Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8833401/detay/

komple jantlarla satıyorum,fakat fiyatı aşşa çekmek için orjinal jantıyla alsak ne olur gibi tekliflerde var.eğer tubeless ler elimde kalırsa burdan duyuracağım zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tamam, satarsanız ilgilenirim.. düşündüğünüz bir fiyat var mı ?

[QUOTE=frvinno;2709116]tamam, satarsanız ilgilenirim.. düşündüğünüz bir fiyat var mı ?[/QUOTE

özelden msj attım size.

arkadaşlar bildiğiniz üzere innova nın tek problemi jantlarının tubbless olmayışıdır.innovaya binen herkez her an lastik patlatma korkusuyla yaşıyor
    elimde innova için üretilmiş 0 tubbless ön,arka takım jant vardır.hiç bir oynama yapmadan direk takılır.forumdan ergun gözet bey ilk alıcı,başka isteyen var ise fotolarını mailinize atabilirim.

ücret:çifti 300 tl.

istanbulda iseniz gelip gorebilirim. 0533 776 43 45

ben istanbul dayım fakat jantlar manisa da arkaşımda isteyene direk manisadan kargolanacak.2 çift var 1 çifti edirne den bir arkadaş a satıldı.pazartesei ona kargolanacak.1 çift kaldı yani.isterseniz mail adresinizi verin fotolarını atayım sizede.

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı tamertezel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bildiğiniz üzere innova nın tek problemi jantlarının tubbless olmayışıdır.innovaya binen herkez her an lastik patlatma korkusuyla yaşıyor
    bu göreceli bir durum. herkes aynı şekilde düşünmüyor. yani ben istisnayım bu konuda. benim kanaatimce telli jant benim kullanımım için daha uygun ve tercih sebebim. ;)

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu göreceli bir durum. herkes aynı şekilde düşünmüyor. yani ben istisnayım bu konuda. benim kanaatimce telli jant benim kullanımım için daha uygun ve tercih sebebim. ;)
    +1 bence de telli jant ın bir mahsuru yok.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

benim içinde telli jant ın bir mahsuru yoktu ilk başlarda taki paralı yolda lastiğim patlayana dek.arkamda eşim akşamın 9 u yolda kala kaldık.5 km den fazla rampa yukarıda olmak üzere motor ittim.motoru yandaki su kanalına atasım hatta yakasım geldi.o akşamdan sonra her motora bindiğimde aha burda patlasa yandık yine diye diye bir müddet bindim.taki bu cantları bulup getirtene kadar.patladığında fitil atmak veya tamir köpüğü sıkmak 2 dakika bile almıyor.ben işe motorla gittiğim için hep zamana karşı gidiyordum ve kullandığım yol üzerinde lastikçide yoktu gerçi lastikçilerde şamblelli olduğunu görünce uğraşmıyorlar bile söküp eline vermeniz gerekiyor.işte tüm bu olumsuzluklardan ötürü bence tubbless.

Motosikleti
    BMW F800GS
    benim içinde telli jant ın bir mahsuru yoktu ilk başlarda taki paralı yolda lastiğim patlayana dek.arkamda eşim akşamın 9 u yolda kala kaldık.5 km den fazla rampa yukarıda olmak üzere motor ittim.motoru yandaki su kanalına atasım hatta yakasım geldi.o akşamdan sonra her motora bindiğimde aha burda patlasa yandık yine diye diye bir müddet bindim.taki bu cantları bulup getirtene kadar.patladığında fitil atmak veya tamir köpüğü sıkmak 2 dakika bile almıyor.ben işe motorla gittiğim için hep zamana karşı gidiyordum ve kullandığım yol üzerinde lastikçide yoktu gerçi lastikçilerde şamblelli olduğunu görünce uğraşmıyorlar bile söküp eline vermeniz gerekiyor.işte tüm bu olumsuzluklardan ötürü bence tubbless.
    gecmis olsun gercekten zor bir durum ve tubeless lastik kesinlikle size gore uygun olmus diyebilirim. bazi durumlarda taslik alanlara da girilecekse ara ara arazi de cikabilecekse karsiniza o zaman telli jant kullanip ic lastikle devam etmek en mantiklisi (bkz. enduro motosikletler) herhangi bir sebeple jantin egilmesi (bu iyi ihtimal) ya da kirilmasi durumunda ne kopuk ne de hava is gormez. dedigim gibi kullanim kosullarina gore jent lastik ikilisi tercih sebebidir. iyi surusler.

gecmis olsun gercekten zor bir durum ve tubeless lastik kesinlikle size gore uygun olmus diyebilirim. bazi durumlarda taslik alanlara da girilecekse ara ara arazi de cikabilecekse karsiniza o zaman telli jant kullanip ic lastikle devam etmek en mantiklisi (bkz. enduro motosikletler) herhangi bir sebeple jantin egilmesi (bu iyi ihtimal) ya da kirilmasi durumunda ne kopuk ne de hava is gormez. dedigim gibi kullanim kosullarina gore jent lastik ikilisi tercih sebebidir. iyi surusler.
    motoruma taktığım ilk tubless jant çin malı cub ların jantıydı onuda baya bi uğraşarak uydurmuştum.oda ilk girdiğim çukurda 2 yanaktan eğildi ve kolunun dibi kırıldı.dediğiniz gibi köpük falan hak getire yine kaldık yoldaallahtan eşşeği sağlam kazığa bağlarım hep.yanımda 1 adet yedep şamyel taşıyordum.hemen tubbless sibobunu söktüm attım.şamyeli döşedim yola devam.yani jantınız tubbless olsada yine yanınızda 1 adet şamyel bulundurun ne olur ne olmaz.
    ben 2 işi günlük 100 km yaptığım için innova nın amortisör leri 2 kişiye yetersiz kaldığı için ve motoru yıpratmak istemediğimden çok sevdiğim innovamı satarak 2 kişi performansı daha iyi olan ybr aldım.ama innovanın tadını kesinlikle vermiyor.tek binmeye başladığım zaman kesinlikle tekrar innova alacağım.iyi sürüşler.

tamertezel bey..jantların fotoğraflarını gönderebilirseniz sevinirim..
    okan.gurer@hotmail.com

Motosikleti
    BMW F800GS
    bu arada yeni wave ler celik jantli. onlarin olculeri ile innova jant olculeri arasinda fark yok sanirim. servis bunun yedegini elinde tutuyorsa o da kullanilabilir sanirim. sadece sesli dusundum

Alıntı frvinno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamertezel bey..jantların fotoğraflarını gönderebilirseniz sevinirim..
    okan.gurer@hotmail.com
    gönderdim bakabilirsiniz.

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

bu arada yeni wave ler celik jantli. onlarin olculeri ile innova jant olculeri arasinda fark yok sanirim. servis bunun yedegini elinde tutuyorsa o da kullanilabilir sanirim. sadece sesli dusundum
    ilker bey sizin aklınıza gelen benimde aklıma geldi thailand taki honda servisine sordurdum jant ebatları aynıymış fakat ön disk bahlantıları aynı değilmiş ve arka jantada yeni burç yapılması gerekiyormuş.

ERGUN GÖZET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 250
    Jantlar bugün elime geçti. Teşekkürler Tamer Bey.

Motosikleti
    BMW F800GS
    gönderdim bakabilirsiniz.

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

ilker bey sizin aklınıza gelen benimde aklıma geldi thailand taki honda servisine sordurdum jant ebatları aynıymış fakat ön disk bahlantıları aynı değilmiş ve arka jantada yeni burç yapılması gerekiyormuş.
    vay utanmazlar vay. ne varmis ayni yapsalarmis. japonun bir bildigi vardir ne diyelim.

Alıntı ERGUN GÖZET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jantlar bugün elime geçti. Teşekkürler Tamer Bey.
    rica ederim iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah.

elimdeki 3 takım jant satılmıştır.ilginize teşekkürler.
    alıcılar forumdan
    ergun gözet(edirne)
    frvinno(istanbul)
    tropiksera(antalya)

jantlarınızı taktıktan sonra olumlu,olumsuz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

not:yoğun talep üzerine tekrar getirtmeyi düşünüyorum.ilgilenenler 0533 477 25 38 den ulaşabilir.hepinizin tekeri düz bassın.

Motosikleti
    BMW F800GS
    alan arkadaslar before after fotograflarini da koyarlarsa seviniriz. belli mi olur belki biz de keyfi birer set alir takariz arada. cesit olur. ;)

alan arkadaslar before after fotograflarini da koyarlarsa seviniriz. belli mi olur belki biz de keyfi birer set alir takariz arada. cesit olur. ;)
    ilker bey mailinizi verirseniz benim sattığım motorumun üzerindeki hallerinin fotolarını gönderebilirim.

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

ilker bey bende mailiniz varmış.gönderdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler