Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı onatmo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralarda yardımcı olacak kimse yok galiba..
    varda okuyan olmamıştır. bence kullanırsınız alırsanız 200cc alın hemen sıkılmasınız ,boyunuz yeterli benim boyumda 172 cm ,ama
    bulundunuz bölgede yetkili servis varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Ktm Duke 690

tepkileri sert olur diye korkuttular beni biraz da tayinim çıkacağı için henüz bilmiyorum nerede yaşayacağımı.servis konusu biraz sıkıntı olur değil mi eğer istanbula atanmazsam?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı onatmo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tepkileri sert olur diye korkuttular beni biraz da tayinim çıkacağı için henüz bilmiyorum nerede yaşayacağımı.servis konusu biraz sıkıntı olur değil mi eğer istanbula atanmazsam?
    ne bu ducati monster mi ki tepkileri o kadar sert olsun ,gaz elinin altında ne kadar acarsan o kadar gidersin

bakımları başka yerdede yaptırırsın o sorun olmaz ama garanti dışı kalır yetkili servis olmayınca .

yani pek güçlü bir yapım yok bir de ilk defa vitesli bir motor kullanacağım için öyle dediler.teşekkür ederim.

Arkadaşlar iyice niyetlendim bu motora fakat boyum 1.78 motor kullanan arkadaşlar motoru diğer motorlara karşı nasıl kıyaslıyosunuz boy konusuda motor altımızda bisiklet gibi kalmasın .2 kişi rahat bi kullanış sağlıyomu sıkış tıkış olmasın.şehir içi kısa kullanıcam uzun yol yapma gibi bi niyetim yok.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı crushoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyice niyetlendim bu motora fakat boyum 1.78 motor kullanan arkadaşlar motoru diğer motorlara karşı nasıl kıyaslıyosunuz boy konusuda motor altımızda bisiklet gibi kalmasın .2 kişi rahat bi kullanış sağlıyomu sıkış tıkış olmasın.şehir içi kısa kullanıcam uzun yol yapma gibi bi niyetim yok.
    istanbulda da konumun gözüküyor eğer yolun topkapı tarafına düşerse gel benim motora bak üstüne oturunca önden arkadan resim cekeriz sen bakıp karar verirsin .gelirim dersen sana özelden tlf numaramı atayım.

abi valla ekim gibi alıcam ondan önce görürsem çok iyi olur tabi.Sen kullanan biri olarak boyunu da söyliyerek diğer motorlarla kıyaslarsan nasıl buluyosun 2 kişi kullanımı rahat mı sığıyomu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda da konumun gözüküyor eğer yolun topkapı tarafına düşerse gel benim motora bak üstüne oturunca önden arkadan resim cekeriz sen bakıp karar verirsin .gelirim dersen sana özelden tlf numaramı atayım.
    abi valla ekim gibi almayı düşünüyorum ondan önce görürsem çok iyi olur tabi.Sen kullanan biri olarak (boyuna da söyliyebilirsen)nasıl buluyosun.Bazı arkadaşlar 1.78 boyun 125 üzerinde küçük hatta adamın içine motor kaçmış izlenmi verdiğini söylüyorlar.Diğer motorlarla kıyaslarsan boyutunu 2 kişi kullanımı rahat mı sığıyomu?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bence rahat ama sonucta tercih meselesi bir önceki motorum yamaha xt 125 x ti abim dalga geciyordu hata giderken arkamdan resim cekip yetmezmiş gibi bilgisayara duvar kağıdı yapmıştı dalga gecmek için, motoru ilana koyduğum zaman satmak için 190 cm boyunda birisi aramıştı ya dedim abim dalga geciyor içinne kaçmış gibi duruyor diye sen nasıl binecen dedim başkasının düşüncesi benim için önemli değil demişti 190 cm almadı ama satığım kişi 185 cm boyundaydı

abi sende duke 200 var gözüküyor 125 ile 200 arasıda hacim olarak görünüm olarak fark varmı?

Motosikleti
    KTM DUKE 125
    merhaba arkadaşlar bende geçen ay aldım dukemi ve gayet memnunum 125 cc olunca limitler normal olarak düşük ama kullanımı gerçekten çok zevkli

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    abi sende duke 200 var gözüküyor 125 ile 200 arasıda hacim olarak görünüm olarak fark varmı?
    Hayır fark yok

http://www.motosiklet.net/forum/mark...ng-250r-2.html linkinde resimlerle hyosung 250gtr ve yamaha ybr125 boyut olarak karşılaştırdım ilginen arkadaşlar yardımcı olabilir.

Arkadaşlar ekim ayı gibi ikinci el fiyatları düşermi beklemeye değermi ?zaten 2 el az sayıda var ekime kadar bişe kalmıcak diye korkuyorum .

ankaradaki hoşuma gitmişti ama satılmış maalesef, forumda var mı acaba motorunu satan

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ekim ayı gibi ikinci el fiyatları düşermi beklemeye değermi ?zaten 2 el az sayıda var ekime kadar bişe kalmıcak diye korkuyorum .
    bazen o olay ters tepiyor. hele motor sayica dusukse. gercek saticilar genelde agustus 2 . yarisi ve eylul basi satiyor. kisa kalan ilanlar genelde keyfi satici olabiliyor satilmasada olur sezon basina yuksek gidecek zaten gibi... ilani bosuna duruyor cogunun

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen o olay ters tepiyor. hele motor sayica dusukse. gercek saticilar genelde agustus 2 . yarisi ve eylul basi satiyor. kisa kalan ilanlar genelde keyfi satici olabiliyor satilmasada olur sezon basina yuksek gidecek zaten gibi... ilani bosuna duruyor cogunun
    aynen sana katılıyorum genelikle kışa doğruda euro artar o yüzden kimse burnunan kıl aldırmaz, alacaksan da duke 200 lük derim . duke 125 alıp
    2000-3000 km yapıp sıkılırsın .

Arkadaşlar bende ikinci el duke 125 hatta 200 arıyorum satmak isteyen varsa Türkiye' nin her yerinden gelip alabilirim. İsteyenler mesaj atarsa sevinirim!

arkadaslar bugun motoru gordum apache ıle karsılastırdık boy olarak apachı uzun ama oturma yerlerı aynı. ktm yuksek .ktm dık oturdugunuz ıcın motor kucuk duruyor

Motosikleti
    KTM Duke 125
    Merhaba, forumu uzun süredir takip etmekle birlikte henüz üye oldum. Geçen yıl Ekim ayında kendime doğum günü hediyesi olarak aldığım Duke 125'imi satmaya karar verdim Motor henüz 1000 km.'de. 500 km.'de iken bakımını Atamoto'da yaptırdım. Yağ değişimi vs. yapıldı. Orjinal KTM elcik ve arka crashpad bulunmakta üzerinde. Evimin garajında muhafaza ettim. 8.500 TL. düşünüyorum fiyat olarak. İlgilenirseniz ayrıntılı bilgi verebilirim.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)