Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Racer 200 mü Cbr 125 Mi Lütfen Yardım Edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Merhaba Arkdaşlar Ben Daha Önce Vitesli Motor Hiç Sürmedim Hep Scooter Filan Sürdüm Fakat Artık Büyük Vitesli Motor Olsun İstiyorum ve Araştırmalarıma Göre Şu Anda Piyasada Uygun Fiyat Olarak Racer 200 ve Cbr 125 i Görebiliyorum Siz Bana Bu 2 Motordan Hangisini tavsiye Edebilirsiniz ???
    Dediğim Gibi İlk Defa Vitesli Motor Sürücem + Servis Olanağı En ucuz Parça Garantisi Filan Olarak Düşünürsek Hangisi Benim İçin Daha Uygun Olur Yardımcı Olursanız Sevinirim İyi Forumlar ^^ ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR ile Racer kıyaslanamaz bile.. İki Cinli model verseydin Racer derdim ama kesinlikle 100 de 1000 CBR diyorum.. Anla artık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    cbr derim parçaları racer dan pahalıdır ama racer kadar çabuk dağılmaz cbr yolda bırakmaz yeterki benzinini ve bakımını aksatma
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

Motosikleti
    fakat ben dedıgım gıbı ılk defa vıteslı motor surucem ılk once racer200den baslayıp sonra cbr 125 dusunuyorum sız ne dersınız bu konuda ????? birde ankarada olanlar varsa yazabılırmı racer 200 buldum cok guzel hos duruyor ama ben cok fazla anlamam :( sadece surmesını cok sevıyorum bu konudada yardımcı olabılıcek arkadaslar - abıler varsa yardımcı olurlarsa cok mınnettar olurum

Motosikleti
    çok basit zorlanmazsız yarım saatte kaparsın ben geçen hafta sattım cbr mı alan arkadaşta hiç vitesli sürmemişti yarım saat eğitimden sonra kendisi işine gidip gelmeye başladı sen de zorlanmmazsın

Motosikleti
    birde bu racer 200 lerın farklı modellerı var s200 r2 fılan gıbı bunlardan hangılerını onerırsınız ????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 PM ----------

abı ben daha once tokatta oturuyordum scooter ve eskı tıp peugeot 103 - 105 yanı nınja comra turunde tokatta bızı tanımayan yoktu cokda guzel surdugume ınanıyorum fakat dedıgım gıbı hıc vıteslı surmedım ne yapıcam bılmıyorum

Motosikleti
    racer hakkında bilgi paylaşım topiğine bakabilirsin benim s200 yada r2 serisi hakkındabilgim yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 PM ----------

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde bu racer 200 lerın farklı modellerı var s200 r2 fılan gıbı bunlardan hangılerını onerırsınız ????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 PM ----------

abı ben daha once tokatta oturuyordum scooter ve eskı tıp peugeot 103 - 105 yanı nınja comra turunde tokatta bızı tanımayan yoktu cokda guzel surdugume ınanıyorum fakat dedıgım gıbı hıc vıteslı surmedım ne yapıcam bılmıyorum
    fazla zorlanmazsın benim ilk motorumdu cbr 125 ve sıfıır aldım 9300 km bindim hızlıda sürüyordum ama insana güven veren bir motor hiç kazam olmadı allaha şükür

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/I][/B][/SIZE][/FONT]
    tabiki racer 200s balancer falan takıldı ya biraz daha iyi.Onlardan tercih et sakın eski racer alma eger racer alacaksan

Motosikleti
    ya racer cbr den bıraz daha uygun su anda kı butcem racera bıraz daha uygun gelıyor ... o yuzden racer dusunuyorum aslında cbr de cok hos duruyor ama ne yapıcam bılmıyorum daha ehlıyetım bıle yok :(((

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 PM ----------

http://www.sahibinden.com/kelepir_motor-90WQQaXQQ14161010WQQpXQQdisplayitem linkteki racer sizce nasıl ?????

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    cbrr... .

Motosikleti
    ne cbr ymıs be herkez cbr dıor :( bu gıdısle racer almadan racerdan soguyacam :(

Motosikleti
    Gt250r
    Abi racer ın neresini begendin ya adamı yolda bırakır o motor cbr al memnun kalmassan(ki böyle birşy mümkün değil) racer düşün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    kanuni ve honda karşılaştırması pek doğru değil sanırm. yukardakiler de aynı şeyi söylemiş.. hayat onda

bu arada nick84 sana yardım eder . cbr nin kitabını yazdı şimdi baskıya yetiştirmeye çalışıyo :D

Motosikleti
    cbr veya racer aldıktan sonra bize hak vereceksin

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    yakından inceledigin bir motormu bu racer,ben 12 senedir kanuninin motorlarını kullanıyorum 5 degişik modelini kullandım vede çok memnunum ( 2006 önce modelleri ) ama inan bu racer kadar uydurma şişirilmiş bi makina görmedim adamlar görsel olarak bişeyler yapmak adına saçmalamak tan başka bişey yapmamışlar ..zevkler tartışılmaz tabi ..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    anladım sızlerı fakat dedıgım gıbı fıyatlara bakınca racer bıraz daha uygun geldı bana ... en azından su anda ogrencı olarak bırıktırdıgım parayla racetrı almam daha kolay olucaktır ... + bu racer 200 de egzos sesi buyuk yarıs motorlarına kıyaslayarak nasıl cıkıyor bırde motor devır masrafları ne kadar :( bu konudada bılgılendırırsenız cok mınnettar olurum

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Cbf 150 yi düşünmüyormusun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

cbr tabiki japon makina bu sorun çıkartmaz kolay kolay, al benzinini yağını koy bin
    bu arada eğer para sıkıntısı varsa 1-2 ay daha bekle az daha para biriktir öyle cbr al derim ben

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 yi düşünmüyormusun.
    abi tabikide dusunuyorum ama maddı sorunlar :( zaten evdekıler kızıyor motor almama onlar hıc yardım etmezler bu konuda .. daha once 150zat vardı fakat babam yakalandı motor gıttı kzıdı gıdıp borcunu odeyıp gerıde almadı artık motor almam dıyor bendekı parada ancak racera yeter bıraz daha para bırıktırıyım desem bu seferde yaz bıter :( ne yapıcam sasırdım bır ara seyhan 125 fılan alıyım dedım bıraz para bırıktırıyım cbr 125 alırım dedım ama bu seferde seyhanın elımde patlamasından korktum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 PM ----------

Alıntı BRSCN38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr tabiki japon makina bu sorun çıkartmaz kolay kolay, al benzinini yağını koy bin
    bu arada eğer para sıkıntısı varsa 1-2 ay daha bekle az daha para biriktir öyle cbr al derim ben
    dostum o zamana kadarda yaz bıtıcek :( zaten ben ankarada yasıyorum soguk bır sehır :( yaz nasıl gelıyor nasıl bıtıryor bellı bıle olmuyor :(

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Maddi diyorsun ama cbr125 vereceğin paraylada alırsın cbf 150 yi
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler