Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    süper gezi olmuş motorda hiç sırıtmıyo hee o kadar japon arasında
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper gezi olmuş motorda hiç sırıtmıyo hee o kadar japon arasında
    kesinlikle

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    şu motorum bi yapılsın gezemediğim günlerin acısını uzun yollar yapıp çıkaracam anasını satıyım,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motorum bi yapılsın gezemediğim günlerin acısını uzun yollar yapıp çıkaracam anasını satıyım,
    hala yapılmadımı senın motorun yahu

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    kazama sebep olan herif ayın 1-5 arası maas alıyomus onu bekliyorum,birde yarın benim servise gidip ogünün tutanağını tutup sigortadan karsılatmaya calıscaz olmazsa adamın cebinden cıkcak masraf,hayırlısı bakalım beklemedeyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...limiyorum.html

bişeyler yazın hacı yaw bileniniz varsa

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar,
    kısmet olursa yarın motoru yenılıyorum,
    Segman,Piston,Silindir,
    Debriyaj Tası ,Balatası,,,
    Yag Pompa Zinciri,
    Furş Takımları(direksiyon bilya takımı)
    ee tabi yağı söylememe gerek yok sanırım,

Yarın Gece Sizlerle Paylaşırım Resimlerini,
    telde şarj olursa vıdeoda nıyetlıyım,
    ama hele bır yarın olsunda...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    GT250R
    hadi hayırlısı
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bugün kazama sebep olan herifle bulusup tutanak hazırladık,motoru servisime götürdüm,3-4 saat sonra expert geldi baktı,masrafları sigorta karsılayacak,allahtan ben mağdur olduğum için ehliyet bilgilerime bakmamıslar,,ön çamurluk sol panel aynalarım değişiyor,ufak tefek çiziklerde nazarlık olarak kalsın artık

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Emre çok geçmiş olsun allah beterin den saklasın kardeşim
    Serkan usta orjinal piston segman kullanacaksıksın yoksa bi degişiklik yapacakmısın
    Serdar çok güzel gezi olmuş işallah dahada güzel gezileriniz olur
    Osman artık topice uramısyorsun ne oldu küsmüyüz yoksa cevap bekliyorum
    Bun Ls2 marka kask aldım sız sen memnunsun diye seninkinden biraz farklı ama olsun güzel bir kask ginede idare eder yane

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 AM ----------

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45441
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    GT250R
    Caner l2s hangi model aldın? bende delta çene açılır var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

aha link koymuşsun:D:D kask iyiye benziyo görüşlerinizi ve kafanda bi resim atsana, kız arkadaşım için ufak bi kask arıyorum da
    [B]34 YVV 98[/B]

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    merhaba arkadaşlar herkeze slmlar bir kaç gündür bu forumu okuyorum henüz 70. sayfadayım ama gerçekten büyük keyif alıyorum paylaştığınız bilgi ve anılarınızdan. Uzun zamandır da kanuni racer almayı düşünüyorum sizin aranızda satan varsa belki anlaşabiliriz.2 yıldır 150 lik scoter kullanıyorum motorumdan çok memnunum en büyük zevkim saatlerce motorun en ince ayrıntısına kadar temizleyip, parlatıp sonra şehirde bi kaç tur atmak. Kırşehir gibi bir memlekette motorsiklet benim için en büyük sosyal aktivite sayılır. Kanuni Racer almak için motorumu satılığa çıkardım ama onun henüz haberi yok ondan nasıl ayrılcam bilmiyorum hatta bu konudaki en büyük korkum bu motoru sattıktan sonra alacağım racerin bu motor kadar temiz olmaması. SİZDEN RİCAM İSE SİZ KANUNİ RACER KULLANICILARI OLARAK BANA Bİ KANUNİ AYARLAYABİLİR MİSİNİZ. SANIRIM BİR ÇOĞUNUZ ARKADAŞSINIZ CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM HERKEZE HAYIRLI SÜRÜŞLER YOLUNUZ AÇIK OLSUN

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı umtbytmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar herkeze slmlar bir kaç gündür bu forumu okuyorum henüz 70. sayfadayım ama gerçekten büyük keyif alıyorum paylaştığınız bilgi ve anılarınızdan. Uzun zamandır da kanuni racer almayı düşünüyorum sizin aranızda satan varsa belki anlaşabiliriz.2 yıldır 150 lik scoter kullanıyorum motorumdan çok memnunum en büyük zevkim saatlerce motorun en ince ayrıntısına kadar temizleyip, parlatıp sonra şehirde bi kaç tur atmak. Kırşehir gibi bir memlekette motorsiklet benim için en büyük sosyal aktivite sayılır. Kanuni Racer almak için motorumu satılığa çıkardım ama onun henüz haberi yok ondan nasıl ayrılcam bilmiyorum hatta bu konudaki en büyük korkum bu motoru sattıktan sonra alacağım racerin bu motor kadar temiz olmaması. SİZDEN RİCAM İSE SİZ KANUNİ RACER KULLANICILARI OLARAK BANA Bİ KANUNİ AYARLAYABİLİR MİSİNİZ. SANIRIM BİR ÇOĞUNUZ ARKADAŞSINIZ CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM HERKEZE HAYIRLI SÜRÜŞLER YOLUNUZ AÇIK OLSUN
    İlk önce hoş geldin. Valla burada kanunici arkadaşlarımız seni her konuda bilgilendirirler. Ah o Serkan yokmu bunların ele başı o bu konuda uzmandır tavsiyeleriyle yardımcı olabilir.Motosiklet piyasası yüksekmi Kırşehirde İstanbuldan almak sana pahalıya gelebilir iyi hesap kitap yap bence.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    hoş geldin
    daha pazar günü oralardaydım. kırşehir iyice güzelleşmiş.
    sahibinden.com bak 06 kasa v 08 kasa var ikisinide bazen aynı fiyatlara bulabiliyorsun. tercih senin orada bütün ilanlar

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK

kardeşim hoşgeldin öncelikkle sahibinden komda bulabilrsin istersen benimkinide verebilirim sana satıyorum bende arkadaşlar haberinşz ola allah nasip ederse yamotor alcam yada motorculuğu bırakçam hayırlısı bakalım zaman göstercek kazası falan yok öle düşmeleri tabiki var ufak tefer çizikler var üstünde ama genede cap canlı yürüyeni çok iyi almak isteyen erkadaşlara duyrulur istedeğiniz zaman gelip görebilirsiniz sahibinden .com da da var zaten kocaeli karamürsel olarak aratırsanız görrsünüz

imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaslar bende foruma yenı uye oldum cıdden oku oku bıtmıyor cok guzel bır forum cok hosuma gıttı ... butun forum arkadaslarıma kazasız surusler dılerım ....

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    hoşgeldin play 06 al şu motoru 3 racer gezelim,sen ankaranın neresınde yasıyosun?

Motosikleti
    hoşgeldin play 06 al şu motoru 3 racer gezelim,sen ankaranın neresınde yasıyosun?
    abıdınpasa bende racer alcam ole dusunuyorum hatta yenı bır konu actım ama racer alma dıyolar bana yardımcı olurmusun ltfn ne yapıcagımı sasırdım ankaraya yenı tasındım sızın gıbı arkadaslarım olsun ısterım ... bende racer almak aranıza katılmak ısterım fakat herkez racer alma dıyor konunun lınkını verıyorum sende bakarsan sevınırım http://www.motosiklet.net/forum/mark...ml#post1610623 buda alıcagım racer daha dogrusu almayı duusndugum racer http://www.sahibinden.com/kelepir_mo...XQQdisplayitem bunada bakar cvp yazarsan sevınırım

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    kardeşim bu motorla 30000 km yapanlar var sorunsuz(serkan adh13 vs)verdiğin linkte hondayla bu motoru kıyaslıyolar biz bıktık artık bu tartışmalardan,bu motoru kötüleyenler raceri yakından görmemişlerdir bile yani kulaktan dolma bilgiler,vede receri kötüleyenler recerin tipini ve karizmasını kıskandıkları için düşünüyorum racerle cbr yi yanyana koy markaları kapat yoldan gecenlere sor hangisini alırsın diye,10 kişiden 8 racer der,sen anladın demek istediğimi,bende yeni aldım,almadan önce bu forumu hatım ettim,bu motorda karsılasacağım sorunları bilerek aldım,herseye hazırlıklıyım yani,motorun yağını ihmal etme ara sıra sağını solunu sık istediğin yere götürsün seni...
    baktığın motor güzel fiyatına göre km side düşük bence al,biraz daha ekleyebilirsen para s kasa olanı alsan daha güzel olur çünkü bazı iyileştirmeler var eski kasaya göre
    bende keçiörende oturuyorum diğer racerin sahibide keçiörende(serark)ikimizinkide mavi s kasa,sende mavi alma sakın çünkü serdarkla motorları karıştırıyoz bazen

Motosikleti
    kardeşim bu motorla 30000 km yapanlar var sorunsuz(serkan adh13 vs)verdiğin linkte hondayla bu motoru kıyaslıyolar biz bıktık artık bu tartışmalardan,bu motoru kötüleyenler raceri yakından görmemişlerdir bile yani kulaktan dolma bilgiler,vede receri kötüleyenler recerin tipini ve karizmasını kıskandıkları için düşünüyorum racerle cbr yi yanyana koy markaları kapat yoldan gecenlere sor hangisini alırsın diye,10 kişiden 8 racer der,sen anladın demek istediğimi,bende yeni aldım,almadan önce bu forumu hatım ettim,bu motorda karsılasacağım sorunları bilerek aldım,herseye hazırlıklıyım yani,motorun yağını ihmal etme ara sıra sağını solunu sık istediğin yere götürsün seni...
    baktığın motor güzel fiyatına göre km side düşük bence al,biraz daha ekleyebilirsen para s kasa olanı alsan daha güzel olur çünkü bazı iyileştirmeler var eski kasaya göre
    bende keçiörende oturuyorum diğer racerin sahibide keçiörende(serark)ikimizinkide mavi s kasa,sende mavi alma sakın çünkü serdarkla motorları karıştırıyoz bazen

bende eskı kecıorenlıyım subayevlerınde oturuyordum sonra tokat ordan ıstanbula tasındım sımdı yenıden ankaraya geldık ankaragenci_06@hotmail.com eklersen sevınırım sohbetımıze msn den devam etmek ısterım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:13 AM ----------

ewt bencede racer 200 un tıpı daha hos ama dedıdıgn gıbı markalar yan yana gelınce hondanın adı bıle yetıyo... ama racer 200 daha hos duruyor bence...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 AM ----------

bttfemre bu arada kaza yapmıssın gecmıs olsun ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler