Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle bende merak ettim canlı i var forumda resmi yok valla koysaydın iyi olurdu abuntu kardeş görseydik canavarı..
    Murat nerede bu İnnova sahipleri,almak isteyenler,soru bile yok,sıkıcıymış bu İnnova vaz mı geçsem almaktan

Bir arıza çıkar da yardım ederiz diye bakıyorum ampul bile kesmiyor bu makine artık gına geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat nerede bu İnnova sahipleri,almak isteyenler,soru bile yok,sıkıcıymış bu İnnova vaz mı geçsem almaktan

Bir arıza çıkar da yardım ederiz diye bakıyorum ampul bile kesmiyor bu makine artık gına geldi
    ee gökhan millete havalı vınn vınn ses çıkaran kalıplı böle makinalar lazım innova motormu yaa bugüne kadar ne kullandıysam servisten çıkmadım lanet olsun, innovayla 1 kere bile bir arızadan servis yolu görmedim bu ne iş ya...

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    alışmışım arabadan, yedek diyorum... " e " yazısı yanıp sönmeye başlayınca, depoda 0,7 lt kalır diyor kitapçık... neyse , az yakıyor alet vesselam... geçen yine ölçtüm, 1 lt ile 60 km gidiyor , benim için çok güzel bir rakam... şimdi de agresif kullanıyorum bakalım bu depo da kaç km gidecek... motor şuan 450 km de...

bir kaç foto koyayım, pek çekemedim ama idare eder bunlar, "maşallah" diyerekten :

yarın daha fazlasını çekerim deniz kenarında falan, şöyle güzelce yıkadıktan sonra... yıkarken dikkat etmem gereken bir husus var mı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

bu arada resimler çıkmadı, ama o amblemlerin üstüne sağ tıklayıp resmi yeni sekmede aç deyince çıkıyor sanırım...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    fotolar gözükmüyor hocam image shack açtığın zaman resaze image kutucugunu mutlaka işaretle alttaki hotlink forums olan ilk linki kopyalayacaksın..

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee gökhan millete havalı vınn vınn ses çıkaran kalıplı böle makinalar lazım innova motormu yaa bugüne kadar ne kullandıysam servisten çıkmadım lanet olsun, innovayla 1 kere bile bir arızadan servis yolu görmedim bu ne iş ya...
    Murat, bir lastik ebadı aradınız bir de gösterge çerçevesi ses yapıyormuş,soruna bak arızasızlıktan çatlarım ben

[QUOTE=ubuntu67;1877716]

QUOTE]

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...im-ekleme.html

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    [QUOTE=motorhocası;1878184]Murat, bir lastik ebadı aradınız bir de gösterge çerçevesi ses yapıyormuş,soruna bak arızasızlıktan çatlarım ben

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yanlız yeni çerçevede ses yapıyormuş bu kötü oldu ama olsun onada bantla müdahele ederiz hallolur servisteki arkadaşlar söyledi yeni çerçevede ses yapıyor dedi..

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    6 tane ufak kutucuk var ya , onların üstüne sağ tıklayıp resmi yeni sekmede aç deyin... bu arada benim motordan en ufak ses gelmiyor, sımsıkı maşallah... sadece kulağıma takılan bir vızırtı sesi var motordan gelen, 3. viteste 35-40 ile giderken geliyor, sanki gecırtı gibi vızırtı gibi...

bugün 500 km yi geçtim... motoru giç zorlamamıştım şimdiye dek, o yüzden çıktım düzlüğe , 100 yaptım , rüzgar rahatsız etti , kask alınca yaparım 120 dedim... 120 yapmam lazımmış iyice açılması için sanırım...

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar 1lt ile 60-65km ne demek yav tamam az yakıyo az yakıyoda bu kadar mı az yakıyo bu yeni injeksiyonlu innova..ben dylanda en ekonomik 1lt ile 35km filan yakalıyorum ekonomik diye kendimimi kandırıyodum acaba dylanı satıp innova mı alsam bende
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 tane ufak kutucuk var ya , onların üstüne sağ tıklayıp resmi yeni sekmede aç deyin... bu arada benim motordan en ufak ses gelmiyor, sımsıkı maşallah... sadece kulağıma takılan bir vızırtı sesi var motordan gelen, 3. viteste 35-40 ile giderken geliyor, sanki gecırtı gibi vızırtı gibi...

bugün 500 km yi geçtim... motoru giç zorlamamıştım şimdiye dek, o yüzden çıktım düzlüğe , 100 yaptım , rüzgar rahatsız etti , kask alınca yaparım 120 dedim... 120 yapmam lazımmış iyice açılması için sanırım...
    Bu resimler hatalı,çıkmıyor Vızıltı dediğin zincir mi?

Resim istiyoruz @ubuntu67

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:42 ----------

Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1lt ile 60-65km ne demek yav tamam az yakıyo az yakıyoda bu kadar mı az yakıyo bu yeni injeksiyonlu innova..ben dylanda en ekonomik 1lt ile 35km filan yakalıyorum ekonomik diye kendimimi kandırıyodum acaba dylanı satıp innova mı alsam bende
    Şehir içi 30km hızda yapılır diyor(rodajda arkadaş) ,ancak 1.8 ortalama yapabilir

yaws kardeşim 2 elinizle bi resimi koyamadınız
    Ubuntu güle güle kullan. plaka takıp. sonra gel senle bir kapışalım geçersem alırım yalnız innovanı. yakıyor moto. geçilirsem de benim motoyu sana veririrm zaten alıcısı yok

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    dediğiniz ses çekiş seside olabilir balata ve zincir dişlisinden gelen, benimkinde düşük süratte giderken 3 viteste uğultu gelirdi ama herhangibir problem değil bunların vites ve kavrama sistemi farklı o yüzden..

@Osmaniyeli, diğer fotorafları da çıkarıver, uğraştım olmadı

Bayramınız mübarek olsun.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF

bulmaca gibi gökhan neyse valla siyahta güzel görünüyo şaka maka hava yağmurluymuş resimler çekilirken..ama favorim gri

sizinde bayramınız mübarek olsun hocam

resimleri koyuyorum şimdi

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    unutmuşum bende Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinde bayramınız mübarek olsun hocam

resimleri koyuyorum şimdi
    İştahla bekliyoruz Murat'la...

Murat,siyahı güzelmiş yeşil renk falan göremiyorum, kararım siyah olur.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    evet merakla bekliyoruz ya bu renk konusu tam bi fiyasko madem yaptın siyahı tam siyah yap dimi ama fena gözükmüyor kenarlar askeri yeşil..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    güzel resimler teşekkürler osmaniyeli

@Osmaniyeli, ellerin dert görmesin, sağol...

Murat, hani askeri yeşil renk nerede, tam istediğim gibi griymiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler