Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skylaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma
    arkadaşlar motorumun rodajı yeni bitti ve 1000 km bakımını da yaptırdım erkenden. doğal olarak rodajdaki hızları ve devirleri geçmeye başladım. ancak farkettiğim birşey var. 6. viteste tam 6500 deviri geçtiğimde motorda sanki birşey devreye giriyormuş gibi extra bi titreşim başlıyor. bunun nedeni ne olabilir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Her motorun kendine has Özelliği bulunmakta maksimum tork maksimum güç yakalama anlarında bu titreşim meydana gelir altı yüzünden bindiğine kadar bu durum aynıdır.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı skylaylom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumun rodajı yeni bitti ve 1000 km bakımını da yaptırdım erkenden. doğal olarak rodajdaki hızları ve devirleri geçmeye başladım. ancak farkettiğim birşey var. 6. viteste tam 6500 deviri geçtiğimde motorda sanki birşey devreye giriyormuş gibi extra bi titreşim başlıyor. bunun nedeni ne olabilir?
    Bütün inazumalarda aynı durum var burada turbo devreye giriyor motorun sesi bile değişiyor yarış moduna geçiyor

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı skylaylom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaþlar motorumun rodajý yeni bitti ve 1000 km bakýmýný da yaptýrdým erkenden. doðal olarak rodajdaki hýzlarý ve devirleri geçmeye baþladým. ancak farkettiðim birþey var. 6. viteste tam 6500 deviri geçtiðimde motorda sanki birþey devreye giriyormuþ gibi extra bi titreþim baþlýyor. bunun nedeni ne olabilir?
    Yalniz bizim motorun rodaji 1000 km degil 1600 km'ymis.1600 km kadar 8250 devri gecmemek lazim mis.ben uydum mu tabikide hayir )

Motosikleti
    suzuki-inazuma

yan canta tasıyıcı

selam arkadaslar
    ınazuma ma yan canta tasıyıcı almak istiyorum irf motor dan kappa yan canta demiri alan var mı maliyeti nedir ya da nereden alabiliriz.kappa k 22n yeni cıkan bir canta bundan dusunuyorum
    alıp takanınız var mı acaba
    selamlar

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fuatcemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar
    ınazuma ma yan canta tasıyıcı almak istiyorum irf motor dan kappa yan canta demiri alan var mı maliyeti nedir ya da nereden alabiliriz.kappa k 22n yeni cıkan bir canta bundan dusunuyorum
    alıp takanınız var mı acaba
    selamlar
    Selam. Bende irfan abiden aldim yan canta demirlerini motora taktim cok guzel oldu fakat eşim rahat edemeyecegi icin yan canta takmaktan vaz gectim. 210 liraya aldim arti 15 kargo verdim. Arzu edersen 150 liraya verebilirim sana. Istanbul isen eldende teslim ederim hemde tanismis oluruz.
    fuatcemal bunu beğendi.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

atas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150(50.000km), Suzuki İNAZUMA
    Merhabalar,

Bir aksilik olmazsa 3 yıllık ve 50.000 Km'lik CBF150 tecrübem sonrası bir hafta içerisinde İnazuma geçeceğim. Sitede paylaşımda bulunarak kararımda yardımcı olan sizlere teşekkür ederim.

Motosikleti Muğla'dan alacağım orada ikamet eden kullanıcı arkadaşlar var ise ucuz şekilde motoru bir kontrol edip olur verebilecek bir usta tavsiye edebilir mi acaba? Gerçi alacağım kişi çok iyi, güvenilir bir bey ama adettendir diyerek bir ustadan da olur almak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalniz bizim motorun rodaji 1000 km degil 1600 km'ymis.1600 km kadar 8250 devri gecmemek lazim mis.ben uydum mu tabikide hayir )
    Hocam Muğla mıydı sizin ikamet ?

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Yan çantayı ben de şiddetle düşünüyorum. Arka değil ama sadece yanlara olacak. Fakat bütçesel nedenlerden dolayı yaz aylarına erteledim. Çanta olmadan çok zor oluyor. Givi e22 bakıyordum ben de Bu kappanın yeni çıkardığı da tip olarak aynıymış

atas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150(50.000km), Suzuki İNAZUMA
    Merhaba,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-evlenecegim-icin-kara-incimi-satiyorum-resimler-guncel-192761255/detay/

Linkteki siperliğin aynısını nereden temin edebilirim bir bilen var mıdır acaba?

Teşekkürler

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün inazumalarda aynı durum var burada turbo devreye giriyor motorun sesi bile değişiyor yarış moduna geçiyor
    AH BE YAAA ,,, azıcık daha koyub YBR alsaydın ya olmazdı bişeycik ...
    rebel_punto ve ülgenhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    selam move2
    sizin motorda ınazuma mı acaba .
    hocam sizin motor honda yazıyorda ondan sordum.
    birde almAYI DUSUNDUGUM Canta kappa 22 olur mu.ben pendikteyim siz.
    tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

selam move2
    sizin motorda ınazuma mı acaba .
    sizin motor honda yazıyorda ondan sordum.
    birde almAyı düşündüğüm Canta kappa 22 sizin yan tasıyıcı olur mu acaba.ben pendikteyim siz.
    tesekkurler

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaz fazer mantıgındaki kafa grenajlı ön camlı versiyon kesin geliyor, fuarı beklemeyi düşünmedinizmi hiç?

gerçi 15 ten aşagı çekmezler ama uzun yol dediniz onun için dedim.
    Kardeş fazer demişsin ama bu bildiğin cbf

İnazuma'nın kafa grenajını beğenmiyordum, yorumundan sonra fotoğraflarına ve videosuna baktım, bir şeyler eksik gibi. Olmamış

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam, motor inazuma. Sık sık motor degistiriyorum
    Yan demirleri simdilik tutmaya karar verdim. En azindan bir kac kamp düşünüyoruz.
    Ama alirsaniz tavsiye ederim. Irf demirlerini

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    cevabınız ve tavsiyeniz için tesekkurler move 2
    vazgectiğiniz için üzüldüm zaten yan canta yaza alacagım.malum motorun taksitleri bıtmedi.ben yancanta demiri bakmaya basladım şimdilik.bu arada
    ben almadan satarsanız haber verin alabilirim
    2move bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, motor inazuma. Sık sık motor degistiriyorum
    Yan demirleri simdilik tutmaya karar verdim. En azindan bir kac kamp düşünüyoruz.
    Ama alirsaniz tavsiye ederim. Irf demirlerini
    Irf arka canta demirine istedigimiz topcase takabiliyormuyuz

Arkadaslar gsr 600 un on camurlugu inazumaya olurmu? On camurluk cizik boyatmayi dusunuyorum boyatmak yerine gsr 600 un on camurlugunuda takabilirmiyim dusuncesi icine girdim

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    selam arkadaslar
    arka yada yan cantasını ruhsata işleten var mı işletmelimiyiz yada trafikte ceviren polissoruyormu

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı atas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Bir aksilik olmazsa 3 yıllık ve 50.000 Km'lik CBF150 tecrübem sonrası bir hafta içerisinde İnazuma geçeceğim. Sitede paylaşımda bulunarak kararımda yardımcı olan sizlere teşekkür ederim.

Motosikleti Muğla'dan alacağım orada ikamet eden kullanıcı arkadaşlar var ise ucuz şekilde motoru bir kontrol edip olur verebilecek bir usta tavsiye edebilir mi acaba? Gerçi alacağım kişi çok iyi, güvenilir bir bey ama adettendir diyerek bir ustadan da olur almak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

Ben bodrumda oturuyorum. Usta musta hikaye. Kendin anlıyorsan kendin kontrol et. Anlamıyorsan anlayan birini bul, beraber bakın. Bende ikinci el aldım. Sadece kendim baktım. Ustaya falanda göstermedim. Bir yıl oldu. Sadece bakım km si gelince servise götürüyorum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı atas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Hem marmaris hemde muglada ikamet ediyorum .motoru marmaristen aldim ancak aldigim yerden garantisini isletmek yerine marmaris motor (mustafa abi) de ozel servisiymis garantisini orada isletiyorum cunku marmarisin en iyi motor tamircisidir .mugla da adam gibi tamirci yok hemde serviside yok o yuzden marmarise getirip motora mustafa abinin bakmasi gerek bilgin olsun

İstersen servisin adresini yazayim

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    selam arkadaşlar
    bilgisi olan herhalde

Çok Güzel Konforlu Bir Motora Benziyor Maddi Durumlar İyiye Giderse Bundan Almayı Düşünüyorum Çok Hoşuma Gitti Zaten Aklımda Naked Model Almak Vardı Tam Bana Göre Bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)