Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düz yolda benimkinden 10km hızlı sadece normal bence yenileri daha iyi gidiyomus zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese merhaba arkadaşlar.
    Innova i kullanan arkadaşlarla paylaşmak istediğim şey var.motorum şu an 550 km de. 450 km. Den sonra basmaya başladım. Motor düz yolda 100 ü bile görmüyor.motor açılamadımı acaba. Motorhocası arkadaşın motoru 120 yi görüyor. Benimki 100 ü görmüyor.bu ne iştir anlamadım.yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.(özellikle innova i kullanan arkadaşların).bu arada fotoğraflarını da en kısa zaman da atacam foruma.

Alıntı ismail16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar.
    Innova i kullanan arkadaşlarla paylaşmak istediğim şey var.motorum şu an 550 km de. 450 km. Den sonra basmaya başladım. Motor düz yolda 100 ü bile görmüyor.motor açılamadımı acaba. Motorhocası arkadaşın motoru 120 yi görüyor. Benimki 100 ü görmüyor.bu ne iştir anlamadım.yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.(özellikle innova i kullanan arkadaşların).bu arada fotoğraflarını da en kısa zaman da atacam foruma.
    Benim motor değil o,baştan zorlamayın o kadar,kullanma kılavuzunda rodajla ilgili talimata uyun. Rodaj sonunda da alıştıra alıştıra yüksek hızlara çıkın.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı audiophile34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence bu motor la oynanmış bence hiç zorlanmadan + siperlikle 120 bi garip geldi sizce?
    sesinden belli zaten
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Beyler gidon topuzu kayboldu benimde yeni bi gidon topuzu ne kadardır bilgi sahibi olan varmı? Gidon topuzu gri sivri ucluydu bulanların tarafıma ulastırmasını rica ederiz. :D

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı audiophile34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence bu motor la oynanmış bence hiç zorlanmadan + siperlikle 120 bi garip geldi sizce?
    100e kadar çok rahat gelmesi 120yide çok rahat bulması çok acayip
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

Şimdi sesini dinledim egsoz sesi tuhafmış bu orjinal olamaz, yakıt ibresi 5 dk tam gaz hızlanmalarda düşmedi o güzel ama.

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi sesini dinledim egsoz sesi tuhafmış bu orjinal olamaz, yakıt ibresi 5 dk tam gaz hızlanmalarda düşmedi o güzel ama.
    onu boşverin ister debriyajla kalkın, ister orta sehpahadayken motoru yere indirip gazlayın 3 vitesteki hız artımı bu kadar olamaz orj. eğer böyle ise hemen satıp alayım bitane

20 küsür sn'de çıkmadı mı 100km/h'a

arkadaşlar yardımcı olursanız cok iyi olur 1,2 hafta içinde ehliyet alcam honda innova mı alıyım yoksa scoter mi alsam kullanmam kolay olur daha hiç motor kullanmışlığım yok scoter daha mı kolay olur? motoru alınca da günlük 40 km yol gitcem 20 sabah 20 akşam gitcem hız tutkum da yok gideceğim hız 60 ı geçmez ?

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı fatihriza123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yardımcı olursanız cok iyi olur 1,2 hafta içinde ehliyet alcam honda innova mı alıyım yoksa scoter mi alsam kullanmam kolay olur daha hiç motor kullanmışlığım yok scoter daha mı kolay olur? motoru alınca da günlük 40 km yol gitcem 20 sabah 20 akşam gitcem hız tutkum da yok gideceğim hız 60 ı geçmez ?
    Scooter alırsan vitesliyede geçmek istersin vitesli motor kullanmak ayrı bir tad o yüzden direk innova al zaten kullanması kolay bir motor

Alıntı fatihriza123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük tekerlekli scooterla bozuk yolda çukura denk gelirse vb. hakimiyeti kaybetme tehlikesi daha yüksektir.

Bence ilk motor olarak İnnova en iyisi.

Motosikleti
    İnnova 2007
    evet arkadaşlar 3 hafta aradan sonra motorumu yaptım ve süper bi şekilde çalışıyo sadece ısınma problemim kaldı motosiklet.net iyiki varsın
    [COLOR="Black"][B][I]Hep O Kıyamadıklarımız [/I][/B][/COLOR]
    [I][B][COLOR="Red"]Kıyar Bize..! [/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    Alıntı Fistd16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar 3 hafta aradan sonra motorumu yaptım ve süper bi şekilde çalışıyo sadece ısınma problemim kaldı motosiklet.net iyiki varsın
    gözün aydın
    motorun normalden fazla ısındığını nasıl anlıyorsun?

genelde hangi yağı kullanırsın?

kavrama vites geçişleri ve debriyaj ne durumda?

not: cub motorlarda bitik ve ayarsız debriyaj yağı çabuk kirletip motoru çabuk ısıtıyor
    uzun süreli yanlış yağ kullanımı ve yanlış sürüş tekniği debriyajı çabuk bitiriyor

10-20 bin km ler arası innovalar gördüm motoru bitmiş.

40-60 bin kmlerde innovalar gördüm halen saat gibi.

arkadaşlar innovalarınızı scooter mantığı ile kullanırsanız motorun pek faydasına olmuyor, devir aralığı ve hızı çok iyi ayarlamak hava ısısı ve yol durumuna göre motorun sesini dinleyerek sürüşümüzü ayarlamamız yararımıza olacaktır

hayırlı sürüşler

tatil nedeniyle innovamdan 10 gün uzak kalacağım yarın brandayım çekeceğim

bu süre boyunca memleketteki scooterime bineceğim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    İnnova 2007
    haklısın satoyama ustam yağım 20-40 yağdı debriyajım gayet güzel eskisi gibi ses yok kavrama problemi yok ama ısınma var işte ben devir aralığı olarak 1.vites 20 2.vites 35-40 arası 3. vites 50.60 arası 4 malum 70.80 arası atarım yağını hangi yağı kullanmamı tavsiye edersiniz bursa-inegöldeyim...
    [COLOR="Black"][B][I]Hep O Kıyamadıklarımız [/I][/B][/COLOR]
    [I][B][COLOR="Red"]Kıyar Bize..! [/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    arkadaslar motorun resımlerını koyamadım fakat ilan verdım oradan resımlere bakabılırsınız. her gıttıgım yerde satıyomusun vs gıbı sorular soruyolar bende artık soranlara satıyorum dıyorum 3.000 lıra verdı bı vatandas kabul etmedım ben motorumdan memnunum isine gelen 3.200 u verır alır motoru sahibinden.com da ilan numaram 27047898 herkezede sıddetle tavsıye edıyorum ozellıkle yakıtı cok guzel cebını yormuyo ıstedıgın yere bın gıt otobus ucretıne rahatca gıdebılıyosun parasının hakkını gercekten sonuna kadar hakedıyo bana bu motoru tavsıye eden tüm arkadaslara teşekkur edıyorum...

Motosikleti
    Alıntı Fistd16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın satoyama ustam yağım 20-40 yağdı debriyajım gayet güzel eskisi gibi ses yok kavrama problemi yok ama ısınma var işte ben devir aralığı olarak 1.vites 20 2.vites 35-40 arası 3. vites 50.60 arası 4 malum 70.80 arası atarım yağını hangi yağı kullanmamı tavsiye edersiniz bursa-inegöldeyim...
    mobil1 15w-50

shell advantec vsx 15w-50

alabilirsin

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı adnan_simsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorun resımlerını koyamadım fakat ilan verdım oradan resımlere bakabılırsınız. her gıttıgım yerde satıyomusun vs gıbı sorular soruyolar bende artık soranlara satıyorum dıyorum 3.000 lıra verdı bı vatandas kabul etmedım ben motorumdan memnunum isine gelen 3.200 u verır alır motoru sahibinden.com da ilan numaram 27047898 herkezede sıddetle tavsıye edıyorum ozellıkle yakıtı cok guzel cebını yormuyo ıstedıgın yere bın gıt otobus ucretıne rahatca gıdebılıyosun parasının hakkını gercekten sonuna kadar hakedıyo bana bu motoru tavsıye eden tüm arkadaslara teşekkur edıyorum...

3000 tl ye satabiliyorsan 1 dk bile durma derim daha önce innova satmış biri olarak söylüyorum bunu sana

Hayırlı satışlar

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    benım motorum 3 bınlıraya gıdecek motor degıl 3 bınlıraya sıyah 2005 model satıldı ben 3 bınlıraya verecegıme bınerım

Alıntı adnan_simsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım motorum 3 bınlıraya gıdecek motor degıl 3 bınlıraya sıyah 2005 model satıldı ben 3 bınlıraya verecegıme bınerım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...a-innova/detay

Biraz fazla demişsin Adnan Bey. 3000'i al öpte başının üstüne koy.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler