Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    repsol rengi ile ilgili motoru aldığımda hondaya e mail atmıştım telefonla bana dönüş yaptılar,motor ve kasanın degişmiyecegini dört rengin geleceğini repsol ve kırmızının da olduğunu söyledi . yalnız arayan bayan resol renginin turuncu kırmızı ve maviden oluştuğunu söyleyince şaşırdım motordanda anladığı da yoktu yaptığımız sohbette yani kırmızıyı tricolordaki kırmızı ve repsol üde hiç bilmiyor olabilir bekleyip göreceğiz .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık iki ay oldu ilk motorumu aldığıma...

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    valla içim kalıyor yollarda ve fotoğraflarda cbr250 gördükçe :(
    Parada yok şuanda çıkarıp versem off off. Şeytan diyor git kredi çek ama, ne yapsam bilmiyorum...

Motosikleti
    Alıntı hamsi61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parada yok şuanda çıkarıp versem off off. Şeytan diyor git kredi çek ama, ne yapsam bilmiyorum...
    inşalah alırsın ilerleyen zamanlarda ama uzun yol yapmıyorsan çok fazla 200-250 km falan 50 cc motorun bile zevki başka arabaya göre bence illaki cbr 250 olacak diye bişey yok motora binmek ayrı zevkmiş bunu anladım

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşalah alırsın ilerleyen zamanlarda ama uzun yol yapmıyorsan çok fazla 200-250 km falan 50 cc motorun bile zevki başka arabaya göre bence illaki cbr 250 olacak diye bişey yok motora binmek ayrı zevkmiş bunu anladım
    İNŞALLAH, almışken uzun süre gidecek olsun diyorum. Cbr250'ye karar kıldım o yüzden. Hem işe gidip gelmek için, arada da şehirler arası rahat yol almak için

Motosikleti
    ben cbr 250 forumunun tümünü okudum ve motor hakkında bilgi edindim adamlar 600 1000 cc racinglere bile on yıl biniyor cbr 250 ye bakımlarını tam yaptıktan sonra ve sıkılmadığın sürece kaç yıl binersin sen hesap et artık uzun yol olarak motokurt abimiz vardı forumda cbr 250 uzun yol gezisinde 3 çantayla yanlarda soft case arkada sabit çanta ile nirvanaya varmıştı karadeniz turunda

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    wolf al bende satıp öyle yapcam :D

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf al bende satıp öyle yapcam :D
    neden wolf

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben cbr 250 forumunun tümünü okudum ve motor hakkında bilgi edindim adamlar 600 1000 cc racinglere bile on yıl biniyor cbr 250 ye bakımlarını tam yaptıktan sonra ve sıkılmadığın sürece kaç yıl binersin sen hesap et artık uzun yol olarak motokurt abimiz vardı forumda cbr 250 uzun yol gezisinde 3 çantayla yanlarda soft case arkada sabit çanta ile nirvanaya varmıştı karadeniz turunda
    valla seni bilmem ama, yılda 2000 km yol yapıp motor sürüyorum motor çok sağlam 3 yıldır bende hiç sorun çıkmardı da denmez hocam, şubat başında aldım 1000 kmde, 4 ayda 7000 km yaptım şu anda 8000 de, hesplarıma göre yılda 19-20 bin km arasında yol yapıcam, tahminim bakımını yapsam da motorun bana gideği 3 yıl flan sonra tekrar motor ister diye düşünüyorum, henüz 70.000 de 80 000 binde cbr250r denk gelmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

neden wolf
    birçok nedeni var hocam, ilk önce motor bloğunun sağlamlığı, eğer merak ediyorsan şu linki incelemeni tavsiye ederim, verilerle açıklamalar la çok güzel bir açıklama yapmış arkadaşımız

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asizlik-5.html

Motosikleti
    wolf u incelemedim hakkında bilgi sahibi değilim ama 250 cc bir motordan sanki 600 cc bir makinaymış gibi performans bekleyip sürekli üst devirler ve 140 km üstü kullanılırsa motor ömrü ne kadar olur sonuç belli her 250 cc için geçerli bu ( Ninja 250 cbr sym hysung vs) forumda daha rodajı dolmadan top speed denemeleri uygunsuz devirler yapanlar kendi ağızlarından yazdılar kaç kere ama sen fazla km yapacağından senin için 100 km de yarım litrenin hatta çeyrek litrenin önemi çok büyük bir önemi var yılda kaç para yapar 20000 km yapsan 50 ila 100 litre benzin sym cbr den daha az yakıyor demiştin geçmiş sayfalarda ve forumda senin için iyi olur inşallah
    agrasiwe bunu beğendi.

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Arkadaşlar merhaba cbr ı mı satalı neredeyse 2 ay oldu ve uzun bekleyişten sonra yeni motoruma kavuştum ama hala forumu takip ediyorum motorun kıymetini bilin cbr gerçekten çok ekonomik motormuş onu anladım bazen mumla arıyorum

Motosikleti
    Yamaha mt09
    wolf u incelemedim hakkında bilgi sahibi değilim ama 250 cc bir motordan sanki 600 cc bir makinaymış gibi performans bekleyip sürekli üst devirler ve 140 km üstü kullanılırsa motor ömrü ne kadar olur sonuç belli her 250 cc için geçerli bu ( Ninja 250 cbr sym hysung vs) forumda daha rodajı dolmadan top speed denemeleri uygunsuz devirler yapanlar kendi ağızlarından yazdılar kaç kere ama sen fazla km yapacağından senin için 100 km de yarım litrenin hatta çeyrek litrenin önemi çok büyük bir önemi var yılda kaç para yapar 20000 km yapsan 50 ila 100 litre benzin sym cbr den daha az yakıyor demiştin geçmiş sayfalarda ve forumda senin için iyi olur inşallah
    ben çok fazla inceledim kardeşim, kullandım da, güzel motor, kaliteli, sorunsuz, bence biraz abartılıyor motor konusu maalesef kullanıcı arkadaşlarımız biraz fanatik olmuş, motosikletler bize hizmet ediyorlar, sizin gibi geniş görüşlü arkadaşlarımız çok az, çoğuda motor hakkında bişey bilmeden karşı çıkıyor düşünceme ben her zaman söylüyorum cbr250r kötü değil, çok sağlam bir cihaz ama tipi, yakıtı bide motoru bana daha mantıklı geldiği için wolfü deneyeceğim hakkımızda tabiki hayırlısı kardeşim onuda beğenmem inazuma alırım nolcak ki, sonuçta ölüp gidicez

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba cbr ı mı satalı neredeyse 2 ay oldu ve uzun bekleyişten sonra yeni motoruma kavuştum ama hala forumu takip ediyorum motorun kıymetini bilin cbr gerçekten çok ekonomik motormuş onu anladım bazen mumla arıyorum
    ne aldın kardeşim merak ettim.

Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Fazer 8 aldım aslında niyetim enduroydu ama bütçeme göre motor bulamadım
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer 8 aldım aslında niyetim enduroydu ama bütçeme göre motor bulamadım
    oo hayırlı olsun kardeşim, yakıt canını sıkmaz insallah ama makine işte.

Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Sağol inşallah daha iyileri sizin olur en gariban kullanımda 5.3 lt yaktı o da rodajda
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    hey maşallah, aslan besleyen misali o güç için katlan
    can_frat bunu beğendi.

düş gezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Uzun yol için motoruma Kappa'nın K35 ve K33 arka ve yan çantalarından taktırmak istiyorum. Özellikle merak ettiğim Yan çantalar uyar mı?

3310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBR 250 için özel yapım çeşitli aksesuarlar yapabilirim.
    Radyatör Koruma
    Tank Pad
    Gidon Pad
    Koruma Takozu
    ya da neye ihtiyacınız varsa...
    -SAKALLI-
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı 3310 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatör Koruma
    Tank Pad
    Gidon Pad
    Koruma Takozu
    -SAKALLI-
    cbr ye hiç örnek var mı koruma demiri için ? bide wolf için koruma demiri ne kadara mal oluyor acep ?

düş gezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı 3310 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radyatör Koruma
    Tank Pad
    Gidon Pad
    Koruma Takozu
    -SAKALLI-
    Hocam yan çanta aparatı cbr 250R için piyasada yok. Bir şekilde yapılır o. 33 lt'lik yan çantaların hacmi beni düşündürüyor. Egzosa değer mi falan. Yaşadığım şehirde deneme imkanım yok. Sipariş verirsem elimde patlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler