Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    en iyisi ikisini de denemek ama,wavenin ınnovadan iyi olma
    ihtimali yok.innova en salam motorlardan birisidir.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memoli_4053 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 t 5a
    kullanan yok mu bi söylese. hem niye ihtimali yok ki. aynı motorun son çıkan modeli sayılmaz mı bu?

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    ramizan83 ve cevran07 bunu beğendiler.
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

memoli_4053 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 t 5a
    tamam hocam izledim ama bu videoda innovayı söylemiyor söylenen şey: hondanın cup modelleri ya da modeli en iyi motosiklettir diyor. wave de hondanın en son çıkan cup motosikleti olduğu için bu da en iyisidir diyemez miyiz.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Alıntı innova-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak özellikle innova-i kullanan arkadaşlara. motorum bazen kalkışta tekliyor ama belli bir devirden sonra hızlanınca hiç birşey yok. Acaba sizdede yapıyormu yapıyorsada sebebi ne bileniniz varmı ? servise götürdüm anlamadılar
    Çok sayıda sebepten olabilir. Benim başıma aynı şey geldi bujidenmiş. Ngk iridyum buji kış gelince jikle çekme mecburiyeti nedeniyle bozulmuş. ( bir motor parçacısı uyarmıştı innovaya iridyum takmayın diye dinlemedik! ) Ama farketmesi zor bir arızası oluyor. Evet iyi bir ustam var o bile farketmedi. Ta ki yedek bujiyi takınca anladım bujinin ekmeğini yediğini. Ayrıca kış aylarında motorun ısınması da önemli bir konu. Yine aynı şey bazen benzinden de oluyor. Malum memlekette en güvendiğin benzinlik bir anda işi bozuveriyor farkedemiyorsun motorda arıza var sanıyorsun.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Merhaba innova kullanıcıları,Kilometrelerimiz ne alemde 53bin de benim.Baskı balatası daha yeni değişti.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba innova kullanıcıları,Kilometrelerimiz ne alemde 53bin de benim.Baskı balatası daha yeni değişti.
    2000km, sadece yag degisti

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sizi tebrik ederim yaklasık 2 senedir.. inovaya niyetlenmiştim.. bu topigi bastan sona okumustum.. baya yararlı bilgilerinz var bu topikte..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Beyler Hondanın yeni cub olarak çıkarttıgı winggo nasıl bişeydir çok met ettiler.Sitesin flan ama cub kategorisi içine cb 125 i koymuşlar bi gariplik var karışıklık var galiba .Fuara gidip görenler resimleyip burada paylaşabilirmisinz bir an önce görmek isitoyrum ,Winggo yu
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    2011 anf125i 6500km iyice alıştım motora.
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    İnanmazsınız ama büyük aydınlatma lambası daha yeni değişti.Böyle cefakar bir motor yaa.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba arkadaşlar kaporta aksamını hallettim şükür,salıncak milimde kesmişti şükürki motoran marka cup larla aynıymış değiştirdim ama ufak bir sorun daha var
    Kilometre saatim çalışmıyor saati açtım kontrol ettim görünürde bir arıza yada bir aksilik yok gibi ama çalışmıyor,Kontağı açışta ibre sona doğru vurup tekrar düşüyor ama gidişatta malesef çalışmıyor,bu saat hareketini motorun neresinden alıyor,bir sürü kablo var ama takip etmekte çok zor
    ön tekerde kilometre teli yok. ben motoru orta ayağına alıp vitese takıp gaz verdiğimde ibre çalışıyordu. demekki km sayacı ve ibre elektronik. yani mesela devir saatinin motor devrini beyin den ölçmesi gibi, bu motorda hızı motorun devrinden ölçüyor. bu kanı dan yola çıkarak sorunun bir kabloda veya buna bağlı elektronik bir parçada olduğu kanaatine varabiliriz.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    arkadaslar merhaba,bugun bır motorcudan ınnova begendım fakat 2.el 30000 de 2005 model ılk motorum olacak ve bu motorun neresınde sıkça cıkan bır arıza vardır yada kontrol etmem gereken alırken neresı olmalıdır motorun yardımcı olursanız cok sevınıım

selamın aleyküm arkadaşlar bende honda innova 125 i var fakat motoruma xenon far almak istıyorum ama bulamıyorum izmirde yaşıyorum bılgısı olan varsa lütfen yardım etsin :D

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Teşekkür ederim yardım etmeye çalışan arkadaşlar için,
    km saatimin çalışmama nedeni ,içerisinde bulunan bir iki adet entegrenin yanmış olmasından dolayı çalışmıyormuş

Motorumdan birkaç gündür çır çır sesler geliyor,eksantrik zincirini yeni değiştirdim,sübap ayarlarımda iyi, ama nedeninide tahmin edemiyorum,
    daha önce bu sorunu yaşayan varmı aramızda

Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba,bugun bır motorcudan ınnova begendım fakat 2.el 30000 de 2005 model ılk motorum olacak ve bu motorun neresınde sıkça cıkan bır arıza vardır yada kontrol etmem gereken alırken neresı olmalıdır motorun yardımcı olursanız cok sevınıım
    kardeş tanıdık bir ustaya baktırıver bence,temiz binilmişse hiç bir yerinde sorun yoktur.
    allah gönlüne göre versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

yusuf bey römork innova ya yakışmış ama ne işde kullandığını merak ettim doğrusu.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bahçe işlerinde,kuyudan su taşımada,ve balık avı,şimdilik
    Sürekli çekmek için birşeyler yapmak mecburiyetinde hissediyorum kendimi,Allah çektirmesin
    2007 innovanın sübap değerlerini biliyormusunuz?
    Donanımhaberdeki hercul'mü

Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    bu karavanıda mı çekiyor innova,helalolsun.
    römork gerçekten yakışmış innovaya.
    evet kardeş o hercul.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:50 ----------

karavanı inceledim bloğunuzdan yusuf bey ellerine sağlık ,güzel iş çıkarmışsınız.hayran kaldım doğrusu.
    bu çalışmanın maliyeti na kadar oldu acaba.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    4~5 bin gibi malzeme maliyeti var bana ama istenirse pahalıya kaçmadan iyi bir malzeme temini ile 2~3 bine halledilebilir (güneş enerjileri hariç)
    Donanımhaberdeki innova başlığının son sıralarında bana Servis ve Tamir Kılavuzunu göndermiştiniz,teşekkürler...

Bu klavuzda sübap değerleri (emme,egzos) 0.10 görünüyor,ayarlarım bu değerde ,ex zinciride yeni ama hala cır cır cır

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    bu servis ve tamir kılavuzunu bana da yollayabilir misiniz?
    ilker.onat@emo.org.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler