Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim arabadan biliyorum lastikler eskidiği zaman ne kadar yıkasamda rengi soluk olurdu lekeli gibi lastiğin eskidiğinden derdim hep.. Arabada parlatıcı yağ vs. kullanıyordum ama motorda tehlikeli olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Malesef hocam ülkemizde en çok motosiklet satılan il Antalya ancak her hangi bir aktiviteye dahil olamadım.. Hatta cbr250 yok satıyor ama kimseleri yolda bile görememiştim.. Alıp sakladılar heralde.. Çoğu kişide forumu dışardan takip ediyor.. Bir sorunu varsa google'da aratıp cevabı buralardan okuyup gidiyor yazmadan.. Antalya'dakiler böyle yapıyo sanırım.. Mt-Antalya sayfası'da pek aktif değil..
    Müsait olduğun bir gün oturur bir çay kahve içer tanışırız hocam
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R 2015
    AYNEN herkes öve ove bitiremiyor rosso lari tabii fiyati da guzel ortalama 700 tl galiba cifti ben korka korka binmeye devam edecem biraz butceyi sarsmamak lazim

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Bütçe benimde sıkıntı ama 700 liradan kaçarken daha büyük meblalar çıkabilir ufak bi lastik kaymasında veya frenlemede herşeyi göz önünde bulundurmak lazım hocam ;)

Motosikleti
    CBR250R 2015
    Benim motor daha 350 km de butcenin yaninda daha sifir lastigi sifir lastikle degistirmek insanin agirina gidiyor bu honda nin ayibi ama ne yapalim... herkea sikayet ediyor irc lerden bana da guven vermiyor acikcasi tabii on yargidanda ole gwliyor olabilir ama artik idare wdecez biraz zaten rodaj derken gececek biraz zaman sonra dusunecez artik is yerim ilcede benim yani uzun yol yapiyom isitip isitip biniyorum simdilik :-D

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müsait olduğun bir gün oturur bir çay kahve içer tanışırız hocam
    Tabi ki hocam ne demek çay kahve her zaman..

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diablo rosso II kardeşim.. Tanıdığım bir arkadaşım ninja 300'ün de kullanıyordu çok memnundu..
    Rosso II lere artı 1 de benden gelsin 700 km oldu harikalar
    Mitoqondri bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bizim nylon ırcler kadar harıka yanlayan bi lastik yok ama :D dolu tarafından bakmak lazım her frende, her işikta adrenalın dorukta... Aliştim artık 5k oldu
    yaso2867 bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Valla benim ircler dün itibari ile 11000 km oldu arka lastik artık bırak fren yaparken kaymayı yolda giderken 1. 2. viteste ufak bi gaz açmamda bile 600lük gibi kıç atıyo Ben olaya farklı açıdan bakıyorum, bu lastikler sayesinde sürüş kabiliyetimin arttığını düşünüyorum. Evde yedek arka lastiğim var 0 havalar biraz düzelsin yenisini takıcağım kısmetse.

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim ircler dün itibari ile 11000 km oldu arka lastik artık bırak fren yaparken kaymayı yolda giderken 1. 2. viteste ufak bi gaz açmamda bile 600lük gibi kıç atıyo Ben olaya farklı açıdan bakıyorum, bu lastikler sayesinde sürüş kabiliyetimin arttığını düşünüyorum. Evde yedek arka lastiğim var 0 havalar biraz düzelsin yenisini takıcağım kısmetse.
    Yapmayın hocam ya kotu lastik yuzunden etkili fren yapmayı geliştiremezsin,virajlarda yeterince yatamazsın motor ustunde hiçbirxaman yeteneklerin gelişemez ve daha da kotusu yaptıgın kmler surus karakterinize yerleşiyor ve herkes bilir ki yanlışı duzeltmek bastan ogrenmekten cok daha zordur.tavsiyem mutlaka degıstırın şu lastikleri
    afyonlu003, keremkrmn ve Fixorlet bunu beğendiler.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın hocam ya kotu lastik yuzunden etkili fren yapmayı geliştiremezsin,virajlarda yeterince yatamazsın motor ustunde hiçbirxaman yeteneklerin gelişemez ve daha da kotusu yaptıgın kmler surus karakterinize yerleşiyor ve herkes bilir ki yanlışı duzeltmek bastan ogrenmekten cok daha zordur.tavsiyem mutlaka degıstırın şu lastikleri
    +1 çok doğru söylemişsin hocam

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben ircleri 15bin artı 12400kmdir kullanıyorum. İlk motorda 15k şimdikinde kullanmaya devam ediyorum. Sanılanın aksine dikkati geliştiriyor. Fakat önermiyorum tabii ki

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    arkadaşlar 100km'de kaç litre benzin yakıyorsunuz acaba ?
    Geçen 2gün biraz agresif kullandım motoru yaklaşık 135-140km de 5-5.5 yaktım

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 100km'de kaç litre benzin yakıyorsunuz acaba ?
    Geçen 2gün biraz agresif kullandım motoru yaklaşık 135-140km de 5-5.5 yaktım
    Sakaryadan Çıktım.Ortalama Hızım 110-140 kmh. 100 km sonra Benzin istasyonuna girdim. 16.00 TL aldı. Bu demek oluyor ki. 1 kmde 0,16 krş yakmış oldum. Benzin Litresi: 4,64 tl . Buda 100 kmde 3,4 litre yapıyor.
    Depoyu Fulledim. 51 TL benzin aldım. 277 km yol yaptım.(FULL ŞEHİR İÇİ KARMA KULLANIM). 0,184 KURUS 1 KM.
    BUDA 100 kmde 3,9 litreye denk geliyor.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Çanakkale ye gittim geldim 2 günde 550 km yol yaptım hesapladigimda 4 litre felan yakmistim 100 km de sanirim

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    o zaman normal gibi duruyor yakıt tüketimim

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar bizim motorun yaginin bitmesi durumunda motor zarar vermesin diye otomatik istop ediyormu ? Yoksa gecmis olsun mu ? Yag seviyem azalmis servise giderken motoru ele almak istemiyorum
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bizim motorun yaginin bitmesi durumunda motor zarar vermesin diye otomatik istop ediyormu ? Yoksa gecmis olsun mu ? Yag seviyem azalmis servise giderken motoru ele almak istemiyorum
    Yağın azalması hayra alamet değil ama düz alanda birkaç saat bekledikten sonra ölçtüğünüzden eminmisiniz, çünkü herhangi bir stop sistemi yok.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Virajlarda yatma gibi bi derdim yok. Ama uyarını dikkate alıp bu hafta içinde değiştireceğim.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virajlarda yatma gibi bi derdim yok. Ama uyarını dikkate alıp bu hafta içinde değiştireceğim.
    Degistirirsen aradaki farki mutlaka yaz buraya herkes bilgilensin

Sava mc50 kullananımız var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler