Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şu Antalyadan motor almamaya karar verdim. elemanlar yaz kış biniyor . motoru ağşatıyor resmen adamlar

haziran ayında antalyaya derbi gpr almaya gittim. eleman ilana tertemiz yazmış resmen hurdaydı. git gel yol yorgunluğu kaldı . almadan geldim
    Bizim endurocu grup da Antalya takılır enduroları, xt 600'leri toplar, deniz görür gelir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim endurocu grup da Antalya takılır enduroları, xt 600'leri toplar, deniz görür gelir
    ben onu da yapamadım tanıdık bizi titanik otele yerleştirdi. denize giremeden geldim.

yalnız hocam antalyada 1kaç sene önceakdeniz üniversitesinin yurdunda kaldım 1 hafta . Türkiyedeki tüm ünilere 5 basar yerleşim yeri olarak . denize sıfır. çarşıya yakın . okunacak sayılı ünilerden

ben onu da yapamadım tanıdık bizi titanik otele yerleştirdi. denize giremeden geldim.

yalnız hocam antalyada 1kaç sene önceakdeniz üniversitesinin yurdunda kaldım 1 hafta . Türkiyedeki tüm ünilere 5 basar yerleşim yeri olarak . denize sıfır. çarşıya yakın . okunacak sayılı ünilerden
    Tatil yerinde Üniversite oldu mu tadından yenmez

Biz de Gazi takıldık Ankara'da Sincanlı fincan olduk

Tatil yerinde Üniversite oldu mu tadından yenmez

Biz de Gazi takıldık Ankara'da Sincanlı fincan olduk
    ben de pastırmacıların şehrinda okudum. alırsam 3 satarsam 5 dediler. eşeği boyayım at yerine sattılar. hangi şehir bil bakalım hocam

Ankarada da cebeci yurdunda kaldım 1 hafta . Ankarada da okunur en azından çoğundan iyi

ben de pastırmacıların şehrinda okudum. alırsam 3 satarsam 5 dediler. eşeği boyayım at yerine sattılar. hangi şehir bil bakalım hocam

Ankarada da cebeci yurdunda kaldım 1 hafta . Ankarada da okunur en azından çoğundan iyi
    Okunur da bizim Teknik Eğitim Fakültesi'nde okunmaz arkadaş, kız yerine Reislere muhattap olduk

Okunur da bizim Teknik Eğitim Fakültesi'nde okunmaz arkadaş, kız yerine Reislere muhattap olduk

hocam hemşirelik bir de ebelik bu ikisinin kantini iyi olur . mühendislik berbat. iibf de fena değildi

hocam hemşirelik bir de ebelik bu ikisinin kantini iyi olur . mühendislik berbat. iibf de fena değildi
    Yok saçın uzun yok top sakaın çıkmış, tüm muhabbet bundan ibaretti,fen edebiyat iyi olur birde müzik falan seçin Tef'den uzak durmak menfaatinize

Yok saçın uzun yok top sakaın çıkmış, tüm muhabbet bundan ibaretti,fen edebiyat iyi olur birde müzik falan seçin Tef'den uzak durmak menfaatinize
    o da bir şey mi bizim mühendisliğin kapısımdan bir erkekle kız elele çıkamazdı haremlik selamlık vardı nerdeyse reisler sıkı yönetimdeydi bir ara sonra serbestleşti

o da bir şey mi bizim mühendisliğin kapısımdan bir erkekle kız elele çıkamazdı haremlik selamlık vardı nerdeyse reisler sıkı yönetimdeydi bir ara sonra serbestleşti
    Neyse Allaha şükür Sezen Cumhur Önal sakalıyla bitirdik Tef'i.

photovolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yanlış yapmışım

mrb. topiki okuyunca buradaki arkadaşlar bana yardımcı olur dedim, fakat burası sohbet odası olmuş özür dilerim, iyi günler diliyorum.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla

Yeter!!!

Alıntı photovolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb. topiki okuyunca buradaki arkadaşlar bana yardımcı olur dedim, fakat burası sohbet odası olmuş özür dilerim, iyi günler diliyorum.
    Bir İnnova'cı olarak gerçekten yorumlarına değerlendirme yapılmamış yazık gerçekten bende terkedeceğim.

Yeter yorumlar rezalet.bi Marş motoru. vw 1303. cbr yakıtı hakkında selam verip alma.gidiyosunuz yeter.Frene basın durun burada değerli yorumlar var hiç ilgilendinizmi.O Feysbuk sayfası kaç kere ziyaret edildi. Orada ne bilgiler ne cevherler var hiç bakıldımı acaba yok. Hiç düşündünüzmü Knight eaghle neden innovasını satma kararı almış veya aykan'a

Aklın varsa aman İnnova almayasın sakın haa öyle bir hata da bulunma git Al bi mondial bak keyfine sorunludur bizim aletler kronik sorunları var hep... bunu mt deki innova kullanıcılarından biri yazmış

Evet ben yazdım sizler böyle ilgisiz alakasız olursanız yeni katılan arkadaşlarımıza karşı bende öyle yazarım.

Photovolkan, şu anda gerçekten çok sinirlendim özelden bana yaz ne gibi soruların var A sından tutta Z'sine Kadar cevaplayayım sana.

Bana bakın bir daha uyarmam!...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

güle güle ankaralı arkadaşım. biz yardım ettiğimizde teşekkür alamıyoruz ama herkes yardım istiyor. bir zahmet innova topiğindeki 2000 mesajı oku yeterli bilgin olmazsa gel sor.

bu sayfa da kırk yılda bir sohbet ettik duruma bakın. kural mı var sadece motor konuşulacak diye. o zaman bu site ansiklopedik olurdu. kitap olarak matbaadan çıkardı ve herkes okurdu 1001 soruda innova diye

rahatsız oluyorsanız uyarın bir daha yazmayız arkadaşlar

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Herkese merhaba haklısın cevran konu eskisi gibi olmaktan çıktı ve sohbete doğru gidiyor.Hergün olmasa bile 2 günde bir mutlaka konuya girer bakarım ne var ne yok diye eskisi gibi gitmiyor düşüncesindeyim....
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

topikler hiç bir zaman eskisi gibi gitmez arkadaşlar. bakın cbf topiğine bakın ybr topiğine ilk zamanlarıyla alakasız. yazılıyorsa da bu motolar arıza yaptığı için yazılır moto ile ilgili.daha 1-2 ay önce bu topikte yeller esiyordu. arıza yapan innova yokki yazılsın. yazılacaklar yazılmış zaten.

yazılırsa gezi etkinlikleri yazılır innovayla. kaç km ye geldiği yazılır. zaten bir elin parmakları kadar kullanıcı yazıyor buraya ne bekliyorsunuz innovayla ilgili yazı. son sürat şunu yaptım. km de şu kadar yakıyor. yağını değiştirdim. lastik aldım bunları mı yazacaksınız her ay. yeni motor olsa yazın. tamam. ama eski moto topiklerine kimse yazmaz arıza dışında

Motorhocası geldi Aykan la beraber topiği canlandırdılar yalan mı. ruh gibiydi topik .önümüz de kış zaten. diğer topiklerde de böyle aç cbr 125 toipiğini günde 2 yeni kullanıcı katılıyor. bu motor kaç lira yakıyor km ye diye . millet bıktı artık dön eski sayfalara diyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

açın kymco ck 125 sayfasını yel bile esmiyor bitmiş topik . neden moto bozulmuyor. yeni moto değil önümüz kış alan yok binen yok. yaz gelsin canlarnır yeni modeli çıksın ck 125 in canlanır topikleri.

bizim milletimizin özelliği söylenmek. hemen birine kızmak

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    arkadaşlar lütfen cevaplarımızı birbirimizi kırmadan yapalım
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir İnnova'cı olarak gerçekten yorumlarına değerlendirme yapılmamış yazık gerçekten bende terkedeceğim.

Yeter yorumlar rezalet.bi Marş motoru. vw 1303. cbr yakıtı hakkında selam verip alma.gidiyosunuz yeter.Frene basın durun burada değerli yorumlar var hiç ilgilendinizmi.O Feysbuk sayfası kaç kere ziyaret edildi. Orada ne bilgiler ne cevherler var hiç bakıldımı acaba yok. Hiç düşündünüzmü Knight eaghle neden innovasını satma kararı almış veya aykan'a

Aklın varsa aman İnnova almayasın sakın haa öyle bir hata da bulunma git Al bi mondial bak keyfine sorunludur bizim aletler kronik sorunları var hep... bunu mt deki innova kullanıcılarından biri yazmış

Evet ben yazdım sizler böyle ilgisiz alakasız olursanız yeni katılan arkadaşlarımıza karşı bende öyle yazarım.

Photovolkan, şu anda gerçekten çok sinirlendim özelden bana yaz ne gibi soruların var A sından tutta Z'sine Kadar cevaplayayım sana.

Bana bakın bir daha uyarmam!...

Cevran burada bir elin parmakları kadar bile değiliz çogu zaman biraz daha sakin olalım hele alalım motorları daha çok şey konuşuruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:30 ----------

topikler hiç bir zaman eskisi gibi gitmez arkadaşlar. bakın cbf topiğine bakın ybr topiğine ilk zamanlarıyla alakasız. yazılıyorsa da bu motolar arıza yaptığı için yazılır moto ile ilgili.daha 1-2 ay önce bu topikte yeller esiyordu. arıza yapan innova yokki yazılsın. yazılacaklar yazılmış zaten.

yazılırsa gezi etkinlikleri yazılır innovayla. kaç km ye geldiği yazılır. zaten bir elin parmakları kadar kullanıcı yazıyor buraya ne bekliyorsunuz innovayla ilgili yazı. son sürat şunu yaptım. km de şu kadar yakıyor. yağını değiştirdim. lastik aldım bunları mı yazacaksınız her ay. yeni motor olsa yazın. tamam. ama eski moto topiklerine kimse yazmaz arıza dışında

Motorhocası geldi Aykan la beraber topiği canlandırdılar yalan mı. ruh gibiydi topik .önümüz de kış zaten. diğer topiklerde de böyle aç cbr 125 toipiğini günde 2 yeni kullanıcı katılıyor. bu motor kaç lira yakıyor km ye diye . millet bıktı artık dön eski sayfalara diyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

açın kymco ck 125 sayfasını yel bile esmiyor bitmiş topik . neden moto bozulmuyor. yeni moto değil önümüz kış alan yok binen yok. yaz gelsin canlarnır yeni modeli çıksın ck 125 in canlanır topikleri.

bizim milletimizin özelliği söylenmek. hemen birine kızmak
    Haklısın dostum topikler eskisi gibi gitmez, bende cbf150 varkende cbf topiğine yazıyordum geyik metehanla birleştikmi tam gazdı, ama insanlarada bişiler verebiliyorduk yanıtsız soru kalmıyordu, elbette geyik olacak geyiksiz bir topik kel aynağa benzer halada oraya da burayada yazmaya çalışıyorum iyi geçinelim çoğalalım yeni kullanıcılar ekleyelim insanların dikkatini çekilim maksat çabamız..anf 125 gibi değerli bir modeli insanlara tanıtalım bilgi ve tecrübelerimizi paylaşalım bütün gaye bu ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba haklısın cevran konu eskisi gibi olmaktan çıktı ve sohbete doğru gidiyor.Hergün olmasa bile 2 günde bir mutlaka konuya girer bakarım ne var ne yok diye eskisi gibi gitmiyor düşüncesindeyim....
    sen meraklanma hocam toparlanır gene iyiye gidecek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

Dostum sen sor sorunu, elimizden gelen herşeyi yaparız maksat bi donukluk olmasın eğlenerek ögrenelim geyiğin amacıda budur zaten, sen soracağın hiçbir soruda tereddüt etmeyeterki sor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:38 ----------

merhaba arkadaşlar,
    acaba innova 125i için yan koruma demiri ve ön cam varmı. ben araştırdım bulamadım. tecrübeli arkadaşlar var yardımcı olurlarsa sevinirim. önceki sorum pek rabet görmedi, bunu lütfen...
    Bu konuda bi çalışma yapmıştım bir ara ama ancak bir sonuca varamadım, belki cam bulunabilir ama yan koruma demiri dışarı taşan grenajlar nedeniyle biraz zor genede bi bakalım.

Kim ne derse desin, burada İnnova ile ilgili en az 50 kişi aktif olmalı, hem katılmıyorsunuz hem de yakınıyorsunuz tek sayfayı ele geçirdik var mı ulen

photovolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aman aman

osmaniyeli arkadaşım, ben topiki baştan sonra okudum öyle innova almaya karar verdim. aksesuar konusunda bi bilgi edinemedim, o sebepten sordum. topiki açıp sizin mesajları cevap diye okuyunca sinirlendim, ondan sebep böyle oldu kimseyi üzmek istemedim. fazla olmazsam bi soru daha sorayım bu motoru genellikle küçük şehirlerde kullanıyorlar. vites küçültmek problem oluyor mu acaba. teşekkür ediyorum.

osmaniyeli arkadaşım, ben topiki baştan sonra okudum öyle innova almaya karar verdim. aksesuar konusunda bi bilgi edinemedim, o sebepten sordum. topiki açıp sizin mesajları cevap diye okuyunca sinirlendim, ondan sebep böyle oldu kimseyi üzmek istemedim. fazla olmazsam bi soru daha sorayım bu motoru genellikle küçük şehirlerde kullanıyorlar. vites küçültmek problem oluyor mu acaba. teşekkür ediyorum.
    İnnova kullanıcısı aktif yazan arkadaş sayısı 5-10 arasında olduğu için mesaj dan sonra cevap gelmeyebilir arkadaşlar bilmiyorsa. veya gözden kaçmıştır. sorunu ben ise hiç görmedim. yeni gördüm çantayı sorduğunu tam da bizim sohbetten sonra gelince bir garip oldum.

çanta yı google da arattım feyizoğlu.com da var 1 adet 135 TL kappa. google a innova çanta yazınca 1-2 tane çıkıyor.

vites düşmesi problem olmaz şehir içinde zaten çok pratik bir motor innova bisiklet sürebiliyorsan 1 hafta da alışırsın. güvenlik ve sürüş eğitimi de önemli tabi

yani diyeceğim oluyor bazen böyle yazmamazlık. üstüne alma siteye takıl biraz alışırsın gidişata . mesajlara bir kaç gün sonra dahi yanıt gelebiliyor

Nöbetçi miyiz burada ya, mesajını gördüm ,bilmediğim şeyi nasıl cevaplayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler