Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erkutgurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aleti 12,000km kullandim, benim bir onceki motorumdu. HICBIR sikayetim yok. Ne arkada kayma hissettim, ne guc kaybi. Bu kadar mukemmel dengeli, ivmeli, kivrak bir motor gormedim/kullanmadim. Herkeze tavsiyemdir. Su anki motorumu biraz eskittikten sonra gene FZ6 yada FZ1 almayi dusunuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    senin sinyallere birşeyler ayarlıycaz artık adminim skullhunter'ım
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cok saglam olmus stıckerlarla beraber..neyse benım daha coookk yolum var fazer a..herkese guvenlı surusler

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    skull kardeş bi tek ikimiz varız herhalde burda artık tam dayanışma yaparız
    KARTAL GOL GOL GOL

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    evet merak edenler için yazıyorum ve resimler ekliyorum tabiki bıktık kardeşim senin motorlarından diyenlerde olabilir tabi ama hoşuna gidip uygulamak isteyen de olursa yardımcı olurum.....
    1-ilk iş xenon ve motor koruma demiri taktım bunun resmini zaten koymuştum..
    2-bugün plakalığı çıkardım arka sinyalleri deiştirdim çok şık oldu işte resimler sinyalleri yuvarlak içine aldım biraz ufakta :D

KARTAL GOL GOL GOL

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    27 mayıs 2006 tarihinde NTV deki motokeyf programında yayınlanan fz6 fazer testini buradan indirebilirsiniz

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    kullanma sansım oldu mukemmel bir motor!!
    :bounce: 0546465246900

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Siyah cam güzel gitmiş. Acaba bende binebilecekmiyim bu motora Bu arada motokeyfin'deki testte test eden eleman vites geçişlerinin çok yumuşak ve sorunsuz olduğunu söyledi Skull senin motorda sorun olmasın Belkide test motorunda vardır bir problem ama ortada bir çelişki olduğu kesin
    Okan ACAR

dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    motoru inceledikçe resmen aşık oluyorum

Motosikleti
    NET,MOTO,F1
    Ben benim ABS'lisini teslim alalı 1-2 hafta kadar oluyor. Öncesinde 2005 fazer 600 vardı. Çok memnun kaldım, o yüzden aynı motorda kaldım.
    Nedense arka freni çok kitliyordum panik/ani frenlemede. O yüzden ABS lisi en iyi çözüm olur diye düşündüm.

Şu an 1600 kmde.. yağ filitresinin gelmesini bekliyorum. Bu gün nasipse K&N hava filitresi takılacak ve ilk 1000km bakımı yapılacak.
    Eskişehire gittim Emok festivaline.. O yüzden kilometre arttı ilk haftada bayaa bi.

Yol tecrübelerime gelince. O kadar yükle ki arkamda 55 kg lik pilyonumda vardı, yolda gayet stabildi. Amortisör ayarını en serte getirmeme ve lastiklerin havalarını 36/42 yapmama ragmen yolsa konfor sorunum olmadı. Virajlarda gayet iyi yattı, kendi limitlerimde döndüm.. Rüzgarlı yerlerde yalpaladım biraz ama bu normal. O kadar yükle bile durmada en ufak bir sorun yaşamadım, ki yola çıkmadan önce fren disklerim daha yeni yeni çiziliyordu. 400 km de yola çıktım, 1200 km kadar yapıp geri döndüm. En çok arka frenden şikayetim vardı, oda dönüş yolunda artık çok iyi bir şekilde tutmaya başladı. Rodaj olsun, risikli olsun, abs yi henüz hiç devreye sokmadım, inşallah bu ilk bakımından sonra boş alanlarda biraz test edeceğim motorun ABS sini..
    Tabii bende bu güne kadar 8000 deviri geçmedim. Ama bir kaç kere kısa süreli olmak kaydiyle 10000-11000 devire çıktım. evet, motor çok daha keyifli oluyor ozaman.
    Ancak düşük devirlerde çekiş düşüyor, bence 6000-7000 den sonra çok daha keyifli oluyor. hoş.. 10000 lerde dadından da yenmiyor kerata..

Önümüzdeki günlerde tek kişilik kısa gezilere çıkacağım, fikirlerimi söylerim burdan

kalın sağlıcakla..
    Hasan Deniz
    YAMAHASAN Fazer 600 '06 ABS (SI)

KingExorcist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seneye CBR 125 alıcaK...
    cok güsel bi alet. ben cıplak olanı daha cok sewdim ama daha 16 yaşındayım neyse ilk motorum 123 cclik vitesli bişi olur ama ikinci motorum kesinlikle cıplak bi FZ6 olucak

bide bişi sorucam bu aletin max. hızı nedir?? ve ayriyeten yakıt tüketimi nasıldır??
    şimdiden teşekkürler
    NGaGe UsEr
    R1 F@N

freshpide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    abi hepsi iyi güzelde... o fiyatlar ne yaw oyle ?????? :(

zavalli vatanasimiz niye bukadar ka...laniyo? biz burda (almanyada) sizin ödediginizin 2/3 sini ödüyoz ve o bile göze bagzen pahali geliyo..

bu nedir anliyamadim..

allah acil sifalar versin hepinize

yuh be
    Too much Too soon means you get hurt.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Motoru değiştiricem ama kararsızlık kötü şey.

Yok mu şöyle derin kullanıcı analiz-değerlendirmesi Fazer hakkında eski kullanıcılarının.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

CUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawazx6r , sl150
    fazercılar aktif olun abi yaa bu motor şahane çoğu kişi bu motoru aday motor olarak düşündüğü biliyorum bende dahil olmak üzere ,, bilgilendirin bizi devamı gelsin gerçi uçuk kaçık fiyatlar ama uzun zaman kullanılır bu motor hemde paranın gözü kör olsun siz yollayın fotolar bilgiler biz bakalım elbet alırız , ben kendi adıma söliyim seneye değiştireceğim motor dalında en favori adayım
    [CENTER][COLOR="Black"][B]-GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE-[/B][/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    www.fazerturkiye.org

arkadaşlar neredeyse tamamı fz6 fazer kullananlardan oluşmuş bir platform bilgi alma açısından çok faydalı bir yer tavsiye ederim...

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    uzun yol motoru olarak FZ6 Fazer ABS düsünüyorum
    bu fiyata alabilecegim daha iyi alternatifler var mi
    Stavros fm Istanbul

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    bugün bir fz6 gördüm.abimiz arka egsozları iptal edip yana yeni bi egsoz monte etmiş.seside pek mükemmel değildi.neden böyle bişey yapmış anlayamadım ben.ama allah için güzel motor
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Süper bir alet gayet iyi performans sergiliyor raceden tek farkı konforu...bir okadarda estetik zaman zaman kararsız kalmama neden oluyor...şimdilik f650 gs teyim. Saygılarımla

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    fz6 fazer klasmanında tek bir motor spor motorla turing arasında kalıyor ama ne tam olarak bir spor nede tam olarak bir turing...

avrupada satış rekorları kıran bir model...

yalnız arkadaşlar yabancı bir dergiden alınan bu resimde yeni fz6 dan bahsediliyor(en soldaki model) ekim ayında ingilterede yapılacak fuarda tanıtılacakmış...

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    güzel motor ama arkayı fena kitliyor abs lisi nasıldır acaba merak ediyorum
    japondan şaşma,çine bulaşma........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler