Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah hocam çok güzel, yalnız link olarak değilde direk resim koysanız daha iyi olur.. Mobil kullananlar olarak zorlanmayalım..
    Normal Olarak koydum ama resimler gözükmedi. Bende dedım normal olarak KOyayım bakalım dedim. Bu aksam Zincir Bakımı Yaparım... 1-2 resim atıyımda ortalık şenlensin .
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Dün gece honda cbr 250 ile kaza yaptık. grenajlar far aynalar gitti.amartisorde fln da başka sorun olabilir bilemiyorum su an. ama acilen iyi bi usta bulup yaptırmamız lazım.işini sağlam yapan ve fiyat şişirmeyen adam akıllı bi servisi var mı nereyi tavsiye edersiniz? yetkili servis olarak sadece honda efe ve bora var siz buralardan memnun musunuz hangisi daha iyidir? bunlar haricinde farklı bir yere yaptırsak garanti bakımından sorun olur mu? acil cevap bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

başkent sanayi de salih usta diye birini buldum tanır mısınız nasıldır

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece honda cbr 250 ile kaza yaptık. grenajlar far aynalar gitti.amartisorde fln da başka sorun olabilir bilemiyorum su an. ama acilen iyi bi usta bulup yaptırmamız lazım.işini sağlam yapan ve fiyat şişirmeyen adam akıllı bi servisi var mı nereyi tavsiye edersiniz? yetkili servis olarak sadece honda efe ve bora var siz buralardan memnun musunuz hangisi daha iyidir? bunlar haricinde farklı bir yere yaptırsak garanti bakımından sorun olur mu? acil cevap bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Hocam geçmiş olsun.. Size bişey olmasın da motor yapılır. Aralık ayında bende büyük bi kaza yapmıştım komple grenajlar far vs herşey parçalandı 2 3 sayfa geri gidersen resimler var orada. Ben motorun parçalarını honda bayisinden alıp kendi tanıdığım ustamda yaptırdım garantisi falan hiç bir şekilde bozulmaz. Ön takım çook aşırı bi şekilde darbe aldığsa birşey olmaz ama motora binerek test edebilirsin. Biraz daha geniş bilgi istersen 2 sayfa geriye bakabilirsn. Tekrardan geçmiş olsun.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

[IMG]file:///C:/Users/Mehmet/Desktop/Mehmet%20KARADA%C4%9E/Resimler/IMG_0216.JPG[/IMG]

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ankarada Nerede tam bilmıyorum. Recep Usta Var. Numarasını arkadastan alıp gönderirim
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    cbr 250r
    kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun öncelikle allah beterinden saklasın. parçaları servisten orjinal al bence.

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka takoz ?
    arka takoz arka jant ile dişli arasında kauçuk bir parça zamanla aşınıyo ve dişlide boşluk oluşturuyo gazı bıraktığınızda veya verdiğinizde boşluktan dolayı ses yapıyor ve virajda ani bi gaz bırakımında arkayı daha fazla savuruyor.

Motosikleti
    CBR250R 2015
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen c.tesi sonunda lastiklerimi değiştirdim. Nereyi okusam tek bir lastik çıktı karşıma, sizde tahmin edersiniz ki Diablo Rosso 2ler..

Değiştirmeden o kadar fark eder mi? Gerek var mı? Tamam Ircler kötü ama çokta fark eder mi ? diyordum ancak dememek lazımmış çünkü İNANILMAZ fark ediyor.

Ircleri 10bin km kullandım. Isınmaması, yol tutuşundaki başarısızliğı, virajda güven vermemesi ve ıslaktaki çok çok kötü performansını iyice tecrübe ettim.

Değişim anından bir kaç foto atayım
    Ircler ile son poz..
    http://i.hizliresim.com/La72V0.jpg

Artık Diablo rosso2 vakti!
    http://i.hizliresim.com/rQBjla.jpg
    http://i.hizliresim.com/Pq4pLd.jpg
    http://i.hizliresim.com/g5zn30.jpg

ilk 300 kmsi rodajdır bu lastiğin üzerinde balmumu tabakası vardır ancak daha ilk metrelerde balmumu olmasına rağmen Irclerden iyi performansı var. Bunu da gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Pazar günü mis gibi havayı bulunca arkadaşlarla vurduk kendimizi yola toplamda 276 km yaparak rodajını bitirdim.. Rotamız Gaziemir - Özdere - Seferihisar - Urla ve son olarak Karaburun'un harika virajları. Virajların tadına sonuna kadar vardım eve döndüğümde tek dediğim iyi ki bu lastiği takmışım
    Değerli motordaşlarıma da nacizhane tavsiyemdir imkanınız varsa taktırın asla pişman olmazsınız ve motorunuzu yeniden keşfedersiniz..

Bu da eve vardığımda çektiğim son kare
    http://i.hizliresim.com/5dr8rl.jpg

Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    hayırlı olsun kardeşim lastiklerin gaziemirde mi oturuyorsun

Anladım kaplin de deniliyor heralde.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Merhaba arkadaşlar,
    2014 model (son kasa) CBR250R arıyorum. 12000tl bütçem var satan arkadaş varsa irtibata geçelim
    Tekeriniz düz bassın

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı fey112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim lastiklerin gaziemirde mi oturuyorsun
    Teşekkür ederim dostum. Göztepe'de oturuyorum, arada sırada Gaziemir tarafına geldiğimde oluyor

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Bursa'dan selamlar

Fyz.01 ve Mitoqondri bunu beğendiler.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Merhaba arkadaşlar,
    Bugün bir arkadaşın 1500kmdeki CBR250R ına talip olmak için gittim motor temiz görünüyor ve sürerkende bir terslik hissetmedim.Anladığım kadarıylada sağına soluna motor aksamına göz gezdirdim.1 tane sorum olacak;

1. viteste kaç km ile giderken 2. vitesi istediği, 2. viteste giderken kaç km de 3. vitesi istediği?

Bunu sormamın sebebi rodajı düzgün yapılmamış gibi geldi bana nedense ?

Saygılar
    Tekeriniz düz bassın

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R

buda benden olsun. anlamsız bi foto
    OnNumero ve Mitoqondri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Maşallah bu hali çok güzel olmuş

Sokollu, afyonlu003, Mitoqondri ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah ulan ne olurdu şu motoru biz yapsaydık da ay yıldız standart olsaydı her grenajın üstünde
    afyonlu003 ve champion77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R 2015
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulan ne olurdu şu motoru biz yapsaydık da ay yıldız standart olsaydı her grenajın üstünde
    Nerde o gunler :-(

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim dostum. Göztepe'de oturuyorum, arada sırada Gaziemir tarafına geldiğimde oluyor
    Pazar gunu bende karaburun tarafindaydim sanki sizi de gordum aksam ustu ben motorsuzdum gerçi balik dönüsuydum herkes motorlari almis biz balik sevdasina dustuk guzel havayi yalan ettik... lastik leri nerde degistin maliyet ne oldu bende yeni aldim motoru ama lastik icin az beklecem galiba bigun denk gelirsek bi cay icelim gaziemirdeuim ben

Motosikleti
    buda benden olsun Afyondan selamlar
    Sokollu, OnNumero, Mitoqondri ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R 2015
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/5d9v1M.jpg buda benden olsun Afyondan selamlar
    Bende hanimdan dolayi afyonlu oluyorum galiba :-) 2. Memleketim...
    afyonlu003 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efsane geri döndü Kazasız belasız sürüşler kardeşim

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efsane geri döndü Kazasız belasız sürüşler kardeşim
    Allah razi olsun hepimize kazasız belasız sürüşler yeniden değil kaldığımız yerden devam ediyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı fey112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hanimdan dolayi afyonlu oluyorum galiba :-) 2. Memleketim...
    Afyon güzel memlekettir ama izmirden sonra burası sizi aşmaz ) afyona gelirseniz mutlaka haberim olsun dükkıma beklerim ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler