Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni scooter merlin 150 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni scooter merlin 150 cc , 2012 model
    1 ocak 2012 'den itibaren , yeni trafik cezaları ; 1 - kırmızı ışıkta geçenler , 154 lira ; 2 - yasak yerlere park edenler , 72 lira ; 3 - izin almadan araca yazı , resim koyanlar , 72 lira ; 4 - araçların muayene süresini geçirenler , 72 lira ; 5 - araç kullanırken sürücü belgesini yanında bulundurmayanlar , 154 lira ; 6 - tescil belgesi , trafik belgesi , tescil plakalarını araç üzerinde bulundurmayanlar , 72 lira ; 7 - ses , müzik , haberleşme cihazlarını şartlarına uygun olmadan araçta bulunduranlar , 72 lira ; 8 - hız sınırlarını , % 10 'dan % 30 'a kadar aşanlar , 154 lira ; 9 - gerekli yerlerde , hızlarını azaltmayanlar , 72 lira ; 10 - trafiği tehlikeye düşürecek şekilde şerit değiştirenler , 154 lira ; 11 - seyir halinde cep telefonu kullananlar , 72 lira ; 12 - ölümlü veya yaralanmalı trafik kazalarında , polis 'ten izin almadan olay yerinden ayrılanlar , 321 lira . Bir motosiklet kullanıcısının , bu hataları bir kere yaptıklarını varsayarsak , ödeyeceği miktar ; 1.441 lira , müjdat demir yalova/türkiye 12/11/2011

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti

kanuni scooter merlin 150 cc

motosiklet kullananların , deneyiminden faydalanmak için , bu işi yapanlardan birisinin , hayat hikayesini , burada bulacaksınız bu kişi bir bayan , çiğdem tatlısert , motosiklet kullanmaya başlaması , ilk motosikletini alması , motosiklet yarışlarına girmesi , birinci olması , kendi anlatımından sunuluyor , müjdat demir yalova/türkiye 13/11/2011 http://www.motohaber.com/spor/93-supermoto-nun-ilk-kadin-yariscisi.html

Motosikleti

gelişim sürücü kursunun , motosiklet net forumunda bulunan , ehliyeti olmayanlara , nasıl ehliyet alabileceklerini , bu konuda her türlü bilgiyi verdikleri , gelişim sürücü kursu sayfası , http://www.motosiklet.net/forum/geli...ra-duyuru.html

---------- Post added at 05:46 ---------- Previous post was at 05:39 ----------

gelişim sürücü kursunun , trafik işaretlerini anlatan , youtube com 'da bulunan videosu ,

Motosikleti

motosiklet net forumu , motosiklet kullanan üyeleri , = karayolları trafik yönetmeliği = , yazısını okumadan , trafiğe çıkmayın , trafikte unutmayın , bilmemek mazeret sayılmaz , müjdat demir yalova/türkiye 20/11/2011 http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.8182&MevzuatIliski=0&sou rceXmlSearch=trafik

Motosikleti

kanuni scooter merlin 150 cc ile trafikte yolculuğumuzun 3.000 km. ye geldiği bu günlerde , motosikletin yetersiz kaldığı ve biraz geliştirilip güçlendirilmesi gereken , üç aksayan yanını sıralamak istiyorum ; 1 - gidon üzerindeki aynaların ölçülerinin biraz genişletilmesi ve aynalara geniş açı özelliğinin kazandırılması , 2 - motosikletin ön ana farının biraz güçlendirilmesi , gece karanlıkta önü aydınlatma mesafesinin uzatılması , 3 - motosikletin giderken çalışma esnasında kendiliğinden durma işine , motosikleti yeniden tekrar çalıştırma işine bir çözüm bulunması gerekmektedir , kanuni motosiklet yapımcıları , önümüzdeki senelerde , merlin 150 cc 'yi , daha güçlendirmek , aksayan yanlarını düzeltmek , kullanıcılara trafikte daha iyi bir gidiş sağlamak istiyorlarsa araştırma ve geliştirme çalışmaları ( arge ) içinde bunlara da yer verirlerse iyi olur , merlin 150 cc kullanıcıları , modifiye denilen olaya girmemiş olur . müjdat demir yalova/türkiye 21/11/2011

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Evet bende 3 aydır kullanmaktayım.Hatta kankam Metehan ilk plaka ve ruhsat işlemlerinde bana destek oldu baya.Adam arıyodum yaptırmak için,tavsiyeleri ve fikirleri doğrultusunda kendim yaptım ve karlı çıktım.İşten dolayı biyere gidemiyordum o bakımdan zor geliyodu plaka işlemleri falan.Motor rahat,jantları büyük olması dolayısı ile kullanım yerine göre iyi tabiki.Eski motoruma göre kıyaslıyabilirim ben tabiki.Şu anda 3100km deyim.Lastikleri değişmedim düzgün ve sağlam gittiğimi düşünüyorum ve yağışlı havalarda sorun yaşamadım.Israr ile lastiklerini değiştirmem tavsiye edildi amaibu kışı Allah izin verir çıkartabilirsem seneye değiştiricem inşallah.Motorla ilgili tek şikayetçi olabileceğim konu ön fren sıkarken gidon sağa sola 3-4cm sallanıyor.Baya tedirginlik veriyo bu durum.Bakımda çözebilirsek rahat edicem.Bunun haricinde güzel diyebilirim.Saygılar

Motosikleti

müjdat demir ; motosiklet net forumu içinde arkadaşlarına . erhan erdil , gelişim sürücü kursu ve askon 'a , açtıkları konuları , paylaştıkları bilgileri için teşekkür eder , diğer motosiklet net forumu üyelerinin , paylaştıkları ve paylaşacakları bilgilerin ilgili kişilere faydalı olmasını diler , ilerde motosiklet net foruma yeni katılacakların , beklentilerine , istediklerine ulaşmalarını diler , müjdat demir yalova/türkiye 23/11/2011

Motosikleti

asu maralman ve yollar , youtube com , müjdat demir yalova/türkiye 23/11/2011

Motosikleti

http://www.kullaniciyorumu.com/products/Kanuni-Merlin-150.html linkte okuyacağınız yazılar , kanuni scooter merlin 150 cc , alanların aldıkları motosiklet hakkındaki görüşleri , içinde olumlu olanlar olduğu gibi olumsuz olanlar da var , benim merlin 150 cc hakkında görüşüm olumlu , aldığımdan beri trafikte 3200 km. yol yaptım bir sorunla karşılaşmadım benzin bittikçe 95 oktan kurşunsuz benzin koyup yola devam ettim , yazılanlara bakınca bana iyi motosiklet rastladığını anladım , şimdilik scooter motosikleti trafikte sorunsuz kullanıyorum , bir başkasına tavsiye konusunda zaman daha erken , biraz daha km. yapmak gerek , müjdat demir yalova/türkiye 24/11/2011

ImShoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HALKBUS
    Alıntı mujdat demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kullaniciyorumu.com/products/Kanuni-Merlin-150.html linkte okuyacağınız yazılar , kanuni scooter merlin 150 cc , alanların aldıkları motosiklet hakkındaki görüşleri , içinde olumlu olanlar olduğu gibi olumsuz olanlar da var , benim merlin 150 cc hakkında görüşüm olumlu , aldığımdan beri trafikte 3200 km. yol yaptım bir sorunla karşılaşmadım benzin bittikçe 95 oktan kurşunsuz benzin koyup yola devam ettim , yazılanlara bakınca bana iyi motosiklet rastladığını anladım , şimdilik scooter motosikleti trafikte sorunsuz kullanıyorum , bir başkasına tavsiye konusunda zaman daha erken , biraz daha km. yapmak gerek , müjdat demir yalova/türkiye 24/11/2011
    sizin görüşünüz olumlu ama sitede ki ilk 3 yorum u okuduktan sonra kapattım 3 kişide problemleri olduğunu yazmış :/
    Domino'sPizza

Motosikleti

http://www.moteg.tr.gg motosiklet ve scooter ile ilgili video anlatımlı bir motosiklet web sitesi ; moteg tr gg , müjdat demir yalova/türkiye 25/11/2011

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

bir bayanın , scooter motosiklet , kullanmak denemesi

Motosikleti

trafikte sorumlu davranmak denince biz ne anlarız ; kullandığımız aracın , trafikte giderken veya herhangi bir sebeble dururken ; çevremizdeki olayların dikkatle izlenmesi ve o olaylara göre bir davranışta bulunmak olarak anlarız , karşımızdakilerden herzaman beklediğimiz davranışlarda bulunmalarını bekleyemeyiz , trafikte oluşan olaya göre , kişiler anlık karar verip hemen uygularlar , verilen kararların uygulanmasında , hem kendimize hem çevremizdekilere bir zarar gelmemesi esastır , müjdat demir yalova/türkiye 25/11/2011

Motosikleti

Motosikleti

http://www.nebiogullari.com.tr/360/ kanuni motosiklet 'ten böyle bir tanıtım sayfası bekliyorum , 360 derece , sanal tur , içinde scooter modellerinin olduğu , motosiklet modellerinin hepsi , sayfayı hazırlamak zahmetli olsa da zor değildir , internette web site olarak örnekleri var , müjdat demir yalova/türkiye 29/11/2011

Motosikleti

türkiye 'de , motorlu taşıtı olup , harici olumsuz şartlardan etkilenmek istemeyenlerden , böyle bir garajı olsun isteyen var mıdır ? tabi ekonomik faktör öncelik olmak üzere diğer beğenme ölçüleri gözönünde tutulduğunda , müjdat demir yalova/türkiye 4/12/2011

Motosikleti

http://www.youtube.com/watch?feature...WRia3jjxk&NR=1otomatik garaj - 2 , müjdat demir yalova/türkiye 6/12/2011

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    keske bu videolari motosiklet videolari bolumune koysaniz da buraya yorum yapmamiz absurd olmasa. Forumda az kullanicisi olan tek motor merlin degil emin olabilirsiniz. onlara haksizlik oluyor en azindan ..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi valla feysbuk tadında takip ediyoruz videolarla birlikte

Tekeriniz düz bassın...

Motosikleti

Türkiye İstatistik Kurumu , çalışmalarının nisan 2011 sonuçlarına göre ; Türkiye 'de trafikte bulunan motosiklet sayısı , 1.866.279 , bu istatistik çalışmalarında ortaya çıkan diğer bilgiler , Antalya , 176.942 sayı ile en çok motosikletin bulunduğu il , Ardahan , 77 sayı ile en az motosikletin bulunduğu il , İstanbul , trafikte bulunan motosiklet sayısı ile bu araştırmanın neresinde yer alıyor acaba , müjdat demir yalova/türkiye 9/12/2011

Motosikleti

motosiklet ulaşım aracı olarak trafikte kullanılmasının yanında , günlük işlerde de kullanılır , bu videoda izleyeceğiniz gibi , müjdat demir yalova/türkiye 9/12/2011 http://www.zaplat.com/video/turkiye_videolari/179225/Yurdum_Insaninin_Siradisi_Cozumleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler