Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    serhat bey geldi satış sonrası hizmetler müdürlüğüne bir takım değişiklikler oldu bu internet işlerinde ve gayette başarılı buluyorum takdir etmek lazım

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    NİCEMAN dostum, tabiki sıkıştıracağız, keşke anında cevap alabilsek, ancak şu da bir gerçek ki (belki de bana denk gelmiştir onu bilemem) 50 dakika benim için çok fazla tatmin edici. şimdi en iyi motor üreticisine mail atalım bakalım bırak 50 dakikayı aynı gün cevap bile veremezler. verseler bile isteğiniz işleme konulmuştur, daha sonra bilgilendirileceksiniz tarzı bir şeyler olur. Kanuni Mersin servisine bile bilgi vermiş benim mailim hakkında
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sabıkalıcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaprak dökümü basladı ha iyiki yukarda dedim racer in 2. eli yok diye

@BLOODMN SATIYO

@sahinhakan04 SATIYO

@NicemaN SEN NE ZAMAN SATIYON.

AMA MUHTEMELEN BU SATAN ARKADASLAR SORUNLU DİYE DEGİLDE MODEL YÜKSELTMEK İCİN SATIYO.

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı sabıkalıcocuk adlı üyeden alıntı
    yaprak dökümü basladı ha iyiki yukarda dedim racer in 2. eli yok diye

@BLOODMN SATIYO

@sahinhakan04 SATIYO

@NicemaN SEN NE ZAMAN SATIYON.

AMA MUHTEMELEN BU SATAN ARKADASLAR SORUNLU DİYE DEGİLDE MODEL YÜKSELTMEK İCİN SATIYO.
    DOSTUM
    yaprak dökümü değil.
    Ben motoru iş yerinin önüne bırakıyorum. Çocuklar üstüne bin motorun, bi güzel düşür. Öğlen bi baktım motorun aynası yamuk duruyor, düştüğü yer topraktı, böyle çamurlu falan gibi olmuş, sol egzoz biraz çizilmiş (parlak yeri) sol hava ızgaralarının altı falan çizilmiş. O halde görünce motoru "Ülen dedim daha ben düşürmedim o motoru, millet nasıl düşürüyor, satıyorum ülen dedim" sonra Aroracı arkadaş var aldı motoru bi güzel yıkadık falan temizledik prensesi. Satmaktan vazgeçtim yani benim kızgınlıgım çocuklaraydı. Tabi bu çocuklar Türkcell in "Süt istiyorum" çocukları gibi şirin değiller yani. Yoksa çocukları severim. Anlayacağın satmıyorum sabıkalı arkadaş racerimden memnunum.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    o cocukları sen bana getır avea cocugu yaparım ben onları
    Yeni yine yeniden

zamane cocukları iste

biz zamanında bırak dokunmayı yaklasmazdık bile kimsenin arabasına motoruna
    ama simdikilerin aile terbiyesi cok az yada hic yok

benimde senin cok sevdigin motorun gibi arabam var

cocuklar camını 2 kere kırdı lastigi indirdi kapıyı acma kilidine tel tahta felan sokmuslar kapıyı acamadım bagajdan girip actım.
    hele en son arabanın üstüne civiyle ev resmi cin ali resmi cizmisler

yani tambir ... kuruları
    ne türkcel ne avea cocugu bunlar tam bir ......................

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    neyse beyler çocukları karıştırmayalım bu işe benim gibi yapın motoru sağlam bi yere park edin her zaman sorun çıkmaz, kapalı otopark için aylık 30 ytl veriom

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc

Kanuninin ilgi ve alakası

Arkadaslar,
    Aşağıda yazısılan mailin ardından KADIKOY BAY MOTO NOYAN SERVISINE götürdüğümde motorumun aslında ne oldugunu bugun anladım. İlgi ve alakasından Dolayı Serhat Bey'e BAY MOTO NOYAN servisine ve calısanlarına cok teşekkür ederim.
    Bir ilgisiz servis yüzünden çektiğim eziyetin neticesi olarak KANUNI yi suçlamak sanırım yanlıştı. Bu nedenle KANUNI firmasından ÖZÜR DİLİYORUM. Ancak bence bu ilgisiz servisin elinden yetkisi alınmalı. O servis yüzüünden bir çok insan tanıyorum KANUNI den nefret eden.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ** Öncelikle* bu *uyarınız *ve *ilginiz *için *teşekkür *ederim. Şunu *söylemek **istiyorum, servisimiz **hakkında *yapmış *olduğunuz
    bu duyarlı davranış **neticesinde *kendilerine *gerekli *uyarıda *bizzat bulunacağım.Şu arka freniniz ile ilgili probleminiz beni şaşırttı,
    tutmaması bir tarafa ampulün olmaması mümkün *değil. *Bu problemi, aldığınız günden beri yaşıyor muydunuz? İnternet *sitesinde,
    aleyhimizde çeşitli olumsuz *yorumlar *yapan *insanların *dediklerine **inanmanız *açıkçası *beni çok üzdü. Aracınızda bahsettiğiniz
    problemlerinizin incelenmesi ve arızalarının garanti şartları dahilinde giderilebilmesi için sizi başka bir yetkili servis noktamıza davet
    ediyorum. XXXX serviste yaşadığınız* olumsuz *olaylar* için *sizden **özür *diler,bu *konudaki *hassasiyetiniz* için teşekkür ederim.

Yolunuz ve farınız açık olsun.

BAY-MOTO Şükrü NOYAN
    0216 428 79 00

Serhat KURAKBELLİ
    Servisler ve Satış Sonrası
    Hizmetler Müdürü

KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR ÜRETİM SANAYİ VE DIŞ TİCARET AŞ
    KÜRKÇÜLER CAD. KANUNİ SOK. NO:1 Y.DUDULLU 34775 ÜMRANİYE-İSTANBUL
    TEL: 0 216 528 80 80 FAX: 0 216 314 20 20
    www.kuralkan.com.tr*** www.kanuni.com.tr*** serhat_kurakbelli@kuralkan.com.tr

Sent: Friday, July 07, 2006 12:51 AM
    To: serhat_kurakbelli@kuralkan.com.tr
    Subject: Kanuni Racer Servis Sorunu.

Merhaba Serhat Bey,
    Öncelikle yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun..

Yaklasık 2 hafta önce racer 200 model motosikletimi ilk bakımı (400-800) için dudullu lider oto servisinize götürdüm. İşimin yogun temposu nedeni ile verdigim gunun aksamı geri almak zorundaydım ki zaten bir ilk bakım için bu süre fazlası ile yetecegine inanıyorum.
    Motorumu teslim ettim ve Sorunları olarak,

*Gidon boslugu
    *Arkada frenin tutmaması
    *Arka stopların yanmaması (arka frene basıldığında )
    *Yağ değişimi
    *Motorun sürekli stop etmesi

Gibi sorunlarımı ilettim ve not alındı.
    Aksam üzeri saat 17:00 gibi servisten telefon acılıp motorumun alınabilecegi bilgisi üzerine gittim ve teslim aldım.
    Acil olarak iş programıma yetişmem için kontrolleri orada yapacak zamanım olmadı. Kaldıki motorun üzerine bile bakmadım genelleme olarak.
    İşimin bittiginde kontrol amaclı motorumu inceledigimde

-Jantlar, şase, koltuklar (dolayısı ile üstüm başım), grenajın bazı kısımları gibi yerlerde yağ lekeleri ki bu ciddi miktarda vardı. sadece ufak tefek lekeler degil.
    -Frenlere bakılmamıs bile aynen devam ediyor,
    -Gidon bosluguna bakılmamıs aynı durumda,
    -Arka stop lambalarının arka frene bastıgınızda yanmadıgını sonradan baskasından (Niceman, Tümer) ogrendim alpul yokmus icerisinde. (Bu gerçekten önemli bir eksiklik sizin gibi bir firma icin. İki tane ampul koymanız benim arka frenleri kullangıdımda tehlikelerden kurtaracaktır),
    -Motorumun sürekli stop etmesi aynen devam etmekte,
    -Birde yeni sorun olarak
    -80-90 ile giderken stop etmesi ( Bu önemli bir trafikte benim hayatıma mal olması demektir )
    -Vires göstergesi 1 de iken bosta olması ve bosta iken 1 de göstermesi.

Anlayacagınız servis olarak XXX servis benim sadece yagımı değiştirmiş olup onuda bosaltacak yer yokmus gibi motorun türlü yerlerine bulastırmıs.
    Sizden ricam benim bu maduriyetimin giderilmesi, sorunlarımın sizin yönlendireceginiz mümkünse XXXX dısında bir servisten talep etmenizi rica edecegim.

İlginize simdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim..

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    bilgiler ve paylaşımın için teşekkür ederim
    bendede kanuni var servisten memnunum
    zaten bende bu başlıkta servisteki memnuniyetimi birazda olsun döktüm ama kanuni motorlarından bir daha asla almayacağımne demişler honda hayat ondabundan sonraki ilk motorum honda olacak
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    NicemaN Dostum Forma giremiyorum yaz sezonundan dolayı Geçmiş olsun valla senin motor komple ofsayt umarım bundan sonrada butür proglemler yaşamazsın benim motor 3000km geldi tek proglem zincir onuda değiştirecem yakında motoru iyiçe açtım 130 görüyor düz yolda. Motoru açamayan arkadaşlara tavsiyem yüksek devirde kullansınlar motoru 9-10 bin devirlerde zaten 10bin devirde devirkesici devreye giriyor bi arkadaş yazmış 9.5bin devire gelince motor küsüyor diye o devirkesici. Motora ejderha resmi yaptım boyayla dehşet oldu bi ara fotoğrafını çeker eklerim buraya Biraz zaten artçı kulanıyorum :( elimde değil gaza geliyorum tekteker gitmeye başladım zaten motor açıldıkça tek teker mesafesi uzuyor 1500 km deyken 40 cm filam kalkıyordu sonra hemen iniyordu şimdi 1m den fazla kalkıyor 30m filam gidiyorum ortalama tabi neyse Arkadaşlar yani RACER200 kulanıcıları Bigün bir organizasyon yapalım buluşalım formun başından beri konuşuluyor formu takip edemiyorum ben istanbul/şile de oturuyorum cankurtaranlık yapıyorum şileye gelen arkadaşlar varsa tanışalım veya bigün piknik bazında bişey yapalım neyse hepinize keyifli sürüşler diliyorum
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla bende bir sorun çıkacağını düşünmüyorum ama 5500 km den sonra yeniden rodaj yapıyorum tuhaf geliyor ufak tefek modifiye yaptılar fabrikada bir gün buluşup senin oraya bi deniz mangal muhabbeti yapmaya gelelim oturur konuşuruz artık yaparız bişiler

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    NicemaN Dostum Forma giremiyorum yaz sezonundan dolayı Geçmiş olsun valla senin motor komple ofsayt umarım bundan sonrada butür proglemler yaşamazsın benim motor 3000km geldi tek proglem zincir onuda değiştirecem yakında motoru iyiçe açtım 130 görüyor düz yolda. Motoru açamayan arkadaşlara tavsiyem yüksek devirde kullansınlar motoru 9-10 bin devirlerde zaten 10bin devirde devirkesici devreye giriyor bi arkadaş yazmış 9.5bin devire gelince motor küsüyor diye o devirkesici. Motora ejderha resmi yaptım boyayla dehşet oldu bi ara fotoğrafını çeker eklerim buraya Biraz zaten artçı kulanıyorum :( elimde değil gaza geliyorum tekteker gitmeye başladım zaten motor açıldıkça tek teker mesafesi uzuyor 1500 km deyken 40 cm filam kalkıyordu sonra hemen iniyordu şimdi 1m den fazla kalkıyor 30m filam gidiyorum ortalama tabi neyse Arkadaşlar yani RACER200 kulanıcıları Bigün bir organizasyon yapalım buluşalım formun başından beri konuşuluyor formu takip edemiyorum ben istanbul/şile de oturuyorum cankurtaranlık yapıyorum şileye gelen arkadaşlar varsa tanışalım veya bigün piknik bazında bişey yapalım neyse hepinize keyifli sürüşler diliyorum

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı

Kesinlikle toplanalım bir gün ve muhabbeti koyulastıralım

130 KM BASKA GÖREN VARMI

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Motorlarımız biz ve şile offf diyoruuuum offf

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Ya Arkadaşlar şu Egzos Işini çözen Varmi??? Acaba Teke Indirip Bide Arrow Falan Taksak Nasil Olur Hem Ses Hemde Performans Açisindan????
    Bi Bilen Yokmu Yada Servis Bu Konuda Ne Diyo??

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    modifiye dediğin olay nedir neleri değişik yaptılar performansta bi değişiklik varmı gecen benzin aldığımda 98oktan aldım deneme olarak ya benim motorda bişey var 98 oktanda performans çok düşüyor 95 ve altı çok daha iyi gidiyor böğle ilginç bişey deniyen varmı 98 oktanı benden başka.

Dostum Bu egzoz muhabbetini daha öncede yaptık formu okursan görebilirsin servisin diyeceği tek şey garantiden düşer lafı olacaktır bence ranti dışına çıkacak şeylerden kaçın NicemaN arkadaşın başına gelen olay senin başınada gelir veya allah korusun kaza geçirirsin masrafların 2 ye katlanır. performans artışı olurmu mecul bişey daha önce yapan bi arkadaş bulmak lazım egzoz satıcısına sorarsan off yapmazmı uçurur seni der gerçi ses artar heralde gerci bunlar benim yorumum daha ustalar var aramızda onlardan bilgi almanı tavsiye ederim
    Aşkım Sadece Motorum

34 Tk 0210 Bende De Kanunİ Racer Var ArkadaŞlar MAVİSİNDEN SATILIKTIR 2500 KM İSTEYENLER GÖRÜŞMEK İSTEYEN ARKADAŞALAR 0542 519 17 01 NUMARADAN BANA ULAŞABİLİR

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    arkadaşlar bu egsoza bi çözüm bulan varmı yada servisle görüşen
    acaba teke indirip bide arrow taksak nasıl olur hem hız hemda performans açısından?????

a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    kanuni racer kac basıo en fazla sizce almaya değer mi ilk motor olarak

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet beyler bence toplanmanın vakti geldi hafta içi üsküdar salacak ta çay içmeye bekliyorum hepinizi bi akşam üstü çekelim sahil e motorları şöyle bi kızkulesi manzarasında demli çaylarımızı keyifle yudumlayalım....gün ve saat için önerileri bekliyorum...

arkadaşalar benim racer kaza yaptı abim ayağımı kırdı grenajlar felan kırıldı lamba sinyal felan gitti ortamala 600YtL mastaf var ama fuLL yapılacak abim motorla en son üstünde 160 kilo var iken 130 görmüş... garanti maranti hikaye arkadaşım garanti ile rezil oluyosun yaa varmı böle saçmalık 1 ay bobin bekledik biz sonra abim gitti parasını verdi değiştirdi eksoz içinde bir kaç öneri sunayım beyler eüer ki alacağınız eksoz ucuz ise boşuna denemeyin o motorun sesini anca marka eksoz dışarı güzel veriri 300 yada 400 ytL verip 2. el sağlam dewil eksoz lazım parası olan öyle denesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler