Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naked dedimi ilk akla gelen Fazer dır niye böle kötülediniz:D..ama keşke fazer 2 silnidrili olsaydı..seçim tercihi kolaylaşırdı.FAZER fiyatından düşük daha fazla tork ve daha fazli hp üretecen ucuz makinalar var..:D.. ucuz dediysem aklınıza mondial fln gelmesin MONSTER 620İ SV 650 S GÜZEL MAKİNADIR..
    Birader kafa mı buluyorsun, motordan mı anlamıyorsun? Monster 83hp, SV650 72.5 hp gücünde, Fazer 98hp, tork olarak da Fazer diğer motorlarla aynı seviyede. Ayrıca Fazer'dan ucuza Monster bulmak mümkün değil. Motorun 4 silindir olması da sadece bakımda dezavantaj yaratıyor, onun dışında dezavantaj değil.

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen 200 km le de pek anlaşılmaz ancak ben e 220 mercedesi 236 km hızla geçtigimde kafamdaki kask iki bi yana sallanıyordu,
    ne kadar yatarsan yat camın kenarından gelen rüzgar bile çok fazla.
    gerci diraksiyonu hatırlamıyorum bile, o sıra gözlerimi jilet gibi açmıştım.
    Ya kaskın iyi değil, ya da oturuş pozisyonun rahat değil. Otobanda 230'un üstünde giderken kafamı camın altına eğdiğimde kaska neredeyse hiç rüzgar gelmiyor. Lazer Vertigo'yla 220'yle kask sallanma yapmadan gidebiliyorum.

Bu arada makina 230'a kadar çok iyi hızlanıyor, sonraki son 20km/s hızlanmayı biraz zorlanarak yapıyor. Bahçeşehir'in orada defalarca yokuş yukarı 230 yaptım, ama 240'ın üstüne çıkmak için uzun bir düzlük lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw 1200rt
    vites göstergesi güçlü motorlarda gerçekten büyük bir ihtiyaç ,hepimiz hangi hızda, hangi vitesde gittiğimizi tahmin ediyoruz ama bazen tereddütde kaldığımız durumlar oluyor,bu yaz marmarisde xt600 kiraladım ,içmelere doğru giderken kendini bilmezin biri ışıklarda kırmızda geçti ,bende ona vurmamak için frene bastım o heycanla 2-3 vites birden küçültmüşüm ,motor 1 .vitese geçmiş ,debriyajı bir bıraktım arka teker kilitlendi az kalsın motor beni üstünden atıyordu, nasıl olduysa ani bir hamleyle debriyaja bastım durumu kurtardım. yeni çıkan çoğu motora vites göstergesi koyuldu fabrikalar bile bunun bir ihtiyaç olduğunu düşünüp motorlarına koydular

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    of offffffffffffffffffffffffffff kawasaki er6 f ile fazerrrrrrr arasında cok kararsızm hangisisi alsam bir turlu karar vermiyorum sizce hangisi arkadaşlar?????
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    of offffffffffffffffffffffffffff kawasaki er6 f ile fazerrrrrrr arasında cok kararsızm hangisisi alsam bir turlu karar vermiyorum sizce hangisi arkadaşlar?????
    fazer frenler tutmaz, kafası sallanır, fazla hızlı gıtmez, para etmez, çok yakar, sen kawaskı al bosver, fazer alırsın sonrada suzıkıcılerın yanına gıttıgınde senın kafayın etını yerler

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevabınız için teşekkürler bende tps arızası olduğuna kanaat getiriyorum ,acaba siz nerden kaç tl ye aldınız tps sensörünü
    bu arada ustalara güvenim kalmadı allahtan forumlar varda insanlar bilgileniyor ,sizden ricam tps sensörü takılırken imkanınız varsa bir kaç kare resim çekin ,bende resimlere bakarak sensörü kendim değiştirmek istiyorum

benim yaşadığım yerde çin menşeyli ve küçük hacimli motorlardan anlıyo ustalar o yüzden motorumun çoğu bakımını kendim yapıyorum
    konuyu uzun zamandır okumadım,zamanında bunu görseydim cevaplardım:
    2005 lerde bu arıza fabrika çıkıştan.firma ücretsiz yeniliyor..bu sorun olanlara yardımım olsun diye bu kısmı hortlattım.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer frenler tutmaz, kafası sallanır, fazla hızlı gıtmez, para etmez, çok yakar, sen kawaskı al bosver, fazer alırsın sonrada suzıkıcılerın yanına gıttıgınde senın kafayın etını yerler
    ben söylüyorıum demedim duydum dedim neden dalga geciyorsun ki şurda birseyler paylasıyoruz tecruben varsa biraz yardımcı ol şu kardeşine
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    98 Beygir.....

Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

sayın abilerim fazer kulanan ve hala fazer ve suzukı ve hayabusası olan bir arkadaşla muhabbet etme şansı buldum ve sordum tabi düşündügüm bir makina o yuzden nasıl bir makina dedim ve ipler o an koptu bana şimdi 5bin bile deseler almam dedi neden dedim bi kere sürüş zevki olmayan bir makina dedi virajlarda rahat bir şekilde giremiyosun ve en önemliside 120 den sonra can güvenligi olmayan bir makina dedi 120 den sonra kafa sallıyor muş cok şaşırdım alınacak motor dedgil dedi peki neden piyasada cok tutuluyor dedim millet işi bilmiyor hep kulaktan duyma sallamalar dedi bana ne kadar dogru sizce siz ne diyosunuz bu işe.....
    Sızden ozur dılerım, hatalıyım, alanyaya yolunuz duserse beklerım, fz6 fazerede bınmek ıstersenız, test etme sansınız olur
    Adanalı bu dedıklerın hıc bırını yasamadım, ıkı motosıkletı kıyaslarken
    2 el satısaları, parça durumu, saglamlıgı ve surus zevkını goz onunde bulundur
    fz6 fazer 98 HP-12.000 devirde 4 sılındır er6 gore bakımları pahalıdır 265 km hızı yapar, sesi guzeldır
    er6 f 53 kW {72.1 PS} / 8,500 rpm 2 sılındır 220 km hız yapar torku yuksektır, fz6 fazere gore bakımı daha dusuktur
    Secım senın 5 aydır kullanıyorum verdgıdım extra para sadece 30 tl
    yağ 80,bujı 15-30, hava fılıtresı 50, 5000 km yag degısır,
    2 ve 4 sılındır makıne arasında kalsam, marka seçmeksızın 4 sılındır alırdım
    Sana tavsıyem honda al, ıkısınınde servıs ve yedek parca sıkıntısı olabılır.

Motosikleti
    Sızden ozur dılerım, hatalıyım, alanyaya yolunuz duserse beklerım, fz6 fazerede bınmek ıstersenız, test etme sansınız olur
    Adanalı bu dedıklerın hıc bırını yasamadım, ıkı motosıkletı kıyaslarken
    2 el satısaları, parça durumu, saglamlıgı ve surus zevkını goz onunde bulundur
    fz6 fazer 98 HP-12.000 devirde 4 sılındır er6 gore bakımları pahalıdır 265 km hızı yapar, sesi guzeldır
    er6 f 53 kW {72.1 PS} / 8,500 rpm 2 sılındır 220 km hız yapar torku yuksektır, fz6 fazere gore bakımı daha dusuktur
    Secım senın 5 aydır kullanıyorum verdgıdım extra para sadece 30 tl
    yağ 80,bujı 15-30, hava fılıtresı 50, 5000 km yag degısır,
    2 ve 4 sılındır makıne arasında kalsam, marka seçmeksızın 4 sılındır alırdım
    Sana tavsıyem honda al, ıkısınınde servıs ve yedek parca sıkıntısı olabılır.
    yok arkadaşım sıkıntı canını sıkma altı üstü bir motor işte motordur alınır satılır önemli oln dosluktur bir tane fazer buldum bizim burda 33000 binde 2006 model kazası yok diyor görsel olrak iyi bir iki tane cizik dışında fiyat olrak10000 tl gibi bir fiyat dedi nasıl sence bide şehr icinde yazın hararet sorunu varmı arkadaşım fazerin ya kusura bakma aklıma geldikce soruyorum alsam satarken cok zararım olur mu gerci cok yakın bir dostumun bana dedigi fazer motorların ıcınde en kolay alınıp satılabilen bir motor demişti verdiginiz bilgilerden hepinize tşk

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA

Fz6 fazer

Fazere mercekli far uygulaması.
    Normal xenonlara göre aydınlatması çok çok daha güzel,yıldırım gibi sellektör verme,karşıdan gelen araç söförünün gözünü almama,gibi avantajlı bir aydınlatma sistemi.

Sadece far camını saç kurutma makinası ile etrafını ısıtıp yapışkan silikonunu yumuşatıp ön camı far tasından ayırıp,hazır olan merceği ampul gibi takıp arkadan somunluyoruz,sonrada camı tekrardan sıcak hava ile yerine yapıştırıyoruz.

Sonuç,daha güzel bir görünüş ve mükemmel bir aydınlatma.

Takımda:
    2 adet mercek.
    2 adet balast.
    2 adet xenon ampul.
    ve bağlantı kabloları ile 350 tl.

facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

yok arkadaşım sıkıntı canını sıkma altı üstü bir motor işte motordur alınır satılır önemli oln dosluktur bir tane fazer buldum bizim burda 33000 binde 2006 model kazası yok diyor görsel olrak iyi bir iki tane cizik dışında fiyat olrak10000 tl gibi bir fiyat dedi nasıl sence bide şehr icinde yazın hararet sorunu varmı arkadaşım fazerin ya kusura bakma aklıma geldikce soruyorum alsam satarken cok zararım olur mu gerci cok yakın bir dostumun bana dedigi fazer motorların ıcınde en kolay alınıp satılabilen bir motor demişti verdiginiz bilgilerden hepinize tşk
    Sehır ıcınde mutlaka ısınıp fan acacak, Km oynanmadıysa borcu harcı yoksa ve cıddı kazası yoksa, motosıklet saga sola cekmıyorsa ve mutlaka ıyı bılen bırını veya servıse gostermeden alma, detaylara gore ıyıyse al derım, uzun yolculuklara cıkarsan artcı ıcın azda olsa sıkıntı olur
    Yakıt olarak az yakcagını hıc bekleme

Motosikleti
    Sehır ıcınde mutlaka ısınıp fan acacak, Km oynanmadıysa borcu harcı yoksa ve cıddı kazası yoksa, motosıklet saga sola cekmıyorsa ve mutlaka ıyı bılen bırını veya servıse gostermeden alma, detaylara gore ıyıyse al derım, uzun yolculuklara cıkarsan artcı ıcın azda olsa sıkıntı olur
    Yakıt olarak az yakcagını hıc bekleme
    verdigin bilgiler icin tşkdepo kac litre alıyor kac km gdiyor herseyden önemlisi gülü seven dikenine katlanır degil mi herseyin hayırlısı ben bu motoru alsam cok zarar etmem herhalde ama yınede ilk motorum fazeer olucak gibi herseyden önemlisi abi bi ses var muhtesem sesi olayı bitirmiştir benim icin

Motosikleti
    bmw 1200rt
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazere mercekli far uygulaması.
    Normal xenonlara göre aydınlatması çok çok daha güzel,yıldırım gibi sellektör verme,karşıdan gelen araç söförünün gözünü almama,gibi avantajlı bir aydınlatma sistemi.

Sadece far camını saç kurutma makinası ile etrafını ısıtıp yapışkan silikonunu yumuşatıp ön camı far tasından ayırıp,hazır olan merceği ampul gibi takıp arkadan somunluyoruz,sonrada camı tekrardan sıcak hava ile yerine yapıştırıyoruz.

Sonuç,daha güzel bir görünüş ve mükemmel bir aydınlatma.

Takımda:
    2 adet mercek.
    2 adet balast.
    2 adet xenon ampul.
    ve bağlantı kabloları ile 350 tl.

uygulama çok güzel olmuş fiyatıda gayet makul yanlız farın içini açmışken reflektörüde boyayıp siyah zemin uygulaması yapsaydınız ,gündüz çok daha belirgin ve hırçın dururdu ,daha öncede forumdan bir arkadaş siyah zeminli mercek uygulaması yapılmıştı bir göz at istersen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:48 ----------

Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu uzun zamandır okumadım,zamanında bunu görseydim cevaplardım:
    2005 lerde bu arıza fabrika çıkıştan.firma ücretsiz yeniliyor..bu sorun olanlara yardımım olsun diye bu kısmı hortlattım.
    o konuyu ben açmıştım ben cevaplıyım,sağolsun forumdan hiçbir arkadaş sorumu aydınlatacak bir cevap vermedi ,bende yotube dan ,internetten edindiğim bilgilerle,tps sensörünü kendim değiştim, yanlız şunu söyliyim tps sensörünü gerçekten çok kötü bir yere koymuşlar ona ulaşmak için bir sürü parça sökülüyor .sensörü bulmak için 1 ay araştırma yaptım. internetteki çıkma parçalara 200 ytl istediler parçalara güvenemedim ithalatçısını aradım, ellerinde yokmuş japonyadan geleceğini söylediler, sipariş verdim 30 gün sonra geldi fiyatı 245 ytl
    parçayı değiştikten sonra motorum süper oldu. eskiden düzensiz rolanti ,motor ısınınca stop etme durumu vardı ,tps sensörü değiştikten sonra bir kere bile stop etmedi ,
    bu konuyla ilgili sorunu olan arkadaşlara seve seve yardım edebilirim

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza 2006 model kırmızı 98 beygir fazer ile bende katılıyorum.
    iki gün önce yeni aldıgım fazerim ile yol yapacağım bundan sonra.
    Hayırlı olsun Cihan .ALLAH cc kaza bela vermesin... Senin cbf 250 yide bizim arkadaş almış sanırım...

Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabamı bu 30 kuruş yaksın. abartmış arkadaş, veya onun makinasında sorun var. ilk defa duyuyorum 25-30 kuruşu..
    Tüp taktırmak isteyen bendim ben her sene hiç yapmasam 25 ila 30 bin km yol yapıyorum o yüzden düşünüyordum ama vaz geçtim...Hocam o zaman sen motosikletinle 100 km hızı geçmiyorsun sanırım o yüzden 20 krş değerini söylüyorsun km de 20 krş yakan fazermı var....Makinam dersen bakımlı sorun yok merak etme bu siteden Gkn yapıyor bakımlarını.Ki şayet 100km hızı geçmeyeceksende fazer almaya gerek yok.Bu makina ortalama 150 km hızda 25 kuruş yakıyor Abartmış diyorsun aksini söyleyen olursa bir gün buluşup yakıt değerlerini ölçeriz ve sonrada yazarız bu topiğe...

Bir depo ile 200 ila 260 arası gidiyorum. 20krşa yakın yakıyor..
    Bir depo benzinle 200km ila 260km gidiyorum diyorsun .Bir deposu 19 litre ve 74tl ye doluyor yap bakalım hesabını
    Şimdi bir depoyla 200 km gitmişsen km de 37 kuruş 260 km gitmişsende km de 28.4 kuruş yakmışsın O zaman nasıl oluyorda 20 kuruşa yakın yakıyor...
    Şayet basmazsan 90 km hızı geçmezsen 300 ila 320 km gidiyor ben bunuda denedim. O zamanda km de 24,6 kuruş yakıyor.
    Senin dediğin gibi Km de 20 kuruş yakarsa bir depo benzinle 370 kilometre gider...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BİROL 78 bu mercekli set tek olarakta alınabiliyormu? nasıl temin edebilirim ?

Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

[QUOTE=adanalı01;2234558]verdigin bilgiler icin tşkdepo kac litre alıyor kac km gdiyor herseyden önemlisi gülü seven dikenine katlanır degil mi herseyin hayırlısı ben bu motoru alsam cok zarar etmem herhalde ama yınede ilk motorum fazeer olucak gibi herseyden önemlisi abi bi ses var muhtesem sesi olayı bitirmiştir benim icin[/QUOT E]

Motosıklet Tecrubenız nedır?
    19 lt deposu. sakın kullanırsa 4,8 lt, suratlı gıderım dersem en az 7 lt ve dahada uzerıne cıkar. Benzıncılerle ahbap olursun
    7000 devırın altında Torku dusuktur ama 7000 devırden sonra cok hırcınlasıyor
    Ben 238 gordum 5 vıteste

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Cihan .ALLAH cc kaza bela vermesin... Senin cbf 250 yide bizim arkadaş almış sanırım...

Tüp taktırmak isteyen bendim ben her sene hiç yapmasam 25 ila 30 bin km yol yapıyorum o yüzden düşünüyordum ama vaz geçtim...Hocam o zaman sen motosikletinle 100 km hızı geçmiyorsun sanırım o yüzden 20 krş değerini söylüyorsun km de 20 krş yakan fazermı var....Makinam dersen bakımlı sorun yok merak etme bu siteden Gkn yapıyor bakımlarını.Ki şayet 100km hızı geçmeyeceksende fazer almaya gerek yok.Bu makina ortalama 150 km hızda 25 kuruş yakıyor Abartmış diyorsun aksini söyleyen olursa bir gün buluşup yakıt değerlerini ölçeriz ve sonrada yazarız bu topiğe...

Bir depo benzinle 200km ila 260km gidiyorum diyorsun .Bir deposu 19 litre ve 74tl ye doluyor yap bakalım hesabını
    Şimdi bir depoyla 200 km gitmişsen km de 37 kuruş 260 km gitmişsende km de 28.4 kuruş yakmışsın O zaman nasıl oluyorda 20 kuruşa yakın yakıyor...
    Şayet basmazsan 90 km hızı geçmezsen 300 ila 320 km gidiyor ben bunuda denedim. O zamanda km de 24,6 kuruş yakıyor.
    Senin dediğin gibi Km de 20 kuruş yakarsa bir depo benzinle 370 kilometre gider...
    Peki nasıl oluyor 29liraya 170 km gittim?....

Başta depoyu gırtlağına kadar fulledim... Dönüşte tekrar fulledim 29 lira... 170 km....
    Ama 7000 devire pek gelmedim...2 yada 3 kez kısa aralıklarla... Sakin kullandm... TPS ayarlarım en ekonomik durumda...

Şimdi dalga geçiyor diye düşünebilirsin.... Ama çok ciddiyim.... Hatta benzinci de şahit....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla kardeş ya senin motorda bir sorun var ya da benim. 74 tl depo doluyor diyorsun. f tripe giriyorum, yaklaşık 25-30 km gidiyorum, benzincide fulluyorum, 60 tl üstüne ödemedim daha..
    ister daimi 14000 devir git fazer 30 kuruş yakmaz.. hadi ben abarttım 20 kuruşa yakın dedim. taş çatlasın 23-25 kuruş yakar.. fazera da biniyorsan kilomterde 3-5 kuruşa bakmazsın. ama 30 kuruş yakmaz bu makina.. yakan diyen varsa da motoruna baktırsın..
    Bu siteden gkn arkadası tanımam, ama bakıyorsa, sen de gidiyorsan demekki iyi ustadır. ben servislerimi hasanpaşa motolabda yaptırıyorum, memnunum, 25 kuruş gibi de yakmıyor makina.. dibine kadar devir de basmıyorum...
    motorda motor, ille de motor

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yahu şu benzin tüketimi hesabını kuruşla yapmayın! Benzin bir gün 3.5 lira, ertesi gün 4 lira. Depo yedeğe düşene kadar kaç kilometre gidiyorsunuz onu hesaplasanız daha doğru karşılaştırma yaparsınız.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki nasıl oluyor 29liraya 170 km gittim?....

Başta depoyu gırtlağına kadar fulledim... Dönüşte tekrar fulledim 29 lira... 170 km....
    Ama 7000 devire pek gelmedim...2 yada 3 kez kısa aralıklarla... Sakin kullandm... TPS ayarlarım en ekonomik durumda...

Şimdi dalga geçiyor diye düşünebilirsin.... Ama çok ciddiyim.... Hatta benzinci de şahit....
    Valla doğrudur Alp abi
    valla kardeş ya senin motorda bir sorun var ya da benim. 74 tl depo doluyor diyorsun. f tripe giriyorum, yaklaşık 25-30 km gidiyorum, benzincide fulluyorum, 60 tl üstüne ödemedim daha..
    ister daimi 14000 devir git fazer 30 kuruş yakmaz.. hadi ben abarttım 20 kuruşa yakın dedim. taş çatlasın 23-25 kuruş yakar.. fazera da biniyorsan kilomterde 3-5 kuruşa bakmazsın. ama 30 kuruş yakmaz bu makina.. yakan diyen varsa da motoruna baktırsın..
    Bu siteden gkn arkadası tanımam, ama bakıyorsa, sen de gidiyorsan demekki iyi ustadır. ben servislerimi hasanpaşa motolabda yaptırıyorum, memnunum, 25 kuruş gibi de yakmıyor makina.. dibine kadar devir de basmıyorum...
    Valla Kardeş Senin verdiğin değerlere göre hesapladımki benim fazerda senin verdiğin değerlerde yakıyor.Bir depo benzinle şehir içi ve dışı karışık 200 km gidiyorum.Ama rakamlar yukarıda km de o rakamlar çıkıyor..
    Sonuçta herkez memnunsa uzatmaya gerek yok kullanım farkı diyelim ben agresif kullandığımdan fazla yakıyorum demekki...Herkezin tekeri düz bassın (Virajlar Hariç)
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler