Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle memnun oldum benim ismimde murat araban çok temiz maşşallah bu yakınlarda eskişehire gelme durumum var geleirsem uğraya bilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:29 ----------

kuryenin ölümüne çok üzüldüm hocam bee
    allah rahmet eylesin ben acemiyim ama e5 lerde geziyom şimdi çok korkmaya başladım
    Ehliyet vardır inşallah,anlaşılıyor ki aniden motosiklete geçmişsin benim gibi,ben köy yollarında öğrendim ,otomobil ve bisiklet tecrübesi de tuzu biberi oldu o yüzden tam tecrübe sahibi olmadan yoğun trafiğe bulaşma derim. Hayırdır Eskişehir'de ne işiniz var?
    Neyse, İnnovakolik bir arkadaş daha bulduk ,memnun oldum,iyi geceler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Bana müsade geç oldu size hayırlı geceler yorumlar için teşekkürler öğrenmenin yaşı yok daha öğrenilenecek çok şey var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:40 ----------

asker arkadaşımın ziyaretine gelmeyi düşünüyorum 93 yılından beridir görüşürüz ehliyet yok ama 2 ay sonra alacam kursa gidiyorum

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    İnnova severler herkese merhaba
    Motorumu değiştireceğim için innovayı satma kararı aldım.Her ne kadar da istemesemde satacağım.inşallah ona gözü gibi bakacak bir arkadaşa nasip olur.

http://www.sahibinden.com/satilik_an...XQQdisplayitem
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    honda 600rr
    s.a iyi geceler sen satıyosun ben ise yenaldım

Motosikleti
    s.a iyi geceler sen satıyosun ben ise yenaldım
    ve aleyküm selam kardeşim innovan hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Nasip olursa 600cc alacağım o yüzden satıyorum yoksa satmazdım motorumdan çok memnunum.

photovolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kararsızım

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. innova topikini baştan sona okudum. evden işe - işten eve gidecek bir motor arıyorum, arabamı 0 aldığım için tüp taktırmaya kıyamadım. iş-ev 9km günlük 20 km yakın yol yapıyorum. motor sevdasıda eskiden beri var cobra ve seyhan'ım olmuştu. ps 150i hoşuma gitti fakat 0 fiyatı yüksek. vitesli, güçlü, az yakan, kaliteli, ucuz tek motor innova gibi geldi. fiyatına efe hondada 4250 diyorlar plaka hariç. acaba fiyatların düşme ihtimali yahut kampanya olma olasılığını bilen arkadaşlar varsa cevap bekliyorum. hepinize iyi günler.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı photovolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. innova topikini baştan sona okudum. evden işe - işten eve gidecek bir motor arıyorum, arabamı 0 aldığım için tüp taktırmaya kıyamadım. iş-ev 9km günlük 20 km yakın yol yapıyorum. motor sevdasıda eskiden beri var cobra ve seyhan'ım olmuştu. ps 150i hoşuma gitti fakat 0 fiyatı yüksek. vitesli, güçlü, az yakan, kaliteli, ucuz tek motor innova gibi geldi. fiyatına efe hondada 4250 diyorlar plaka hariç. acaba fiyatların düşme ihtimali yahut kampanya olma olasılığını bilen arkadaşlar varsa cevap bekliyorum. hepinize iyi günler.
    Sizin için innova yerinde bir tercih olacaktır, ancak innovanın 0 km fiyatının düşmesi gibi bir olasılık bulunmamakta hiç zannetmiyorum düşmez..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 ----------

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve aleyküm selam kardeşim innovan hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Nasip olursa 600cc alacağım o yüzden satıyorum yoksa satmazdım motorumdan çok memnunum.
    satma o motoru sonra dövünürsün bak demedi deme şekil A örnek ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:53 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet vardır inşallah,anlaşılıyor ki aniden motosiklete geçmişsin benim gibi,ben köy yollarında öğrendim ,otomobil ve bisiklet tecrübesi de tuzu biberi oldu o yüzden tam tecrübe sahibi olmadan yoğun trafiğe bulaşma derim. Hayırdır Eskişehir'de ne işiniz var?
    Neyse, İnnovakolik bir arkadaş daha bulduk ,memnun oldum,iyi geceler...
    gökhan aslında düşündümde innova yeni başlayan biri için tehlikeli sayılabilir yokuş yukarı bir acemiye takla attırabilir nasılmı bizim debriyaj yarı otomatik sistem,pedala güç uygulayıp gazı açarsan önü kalkıyor bu durum başına gelen tanıyorum dikkat etmek gerek yeni başlayanlar dikkat etsin bu duruma..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

93 te başladı c70 ile maceramız sonra bikaç c90 innova derken yenisinide alıcam, bu motorlar çok kullanışlı arkadaşlar resimdeki iki motorda benimdi biri duruyor innovayı sattım..

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satma o motoru sonra dövünürsün bak demedi deme şekil A örnek ben
    Haklısın aykan ama satmalıyım

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin için innova yerinde bir tercih olacaktır, ancak innovanın 0 km fiyatının düşmesi gibi bir olasılık bulunmamakta hiç zannetmiyorum düşmez..

gökhan aslında düşündümde innova yeni başlayan biri için tehlikeli sayılabilir yokuş yukarı bir acemiye takla attırabilir nasılmı bizim debriyaj yarı otomatik sistem,pedala güç uygulayıp gazı açarsan önü kalkıyor bu durum başına gelen tanıyorum dikkat etmek gerek yeni başlayanlar dikkat etsin bu duruma

İnnova'nın fiyatı düşmez gibi ama israr edersek düşer be Murat Nasıl istedik buradan Honda da yenisini getirdi, 3500'e de düşer, yeter ki iste

Oooo tek teker mi, Cgl 125 in yapamadığı da oydu biraz da bu yüzden İnnova alacağım.

C90 ,tank gibi motor,umarım üzerine çizik bile değmez

Motosikleti
    honda 600rr
    saol kardeşim teşekkür ederim allah gönlüne göre versin inşallah daha iyilerini alırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

http://www.sahibinden.com/2007_fjs_6...QQdisplayitem?

Motosikleti
    loading...
    selamun aleykum arkadaslar...ben bursadan fırat..kafayı koydum allah nasip ederse innovacı olucam bende...fakat soyle bir durum var..alıcagım innovayı full modifiye yapmak istiyorum..(tr deki gencler gibi 2 etiket yanak cingen işi degil)hesaplarıma gore yaklasık 1500-2000 tl arası bir modifiye masrafı cıkıyor...(siyah renkli bir innova uzerinde olacak bir calısma bu..)Piston+eksoz+dereceli eksantrik+karburator+devir saatli dijital takometre orjınal(tr de hiç bir innovada yok)+cdi beyin+spor lastikler+xenon far+papatya büyük disk+nikelaj işlemleri(jantlar+motor kapakları+arka salıncak+zincir muhafaza+yolcu ve surucu ayak basamakları)ilk 6 malzeme japon firması TAKEGAWA..sizce bu kadar para verilip modifiye yapılır mı??bir danısayım dedim...sadece bir ongorus olarak..(ama ben yapıcam)Saygılarımla

http://www.youtube.com/watch?v=ewlMmS44K3M ornek video..

A.slm, zevk ve para meselesi bu, kuzu görünümlü bir kurt sahibi olmak her zaman zevklidir, para varsa neden olmasın, istersen 100 bg'e çıkarırsın

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum arkadaslar...ben bursadan fırat..kafayı koydum allah nasip ederse innovacı olucam bende...fakat soyle bir durum var..alıcagım innovayı full modifiye yapmak istiyorum..(tr deki gencler gibi 2 etiket yanak cingen işi degil)hesaplarıma gore yaklasık 1500-2000 tl arası bir modifiye masrafı cıkıyor...(siyah renkli bir innova uzerinde olacak bir calısma bu..)Piston+eksoz+dereceli eksantrik+karburator+devir saatli dijital takometre orjınal(tr de hiç bir innovada yok)+cdi beyin+spor lastikler+xenon far+papatya büyük disk+nikelaj işlemleri(jantlar+motor kapakları+arka salıncak+zincir muhafaza+yolcu ve surucu ayak basamakları)ilk 6 malzeme japon firması TAKEGAWA..sizce bu kadar para verilip modifiye yapılır mı??bir danısayım dedim...sadece bir ongorus olarak..(ama ben yapıcam)Saygılarımla

http://www.youtube.com/watch?v=ewlMmS44K3M ornek video..
    Bu işin merkezi yunanistandır orada öle çok parça varki, insan hangini motora alıp takacağını şaşırıyor, bizde cup kültürü ege ve sahil yörelerinde daha çok..adalarda fln tanıdığın varsa oralardan parça ısmarlamanı tavsiye ederim..

photovolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aksesuar

merhaba arkadaşlar,
    acaba innova 125i için yan koruma demiri ve ön cam varmı. ben araştırdım bulamadım. tecrübeli arkadaşlar var yardımcı olurlarsa sevinirim. önceki sorum pek rabet görmedi, bunu lütfen...

Motosikleti
    honda 600rr
    hoca selamun aleyküm bgn zenon far yaptık feci bişey oldu birde cilaladım motoru yanıyo innova

hoca selamun aleyküm bgn zenon far yaptık feci bişey oldu birde cilaladım motoru yanıyo innova
    A.Slm. xenon far yapmışsın,cilalamışsın ama bir fotoğrafı yok taha

Motosikleti
    honda 600rr
    nasıl yok görmüyomusun

nasıl yok görmüyomusun
    Sahi bu resimler büyütülüyor, gri innovan yakıyor,Allah kaza bela göstermesin.

Şu İnnova topiği de bir 2000 olamadı

Motosikleti
    honda 600rr
    kim o hocam ya innova topiği 200 ne anlamadımki

kim o hocam ya innova topiği 200 ne anlamadımki
    Mesaj sayısını diyorum, Cbf 150'ye bakarmısın aldı başını gitti ,bu Türk milleti gerçekten savurganlığı seçiyor,ekonomik olmak yerine gösteriş heybet daha önemli...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler