..
    sizlere yada innova-i kullanan arkadaşlara bi sorum olacaktı deponun üstünde bi kutu var kontağı çevirdiğimde göstergede FI yanıyo aynı andada o kutunun içinden bi ses çıkıyo bu işlem ibrenin dibe vurup gelmesi içinde gerçekleşiyo.. motoru çalıştırdığımda o kutudan yine aynı ses geliyo ve motoru stop ettirdiğimde kesiliyo acaba bunun nedeni ne olabilir bi fikriniz varmı ??

Enjeksiyonun hazır olduğunu belirtiyor.O işlem bittikden sonra motorunu çalıştırabilirsin.Sanırım o sesde benzin enjektöründen geliyordur.Unutma enjeksiyonlu makineye biniyorsun
    HONDA

arkadaşlar benim innova 37 binde ve piston sekman yedi sanırsam hep acık ve ucuz yağ kullanıyordum 500 tl yedi bundan sonra kaliteli yağ kullanacağım

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    çok şükür bir innaova aldım inş. yamaha cyrptonu aratmaz satasım yoktu memnundum ama çok metettiiler az yakıymuş bide vs.vs. ama bayide mavi yoktu siyah almak zorunda kaldım napalım kısmet pazartesi teslim alacam inş. bakalım nasılmış...

motor hakkında ilk kullanım açısından tavsiyesi olan fikri olanlar varsa, yardımcı olurlarsa sevinirim saygılar...

Motosikleti
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şükür bir innaova aldım inş. yamaha cyrptonu aratmaz satasım yoktu memnundum ama çok metettiiler az yakıymuş bide vs.vs. ama bayide mavi yoktu siyah almak zorunda kaldım napalım kısmet pazartesi teslim alacam inş. bakalım nasılmış...

motor hakkında ilk kullanım açısından tavsiyesi olan fikri olanlar varsa, yardımcı olurlarsa sevinirim saygılar...
    hasan kardeş sana innovayı nasıl anlatıysam hemen gidip almışsın şaka bir yana hayırlı olsun alınacak en güzel cub u aldın bunu bil zaten binince anlamışsındır kısmetse aradaki farka bakmak için bir ara yanına uğrarım bu ara çok yoğunum

125i kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa daha iyi olur diyorum..

arka çanta demiri aldım dedin bende geçen gün ANES motora servise gittiğimde gördüm yeni siyah innovanın arka çanta demirini, 140tl fiyat kommuşlar demir aparata ve 34lt givi topcase takılıydı, makina yılan gibi duruyordu.

kısmetse önümüzdeki günlerde bende givi çanta aparatı ve givi topcase alacağım

toplam 280tl tutuyor

Motosikleti
    hasan kardeş sana innovayı nasıl anlatıysam hemen gidip almışsın şaka bir yana hayırlı olsun alınacak en güzel cub u aldın bunu bil zaten binince anlamışsındır kısmetse aradaki farka bakmak için bir ara yanına uğrarım bu ara çok yoğunum

125i kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa daha iyi olur diyorum..

arka çanta demiri aldım dedin bende geçen gün ANES motora servise gittiğimde gördüm yeni siyah innovanın arka çanta demirini, 140tl fiyat kommuşlar demir aparata ve 34lt givi topcase takılıydı, makina yılan gibi duruyordu.

kısmetse önümüzdeki günlerde bende givi çanta aparatı ve givi topcase alacağım

toplam 280tl tutuyor
    buyur gel tabi her zaman beklerim... gelenlere hürmette ikramda kusur etmeyiz evelallah..
    haklısın kullananlar yorumlarını yazsa tam süper olacak ama pek fazla kişi almamış olsa gerek bende salı teslim alacam motorumu inş. bagaj demiri aldım... biraz pahalı ama napalım.. önceki motorum yamaha cyrpton için demir almamıştım 50 auro diye sonra gittim kanunu demiri aldım motorcuda uğraştı baya demircide adamlar 4 saat gözümün önünde uğraşarak yaptı ve bana demir orjinali ile neredeyse aynı fiyata mal oldu... istoçtaki anese gittiysen ve siyah innovayı gördüysen onu aldım işte.. kaporayı verdim aşağı servide indirdiler birde revid mont aldım.. pazartesi kısmetse vekaletnameyi falan götürecem salıda teslim alacam kısmetse izlenimlerimi yazarım....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:59 ----------

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim innova 37 binde ve piston sekman yedi sanırsam hep acık ve ucuz yağ kullanıyordum 500 tl yedi bundan sonra kaliteli yağ kullanacağım
    Çok para! tutmuş.250 tl ye maal oldu benmki. bende senin gibi yanlış yağ kullanımı 10w40 20w50 10w50. Yağlarını karıştırdımda kattım hay katmaz olaydım sibopları yedi akabindede piston sekman kısacası bana bi piston aldırttı aklında olsun.Sibop ayarını iyi yaptır.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti

innova yakıt testi

arkadaşlar yeni honda innova ile ilgili almanyada yapılmış yakıt testi en az yakan motor sanırım ...

100 km normal hızda 1.6 lt çok güzel ya

http://www.spritmonitor.de/en/detail...html?cdetail=1

Motosikleti
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyur gel tabi her zaman beklerim... gelenlere hürmette ikramda kusur etmeyiz evelallah..
    haklısın kullananlar yorumlarını yazsa tam süper olacak ama pek fazla kişi almamış olsa gerek bende salı teslim alacam motorumu inş. bagaj demiri aldım... biraz pahalı ama napalım.. önceki motorum yamaha cyrpton için demir almamıştım 50 auro diye sonra gittim kanunu demiri aldım motorcuda uğraştı baya demircide adamlar 4 saat gözümün önünde uğraşarak yaptı ve bana demir orjinali ile neredeyse aynı fiyata mal oldu... istoçtaki anese gittiysen ve siyah innovayı gördüysen onu aldım işte.. kaporayı verdim aşağı servide indirdiler birde revid mont aldım.. pazartesi kısmetse vekaletnameyi falan götürecem salıda teslim alacam kısmetse izlenimlerimi yazarım....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:59 ----------

türkiyede aksesuar başlı başına kara borsa kaç yıl sonra bende araştırmalarım sonucu givi çanta aparatını buldum 125tl diyorlar

ayrıca yanlış görmediysem senin aparata 140tl yazmışlardı

demekki o gün anes motorda içime doğmuş öyle o motora baktım durdum hiç görmemiş gibi aslında baktığım arka çanta aparatıydı

forumda 5-6 kişi var 125i kullanan ama pek aktif değiller zaten topic aktif değil

yakın zamanda yazarlar ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler