Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Arkadaşlar bu haftasonu yaklaşık 2 saat zincir temizleyiciyle,krom temizleyicisiyle vs.uğraşıp temizlediğim motorun halini paylaşmak istedim.

mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    temizlikten ziyade fothoshopla parlatılmış gibi

Merhaba Arkadaslar

Topcase almayı düşünüyorum. Şu boyutttan büyüklerini kullanmamak gerekir diye bir bilginiz var mı ?

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı vayhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar

Topcase almayı düşünüyorum. Şu boyutttan büyüklerini kullanmamak gerekir diye bir bilginiz var mı ?
    Benim topcase 47 litre çift kask alıyor bir sıkıntı yaşamadım aralardan geçerkende sıkıntı olmuyor daha büyükleri hakkında bilgim yok

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    hergün daha bir seviyorum ben bu makineyi yaw...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

Motosikleti
    2014 ybr esd
    tercih meselesi saygı duyarım da nasıl 15 bin veriyosunuz bunlara şaşıyorum. bu alet her türlü konuda ybr den 2 kat büyük ve kaliteli de olsa ki olamaz.en fazla olsa olsa ybr x 1.3 kaliteli olsun...abi çok para yav.cb500f alırım 20 bine.ha demeyinki 5 daha koy git cb500f al.sadece içimden geçeni yazdım.you tubdan hızlanma vidyolarını izliyorum iç açıcı değil bu paraya göre.tabi tercih meseli,saygı duyarım

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tercih meselesi saygı duyarım da nasıl 15 bin veriyosunuz bunlara şaşıyorum. bu alet her türlü konuda ybr den 2 kat büyük ve kaliteli de olsa ki olamaz.en fazla olsa olsa ybr x 1.3 kaliteli olsun...abi çok para yav.cb500f alırım 20 bine.ha demeyinki 5 daha koy git cb500f al.sadece içimden geçeni yazdım.you tubdan hızlanma vidyolarını izliyorum iç açıcı değil bu paraya göre.tabi tercih meseli,saygı duyarım
    Youtube'dan hızlanma videoları izleyip yorum yapacağına, civarında bulursan bir tane incele belki içinden geçen değişir. Sürmene gerek yok. Senin için motosiklet son hız ise r25 al, istediğin kadar devir çevir dur ama ben de de o motora 15bin TL verenlere şaşıyorum.

Parça kalitesi, sürüş konforu, ön fren hissiyatı, yumuşak gaz kontolü ile 250cc tüm makinelerden (sadece Sym Wolf'ü uzun süre sürmedim) iki gömlek üstün.
    actros1 bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    Honda CB 500F
    Arkadaşım..Actros..
    biz bazı motosiklet kullanıcıları öyle son sürat, birinci viteste kaç basıyo lan bu, yüze kaç saniyede çıkıyo mantığıyla motora binmiyoruz..zaten ne yazık ki motor üzerinde hayatını kaybedenlerin yarısı bu yüzden ölüyor işte..Ben 2007 fazerimi salı günü sattım..gidip perşembe günü inazuma aldım..keyifli bir motor..ciddiyim..öyle ilk hızlanma videolarıyla motor alınmaz bence..keyifle ve uzun süreli motora binmeyi düşünüyorsan..sanki biraz sakin olsan iyi olacak.. )
    kazasız belasız sürüşler herkese..
    actros1 bunu beğendi.

Motosikleti
    İNAZUMA F , HONDA ŞHADOV 750
    Selamün Aleyküm
    Dostlar 2015 model inazuma F ile aranızdayım.
    Diyorumki bu formu canlandıralım.
    Tüm dostlara selam olsun.

Motosikleti
    MT 07
    selam hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın
    tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    İNAZUMA F , HONDA ŞHADOV 750
    Sağolasın AFATSUN kardeşim.Hep beraber inşallah.

Motosikleti
    Honda CB 500F
    Arkadaşlar merhaba..inazumanın sol yandaki egzosunu iptal edersek...ne kaybederiz? Makineye ne gibi bir sıkıntı yaşatır bu işlem..? Teknik bilgisi olan var mı bu konuda..

trustwm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma > Honda NC750X
    Merhaba

İnazumamda shad sh33 topcase ve shad çanta demiri bulunmakta. Shad sh45 alsam, aynı çanta demiriyle kullanılabilir mi ? Ayrıca ekstra bir şey daha almak gerekli midir ?

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Bu makinenin çok konforlu olduğu söyleniyor doğrumudur arkadaşlar? Bende Duke200 var 70-80 km den sonra kıç ağrıları başlıyor oturmaz hale geliyorsunuz bununla kaç km aralıksız gidebildiniz?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Mehmet_SIRLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makinenin çok konforlu olduğu söyleniyor doğrumudur arkadaşlar? Bende Duke200 var 70-80 km den sonra kıç ağrıları başlıyor oturmaz hale geliyorsunuz bununla kaç km aralıksız gidebildiniz?
    Sym wolf sahibiyim, inazuma kadar rahat giden başka bi motor görmedim.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı trustwm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

İnazumamda shad sh33 topcase ve shad çanta demiri bulunmakta. Shad sh45 alsam, aynı çanta demiriyle kullanılabilir mi ? Ayrıca ekstra bir şey daha almak gerekli midir ?
    Bendeki çanta da 45 litrelik shad.Çanta demirine matkapla iki delik daha açıp tutturabildik .

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Mehmet sırlı Merhaba bende de duke200 var çok yakın arkadaş imda da inazuma250 f var. Duke200 ile alakasız bir motor üst düzey konfor var motorda. Sanki cbf500 un gitmeyen versiyonu gibi.bütün tepkileri büyük ağır makinalar daki gibi çok tok.gücünü saymazsak nc serisi cbf500 600 gibi konfor var motorda. Ama bizim duke200 gibi eğlence li değil soyliyeyim. Yakıt olarakta 1 lt fark var

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Mehmet_SIRLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km gittim hiç durmadan sıkıntı yaşamadım ama yol düz ve şehir dışıydı

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    70-80 kmde sorun yok, ne elcikte ne depoda ne ayaklikta titresim hissetmezsiniz, ama sabirsizlanir da 6.viteste deviri 9-10 bine kadar getirirseniz hayvanin da sizin de huzurunuz kacar.

Bak yine aklima geldi o sanziman o vitesler

Suzuki bi drz400 getirmedin , anca fiyat yukselt dur Allahsiz tosbagalar

Motosikleti
    MT 07
    Arkadaşlar zinciri ne ile temizliyorsunuz?
    Bizim kitapçıkta gazyağı ile temizlemeyin diyor
    Arkadaşımda r25 var onun kitapçıkta gazyağı yada diğer temizleme ürünlerinle temizleyin diyor 400 ml ürüne 40 lira verip tek kullanımda bitsin istemiyorum aklıma takıldı merak ettim
    Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)