Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

@ocalh yanlardaki mondial yazıları diğer sticker larla birleşik değil ben hafif fön tutarak çıkarttım .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı hondacbr1100xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga tabi ki 150 cc'nin sınırları bellidir. Fazla birşey beklememeliyiz.sınırları zorlamamak lazım. Acaba on arka dişli lastik takip kullanan arkadaşımız varmı burada. Görüntü olarak çok hoş oluyor ama asfaltta tabi ki eksi yanları çok olacaktır ??
    17. sayfada konusu geçiyor. Okuyabilirsin.
    Bizim lastikler hem asfalt hemde arazi için uygun. Tam arazi için daha büyük dişleri olan lastik kullanılabilir.
    % 75 Asfalt % 25 Arazide olduğum için benim için lastikler mükemmel.

---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Haftasonu benden başka motora binen olmadı mı yaw, hani fotolar nerde arkadaşlar :(

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Hafta sonu bizde gezdik. Cukurova endura clubu ve Mersin gurubu ile ama fazla foto yok. Arazide adamlara yetisecem diye fazla foto cekemedim. Birkactane var en kısa zamanda atmaya calışacam ama oyle ucarken falan degil. Fazla bi beklentiye girmeyiniz.

Bu arada bu gezi sonrasında Motoru satmaya karar verdim. 250 veya uzeri biseler alacam allahın izni ile... Fiyat 3000 tl pazarlık sunettir. Ama kokunden de kestirmem Az bi pazarlık vardır yani...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tamamdır. Grubu görelim yeter. Kimler var, kimlerin nasıl makinası var. bize yeter
    Arazide rampa tırmanan, zorlu şartları seven biri olsam 250 cc alırdım. Ama şimdilik 150 cc işimi görüyor.
    Umarım fazla zarar etmeden satarsın. Allah gönlüne göre versin
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    OOO ooo Arkadaşlar yine uykudasınız. Ne muhabbet var. Ne Sohbet, Bizim motor gibi kullanıcı sayfasıda ölü çıktı

Motoran 250cc makineye sahip arkadaşım lastiklerini yenilemiş. Benimde hoşuma gitti. Bende almayı düşünüyorum.
    Dişleri filan çok güzel. Bizim motora gider mi ne dersiniz ?

Motoran 250
    Arka Jant : 66.20 Ön jant : 54.65
    Arka Lastik : 130 Ön Lastik : 80 lik

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Evet bu sabah siparişi verip parayı çektirdik kredi kartına. Cuma motor gelir dedi adam.bekliyorum kısaca ehehe. Hiç görmeden üstüne binmeden bu sayfadaki yorumlara ve fotolara bakarak motor aldım. Inşallah ruhum da sever motoru. Hadi hayırlısı

Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır. Grubu görelim yeter. Kimler var, kimlerin nasıl makinası var. bize yeter
    Arazide rampa tırmanan, zorlu şartları seven biri olsam 250 cc alırdım. Ama şimdilik 150 cc işimi görüyor.
    Umarım fazla zarar etmeden satarsın. Allah gönlüne göre versin
    Yok yok fazla zarar yok. Zaten bu gezide adamların cıktıkları hopladıkları yerleri gorunce kafadan ben buraya cıkamam deyip kestirdim. gerisi zaten normal keci yolu gibi yollardı. Oralarda da bişi olmadı. Motor yeterince temiz. Yeni yeni acılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

OOO ooo Arkadaşlar yine uykudasınız. Ne muhabbet var. Ne Sohbet, Bizim motor gibi kullanıcı sayfasıda ölü çıktı

Motoran 250cc makineye sahip arkadaşım lastiklerini yenilemiş. Benimde hoşuma gitti. Bende almayı düşünüyorum.
    http://f1210.hizliresim.com/12/3/dm4ys.jpg
    http://f1210.hizliresim.com/12/3/dm507.jpg

Motoran 250
    lastikler guzel..... Tolga Motoran nasıl. Önerimisin. Senin yakın cevrende var. Bizim arkadaşın birisi geri sattı digeride kazadan sonra bidaha gormedim. Motoran mı. Asya rx mi. Hangisini önerirsin.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Evet bu sabah siparişi verip parayı çektirdik kredi kartına. Cuma motor gelir dedi adam.bekliyorum kısaca ehehe. Hiç görmeden üstüne binmeden bu sayfadaki yorumlara ve fotolara bakarak motor aldım. Inşallah ruhum da sever motoru. Hadi hayırlısı
    Aga ben bu motorun üstüne oturdum. ayaklarım yere değmiyordu. tarifi yerinde ise ilk görüşte aşk diyelim. satın aldım.
    Adam istersen boyuna göre 5 cm alçaltırız dedi. O zaman daha da çok sevdim. Bazı prüzlükleri can sıksada işimizi her türlü görüyor. Köfte ekmek misali

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok fazla zarar yok. Zaten bu gezide adamların cıktıkları hopladıkları yerleri gorunce kafadan ben buraya cıkamam deyip kestirdim. gerisi zaten normal keci yolu gibi yollardı. Oralarda da bişi olmadı. Motor yeterince temiz. Yeni yeni acılıyor[COLOR="Silver"]

lastikler guzel..... Tolga Motoran nasıl. Önerimisin. Senin yakın cevrende var. Bizim arkadaşın birisi geri sattı digeride kazadan sonra bidaha gormedim. Motoran mı. Asya rx mi. Hangisini önerirsin.
    Aynı duruma bende düştüm. Bizim Abi kaptırıp tepe çıkıyor. Benim motora bakıyorum tepeye bakıyorum. Oturup abiyi bekliyorum
    Çoğu yere de kaya kaya, ucu ucuna çıkmışlığım var. Yine de hakkını yememek lazım.

Motoran 250 bir kere bizim motordan daha uzun gibi duruyor. Oda gagası ve arka kuyruktan dolayı.
    Bizim motor 8.5 kw - Motoran 14 kw, bizim motor toprak alanda pati çekmiyor. Motoran 2.vitesde bile pati atıyor. 250 cc farkı o kadar olacak.
    Hiç alıcı gözü ile bakmadım. Arkadaş dan da şimdiye kadar şundan nefret ediyorum diye bir şey duymadım. Saat gibi maşallah. Satanlar neden satıyor merak ettim.
    Sen sebebini biliyor musun ?

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Tolga, elcik-elcik koruması manet gibi ürünleri hangi site'den alabilirim. Ben rider.com'a bakıyorum kaç gündür. Çok çeşit var. Herhalde oradan alırım. Diğer siteler pek sarmadi bana. Tavsiye edeceğin bir site var mi. Bu tarz motorlara aksesuar satan ?

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tolga, elcik-elcik koruması manet gibi ürünleri hangi site'den alabilirim. Ben rider.com'a bakıyorum kaç gündür. Çok çeşit var. Herhalde oradan alırım. Diğer siteler pek sarmadi bana. Tavsiye edeceğin bir site var mi. Bu tarz motorlara aksesuar satan ?
    Ben burdan gidip dükkandan alıyorum. www.adamotorsiklet.com elden alınca, indirimde oluyor. 70 TL ise 60 TL den yapıyor. Süper esnaf.
    Bi yakınlığım, tanışıklığım yok. Tesadüfen denk geldik. 1 senedir. Tüm arkadaşlar burdan alışveriş yapıyoruz.
    Örnek : http://www.feyizoglu.com/MX-433-Magn...k_46186.html#0
    Ben bu kaskı 175 TL den aldım. birde bazı ürünleri feyizoğlundan alıyorum. Başka bir siteden motora bir şey almadım. diğer arkadaşlarında önerisine kulak ver derim.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Trabzon'da bu kadar ayrıntılı aksesuar satan yer yok. Olsa olsa elcik ayna koruma demiri felan var. Onları'da adi olanından alıp bu siteler'de kaliteli olanların fiyatına veriyorlar. Aksesuar bulmak kolay'da.. Acaba siyah renge hangi renk aksesuar gider. Aklım'da kırmızı fıstık yeşili ve turuncu var

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benim elcik koruma siyah ( Aslında kırmızı almak istemiştim.) Motorda renk fazla olunca kırmızı koruma çok fazla sırıtır diye düşündüm.
    Elciklerim yeşil. yakışıyor. Gidonu değiştirip Cross gidon alabilirsin. Orta demirine de sünger alırsın.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    http://f1210.hizliresim.com/12/3/dm4ys.jpg
    http://f1210.hizliresim.com/12/3/dm507.jpg

Motoran 250
    Lastikleri paylaşmışsın da hiç marka felan yazmamışsın? Nedir bunların markası, modeli?? Bir de nekadara almış? Ayrıca performansı nasılmış diye sormak istiyorum (Canavar gibi duruyorlar!!! )

Bir de o kırmızıladığım değerleri hiç anlamadım ben...

Sen geçenlerde bir cross lastiği takmamış mıydın zaten? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
    #sürenadam

Motosikleti
    CBF-150
    Aga ben bu motorun üstüne oturdum. ayaklarım yere değmiyordu. tarifi yerinde ise ilk görüşte aşk diyelim. satın aldım.
    Adam istersen boyuna göre 5 cm alçaltırız dedi. O zaman daha da çok sevdim. Bazı prüzlükleri can sıksada işimizi her türlü görüyor. Köfte ekmek misali

Aynı duruma bende düştüm. Bizim Abi kaptırıp tepe çıkıyor. Benim motora bakıyorum tepeye bakıyorum. Oturup abiyi bekliyorum
    Çoğu yere de kaya kaya, ucu ucuna çıkmışlığım var. Yine de hakkını yememek lazım.

Motoran 250 bir kere bizim motordan daha uzun gibi duruyor. Oda gagası ve arka kuyruktan dolayı.
    Bizim motor 8.5 kw - Motoran 14 kw, bizim motor toprak alanda pati çekmiyor. Motoran 2.vitesde bile pati atıyor. 250 cc farkı o kadar olacak.
    Hiç alıcı gözü ile bakmadım. Arkadaş dan da şimdiye kadar şundan nefret ediyorum diye bir şey duymadım. Saat gibi maşallah. Satanlar neden satıyor merak ettim.
    Sen sebebini biliyor musun ?
    Tolga bunları biliyorum zaten Ben Asya RX250 ile motoran XF250 karşılaştırmasını sormustum... Yinede tesekkürler... Fakan bunlar oyle boyle degil. Bu arkadaşların motoru iki zamanlı 250cc KTM 4 zamanlı 250cc KTM Huseberg 450 En kucugu 125 CC iki zamanlı KTM di.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen geçenlerde bir cross lastiği takmamış mıydın zaten? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
    Ben değil gezgin33 lastikleri değiştirmişti. Onun lastik tırnak aralıkları daha dardı. Bunların arasına 2 parmak girer. Aralıklar çok geniş.
    kırmızı olarak işaretlediğin yer, jant kalınlığı, ben kumpas ile ölçtüm. mm yani, Bir arkadaşımız istemişti. Bende burada extra bilgi olsun diye paylaştım.
    Gerekli yada gereksiz , Lastikler Mitas Marka, Arka teker 140 TL almış arkadaş, Ön teker onun eski tekeri.

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga bunları biliyorum zaten Ben Asya RX250 ile motoran XF250 karşılaştırmasını sormustum... Yinede tesekkürler... Fakan bunlar oyle boyle degil. Bu arkadaşların motoru iki zamanlı 250cc KTM 4 zamanlı 250cc KTM Huseberg 450 En kucugu 125 CC iki zamanlı KTM di.
    Pardon ben yanlış anladım.
    Motoran XF250 ile Asya 250 sorarsan ben sana Asya250 derim. Görüntü olarak asya çok daha güzel. Su soğutmalı.
    Ancak motoran hp ve benzin kapasitesi olarak daha önde, 2 kg daha hafif.

XV250 benim daha çok hoşuma gidiyor. 15.6 hp, 12 lt hemde hafif, fiyatıda çok iyi, Max den önce onu görseydim. Kesinlikle alırdım.

iki zamanlı motorların çoşması normal, bizde bütün gün iş yerinde 2 zamanlı motorlara bakıyoruz. Ancak hep para hep para
    Hepimizin hayali Bir CRF250 almak

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    tolga ada motosikletide, feyizoglunu'da baktım ama su sendekı elcık korumalardan bulamadım :(
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    @1100xx aliexpress sitesi ücretsiz Kargo ile ÇİN den alabilirsin , ismine tıklarsan motosiklet aksesuar kısmına gider , elcik koruması , tam vucud koruması piyasa fiyatlarının yarısına alabilirsin, led aydınlatma filan ne ararsan var. alış veriş yapabilmek için PAYPAL sistemine kaydoluyorsun, kargo 15-20 günde geliyor onuda söyleyeyim. arızalı çıkarsa geri iade var. tercih senin

@tolga sizin arka jantın disk fren boyutunu yazarmısın, sizin jantlardan bizim motosikletlere uygun olursa bir çift jant+lastik alıp arazi yapmayı düşünüyoruz ucuz yollu yani
    forzaBJK bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    yahu yarın motosıkletım gelecek ama becerıp bir aksesuar bulamadım ya. bulabıldıgım gidon sungerı ıle elcık :( turkıyede bu konuda hiç mi alternatif yok yaa.
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tolga sizin arka jantın disk fren boyutunu yazarmısın, sizin jantlardan bizim motosikletlere uygun olursa bir çift jant+lastik alıp arazi yapmayı düşünüyoruz ucuz yollu yani
    Valla şuan hiç bir şeyin boyutunu veremem. Aşırı meşgul durumdayım. Birde adapazarında yağış var. Motor branda altında yok ayıp ettin.
    Bende bir zamanlar ebay den paldır küldür alışveriş yapıyordum. Biraz bokunu çıkardım. Fotoğraf makinaları, gözlük, saat vs vs. işçilere sata sata yolu bulmuştuk.
    Sonrasında gümrük sen satış yapıyorsun diyip, kredi kartı extralarımı istedi. 400 TL lik malımı geri çine iade etti. Onu da alsaydım sağlam kar olacaktı.
    Bende tekeri küçültüp süpermoto düşünmüştüm. Gel takas edelim

yahu yarın motosıkletım gelecek ama becerıp bir aksesuar bulamadım ya. bulabıldıgım gidon sungerı ıle elcık :( turkıyede bu konuda hiç mi alternatif yok yaa.
    Önce motor gelsin hacı, sağlam sağlim kazasız belasız aksesuarları hemen almak zorunda değilsin. Yine takarsın araştırmaya devam.
    Hava çok kötü olmazsa senin için dükkana gider bakarım elinde var mı diye, olmadı sana alo derim ben kargo yaparım.
    Çokta seçenek yok malesef, mehmetin dediği gibi ya yurtdışına saldıracaksın yada 2 katı para verip arayıp varsa alacaksın.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    merhaba arkadaşlar. sanırım arkadaş elcik korum aramış ama bulamamış. ben de linkini atayım istedim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87779417/detay benim motorum da 1 2 güne gelicek, bu elcik korumalardan almayı planlıyorum ama bunu nasıl takacağımızı tam olarak çözemedim tarif ederseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)