Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi bitane ayır bana. Büyük ihtimal alacam inazumayı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    anladım tabi zamanla birde bişi daha soraca bu verdiğin fiyatların içinde çanta dahil fiyat dimi
    yoksa yanlış anlaşıma olmasın insanlar yanlış yönelmesin
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bence çanta hariç. Çanta pahalı çünkü.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bitane ayır bana. Büyük ihtimal alacam inazumayı
    elimde kalıp ölçü mevcut ademim sıkıntı yok elimdekiler bitmiş bile olsa 3 gün içinde hazır edip eline ulaştırırım derdetme
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol abi ellerin dert görmesin. Alırsam inazumayı hemen irtibata geçecem.

Motosikleti
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım tabi zamanla birde bişi daha soraca bu verdiğin fiyatların içinde çanta dahil fiyat dimi
    yoksa yanlış anlaşıma olmasın insanlar yanlış yönelmesin

aslında tabi insanların yanlış anlamaması babında söylenmesi yerinde bir durum ,bahsettiğin çanta dahil değil , ben kendi motoruma taktığım kappa 53 lt lik çantamın fiyatı 320 euro civarıydı o zamanlar tabi piyasada 50 liralık topcase vardır da 50 gün dayanırmı orasını bilemiyorum yani sadece çanta demirinin fiyatıdır bahsettiğim .

doğru düşünmüşssün benim aklıma gelmedi açıklamakta fayda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

sağol abi ellerin dert görmesin. Alırsam inazumayı hemen irtibata geçecem.
    sen inazumayı alda çanta demiri sorun değil hadi bakalım inşallah diyelim valla ben bile alacağımda motor çok dandik ondan almıyorum kedi yetişemediği ciğere ......

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    irfan abi bide yağ yakıyomuş diye duydum

Motosikleti
    irfan abi bide yağ yakıyomuş diye duydum

1187. devirden sonra yağ yakmaya başlıyormuş , suzukı ınasoma, ondan şeyetmedim almadım , yoksa bakıyorumda teknik özellik torpu , iğnelemesi ,ve yakıt teknolojisi cbf nin yanından bile geçmiyor ondan yani

hala en iyi motor cbf neden ? çünki elimin altında benim olan motor sıfatında olduğu için suzukıyı aldığım zaman en iyi motor inazuma olacak yalanmı ???
    CaBaR250 ve mbuyuk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi bende cbf alacaktım ama baktım çok güçlü motor var (11 hp) R1 den sonra zapt etmesi zor olacak, bende inazuma almaya karar verdim
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    abi bende cbf alacaktım ama baktım çok güçlü motor var (11 hp) R1 den sonra zapt etmesi zor olacak, bende inazuma almaya karar verdim

yav kardeşim acemi acemi şeyler yazıyorsun r1 ile cbf yi bir keseye koyamazssınki , zaten cbf her türlü r1 yir bitirir sıfırların bir değeri yok nasılsa , 11 hp lik cbf nin yanına bir sıfır daha koy , al sana 110 hp kalkmış bana r1 den bahsediyorsun hani kayda değer bir motor olsa r1 konuşalım r1 nire cbf nire

inasuma daha böyle amele motoru gibin duruyo hani bahçeye dağa taşa vurulacak bir motür rengi mengi alllı pullu simli ehhhh işte kalite zaten ortada 2 taraftada egzost var, 2 tane silindir var , 2 tane tekeri var bunlar hep 2 tane problem demek , bak hondaya 250 lik makina yapıyo tek silindir ohh missss
    cenkito, ramizan83, CaBaR250 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tek silindir kıpraşıyo abi. İnazuma sele ye bi bak, bide cbr seleye bak. Konfor konfor. Oh mis

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav kardeşim acemi acemi şeyler yazıyorsun r1 ile cbf yi bir keseye koyamazssınki , zaten cbf her türlü r1 yir bitirir sıfırların bir değeri yok nasılsa , 11 hp lik cbf nin yanına bir sıfır daha koy , al sana 110 hp kalkmış bana r1 den bahsediyorsun hani kayda değer bir motor olsa r1 konuşalım r1 nire cbf nire

inasuma daha böyle amele motoru gibin duruyo hani bahçeye dağa taşa vurulacak bir motür rengi mengi alllı pullu simli ehhhh işte kalite zaten ortada 2 taraftada egzost var, 2 tane silindir var , 2 tane tekeri var bunlar hep 2 tane problem demek , bak hondaya 250 lik makina yapıyo tek silindir ohh missss

şştt.bu muhabbet nere gidiyo...sattıracanız bana inazumayı...geçecem gene cbf ye gari....yiter yaaa...zaten çok yakıyo...depo dayanmıyo yaaa....ah cbf ah nerden sattım seni düştüm bu derde....Kendimi tutamıyom....bindinmi inesin gelmiyo namıssıza...depo bitene kadar sür... hastalık ....yok yok virüs bu....bulaşmayın derim ben....

not:bir dost ...binpişmanzuma

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

İrfan kardeş valla alıcam şu demirden ama tüm parayı şu namıssıza yatırdım...metelik yok valla...yakın olsak sana denek olarak verir,çalıştırırdım namıssızı....

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkiside güzel motor arkadaşlar bende cbf 150 var arsındeki farkı kapatamıyorum yoksa bende inazumaya geçmek isterim ama ekonomık göstergeler zor diyor dolayısıyla şimdi oturup alamadığım malı kötüleyip elimdekini öveyim yakışmaz ikiside güzel motor çok yakıyormuş yakar tabı 250 ilk çift sılındırlı sanırsam hızıda iyi yakmaz tabi 150 lik tek silindirli hızlanmayan 90 dan sonra bağıran 110 zor gecen 120 de duramayan ki o hızı görmek için uzun yol lazım zaten bır makına elimizdekini iyi bakalım ama fazlada abartmayalım ulaşamadığımıza da kötü demeyelim
    BARTUNÇ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı apophis2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şştt.bu muhabbet nere gidiyo...sattıracanız bana inazumayı...geçecem gene cbf ye gari....yiter yaaa...zaten çok yakıyo...depo dayanmıyo yaaa....ah cbf ah nerden sattım seni düştüm bu derde....Kendimi tutamıyom....bindinmi inesin gelmiyo namıssıza...depo bitene kadar sür... hastalık ....yok yok virüs bu....bulaşmayın derim ben....

not:bir dost ...binpişmanzuma

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

İrfan kardeş valla alıcam şu demirden ama tüm parayı şu namıssıza yatırdım...metelik yok valla...yakın olsak sana denek olarak verir,çalıştırırdım namıssızı....

inazuma ya yan çanta demirine gerek yok bence ama ben cbf me taktırmıştım zamanında arka topcaseyi kasklar için , yan çantalarıda uzun yola gittiğimde 10/40 yağ depolamak için almıştım

hani yanlış anlaşılmasın polemek çıkmasın ben biraz sağlam garanti işi severim , yakar makar emme severim keratayı yani uzun lafın kısası şaka bir tarafa inazuma gerçekten bir çok sürücünün beklentisini karşılayabilen bir makina bu güne bu gün ipimi bir koparabilirsem alınası en idal motosikletir nazarımda tabi dürüst olup cbf nin hakkınıda yimemek lazım gelir , inazuma kaç köfte parası cbf kaç köfte parası tartışılası konular bunlar , ama buna hiç gerek yok biri honda diğeri suzuki , hem sonra suzukiye gizliden gizliden uzun yıllar önce hayranlığım da yok değil hani
    bende güzel hatıraları var o suzukının , hey gidi koçum benim beee 400 cc 1976 model motor 650 kg ma 8 ay dayandı dile kolay samanlıktan çıkartıp çalıştırdık namıssıszı 8 ay ööhhöööö bile demedi ama sonra hakkın rahmetine kavuşup ruhunu teslim etti

motorunu güle güle kullanmanı canı gönülden temenni ediyorum, çanta demiri olayına gelince gerçekten bir demiri alacak gücün yoksa şu an benim elimde boş boş duracağına bir dostumun işini görmesi daha makbul bir durumdur , bana özelden adresini yolla sana kargo edeyim , bir demirden ne ben fakir olur, beter olurum , nede senin başın göğe erer, zira bu bilezik zaten benim kolumda takılıdır , yine yaparım yenisini sıkıntı olmaz benim için . ücret meselesinide elin bollaşınca ödersin nasıl ? makul bir teklifmidir senin çin ?

bu teklifi hiç bir esnaf yapmaz ama ben esnaf değilim yanlış anlaşılmasın ,tabiki ortada benimde harcadığım bir meblağ ve emek var en kötü ihtimal bir günlük emeğim ve sermayeme kalem çeker siler geçerim sorun değil , bu güne dek ne inazuma demirlerini hiç etmişim ! anlatmaya kalksam sayfalar yetmez yani sadece kulağımın arkası kaldı tabiri caizsse

burada önemli olan hakkaten eş dostun işi görülsün bir insanı tanımak için bolca sohbet etmekten öte beraber yeyip içmek lazım gelir bunun için ilk adımı ben sana atıyorum ver adresini sana bir adet çanta demiri yollayayım, durumunu düzeltince posta yada hesap numarası yolu ile ödersin , bu arada türkiyenin heryerine yurtiçi kargo ile 16.5 tl ücreti var bilgine . bir çok arkadaş ulem şu kerize bak diye düşünebilir , düşündüler de kerizlik buysa ben kerizim arkadaş , öyle klavye delikanlısıda değiliz çok şükür , hayattan alabildiği kadarını almış kendini ağır ateşte pişirmiş bir adamım 1 demirden hiç bir şey olmaz , ama bu vesile ile bir dost daha kazanıyorsam işte asıl servet budur benim için , adres bilgilerini bekliyorum selamatle .
    mbuyuk bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ne adamsın be irfan usta
    hatta adamın dibisin.........
    sen gibi insanlar olsa bu dünyada daha yaşanır olur para söz konusu olmaz dostluklar da ayrı bir yer alır..
    haaaaaa aklıma gelmişken irfan abi bi suzuki bayisi açsanda bi inazuma göndersen bana, durumu düzeltince taksit taksit öderim
    olar mıı

Merhabalar.
    Rodajı tamamlamış arkadaşlardan zahmet olmazsa rica ettiğim 1-2 bilgi var.
    6.vites 5000-7000 devir arası hızı ve kullanımı nasıldır? Birde yakıt tüketimini tahmini de olsa aktarabilir misiniz acaba?

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne adamsın be irfan usta
    hatta adamın dibisin.........
    sen gibi insanlar olsa bu dünyada daha yaşanır olur para söz konusu olmaz dostluklar da ayrı bir yer alır..
    haaaaaa aklıma gelmişken irfan abi bi suzuki bayisi açsanda bi inazuma göndersen bana, durumu düzeltince taksit taksit öderim
    olar mıı
    olur tabi neden olmasın nasılsa suzukı bayiliği açamayacağıma göre şimdiden sıfır bir suzukı verdim gitti sana senin itin olsun

tabi öte yandan bir atasözü daha öğrendim, kıyakçılığın sonu ayakçılık diye böylede bir gerçek varmış sen ne diyon bu işe ?

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    inazuma ya yan çanta demirine gerek yok bence ama ben cbf me taktırmıştım zamanında arka topcaseyi kasklar için , yan çantalarıda uzun yola gittiğimde 10/40 yağ depolamak için almıştım

hani yanlış anlaşılmasın polemek çıkmasın ben biraz sağlam garanti işi severim , yakar makar emme severim keratayı yani uzun lafın kısası şaka bir tarafa inazuma gerçekten bir çok sürücünün beklentisini karşılayabilen bir makina bu güne bu gün ipimi bir koparabilirsem alınası en idal motosikletir nazarımda tabi dürüst olup cbf nin hakkınıda yimemek lazım gelir , inazuma kaç köfte parası cbf kaç köfte parası tartışılası konular bunlar , ama buna hiç gerek yok biri honda diğeri suzuki , hem sonra suzukiye gizliden gizliden uzun yıllar önce hayranlığım da yok değil hani
    bende güzel hatıraları var o suzukının , hey gidi koçum benim beee 400 cc 1976 model motor 650 kg ma 8 ay dayandı dile kolay samanlıktan çıkartıp çalıştırdık namıssıszı 8 ay ööhhöööö bile demedi ama sonra hakkın rahmetine kavuşup ruhunu teslim etti

motorunu güle güle kullanmanı canı gönülden temenni ediyorum, çanta demiri olayına gelince gerçekten bir demiri alacak gücün yoksa şu an benim elimde boş boş duracağına bir dostumun işini görmesi daha makbul bir durumdur , bana özelden adresini yolla sana kargo edeyim , bir demirden ne ben fakir olur, beter olurum , nede senin başın göğe erer, zira bu bilezik zaten benim kolumda takılıdır , yine yaparım yenisini sıkıntı olmaz benim için . ücret meselesinide elin bollaşınca ödersin nasıl ? makul bir teklifmidir senin çin ?

bu teklifi hiç bir esnaf yapmaz ama ben esnaf değilim yanlış anlaşılmasın ,tabiki ortada benimde harcadığım bir meblağ ve emek var en kötü ihtimal bir günlük emeğim ve sermayeme kalem çeker siler geçerim sorun değil , bu güne dek ne inazuma demirlerini hiç etmişim ! anlatmaya kalksam sayfalar yetmez yani sadece kulağımın arkası kaldı tabiri caizsse

burada önemli olan hakkaten eş dostun işi görülsün bir insanı tanımak için bolca sohbet etmekten öte beraber yeyip içmek lazım gelir bunun için ilk adımı ben sana atıyorum ver adresini sana bir adet çanta demiri yollayayım, durumunu düzeltince posta yada hesap numarası yolu ile ödersin , bu arada türkiyenin heryerine yurtiçi kargo ile 16.5 tl ücreti var bilgine . bir çok arkadaş ulem şu kerize bak diye düşünebilir , düşündüler de kerizlik buysa ben kerizim arkadaş , öyle klavye delikanlısıda değiliz çok şükür , hayattan alabildiği kadarını almış kendini ağır ateşte pişirmiş bir adamım 1 demirden hiç bir şey olmaz , ama bu vesile ile bir dost daha kazanıyorsam işte asıl servet budur benim için , adres bilgilerini bekliyorum selamatle .
    Eyvallah irfan kardeşim.Eminim gönderirsin.Şaka yapıyorum tabiiki.Sıra ona geldiğinde ulaşırım ben size.Teşekkür ederim.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    olur tabi neden olmasın nasılsa suzukı bayiliği açamayacağıma göre şimdiden sıfır bir suzukı verdim gitti sana senin itin olsun

tabi öte yandan bir atasözü daha öğrendim, kıyakçılığın sonu ayakçılık diye böylede bir gerçek varmış sen ne diyon bu işe ?
    aman be irfan abi.. o atasözünü bende biliyom ama karşındaki adama göre ayakçılık değişiyo bence...

benden yana sıkıntı yok bana kıyak yapsanda yapmasanda benim abim ustamsın böyle gelmiş böyle gider(nokta)
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    arkadaşlar selamlar,
    sahibinden de ilanlar dikkatimi çekti. değişik illerde 300km de 700 km de 850 km de inazumlar var. neden herkes alır almaz satma derdinde bu motoru. kullanan arkadaşların şikayetleri neler acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)